Jasne UFO towarzyszyło samolotowi nad USA

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Kilka dni temu pasażerowie samolotu lecącego z Houston do Chicago byli świadkami dziwnej obserwacji. Samolotowi przez jakiś czas towarzyszył niezidentyfikowany obiekt latający. Zjawisko widziało wielu świadków znajdujących się wtedy na pokładzie samolotu.

 

Pierwsze skojarzenie, jakie można mieć po takiej obserwacji to odbicie w szybie okna. Ale na filmie widać, ze świadek przesłania fragment obiektu ręką, więc trudno mówić tutaj o odbiciu z wnętrza kabiny. Nagranie pierwotnie trwało dłużej, ale jak twierdzi osoba, która wrzuciła ten film do Internetu, został on nieco skrócony, aby wyciąć pasażerów i stewardessy, gdyż mogliby sobie nie życzyć, aby ich wizerunek pojawiał się w sieci w takim kontekście.

Mimo to świadek uznał, że to na tyle intrygujące zjawisko, że postanowił przekazać nagranie amerykańskim służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo lotów. W tej chwili nikt związany z awiacją nie wypowiedział się na temat tego zjawiska, więc z czystym sumieniem można to zakwalifikować, jako kolejny NOL ( Niezidentyfikowany Obiekt Latający)

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika TheAndrzejs

Na początku obiekt skojarzył

Na początku obiekt skojarzył mi się z Virgin Galactic czy też jak go nazywają VVS Virgin Enterpriese, ale zaraz zaraz, po co on miał by tak catać? hmn... to nie jest chyba raczej Galactic lecz... no właśnie, co?

Strony

Skomentuj