Jasne światła niewiadomego pochodzenia widziane nad Okinawą

Kategorie: 

Źródło: Internet

W okolicy miasta Naha znajdującego się na należącej do Japonii wyspie Okinawa, zaobserwowano niezidentyfikowane obiekty na niebie. Zdarzenie miało miejsce 25 stycznia 2014 roku około 21:00 czasu lokalnego.

 

W sumie naliczono 10 świateł o pomarańczowym kolorze, które pojawiły się w okolicy Naha. Widziano je przede wszystkim w okolicach portu. Według świadków światła poruszały się z lewej na prawą stronę zmieniając formację. Całość trwała około 15 minut.

 

Wśród możliwych wyjaśnień tego fenomenu rozpatrywano upadek meteora. Miyaji Takeshi, astronom z Ishigaki Observatory potwierdził, że w podobnym czasie gdy obserwowano zjawisko w atmosferę wszedł meteor, ale jego zdaniem nie należy wiązać tych zjawisk, ponieważ upadek bolidu nie trwa 15 minut.

 

Według gazety Okinawa Times zwrócono się o wyjaśnienia również do japońskich sił zbrojnych, ale nic nie wynika, że armia ma z tym jakiś związek. Wręcz przeciwnie potwierdzono, że nie znajdowały się tam żadne japońskie samoloty.

 

Nie wiadomo, czy w tej kwestii nie powinni się wypowiedzieć również Amerykanie, którzy jak wiadomo mają tam swoją bazę. Zanim uznamy, że jest to dowód na coś paranormalnego trzeba wykluczyć czy nie mamy do czynienia z jakąś techniką wojskową, flarami czy też po prostu lampionami.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

to może być wszystko - nawet

to może być wszystko - nawet matka boska na latającym dywanie - przeciez większość ziemskiej populacji wierzy właśnie w coś takiego... raz że cała trójca święta wydziela światło i to intensywne, dwa opanowała umiejętność latania, trzy są pisma, cztery są świadkwie, pięc sa udokumentowane objawienia maryjne i sześć wcześniejsze cuda świetlne jak w Fatimie... jest zatem wszystko aby uznać to za matkę boską i jej światła pozycyjne

Portret użytkownika Homo sapiens

Najnowszy film Briena

Najnowszy film Briena Foerstera odnośnie niezwykłości budowli, a właściwie szczątków tajemniczej konstrukcji z miejsca zwanego Puma Punku, Brien wspomina w nim, o tym o czym wcześniej wam pisałem, a mianowicie o niepowtarzalności kazdego elementu budowlnanego ! Jest to niezwykła cecha i możliwe, że wskazuje na niezwykłość poprzedniej cywilizacji, którą nazywam, cywiliacją NATURY-życia, bo nie zabijała zwierząt by je zjadać i starała się by każda chwila ich długiego życia była niepowtarzalna, do tego dochodzi niezwyła dokładność powierzchni tych bloków !
Lost Ancient Advanced Technology At Puma Punku Bolivia
http://www.youtube.com/watch?v=s5iIJXXVdww

 
Na tej pozostałości widać ślady długiego działania wody (potopu), są one widocze w postaci zaokrągleń, starć rzezbień kamiennych wrót !
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/11/archeologiczny-stupor-poznawczy.html

dokładność gładzi szlifu-cięcia dochodzi do niespotykanych wartości tysięcznych cala...


"...Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego:  jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich.  Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali,  lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich;  tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi..." Ew. Łukasza 17:26
 
Ludzie przedpotopowi żyli około 900-set lat lecz byli także ludzmi, czyli żenili się i za mąż wychodzili, jedli (potrawy wegetariańskie), pili (możliwe, że jakieś nadzwyczajne trunki roślinne...? Napój Synów Bożych-somę ?, o Synach Bożych pisane było tutaj: http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/12/synowie-bozy-czy-synowie-seta-czerwoni.html)
Nauki przyrodnicze są dziedziną, która niewątpliwie powinna mieć wiele do powiedzenia w sprawie uniwersalności Potopu. Dzisiejsza geologia historyczna operuje setkami milionów lat, zaś ewentualny
biblijny potop wiąże z epoką lodową, znaną pod ogólną nazwą plejstocenu, którego początek według przyjętych dziś ocen datuje się na około 1 000 000 lat temu, a który miał dobiec końca przed 20-30 tysiącami lat. Oceny te są znacznie zróżnicowane, co świadczy o braku solidnych podstaw i metod precyzyjnych ustaleń, typowym dla zasady aktualizmu. Katastrofizm nie potrzebuje „oceanów czasu" na nagłe i nieoczekiwane wydarzenia, które mogą zaistnieć w każdej chwili i spowodować nieobliczalne skutki.
Katastrofista nie ma więc potrzeby operowania milionami lat - wystarczają mu zupełnie tysiące, setki, a nawet pojedyncze lata. Katastroficzne trzęsienie ziemi można umieścić w czasie i określić jego
trwanie z dokładnością do minut a nawet sekund, przy czym żadne aktualistyczne procesy w zasadzie nie dają podstaw do przewidywania tego zjawiska. Jest to typowe dla katastrofizmu w ogólności. Właśnie tak nastąpił Potop, żadne bowiem długotrwałe - a być może również nagłe - fizyczne zjawiska nie wskazywały na zbliżanie się tak potwornej katastrofy, wobec której światowa wojna nuklearna byłaby dziecinną igraszką.
Teoria Hydropłyt Walta Browna [PL]
http://www.youtube.com/watch?v=P449idQYO8g
 
http://www.youtube.com/watch?v=sD9ZGt9UA-U

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj