Jasne światła widziano na niebie nad Toronto

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Wczoraj mieszkańcy kanadyjskiego miasta Toronto, byli świadkami niezwykłego zdarzenia. Wielu z nich widziało na niebie dziwne światła. Niektórzy nawet nagrali to niezwykłe zjawisko.

 

Jasne światła wisiały nad okolicą i zwracały uwagę mieszkańców. Niektórzy zgłaszali to na Policję, która zmuszona przyjmować takie informacje, klasyfikowała je jako skutek obserwacji specjalnego drona, który zdaniem funkcjonariuszy odpowiada za całe zamieszanie.

 

Obserwacja tego typu nie pozostaje oczywiście bez wpływu na sieci społecznościowe i do teraz obserwacje z wczoraj są szeroko komentowane.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Sprawdzając co ludzie piszą i

Sprawdzając co ludzie piszą i myślą na temat Maryji Dziewicy to trzeba przyznać, że jej działania są zadziwiające ! Po pierwsze Ona broni przed złem ! Wszyscy nawróceni masoni przyznają że tylko Maryja potrafiła ich wyciągnąć z satanizmu. Natomiast ci którzy tkwią jeszcze ciągle w satanizmie masońskim nie mogą znieść jej wizerunków oraz mocy ! Są i inne jeszcze ciekawe sprawozdania z działania Maryji o których by należało kiedyś napisać, jeżeli ktoś z was ma jakieś problemy duchowe to powinien się zastaniowić nad prośbą duchową do Maryji bo wszystko wygląda na to że faktycznie jest ona jak to przekazują chrześcijanie "powierniczką łask" a to oznacza w języku polskim ,że przekazuje moc Chrystusa i Boga Ojca Stwórcy Ziemi. Wszyscy którzy są w sieci ufo hybryd powinni się zastanowić czy nie warto poznać jej przesłań.
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html
Protestańci starają się podważyć objawienia maryjne bo twierdzą, że powinniśmy się zwracać bezpośrednio do Boga jednak nie każdy ma taką znajomość Biblii i historii chrześcijańskiej by się duchowo dostać do Nieba i przekazać swoje prośby, dlatego jest Ona pośredniczką.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pulsar

Homo sapiens

[quote=Homo sapiens]Protestańci starają się podważyć objawienia maryjne bo twierdzą, że powinniśmy się zwracać bezpośrednio do Boga jednak nie każdy ma taką znajomość Biblii i historii chrześcijańskiej by się duchowo dostać do Nieba i przekazać swoje prośby, dlatego jest Ona pośredniczką.[/quote]

Czyżbyś podważał nauki Nowego Tstamentu ?

Apostoł Paweł jasno napisał kto jest pośrednikiem pomiędzy Bogiem i ludźmi:

"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie." (1Tym. 2:5,6)

Zatem, protestanci mają słuszną rację. Każdy kto regularnie czyta biblię z łatwością dojdzie do podobnych wniosków, iż wiara w Matkę Boską jako pośredniczkę pomiędzy ludźmi a Bogiem, jest błędna i nieprawdziwa.
Do podobnych wniosków dochodzili ludzie w każdej epoce, gdy mieli możliwość czytania Pisma Świętego. Np: Waldensi – ugrupowanie chrześcijańskie, zainicjowane przez Piotra Waldo, zawiązane w południowej Francji ok. 1170 r. jako tzw. „ubodzy z Lyonu”, sami doszli do wniosku po lekturze Biblii, iż Jezus Chrystus jest jedynym pośrednikiem między Bogiem i ludźmi. Dlatego Kosciół Katolicki zarzarcie ich zwalczał, rozpoczynając od represji na nich "świętą inkwizycję".

Portret użytkownika Kontrapunkt

Homo sapiens – mateczka

Homo sapiens – mateczka zawsze dziewica, zwana również pod „nazwą królowa nieba „ była już znana w starożytności pod wieloma imionami takimi jak; Inanna, Isztar, Izyda ( Isis ), Astarte, Aszera,  Amaterasu i w sumie to była wszędzie gdzie oko sięgnie – nawet w Grecji i Rzymie.  Owe bóstwa były  królowymi nieba, patronkami wojny, miłości i urodzaju. Dziś królową nieba znamy jako Maryję zawsze dziewicę, ale zdradza  ją starożytna symbolika, czyli kult wirującego słońca - gdzie taki sam symbol był przypisywany bogini Isztar/Innana – a raczej tym dało się ją poznać. A o to te symbole:Czemu podaje tą symbolikę? Gdyż tu objawia się jej prawdziwe imię i oblicze. Ale mniejsza o to – samo objawienie w Fatimie było ponoć spektakularne przez tak zwany „cud solarny – wirującego słońca” – czyż to nie jest symbol solarny wirującego słońca Isztar? Jak najbardziej tak. Drugim symbolem jest pół-księżyc i niewiasta, ten, który podałem jako ostatni symbol u góry i popatrz tu:Sprytna z tej bogini bestyjka, że ludzką naiwność wykorzystała utożsamiając się z matką Jezusa – co nie? Zastanów się nad tym i przestań patrzeć oczami Kościoła Katolickiemu, który jak zwykle błądzi swych interpretacjach...

Strony

Skomentuj