Istoty z Emilcina - kolejna rocznica

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Mijająca kolejna rocznica najsłynniejszego polskiego spotkania z Istotami UFO powinna być dla wszystkich zainteresowanych tym zjawiskiem dniem wyjątkowym. Był to niezwykły przypadek, gdzie zielone ufoludki objawiły się w całej krasie i pięknie ich unikalnej urody polskiemu farmerowi.

 

Czy faktycznie tak wyglądali, czy była to tylko i wyłącznie projekcja do umysłu Jana Wolskiego ? Czy wszczepili polskiemu rolnikowi implanta ? Czy rodzina Wolskich została przebadana na taką okoliczność ? Wiele z pytań prawdopodobnie pozostanie bez odpowiedzi. Dla mnie osobiście najbardziej ciekawym elementem tego spotkania była informacja Wolskiego o stanie jego furmanki gdy ufonauci  "usiedli" na niej.

 

Istoty wskoczyły na wóz Wolskiego, jednak ten kontynuował jazdę, nie widząc w tym zachowaniu nic nietypowego, ponieważ takie zachowanie było zwyczajowe dla mieszkańców tych okolic. Zdziwiła go jedynie "mowa" pasażerów i nieproporcjonalnie duże obciążenie wozu.  

 

Takie obciążenie może sugerować kilka rzeczy. Możliwe, że były te istoty hologramami, ich technologia obciążyła drewniany pojazd zbyt mocno. Możliwe że było to pole ochronne nakładane na te istoty ze statku międzywymiarowego, jednak jakieś niedopasowanie sprawiło, że furmanka skrzypiała od obciążenia. Gdybyśmy mieli iść dalej tą drogą, to należało by wspomnieć, iż na furmance znajdować  się mogło coś jeszcze , jakaś rzecz niewidoczna dla Wolskiego ?!

 

Zdjęcie przedstawia kobietę z Laponii oraz wygląd istoty z Emilcina

Istoty UFO z Emilcina miały zielony kolor skóry oraz błony między palcami, co sugerować może iż pochodziły ze środowiska wodnego. Kolejny raz zasadne wydaje się pytanie czy aby nie był to obraz indukowany Wolskiemu, czy ich wygląd był autentyczny ? Jeżeli ten przypadek jest prawdziwym w każdym detalu, przedstawionym nam przez niezwykłego rolnika, to jest on obrazem pokojowo nastawionych przybyszy.  Czy rzeczywiście tak jest ? Czy były one widziane pierwszy raz przez Wolskiego ? Czy Istoty UFO z Emilcina są rzeczywistymi kosmitami przybywającymi do nas z odległych światów gwiezdnych, czy kolejną wizją generowaną w umysłach świadków ?

 

A może są one Istotami, które zostały stworzone tu na Ziemi, w innych czasach lub innym czasie, żyjąc w innym wymiarze lub zamieszkując Układ Słoneczny miałyby wiele miejsca by się ukryć i stworzyć cywilizację UFO ? Sam Wolski określił te istoty jako "potworaki" !, a wnętrze kabiny jako ciemne, surowe i prawie puste. Rozchodził się w nim dziwny, przenikliwy zapach, co trzeba podkreślić bo w wielu innych zdarzeniach tego typu jest podobnie, występuje wysoka wilgotność lub wilgotny zaduch.

 

Jak wiemy przed potopem występowała bardzo wilgotna atmosfera, para wodna unosiła się wszędzie nawadniając całą planetę przedpotopową z jej życiem. Tak jak w innych przypadkach spotkań, tak i w tym istoty z Emilcina były podobne do siebie jak dwie krople wody, "wszyscy jednakowi byli", a ich pojazd został nazwany przez naszego rodaka "cudotworem". Miejmy nadzieję, że polskie "cudotwory oraz potworaki" są do nas przychylnie nastawione, w przeciwieństwie do szaraków, przed którymi nas ostrzeżono w miejscowości Chilbolton.

