Jasna kula wystartowała ze zbocza wulkanu Iztaccíhuatl

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Oszałamiający film został nakręcony kamerą monitorującą, zamontowaną na jednym z najwyższych budynków w mieście Puebla de Zaragoza. Urządzenie zarejestrowało start UFO z wulkanu Iztaccíhuatl.

Jedno z największych meksykańskich miast Puebla de Zaragoza położone jest w dolinie otoczonej przez cztery wulkany - Iztaccíhuatl, Popocatepetl, Orizaba i Malinche. Iztaccíhuatl, który jest trzecim najwyższym szczytem w Meksyku, ma cztery wierzchołki. Jeden z nich – Pecho wznosi się 5230 metrów nad poziomem morza. Z jego zbocza 24 stycznia 2017 o godzinie 18:46 wzniósł się w niebo jasnożółty kulisty obiekt, który poleciał w stronę wieżowca, gdzie znajdowała się wyżej wspomniana kamera.

Duża kula ognia przez co najmniej 50 sekund leciała tuż nad centrum miasta. A co najciekawsze, działo się to w godzinach szczytu. Ponadto, obiekt zaprezentował się w całej okazałości, przelatując blisko kamery.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Światła trzęsień ziemi

Ludzie nie podniecajcie się

Ludzie nie podniecajcie się tak, UFO to może było, ale jak najbardziej swojskie. Uskokom tektonicznym i wulkanom towarzyszą "zjawiska świetlne trzęsień ziemi". Są tez w Polsce i przybierają formę kul plazmy (zwykle żółte lub czerwone), piorunów kulistych, łun lub inne. To bardzo dobra wieść dla Meksyku, bo może kiedyś będziemy w stanie przewidywać trzęsienia ziemi w regionach ich występowania (jedno >5M mieli 25.01) i zła wiadomość, bo któryś z wulkanów może się szykować do wybuchu. 

Portret użytkownika baca

ta jasna oszałamiająca kula

ta jasna oszałamiająca kula światła to samolocik zbliżający się do lotniska... Meksykanie nadal chyba rozwiązują problemy komunikacyjne przy pomocy wołów, mułów i osiołków skoro ich ten widok aż tak mocno oszołomił jak talina...

Portret użytkownika ROOT

Znawca ma rację co do bytów

Znawca ma rację co do bytów energetycznych. Same obserwacje potwierdzają brak materii w tych niezidentyfikowanych obiektach. Prędkość, zwrotność i przyspieszenie rozerwałoby każdy rodzaj materii w drobny mak.

Portret użytkownika Znawca

Widać że te istoty

Widać że te istoty poruszają się w pojazdach energetycznych albo same są energetyczno duchowymi ! Poruszają się w kuli energii, podobnie jak Matka Boska, która przybywa na Ziemię z innego wymiaru od aniołów i Boga Jezusa. Takie formy poruszania się w postaci energii są typowe dla istot anielskich.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj