Jasnowidz Jackowski przewiduje, że w 2017 roku przestanie istnieć Unia Europejska

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak co roku, rozmaici jasnowidze głoszą nam swoje przepowiednie odnośnie nadchodzących 12 miesięcy. Najsłynniejszym z polskich jasnowidzów jest niewątpliwie Krzysztof Jackowski z Człuchowa Przewiduje on, że rok 2017 będzie jeszcze bardziej niespokojny i trudny, jak odchodzący dzisiaj rok 2016.

Zdaniem Jackowskiego rok 2017 zapisze się jako ten, który spowoduje, że Unia Europejska ostatecznie się podzieli. W wywiadzie dla Dziennika Bałtyckiego, jasnowidz powiedział, że jego zdaniem dojdzie do jakiegoś referendum, które wszystko zmieni. Może chodzić na przykład o upadek strefy euro.

 

Jackowski uważa, że rok 2016 był czasem pod znakiem niepewności jeśli chodzi o możliwość wybuchu wojny światowej. Jednak dodał, że ma odczucie, iż wojna z Syrii się rozleje. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, III wojna światowa właściwie już się rozpoczęła, tylko jako bezpośredni uczestnicy tych zdarzeń nie jesteśmy jeszcze w stanie tego dostrzec.

W 2017 roku wojna już na stałe znajdzie się w Europie, ale będzie to dziwna wojna. Jackowski twierdzi, że na ulicach znajdzie się wojsko, ale wszyscy będą udawali, że nic się nie dzieje. Właściwie taki stan rzeczy już ma miejsce w Belgii, Francji czy w Niemczech.

Całkiem realne jest jednak znaczne pogorszenie w zakresie bezpieczeństwa. Mowa o skoordynowanych wielokrotnych zamachach, których ofiarą mogą padać kolejne europejskie miasta. To nieuchronna konsekwencja szaleńczej "polityki otwartych drzwi" uprawianej przez Angelę Merkel.

Być może w 2017 roku nie odczujemy jeszcze w Polsce tak wielu negatywnych skutków rozkręcającej się w Europie, wojny z radykalnym islamem, ale pamiętajmy o tym, że na zachodzie naszego kontynentu pracują i mieszkają, miliony naszych rodaków i jeśli robi się niebezpiecznie za Odrą, to prawie na pewno dotnie to również ich.

Jasnowidz z Człuchowa uważa, że dla Polski rok 2017 będzie wyjątkowo trudny. Jednak jego zdaniem to nie terroryzm islamski będzie problemem. Katastrofę spowoduje przede wszystkim fakt, że nasz kraj nie jest przygotowany na skutki upadku Unii Europejskiej. Według niego staliśmy się montownią zachodu, krajem o taniej sile roboczej, z archaicznym przemysłem i dlatego gospodarczo możemy bardzo odczuć nadciągający upadek Unii.

Dodatkowo Krzysztof Jackowski powiedział, że ma odczucie, iż jesienią przyszłego roku może dojść do jakiejś zmiany ustrojowej, a potem w Sejmie będzie wielka żałoba, ponieważ zdarzy się coś bardzo tragicznego.

Co ciekawe jego zdaniem nie stanie się to polem do kolejnego idiotycznego sporu politycznego, tylko Sejm się zjednoczy. Teraz brzmi to nieco nieprawdopodobnie, ale za rok, o tej porze, być może będziemy już w stanie zrozumieć z tego nieco więcej.

 

Źródła:

http://www.dziennikbaltycki.pl/jasnowidz-krzysztof-jackowski/a/przepowie...
http://www.se.pl/wiadomosci/ciekawostki/krzysztof-jackowski-przepowiedni...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Jackowski też na sierpień

Jackowski też na sierpień-wrzesień przepowiedział WIELKĄ SMUTĘ w sejmie....

że posłowie z żalu będą "skakać z okien, wieszać się na latarniach" etc...

Taka ich rozpacz ściśnie... ale nie zdradził po czym...

 

Portret użytkownika ad

Jackowski nie jest

Jackowski nie jest jasnowidzem a jedynie człowiekiem bardzo inteligentnym, który posiada możliwość logicznego myślenia na wielu płaszczyznach jednocześnie. Jego wizje to wnioski wyciągniętę w wyniku obserwacji tego co dzieje się na świecie. Widać wyrażnie nastroje społeczne w największych krajach Unii Europejskiej wywołane przez emigrantów. W Niemczech i Francji dojdą do władzy nacjonaliści dąrzący do rozpadu Unii. Pozostali członkowie nie bedą nie będą w stanie ich powstrzymać a niekórzy m.in Polska bedą popierać ich działania. Wszyscy wiedzą, że ludzie silni są tylko gdy są zjednoczeni. Rozbicie europejskiej jedności spowoduje to, że staniemy się ławym ławiejszym celem. Konfliky wewnętrzne państw europejskich też są nieuniknione. Komuś bardzo zależy, żeby nas podzielić i wykorzystać moment osłabienia. Ten ktoś wspiera też i pomaga zdobć władzę europejskim nacjonalistom. Reszę pozostawię waszej wyobraźni.

Portret użytkownika baca

rok 2017 bedzie fatalny dla

rok 2017 bedzie fatalny dla panajackowskiego z człuchowa... aczkolwiek bedzie to rok bardzo śmieszny..

naukowcy amerykańscy nadal nie wynajdą środka na porost włosów i biedny jasnowidz wciąż będzie niespokojny...

nie zaprosili go nawet na sylwestra u Dudy Smile i stąd gościa naszły te pesymistyczne wizje...

wesołego nowego roku wszystkim... a teraz spadam uchlać się i zabawić...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

W 2017 roku obchodzić

W 2017 roku obchodzić będziemy setną rocznicę objawień w Fatimie, a także 300 lecie założenia tajnych bractw. To może być decydujący rok ! Oby Polska była chroniona przez Aniołów Boga YHWH. W przypadku przepowiedni Biblijnych wszystko się sprawdza ! Natomiast pan Jackowski czasem nie tyrafia. O realizacji Biblijnej przepowiedni jest film Gonz Shimury:

Produkcja istot humanoidalnych - Gonz Shimura

https://www.youtube.com/watch?v=ibfMfhsNZeM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj