Irańskie wojsko ostrzelało UFO z dział przeciwlotniczych

Kategorie: 

Źródło: @khaamenei_ir

Bardzo interersujące nagranie wideo pojawiło się na serwisie społecznościowym Twitter w nocy z 7 na 8 września 2019 r. Jego autorem był żołnierz Gwardii Rewolucyjnej Iranu który zdołał uwiecznić ostrzał przeciwlotniczy zagadkowego obiektu, który nie poruszał się jak konwencjonalne pojazdy powietrzne.

Materiał filmowy pokazuje, jak artyleria przeciwlotnicza otwiera ogień do niezidentyfikowanego obiektu latającego w mieście Saravan, które znajduje się na granicy Iranu z Pakistanem. Już sam ten fakt powinien budzić pewne przemyślenia odnośnie potencjalnego wyjaśnienia dla tej obserwacji.

 

Otóż, zdaniem wojskowych był to najprawdopodobniej dron szpiegowski UAV. Naturalnie to jasno świecące UFO porusza się zbyt szybko aby zweryfikować te tezę a jego nagłe zmiany kierunku czy też zatrzymywanie się w miejscu jedynie pogarszają całą sprawę. Pewne jest jedynie tyle iż musiało to być coś wyposażonego w tajną technologię. Kwestia tego czy należała ona do któregoś z przygranicznych państw, jakiegoś światowego mocarstwa czy też kogoś jeszcze innego pozostaje tajemnicą.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Nie UFO tylko jakieś

Nie UFO tylko jakieś jankeskie g*wno szpiegowskie - uSSa bardzo się ostatnio pali do wojny  z Persami... Czyli w sumie UFO, bo UFO nie oznacza "kosmici" tylko "niezidentyfikowany obiekt latający". Każdy co większy ptasiek jak się nie zidentyfikuje na wezwanie kontroli lotniczej to też jest UFO...

 

Portret użytkownika elle

ufo to gra świateł albo

ufo to gra świateł albo działanie pola em. Nie ma możliwości żeby obiekt materialny wykonywał takie manewry zakładająć że jeszcze w   środku są jakieś istoty. Siła bezwładnosci działa we wszechświecie.

Portret użytkownika hm....

Prywatna technologia jakiegoś

Prywatna technologia jakiegoś kraju lub organizacji (mocno zaawansowana możliwościami fizyki), bądź maszyna obcej pozaziemskiej cywilizacji sprawdzająca rozkład sił i możliwości obecnej technologi ludzkiej, w wydaniu oficjalnym.

Skomentuj