Jagnie z "ludzką twarzą" urodziło się na farmie w Dagestanie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na wsi Chirkei w Dagestanie urodziło się jagnię z ludzką twarzą. Widzący to, weterynarze byli w szoku. Zwierzę ma wyraźnie zarysowany nos, podbródek i usta. Niektórzy sugerują, że jest on podobny do starszego człowieka.

 

Miejscowi naukowcy nie byli w stanie w żaden sposób wytłumaczyć tej anomalii. Oczywista opcja to mutacja płodu, ale bierze się też pod uwagę założenie, że samica, która powiła młode jadła zbyt dużo witaminy A. Niektórzy hodowcy, pragnąc narodzin dużych młodych owiec i kóz, przekarmiają zwierzęta za pomocą witamin, które mogą mieć niekorzystny wpływ na potomstwo.

Warto zauważyć, że przypadki urodzin zwierząt przypominających ludzi zdarzają się okresowo w wielu krajach. Zwykle jednak takie osobniki żyją bardzo krótko. Do tej pory, jagnię pozostaje jednak bardzo aktywne i pokazuje swą miłość do życia, pozując chętnie przed kamerami.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Natenczas Wojski

Przecież to są oczywiste

Przecież to są oczywiste żarty, ponuraku! Temat sam w sobie jest nieco komiczny (choć trochę żal tego stworka) - dziwne, że tego nie dostrzegasz i masz innych za głąbów. Osobiście uważam owo jagnię za obarczone poważną wadą genetyczną - być może skumulowała się w nim jakaś kombinacja genów recesywnych, lecz nie letalnych, dlatego to zwierzę wciąż żyje.

Portret użytkownika sio

Czekajcie, czekajcie a czy

Czekajcie, czekajcie a czy sceptyk czasami nie odwiedza dagestanu on tam się zaopatruje w towar chyba? Wiem też że ma odmienne stany świadomości i nie odróżnia ludzi od zwierząt.
Niedawno wpisał posta w którym oznajmił że niki minaj i osiołek to dla niego to samo

Portret użytkownika Promień

Do przemyślenia; 1. Legendy

Do przemyślenia;
1. Legendy mówią że poł Bogowie byli kiedyś częściowo ludźmi a częściowo zwierzętami.
2. Czytałam kiedyś, że w pewnym państwie zostały otwarte hotele, gdzie ludzie mogą uprawiać seks z zwierzętami.
3. Z historii sumeru wynika, że anunnacy - Enki - nieźle sobie poszalał z genami i kodem genetycznym tworząc różne hybrydy, pół zwierzęce, pół ludzkie, wychodziły mu też różne stwory. Może te geny teraz po woli się ujawniają. Rodzą się ludzie, którym rośnie zwierzęca sierść, dwie głowy i inne. Pewnie dlatego Enlil zesłał potop co by to wszystko zniszczyć. Ale widać coś przetrwało. No i pytanie czy jacyś naukowcy dzisiaj podobnie nie kombinują. 
4. Przypuszczam, że wiedza sumeryjska i liczne odkrycia archeologiczne mogły też mieć wpływ na naukę. Łącznie z zapładnianiem invitro.
5. Nasz kod sie zmienia, niewiadomo cotam się jescze kryje, wszystko przed nami.

Portret użytkownika baca

hmm.... no to w takim razie

hmm.... no to w takim razie się wypowiem i rzeknę Ci Wardall tak:
zagraniczna owieczka owieczką ale jak to dowodzi smętne i lokalne zjawisko homochlewika sam fakt że coś, gdzieś się urodziło z ludzką twarzą - nawet świnie o ludzkich ryjach - to niestety nie jest jeszcze żaden dowód na istnienie życia inteligentnego na Ziemi...
poszukiwania nadal trwają Smile

Portret użytkownika sio

No to ładnie - jak będzie się

No to ładnie - jak będzie się rodzić więcej tych z pomiędzy?
Tylko czy ludzkie demony będą w stanie nauczyć się tolerancji ha, ha?
Czy powołają ponownie inkwizycję?
Tacy jak homo albo popiół bedą mieli dylemat po której stronie stać - bandytów czy pokrzywdzonych.
 
 

Skomentuj