 

 

W tym temacie odsyłam państwa na stronę mojego bloga:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Filmy dokumentujące to zdarzenie:

Odwiedziny czyli u progu tajemnicy

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo dobry i świeżo

Bardzo dobry i świeżo załadowany film o porwaniach w języku polskim znajduje się tutaj:
Przedziwne Opowieści o UFO - Bliskie Spotkania
https://www.youtube.com/watch?v=aB4EgF4n3Yg
Published on May 4, 2014

Hybrydyzacja pełną parą ! Film niby lekko żartobliwy lecz prawdziwe przypadki mówią same za siebie ! Pewnie za jakiś czas film zniknie tak jak inne tego typu...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo ważny film opisujący

Bardzo ważny film opisujący całościowo to zjawisko, link poniżej, sednem sprawy może się okazać wypowiedz L.A. Marzuliego w 15min i 59 sek. do 16min. i 07sek, do tych słów prawdopodobnie odnosi się wypowiedz pewnego kapłana znającego część ukrywanej przez Vatykan tajemnicy Fatimskiej:
[...]Owszem, to straszliwe katastrofy i plagi. A to nie jest sedno Trzeciej Tajemnicy, nie to jest najbardziej przerażające". Wobec okrzyku zdziwienia prowadzącego wywiad, Martin
wyjaśnia: „Tak. To przechodzi wszelkie wyobrażenie. Czy ujawnić to? Owszem, to powinno zostać ujawnione' > » ludzie zostaliby wysadzeni z siodła", ale „to wywołałoby szok,
zgorszenie, przerażenie [...]. Dlatego nie mogę tego uczynić, nie mogę. Chciałbym móc to zrobić, ponieważ zgodnie z tym, co po ludzku można przewidzieć, spowodowałoby to wstrząs, przestraszyłoby ludzi, zapełniłoby konfesjonały, katedry, bazyliki i kościoły wierzącymi, którzy klęcząc biliby się w piersi"[...]
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Czy ogólno-ziemski plan hybrydyzacji gatunku ludzkiego oraz asymilacji do cywilizacji UFO GMO-istot wraz z nową religią ufologiczną jakiejś kosmicznej mocy nie zagrażała by ludzkości straszniej niż unicestwienie wojną atomową ?! Czy to nie było by bardziej piekielną karą niż śmierć przygotowanych duchowo na nią ludzi ?! Zbawienie ma także polegać na czystości genetycznej, czyli człowieczeństwie jakie sobą reprezentujemy, a dzięki niemu na ZBAWIENIU, na szansie ZBAWIENIA !

 LA Marzulli and Russ Dizdar - hybrydyzacja dzisiaj i w starożytności
https://www.youtube.com/watch?v=9701lrHA6Zs

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zielonawyspa

Uprowadzenia ludzi do

Uprowadzenia ludzi do UFO.
 
