Jasne UFO widziane nad Włochami i Kolumbią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Niezwykły niezidentyfikowany obiekt latający został zarejestrowany nad Włochami. Do zdarzenia doszło 14 lutego tego roku w godzinach wieczornych

 

Świadek zjawiska twierdzi, że dziwne jasne zjawisko świetlne było widoczne nad miejscowością Rivoli w okolicach Turynu. Wszystko trwało dosyć długo, bo ponad 3 godziny. Według doniesień obserwacja rozpoczęła się kwadrans po 20:00 czasu lokalnego i można to było zobaczyć nieprzerwanie przynajmniej do 23:00. Potem obiekt nagle zniknął.

[ibimage==20583==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście w takich chwilach poszukuje się racjonalnych wyjaśnień, dlatego próbowano łączyć tą obserwację z działalnością lotnictwa. Pobliskie lotnisko Caselle Torinese znajdowało się 10 kilometrów od miejsca obserwacji, więc próbowano połączyć tą anomalię z przeprowadzanymi tam operacjami lotniczymi.

[ibimage==20584==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Co ciekawe nie dalej niż w trzy dni później doszło do obserwacji podobnego obiektu tylko w zupełnie innej części świata, nad Medellin w Kolumbii. Zatem, albo mamy do czynienia z niezidentyfikowanym obiektem o pochodzeniu pozaziemskim, albo wręcz przeciwnie jest to jakiś nowy rodzaj tajnego drona, który po prostu zaobserwowano nieoczekiwanie w dwóch różnych częściach świata

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Niechybnie fUFO a'la baloon z

Niechybnie fUFO a'la baloon z diodami czy żarówkami.   http://www.youtube.com/watch?v=08e5AMI1Fps          Dementowanie wszystkich bzdur jest nużące. Nie da się wszystkich uchronić przed zalewem mentalnego syfu płynącego z mediów głównego i alternatywnego ścieku.     To po prostu akcja kreowania w świadomości ludzi "obecności" obcych ale ile razy to można powtarzać!. TFUrcy NWO właśnie na to liczą że w końcu poddamy się znużeni monotonią i liczebnością owych "faktów".

Portret użytkownika b@ron

w takich "produkcjach

w takich "produkcjach filmowych" niepokojący jest fakt iż w chwili pojawienia się ufo...kamerzysta prawie zawsze dostaje epilepsji...dopóki nie poradzimy sobie z tym problemem chorobowym ,niestety...nie powinniśmy się bawić w łowców ,fotografów i filmowców ufo...jako że dowody przedstawione na takich filmach ,mogą być wszystkim...z wyjątkiem tego czym nie są Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

być może jest jak piszesz

być może jest jak piszesz baca, koniecznie trzeba by było rozpoznać tą jednostkę chorobową, znaleźć lekarstwo ,a jeśli jest nieuleczalna ...wciągnąć na listę chorób zawodowych ,przy czym jeśli by taki ktoś  dowodził istnienia ufo , filmując takimi roztrzęsionymi rękoma...powinien zostać skierowany na bezterminową i przymusową rentę...renta musiała by być na tyle wysoka, by nie przyszło renciście do głowy , dorabiać...dla bezpieczeństwa...zakaz używania publicznie kamery i aparatu.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj