Japońscy naukowcy opublikowali „dowody” na istnienie UFO

Kategorie: 

Źródło: UFO Laboratory

Prywatny japoński instytut badawczy specjalizujący się w niezidentyfikowanych obiektach latających opublikował wyniki badania ponad 450 otrzymanych przez nich zeznań, stwierdzając, że cztery z nich „z dużym prawdopodobieństwem mogą być UFO”.

 

Wyniki przedstawił szef instytutu UFO Laboratory, Takeharu Mikami, który jest także redaktorem naczelnym magazynu Mu, powiedział, że jego badacze do tej pory zarejestrowali 452 podobne obserwacje UFO w rejonie Linomachi – obszarze znanym ze spotkań z UFO. Powiedział, że 125 z nich może być popartych zdjęciami, a 24 innymi filmami.

 

Spośród czterech zdjęć i filmów, które pracownicy uznali za najbardziej wiarygodne, dwa. „To nie jest ptak; to prawdopodobnie UFO” komentuje jedno ze zdjęć udostępnionych opinii publicznej.

W szczególności na fotografiach pojawia się wizerunek ciemnego obiektu, przypominający kształtem ogólnie przyjętą ideę statków obcych. Na materiałach wideo obiekty nie są ciemne, lecz przeciwnie, mają jasny kolor. W pierwszym filmie pozorna biała kula leci po wznoszącej się, prawie pionowej trajektorii, pozostawiając za sobą krótki ogon.

Drugi film pokazuje biały, prawdopodobnie świecący, wydłużony obiekt unoszący się nocą nad górami. Te cztery tak zwane „dowody” scharakteryzowano jako „najbardziej prawdopodobne” po tym, jak wszystkie materiały zebrane w ciągu roku zostały przeanalizowane za pomocą specjalnego programu komputerowego do fałszerstw.

 

Laboratorium UFO zostało otwarte w prefekturze Iino Fukushima w Japonii w zeszłym roku, aby „rozwikłać zagadkę tych latających obiektów”, zgodnie z raportem lokalnego serwisu informacyjnego Mainichi .

@innemedium Japońscy naukowcy opublikowali „dowody” na istnienie UFO #UFO #ciekawostki #paranormalne #dlaciebie #Japonia ♬ original sound innemedium

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj