Jasne UFO nad Mexico City

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Kilka dni temu, 20 marca 2013 roku doszło do ciekawej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego w stolicy Meksyku. Nagranie przedstawia obiekt idealnie pasujący do określenia "latający spodek"

 

Obiekt był widoczny w godzinach popołudniowych. Z pewnością nie był to chiński lampion, ponieważ kształt był wyraźnie podłużny. Pojazd przez chwilę zawisł w bezruchu, aby po chwili zmienić kilkukrotnie pozycję i ostatecznie obniżył lot, co mogłoby sugerować, że doszło do lądowania.

Można wyrazić żal, że nie udało się uzyskac lepszej jakości zbliżenia jednak biorąc pod uwagę, że zostało ono wykonane za pomocą kamery VHS starego typu nie ma co liczyć na szczegóły w wysokiej rozdzielczości. Jednak to co udało się zarejestrować na tym nagraniu jest na tyle intrygujące, że warto o tym wspomnieć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Jeśli nawet istnieją i co z

Jeśli nawet istnieją i co z tego?cos nam to da?Nic jak zwykle.Na co ludzie liczą że dadzą polatać ich tymi talerzami,czy dadzą eliksir nieśmiertelności?A może seks będą uprawiać w celu pogłebienia więzi między rasowej.Jak by mieli coś dać to dawno by dali.Proste.Ludziska dalej i bardziej chorują technologia jest do niczego.Podbój kosmosu stoi na  jak stał.Medycyna też.Czyli albo ich nie ma albo mają nas w d..pie i traktują jak bydło domowe.Jak czytam idiotyczne wpisy że to jaszczurki albo hitlerowcy czy robakoludzie,czy giganci typu king kong to tracę wiare w to wszystko.Nubiru to tak jak księża dzisiaj nas mamią religią to tak kiedyś szamani mamili lud nubiru, przybyszami z gwiazd , ze środka ziemi itp.Zaczynam popierać bace i jego tok myślenia.Słowa wielkiego wodza-Religia to opium dla mas:)A ufo zaczyna być taką religią.

kolo21

Portret użytkownika Yar

Dość ciekawa obserwacja.

Dość ciekawa obserwacja. Trudno ocenić, czy obiekt był bliżej niż dach budynku. Jeśli dalej, to musiał być dość duży i szansa na mistyfikację jest minimalna.
 
Standardowo, idiotyczne komentarze nie na temat.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo chce doprowadzić ludzkość

Ufo chce doprowadzić ludzkość do szaleństwa w którym nie bedzie wiadomo co to normalność, przedstawiciele ufoli w polsce już pracują nad tym szaleństwem:

Mniejszości seksualne chcą, by w książkach dla szkół pojawiły się „różne wzorce rodziny”. MEN ulega - informuje "Rzeczpospolita".

Z podręczników biologii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie mogą zniknąć fragmenty odwołujące się do tradycyjnych wartości.

– Zależy nam, by w książkach dla uczniów znalazły się treści odzwierciedlające to, co faktycznie dzieje się w społeczeństwie, czyli nie tylko obraz rodziny jako mamy, taty i dzieci, ale także inne rodzaje rodzin – tłumaczy Mirosława Makuchowska, wiceprezes Kampanii Przeciw Homofobii. – Chcielibyśmy też, by nie było tam treści zabarwionych światopoglądowo, ale aby były one oparte tylko na naukowych faktach.

Ofensywa ta przynosi już pierwsze efekty. Ośrodek Rozwoju Edukacji (podlega MEN) wydał zalecenia dotyczące szkoleń dla recenzentów podręczników. Podkreśla „uwrażliwienie na kwestie związane z równym traktowaniem, w tym ze względu na orientację seksualną". Przekłada się to na program szkoleń. Prof. Bogdan Chazan, wybitny położnik i ginekolog oraz recenzent podręczników, był dwa lata temu uczestnikiem szkolenia, którego jeden z modułów był poświęcony teorii gender. – Wykładowca przekonywał nas m.in., że płeć jest zjawiskiem przejściowym – mówi „Rz" Chazan.

Więcej: http://www.rp.pl/artykul/19,994528-Teczowy-podrecznik.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zielonawyspa

Zmusiło ono mnie bowiem do

Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.

http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika kolo21

Słychać silniczek jak to coś

Słychać silniczek jak to coś zmienia pozycje.W środku tego pewnie jest wirnik i utrzymuje to w powietrzu.Zawsze ufo jest widziane w nocy.Trochę to dziwne.W TV Discovery Chanel był program naukowy jak ludzie reagują widząc potencjalne ufo.I nawet gościu skonstruował takie ufo ze światełkami które się kręciło wokól własnej osi.W Las Vegas robili ten eksperyment.Z daleka świetnie wyglądało.I nie było z klocków lego:)

kolo21

Strony

Skomentuj