Przyglądnij się dokładniej swoim bliskim i znajomym. Może ci się wydawać, że znasz ich przejścia i najważniejsze powiązania. Ale czy jest tak naprawdę? Wszakże, zgodnie z moimi badaniami, istnieje ukryty składnik ich życia, z obecności którego nawet oni sami nie zdają sobie sprawy. Podobnie bowiem jak ty sam (a także i ja), oni wszyscy są "nieświadomymi ofiarami powtarzalnych uprowadzeń do UFO", czyli osobami systematycznie uprowadzanymi do UFO bez swojej wiedzy i woli, jednak nie mającymi najmniejszego pojęcia o istnieniu tych uprowadzeń. Nocami, najczęściej pomiędzy 2 a 5 nad ranem, gdy pogrążeni oni są w głębokim śnie, do ich sypialni wnika niewidzialny wehikuł UFO z grupą nieziemsko wyglądających istot. Umieszczają one na stole operacyjnym swego statku zahipnotyzowaną uprzednio przez siebie osobę na jaką właśnie przyszła kolej do uprowadzenia i do eksploatacji biologicznej. Poczym poddają ją różnorodnym zabiegom eksploatacyjnym, o przebiegu których ciągle niewiele nam jeszcze wiadomo. W niemal wszystkich przypadkach zabiegi te są bolesne i upokarzające. Bardzo często też kończą się one zgwałceniem tej osoby przez UFOnautę lub UFOnautkę. Potem, z użyciem specjalnej hipnotyzującej maszyny dokładnie wymazują kluczowe fakty z jej pamięci. Przez to nie jest ona w stanie niczego sobie potem przypomnieć. Ponadto całe uprowadzenie ukrywają poza sztucznie zaindukowanym "snem maskującym". W normalnych więc okolicznościach, po uprowadzeniu pozostaje ofiarze jedynie niewielka migrena, a tylko niekiedy również inne następstwa - np. przesterowanie czy nawet przepalenie któregoś z pobliskich urządzeń elektrycznych.
Kim więc są owe "nieświadome ofiary systematycznych uprowadzeń do UFO"? Ano, do ich grupy należy każdy z nas, włączając w to i ciebie czytelniku, a także wszystkie osoby jakie najbardziej kochasz. Każdy z nas jest bowiem powtarzalnie zabierany na pokład UFO, nie mając o tym najmniejszego pojęcia. Niniejszy zaś rozdział udowodni ci to ponad wszelką wątpliwość. Zabieranie to nie następuje tylko raz w życiu, ale jest powtarzane wielokrotnie i to w sposób wysoce systematyczny. Jak to wynika z moich dotychczasowych ustaleń, dla każdego z nas następuje ono nie rzadzej niż co 3 miesiące. (Niektórzy z nas, włączając w to i mnie, uprowadzani są jednak aż kilka razy na tydzień.) Moje dotychczasowe badania wykazują też, że na pokładzie UFO wszyscy jesteśmy eksploatowani przez okupujące nas wysoko zaawansowane technicznie, chociaż zupełnie upadłe moralnie, cywilizacje szatańskich pasożytów z UFO. Cywilizacjom tym służymy głównie jako dawcy materiału reprodukcyjnego (spermy i ovum), chociaż inne surowce opisywane w podrozdziale U4.1 też są od nas rabowane. Nasza eksploatacja jest podobnie nieludzka i bezpardonowa, jak kiedyś było niewolnictwo i kolonializm, lub jak ciągle jest biologiczne wykorzystywanie naszych zwierząt domowych.
Fakt, że wszyscy jesteśmy powtarzalnie uprowadzani do UFO, można sobie samemu obiektywnie udowodnić. Dowody naszych własnych uprowadzeń do UFO dają się bowiem szybko ujawniać za pomocą procedur rozpoznawczych opisanych szczegółowo w treści niniejszego rozdziału. Procedury te można zapoczątkować znalezieniem u siebie i u swoich bliskich charakterystycznego "dowodu uprowadzeń do UFO", czyli blizny powstającej w efekcie zainstalowania implantu w kości nogi każdego mieszkańca Ziemi. Ten implant w nodze każdego z nas, to rodzaj telepatycznego nadajnika podobnego w działaniu do urządzeń instalowanych przez naszych naukowców w obrożach monitorowanych przez nich dzikich zwierząt. Wygląd oraz położenie tej blizny opisane są szczegółowo w podrozdziale U3.1 niniejszego tomu.
Niestety, wielu hipnotycznie zamanipulowanych przez UFO ludzi nie chce uznać jej wymowy i wmawia sobie oraz innym, że owa blizna została spowodowana czynnikami nie mającymi nic wspólnego z UFO, takimi jak przykładowo przypadkowe skaleczenie w dzieciństwie, ugryzienie psa, czy ospa wietrzna. Stąd, niezależnie od niej, możliwe jest też obiektywne potwierdzenie faktu swego uprowadzania do UFO, za pośrednictwem całego szeregu innych wskaźników, lub poprzez instrumentalne wykrycie momentu w którym owo uprowadzenie następuje. Najprostszym urządzeniem umożliwiającym takie wykrycie uprowadzeń, jest zwykły radio-budzik dostępny w większości sklepów radiowych (patrz podrozdział U3.8). Ponadtu u wielu z nas implant komunikacyjny typu TRI, zainstalowany w naszych głowach przez UFO, też generuje pozytywne wyniki dla tzw. testu MIR (patrz podrozdziały U3.2.1 i N4).
Niniejszy tom monografii [1/4] omawia powody, częstość, historię i następstwa owych nieuświadamianych uprowadzeń ludzi do UFO przez okupujących Ziemię szatańskich pasożytów opisywanych w podrozdziale A3. Ponadto wyjaśnia on procedurę identyfikacyjną i fakty, jakie konklusywnie dowodzą naszego własnego udziału w tych uprowadzeniach do UFO. Dla wszystkich jest więc on rodzajem bicia na alarm. Ilustruje bowiem, że eksploatacja przez UFO dotyka każdego mieszkańca Ziemi, włączając w to i ciebie czytelniku, oraz wszystkich tych których najbardziej kochasz, że sytuacja ludzi jest śmiertelnie poważna, oraz że istnieje niezbędność jak najszybszego rozpoczęcie naszej obrony własnej.

