Jasne obiekty zaobserwowano jednocześnie w USA i w Europie

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Bardzo szybko poruszające się obiekty świecące stałym światłem zostały zaobserwowane w USA i nad kilkoma państwami europejskimi, w tym nad Polską. Nikt nie potrafi powiedzieć, co to było.

 

Po raz pierwszy zaobserwowano to zjawisko w USA, w Salt Lake City w stanie Utaj i było to około tydzień temu. Potem widziano to również w Polsce, w Grecji i na Słowacji. To dystans 9 tysięcy kilometrów.

Biorąc pod uwagę fakt, że nagrania pojawiły się w sieci Internet prawie jednocześnie można stwierdzić, że była to globalna obserwacja UFO. Co ciekawe sa doniesienie wiążące pojawienie się tych świateł z nastepującymi potem ulewami. Może być to jednak zbieg okoliczności.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dziabong

Ostanio byłem z kumplem na

Ostanio byłem z kumplem na dworze widzieliśmy jakiś dziwny obiekt najpierw myśleliśmy że to samolot ale potem okazało się że leciało za wolno i było w kolorze Pomarańczowym potem nagle zmieniło sie na białe i znikło nieudało nam sie zrobić żadnego zdjęcia które by to potwierdzało ale myśle że to niebylo normalnie bo nigdy tam takiego czegoś niewidziałem.            Pozdrowienia dla was ludzie Biggrin

Portret użytkownika polak

Wczoraj podczas oglądania

Wczoraj podczas oglądania Perseidów widzieliśmy (w Poznaniu) jasny obiekt poruszający się z północy na południe. Początkowo wyglądał jak lampion ale po chwili okazało się, że nie wznosi się a leci bardzo szybko dokładnie w naszą stronę, równolegle do krzywizny Ziemi (przynajmniej przez tę niecałą minutę jaką zajęło mu pokonanie całego widzianego przez nas widnokręgu). Świecił jasnym światłem bardziej pomarańczowym, jak płomień ale nie gasł ani nie zwalniał. Był wielkości dużo większej niż otaczające gwiazdy - ktoś porównał wcześniej do łebka zapałki w wyciągniętej ręce - mniej więcej taki, jeśli nie ciut większy nawet.
 

Portret użytkownika Jerzy

Dzisiaj t.j. 8-go sierpnia

Dzisiaj t.j. 8-go sierpnia 2012 około godziny 21:30 obserwowałem obiekt świecący jasnym, zimnym światłem nadlatujący z południowego zachodu i lecący na pólnocny wschód. Miejsce obserwacji: Mosina - wielkopolskie. Obiekt przemieszczał się po linii prostej, ale znacznie szybciej niż jakikolwiek samolot, który dotychczas obserwowałem. Nie widziałem żadnych pulsujacych świateł pozycyjnych. Nie było też słychać pracy silników. Obiekt był zdecydowanie większy od widocznych na niebie ciał niebieskich za wyjatkiem księżyca. To już druga moja obserwacja tego obiektu w czasie kilku tygodni. Mam wrażenie, że pierwsza dotyczyła podobnej godziny. Światło obiektu nie pulsowało, barwa była zblizona do barwy światła reflektorów samolotu. W przypadku samolotu reflektory są widoczne tylko z określonego kierunku - potem znikają, a pozostają widoczne swiatła pozycyjne. To światło było widoczne przez cały czasod momentu pojawienia się nad południowo zachodnim fragmentem widnokręgu, aż do zniknięcia nad północno wschodnim widnokręgiem. Możliwe, że był to jakiś samolot, poruszajacy się na granicach atmosfery przez co mógł o tej porze przez cały czas odbijać światło słoneczne.
Być może nie byłem i nie jestem jedynym obserwatorem tajemniczego obiektu?

Portret użytkownika Mikołaj

Witam, obiety nad mosiną były

Witam, obiety nad mosiną były ponownie ok. godz. 21:30 dnia,  01.12.2012. Poczatkowo był to jeden obiekt następnie były trzy. Podoszały się bardzo dziwny chaotyczny sposób lub stały w miejscu.
 

Portret użytkownika Demon

Widziałem cos takiego w Łodzi

Widziałem cos takiego w Łodzi w podobnym czasie.
A do tego wczoraj (noc 26.07.2012) dokładnie była powtórka z rozrywki, tyle, że teraz leciały w innym kierunku. Wg mnie to mogły być lampiony, ale kto u licha puszcza lampiony w srodku tygodnia o godzinie 2.30 w nocy?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

TO NAZISTOWSKIE POJAZDY

TO NAZISTOWSKIE POJAZDY KOSMICZNE PODCZAS MANEWRÓW PRZED III W.Ś.NIC INNEGO, NIE Z KOSMOSU, LECZ Z ZIEMI. GŁÓWNIE Z BAZ AMERYKAŃSKICH... NAD KOLEBKĄ NAZIZMU TEŻ LATAJĄ... ZACZNIJCIE SIĘ BAĆ... WNIEBOWZIĘCIA NIE BĘDZIE....

Portret użytkownika skibonzo

No to nieźle widze się

No to nieźle widze się dzieje. Mieszkam właśnie w Bielsku-Białej ale to co widziałem miało miejsce akurat w Szczyrku. Siodmego czerwca w Boże Ciało tj czwartek siedzialem z piątką znajomych na ognisku i widzialem 4 takie obiekty pomarańczowe... na pewno nie lampiony bo gdyby na tej wysokości leciały to mialyby np. z 50m szerokości. Jeśli to Galaktyczna Federacja Światła to chętnie wsiądę i polecę stąd..   

Portret użytkownika konrad

oglądając Kosmos  kilka dni

oglądając Kosmos  kilka dni ,Temu przez mój sprzęt astronomiczny dostrzegłem kilka zeczy , obiekt poruszający się wolno święcący jak gwiazda który po chwili zgasł , oraz metoryt ktory się rozpadł na kawałki oraz  Tak jak Przyjaciel  Bumek widział te błyski ja tak samo Pozdrawiam miło i zycze pozytywnyh Wibracji   Wink

Portret użytkownika Jacko

W Szczecinie to samo ale od

W Szczecinie to samo ale od października 2011. Wychodząc na fajkę zawsze nadlatują z kierunku północnego wschodu. Lecą z dużą prędkością kilkuset kilometrów na godzinę i zatrzymują się na centrum miasta lub starą fabryką paliw w Policach. Przylatują co kilka dni około 21.00 - 23.00 na około 15 minut. Nie są to lampiony bo w Sylwestra też przyleciały a lamionów było o cholery i trochę. Widać było znaczą różnicę w jakości światła, poruszaniu się i szybkości. Chyba że to były jakieś niegrzeczne lampiony. Lawirowały pomiędzy lamionami przez kilkanaście minut. Ogólnie wyglądają jakby coś skanowały te pomarańczowe kulki. Leca bardzo metodycznie. Nie zauważyłem żeby coś potem działo się z pogodą itp. Pewnego wieczora przeleciały mi nad chatą na wysokości około 50m. Była to poprostu pomarańczowa kula ( kolor światła z latarnii ale cieplejszy i żywszy) średnicy około 1,5 do 2m. Bez dźwięku i szumu. Koszyka ze świeczką i też nie było.

Strony

Skomentuj