Izraelscy naukowcy postawili psychologiczną diagnozę dotyczącą rosyjskiej bajki pt. Masza i niedźwiedź

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Izraelscy lekarze twierdzą, że bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki pt. „Masza i niedźwiedź” cierpi z powodu zaburzeń psychicznych ze względu na jej izolację w lesie, podaje Haarec.

 

 

Psychologowie z Izraela uważają, że bardzo popularna wśród milusińskich seria animowana „Masza i Niedźwiedź" jest niebezpieczna z uwagi na zdrowie psychiczne głównej postaci. Wnioski takie zostały wyciągnięte przez ekspertów po emisji kreskówki w kanale izraelskiej telewizji Junior TV.

 

Zdaniem specjalistów, Masza jest samotna i nieszczęśliwa w lesie, a zatroskany niedźwiedź znosi rozmaite kaprysy i sam demonstruje różne nastroje. Ponadto Izraelczycy uznali, że leśni bohaterowie miewają zwykłe halucynacje i wchodzą w interakcję z wyimaginowanymi przyjaciółmi. Maszę uznano za sadystkę, ponieważ ta otwarcie raduje się, gdy niedźwiedź się denerwuje i frustruje przy braku finalizacji swoich planów.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Ci izraelscy neandertalczycy

Ci izraelscy neandertalczycy w starciu z słowiańską fantazją traktują ją jako chorobę... Nic dziwnergo.. Tępota neandertalska, brak wyobraźni, fantazji, z tym cofniętym niskim czółkiem są znamienne dla tej pustynno-górskiej rasy...

...Angelus Maximus Rex

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

Portret użytkownika Cabaj

Cierpi z powodu zaburzeń

Cierpi z powodu zaburzeń psychicznych ze względu na jej izolację w lesie...jest samotna i nieszczęśliwa w lesie...wyimaginowani przyjaciele...sadystka.Toż to bajka o Babie Wandze...jak była mała...i ten misiek rajbac..to nowość.

Portret użytkownika Racja

Izraelskie - a co to za maść,

Izraelskie - a co to za maść, Dla nich kolor zielony i drzewa to zagrożenie,odwiecznie żyjąc gdzieś pośród piasków pustyni, błakajać się przez 40 lat aby jakąś zieloną oaze odnaleź, toć dziwne, że krew kapłańska przez 5500 lat nie mogła posiadać własnego skrawka ziemi, tylko w desparacji musiała ją wykrasć prawdziwym Semitom - jak KR - czyli ogniem i pociskami. FE, co za cynizm i hipokryzja. Tylko wysuszone i zaczadzone mózgi widzą w zielonym zagrożenie, a to w starych dębach, lasach, łąkach - dla nich zielone kojarzy się tylko z GMO.

Portret użytkownika buuberg

Przypomniał mi się anthony de

Przypomniał mi się anthony de mello

Cześć, Johnny.Na co chłopiec odpowiada: – Cześć.Z kolei nauczyciel: Co trzymasz w ręku?Johnny odpowiada: – To jest kawałek krowiego łajna.– Co z niego zrobisz? – kontynuuje rozmowę nauczyciel.– Nauczyciela – odpowiada chłopiec.„No cóż, Johnny znów cofnął się w rozwoju” – pomyślał nauczyciel. Woła więc dyrektora, który akurat obok przechodził i oświadcza:– U Johnny’ego obserwuję regres.Dyrektor podchodzi więc do Johnny’ego i mówi: – Hej, synu.Na co Johnny: – Hej.Dyrektor pyta następnie: – Co tam masz w ręku?A on odpowiada: – Kawałek krowiego łajna.– Co z tego zrobisz? – pyta dalej.– Dyrektora.Dyrektor dochodzi do wniosku, że Johnnym powinien zająć się szkolny psycholog. Polecił, by posłano po niego. Psycholog jest mądrym gościem. Przychodzi i mówi:– Cześć, Johnny.Na co chłopiec odpowiada: – Cześć.Psycholog mówi dalej: – Wiem, co masz w ręku…– Co? – pyta chłopiec.– Kawałek krowiego łajna.– To prawda – odpowiada Johnny.– I wiem, co z niego robisz.– Co? – pyta chłopiec.
– Robisz psychologa.– Nieprawda. Nie mam wystarczającej ilości krowiego łajna!

Moje GG:13512724

Krystian

Strony

Skomentuj