Portret użytkownika ktos

chociaz(przypadkowo;) dzwonek

chociaz(przypadkowo;) dzwonek tybetanski  posiadam to uwazam ze nie mamy zbytnio szans by sie bronic..lub sa one nikle..ma ktos jakis pomysl?wie jak?tak naprawde co my mozemy jestesmy kretynami ze swa logika systemem opierajacym sie a rownaniu Alberta:)uwazam za to ze mozemy sie duzo nauczyc..wystarczy tylko przelamac strach !zaakceptowac fakt ze nie ma sie zbyt duzo czasu tu na ziemi,jestesmy tu po to by sie rozwijac a  psychiczne blokady ktore sami se tworzymy sa naszymi diablami!(chociaz tyle moge.) moi ufonauci jak to sie nazywa ich, sa scisle zwiazani z tkz. chszescijanstwem..byc moze to w pewnym sesie wojownicy!?tylko tu musze zaznaczyc ze ta oto religia czyli chszescijanstwo ma  malo wspolnego z Jezusem...sprobuje sformulowac to troche inaczej on Jezus nie ma prawie w ogole nic wspolnego z tym co nazywamy religiami!ON jest prawda nieskonczona i miloscia niewyobrazalna ktora naprawia wszystko na swojej drodze..
majac ip. a przeciez i tak jak sie twierdzi ze kazdy go ma:)choc(moj jest swiadomym  wyborem bo istnieje w mej pamieci)
mozemy np. zajrzec do pokoju obok bez ruszania sie..zobaczyc gwiazdy lezac na lozku w mieszkaniu na drugim pietrze gdzie budynek ma 5 plus dach oczywiscie,:) wiedziec kto o tobie mysli i co:)lub gdy zamierza dzwonic..mozesz rowniez przeslac dziewczynie obraz i (UCZUCIE) sceny(wyobrazenie) erotycznej w ktorej bierzecie razem udzial..(dziala)po dlugim treningu samokontroli uczuc(Jezus) mozna dogadac sie bez gadania:) ze zwierzetami:)zobaczyc zmarlych..choc tu nie jestem pewien czy byli oni prawdziwi..i wiele innych ciekawostek ktore mnie jeszcze czekaja..
rozumiem ze to wszystko moze stanowic jakis problem..nie znam go!;( byc moze to pasorzyty zywiace sie moimi uczuciami..ale nie mam nic do stracenia ..wszyscy umieramy a niektorzy az sie lza kreci w oku jak sie pomysli o ich zyciu...
moje serce nalezy do tego ktory przelal krew za nasze grzechy..
nie jestem krzyzowcem..kretynem ktory w imie boga wymerza saprawiedwsc..(mozna zmienic emanuacje negatywna w pozytywna bez walki)w ostatecznosci uzywam rak:)poddajcie sie samo ocenie(naprawiajcie lub wybaczajcie sobie i innym,zalatwiajcie zagniezdzone w was niezalatwione bolesne sprawy-procesy psychiczne!wyniszczenie organizmu!) jest tylko jedna droga do  niezkazitelnosci,droga prawdy..!duzo by bylo pisania..MODLCIE SIE!
no i jak chcecei z nimi pogadac...
rom 8;5..

Portret użytkownika staryzenek20

Mnie zastanawia nagłośnienie

Mnie zastanawia nagłośnienie sprawy przez ówczesne władze. We wcześniejszych latach władze PRL-u utajniały sprawy związane ze zauważeniem dziwnych obiektów na niebie gdyż obawiały się że są to samoloty zwiadowcze USA. Ten przypadek był zupełnie inny. Władze celowo go nagłośniły, mimo że zimna wojna trwała w najlepsze a Ameryka brała nawet pod uwagę atak jądrowy na Polskę. Myślę że jest to jeden z 3 może 4 przypadków spotkań z dziwnymi obiektami nad którymi można się poważnie zastanowić aczkolwiek pewnie to tylko ściema dla wzbudzenia sensacji.

 
 

Portret użytkownika b@ron

nie na temat ale...czy ktoś

nie na temat ale...czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, obserwując niebo, dlaczego biorąc pod uwagę położenie księżyca i słońca (u mnie czyste niebo) księżyc nie jest w pełni ??? oczywiście dotyczy to tej godziny tj około 17:10 ,chociaż do pełnego zachodu słońca wydaje mi się iż da się to zauważyć ...ziemia nie może przysłaniać księżyca w takim położeniu...a jednak pełni nie ma...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj