Jasne światła widziano na niebie nad Kalifornią i nie była to zorza

Kategorie: 

Dziwne światła nad San Jose - źródło: twitter

Dziwne światła widziano nad miejscowościami San Jose, Oxford, nad hrabstwem Contra Costa i nad obszarem wokół Sacramento. Policja i lokalne media, zostały zalane setkami zgłoszeń, że 12 września w okolicach 6 rano na niebie pojawiło się dziwne światło.

 

W San Jose całe zjawisko widziano o 5:55 rano i jasne światło pojawiło się pod Księżycem. Niektórzy uznali, że to, co widzą to światła lądującego samolotu, które prześwitują przez mgiełkę na niebie, ale po bliższej obserwacji stawało się oczywiste, że to coś zupełnie innego niż samolotowy szperacz.

[ibimage==22772==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

East Bay, Kalifornia, 12 września - źródło: twitter

Większość tego typu informacji zebranych wczoraj może być odebrana jako reakcja ludzi na zorzę polarną, która była widoczna nad dużą częścią Stanów Zjednoczonych. Jednak to, co widziano nie przypominało zbytnio tego, czego można się spodziewać po zorzy.

[ibimage==22773==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oxnard, Kalifornia, 12 września - źródło: twitter

Wielu świadków stwierdziło, że fenomen pojawił się nagle jakby znikąd i był od razu zaobserwowany na znacznej wysokości. Inni sugerują, że obiekt wypuszczał dookoła jakąś mgłę, która zaczęła go otaczać. Tego typu doniesienia mogą oznaczać, że obserwowano tajny start rakiety.

[ibimage==22774==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Stacja telewizyjna KTVU, która również została zasypana doniesieniami o dziwnych światłach, zwróciła się z pytaniami do rzecznika pobliskiej bazy lotniczej wojsk amerykańskich - Vandenberg Air Force Base. Wojsko oświadczył tylko, że nie wiadomo co spowodowało to jasne światło.

 

Być może był to rzeczywiście jakiś nieznany fenomen związany z aktywnością słoneczną, bo w ostatnich dniach była ona dośc znaczna. Nie można też zupełnie wykluczać, że ma z tym coś wspólnego amerykańska armia, bo ta anomalia bardzo przypominała start rakiety i to jest chyba najbardziej prawdopodobne wytlumaczenie tego fenomenu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MEJTRIXX

Super komentarze tu widzę ,

Super komentarze tu widzę , ten obiekt to klasyczna tak zwana spirala pojawia się na całym świecie kiedyś w Roscji akcja wypatrywania ufo trwała 10 lat przez wojskowych po pojawieniu się takiego obiektu , na necie macie pełno nagrań z tym już znanym zjawiskiem.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj