Inwazja UFO planowana jest na kwiecień tego roku

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Na początku kwietnia ma dojść do zapowiedzianej inwazji UFO. Pojazdy mają być widoczne w godzinach wieczornych 5 kwietnia 2014 roku. Cały ufologiczny świat z pewnością zapamięta ten dzień na długi czas.

 

Oczywiście jest w tym pewien podstęp. Rzekoma inwazja UFO miała być żartem na 1 kwietnia 2014, ale już teraz wiadomo, że dojdzie do tego cztery dni później. Obiekty, które mają zszokować ludzi nie będą pilotowane przez szaraków, lub inne obce istoty, ich pilotami będą ludzie.

 

Do przeprowadzenia tego żartu mają być wykorzystane wielorotorowe drony, które mogą zawisnąć w powietrzu. Cały projekt nosi nazwę "The Big UFO Project" i obecnie wiadomo, że odbędzie się w USA, Wielkiej Brytanii, RPA, Francji i Holandii, ale może dołączą się też inne kraje.

 

Autorzy pomysłu chcą aby drony zostały wyposażone w światła LED, a moment uruchomienia dronów przewidują na godzinę 20:00 lokalnego czasu. Dzięki temu ma być już wtedy wystarczająco ciemno, ale nie jest to za późno i wiele osób zobaczy dziwne światła na niebie.

 

Celem pomysłodawców jest przede wszystkim zrobienie ogólnoświatowego zamieszania i wywołanie swoistego klimatu "apokalipsy" w mediach. Projekt jest jednak publicznie omawiany, więc trudno zrozumieć gdzie w tym wszystkim jest element zaskoczenia. Być może ten dziwny "The Big UFO Project" ma jednak inne cele, które nie są teraz dla nas oczywiste.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ShinTekk

15 kwietnia będzie krwawy

15 kwietnia będzie krwawy księżyc [w święto Paschy] i pewnie w ramach Tetrady która nastąpi w 2014 i 2015 w efekcie tych wydarzeń może zniknąć z Ziemi wiele milionów ludzi [pochwycenie kościoła czyli Oblubienicy Mesjasza] muszą wprowadzić jakieś bajki żeby zakryć ten fakt ci, którzy na krótko obejmą władzę nad planetą.Wszystkie chwyty dozwolone byleby kupliły je milony.To że ludzie zostaną zabrani przez Boga do Nieba nikt nie powie o tym, ale to się stanie.Jest to zapowiedziane w Nowym Testamencie w listach apostolskich i Apokalipsie Jana.Sprawdź w googlach pod hasłem "pochwycenie kościoła Bożego".
Na YT są fajne wykłady na temat znaków na niebie jakie się niebawem wydarzą i które już się wydarzyły.
Polecam wykłady n/w i film :
http://youtu.be/37QO6IbZOis
http://youtu.be/oM-5w-RQqt0
http://youtu.be/gvczC_CjPsY
http://youtu.be/Mu44JVf2cTk
http://youtu.be/BeSiSGfo-dk
...........................................
http://youtu.be/GO9orSUB_XU
Pozdrawiam
Ps.
Dziekuje za minusy z góry,ludzie dają zawsze minusy za coś czego nie rozumieją!

Portret użytkownika dokrormózg

"Dziekuje za minusy z

"Dziekuje za minusy z góry,ludzie dają zawsze minusy za coś czego nie rozumieją!"
Tak sobie to tłumacz
Ludzie dają minusy nie za to czego nie rozumieją, tylko nawiedzonym wariatom !

Portret użytkownika Sajgoniarz

Zgadzam się z bacą. Zaraz

Zgadzam się z bacą. Zaraz będę się bał wyjść z domu bo na wszystkich zdjęciach jakieś plamki, artefakty, mazy. Pewnie jeszcze progu nie przekroczę a te wszystkie plamki zaczną na mnie spadać z Nieba, bo tyle ich lata że zaczną się jeszcze zderzać i w telewizji tylko będzie o deszczach maz, bo tyle ich wszędzie że to będzie zjawisko globalne. Strach się bać jakie skutki dla zdrowia mogą mieć takie opady plamkowe.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Strony

Skomentuj