Jasno świecący obiekt widziano na niebie nad Omskiem

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W dniu 17 listopada br. w kilku miastach na Syberii, w tym nad Omskiem, mieszkańcy ujrzeli duży świecący obiekt latający z wyglądu przypominający meteor lub rakietę.

 

Niektórzy mieszkańcy twierdzili, że to UFO pozaziemskiego pochodzenia, pisze Gorod55.ru.

[ibimage==25697==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Inni świadkowie twierdzą, że najprawdopodobniej obiekt, widziany nad Omskiem i w regionie, może być rakietą nośną Sojuz lub pociskiem batalistycznym Topol, zauważa gazeta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Rosja wystrzeliła bodobną

Rosja wystrzeliła bodobną broń co USA, a pomyśleć że jeszcze kilka tysięcy lat temu elity ufonautyczne na Ziemi budowały jakieś nierozpoznane budowle megalityczne !

W związku z odkryciami na polu informacji kwantowej Komisja Parlamentu Europejskiego zabroniła 4 października 2007 roku uczenia w szkołach o „inteligentnym projekcie”, uznając go za nienaukowy zabobon. (jeżeli się coś zabrania to może to oznaczać iż jest prawdziwe i poprawne !) Urzędowo narzuca się tylko kopenhaską interpretację mechaniki kwantowej, gdzie rola prawdopodobnego przypadku jest decydująca. Pomija się tutaj fakt, że chociaż interpretacja ta opisuje zjawiska zgodne z doświadczeniami, to jednak nie wyjaśnia wszystkich problemów fizyki. Przede wszystkim interpretacja kopenhaska nie jest jedyną naukową interpretacją, jak to próbuje się narzucić. Między innymi rozwijane od lat 80-tych teoria kwantowej grawitacji pętlowej oraz teoria dekoherencji kwantowej wskazują na zachowanie informacji na poziomie kwantowym, co coraz częściej potwierdzają eksperymenty. Zaprzeczają one jednocześnie wnioskom wyciąganym z probabilistycznej interpretacji kopenhaskiej. Wynalezienie lasera umożliwia od lat 70-tych eksperymentalną weryfikację kwantowego splątania. Te doświadczenia zdecydowanie odrzucają punktowo zlokalizowane cząstki, jak to interpretuje szkoła kopenhaska. Spowodowało to powstanie w latach 80-tych wielu alternatywnych interpretacji mechaniki kwantowej.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj