Irańscy żeglarze odkryli zwłoki dziwnej istoty morskiej

Kategorie: 

Dziwne zwłoki wyłowione w Zatoce Perskiej

Podczas żeglugi w Zatoce Perskiej doszło do interesującego znaleziska. Irańscy żeglarze odkryli zwłoki trudnej do zidentyfikowania istoty. Statek dopłynął do tajemniczego znaleziska i zdołano wykonać kilka zdjęć dokumentujących to zdarzenie. 

 

Niektórzy już obecnie mówią o podobieństwach stworzenia i gadów. Wskazuje na to ogon zwierzęcia, który przypomina te, jakie mają krokodyle.

[ibimage==18617==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Problem polega jednak na tym, że nie ma obecnie na Ziemi tak dużych krokodyli, ani innych zwierząt, których ogon mógłby wyglądać podobnie. Trudno się dziwić, że w niektórych mediach zaczyna się zadawać pytania o to, czy jest to dowód na to, że nie wszystkie duże gady wyginęły na naszej planecie.

[ibimage==18618==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Zanim jednak uznamy, że to truchło dinozaura poczekajmy na ostateczną weryfikację tego znaleziska. Ze względu na to, że odkryli to Irańczycy, pojawiły się sugestie, że jest to oszustwo i próba zwrócenia na siebie uwagi mediów światowych. Jak jest naprawdę?

[ibimage==18619==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Stark

Wszystko ładnie, ale o

Wszystko ładnie, ale o większości przypadków nikt się nie dowiaduje jak się one zakończyły. Tutaj sądzę, że może być podobnie. Jeżeli ktoś w to wątpi, wystarczy poczytać o wilkołakach w Brazylii czy Ukrainie. Były doniesienia i wielki szum, po czym zero odezwu. Może być to też spowodowane tym, że to jedna wielka lipa, ale to już sami ustalcie.

Portret użytkownika Bon

hmmm albo tym, że to jednak

hmmm albo tym, że to jednak prawda i naukowcy, chociaż może i chcieliby powiedzieć, milczą zastraszeni przez rządzących... tak czy inaczej masz racje, nie jest nam dane wiedzieć na obecną chwile Sad

Portret użytkownika Panteista

Plezjozaury i inne gady bym

Plezjozaury i inne gady bym wykluczył, potwierdzone jest, że wszystkie gady oddychają powietrzem atmosferycznym. Skoro potrafimy stwierdzić występowanie małego węża morskiego (pęz dwubarwny) to na pewno musielibyśmy stwierdzić występowanie tak dużych gadów, chociażby obserwując je gdy wynurzają się by zaczerpnąć powietrza.

Portret użytkownika andy V

To jest najnowszy produkt

To jest najnowszy produkt USraela " navy seals ", który miał podpłynąć niepostrzeżenie do irańskiego brzegu i zniszczyć ich program atomowy, albo wrąbać na przekąskę ich prezydenta. 

Portret użytkownika dąb

A nie wystarczyłoby pobrać

A nie wystarczyłoby pobrać kilku próbek padliny i zbadać je genetyczznie ? Na statku jest lodówka , jest lekarz itd to tak trudno to zrobić? Niektórzy piszą że jest XXIw a ludzie wierzą w Boga i to jest ciemnogród . Ciemnogordem jest nie to czego nie jest w stanie zbadać nauka , ale ciemnogordem jest to , że ludzie nie potrafią wykorzystywać i wogóle nie kojarzą zasobów powszechnie dostępnej wiedzy i technologii w swoim procesie myślenia.  

Portret użytkownika pako1205

Politycy...,religie...,to nie

Politycy...,religie...,to nie są składniki tego świata,żeby ludzkość faktycznie posuwała się do przodu,to jedynie hamuje technologię,która jako jedyna do tej pory ułatwia ludzkości łatwiej żyć.W tym świecie monetarnym liczy się tylko zysk,a nie dobro człowieka,tak głośno,fałszywie nagłaśniane przez te dwa pierwsze.

Portret użytkownika tytus11111

to zapewne jakiśkosmita z

to zapewne jakiśkosmita z rozbitego spodka. woda była dla niego za słona i poprostu padł. Obcy nie koniecznie musza być podobni do nas. Takie monstra też moga być na tyle inteligentne żeby podróżówać po galaktykach.

Strony

Skomentuj