Jasnowidząca Baba Wanga była w kręgu zainteresowania kilku wywiadów

Kategorie: 

Baba Wanga - źródło: Internet

Słynna bułgarska jasnowidzka Baba Wanga nie żyje już od 17 lat, ale kontrowersje wokół jej osoby nadal się nie kończą. Jej jasnowidzeniem interesowało się kilka wywiadów. Podobno dzięki wstawiennictwu KGB, już od 1967 r. była ona na liście płac bułgarskiego wywiadu jako urzędnik z pensją 200 lewów miesięcznie. Jej przepowiedniom wierzył Nicolae Caucesu i Teodor Żiwkow, wieloletni dyktator komunistyczny Bułgarii. Okazuje się, że w wyjątkowe talenty Baby Wangi wierzyło też CIA.

 

Istnieją odtajnione raporty, z których wynika, że możliwości jasnowidzenia staruszki z Bułgarii bardzo niepokoiły zachodnie agencje wywiadownia. Jak wynika z doniesień byłego majora KGB, Mikołaja Stoczek, CIA obawiała się, że Wanga może zobaczyć wszystko co dzieje się w amerykańskich bazach. Z odtajnionych raportów wynika, że w pewnym momencie stara wiejska kobieta została nawet oskarżona o pomoc w rozpracowaniu siatki wywiadowczej USA w Bułgarii. 

 

Jakkolwiek dziwacznie to brzmi amerykańscy wojskowi bali się nawet tego, że ślepa jasnowidzka umie "zobaczyć każdy dokument znajdujący się na stole każdego szefa w Stanach Zjednoczonych". Zagrożenie ze strony tej babci traktowano tak bardzo poważnie, że planowano nawet operację jej porwania. Kuszące było, aby Baba Wanga zaczęła pracować dla CIA. Ostatecznie jednak ktoś uznał ten plan za absurdalny i jak wiemy do jego realizacji nie doszło.

Baba Wanga - źródło: Internet

Konfrontacja między Zachodem i Wschodem odbywała się również na polu parapsychologicznym. CIA prowadziła projekt Stargate na paranormalne szpiegostwo wydawano nawet 2 miliony dolarów rocznie. Po upadku komunizmu w Bułgarii, jak i upadku ZSRR, zachodnie agencje wywiadowcze stopniowo traciły zainteresowanie Wangą. W 1996 roku, bułgarska jasnowidzka umarła, a w niecały rok później rozwiązany został dział parapsychologicznych szpiegów w CIA. Prawdopodobnie takie programy badawcze są nadal prowadzone, tylko musi minąć trochę czasu, aby informacje o tym dotarły do ludzi.

 

Więcej informacji na temat Baby Wangi na poświęconej jej kategorii

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Nie wiem czy ta pani była

Nie wiem czy ta pani była święta i przepowiadała wszystko poprawnie ale jestem przekonany że pspieże mają niezwykłe właściwości kontaktu z Bogiem.W pierwszym wywiadzie po abdykacji papież emeryt Benedykt XVI powiedział, że jasne było dla niego to, że Jan Paweł II jest święty. Dodał, że jako papież nie mógł go naśladować i zwrócił uwagę na jego niestrudzone zaangażowanie duszpasterskie i “odwagę prawdy”.

Papież Benedykt XVI na piśmie odpowiedział na pytania zadane mu przez Włodzimierza Rędziocha.

Papież emeryt przyznał w wywiadzie opublikowanym w piątek przez dziennik “Corriere della Sera”: “To, że Jan Paweł II był święty, stawało się dla mnie coraz bardziej jasne w latach współpracy z nim”.

Następnie zwrócił uwagę na “jego intensywny kontakt z Bogiem”.
- Z tego brała się jego pogoda ducha, pośród wielkich trudów, jakie musiał znosić oraz odwaga, z jaką wypełniał swoje zadanie w naprawdę trudnych czasach – dodał Benedykt XVI.

“Jan Paweł II nie prosił o aplauz ani nigdy nie rozglądał się zatroskany, jak zostaną przyjęte jego decyzje” – stwierdził następca polskiego papieża. “Działał zgodnie ze swą wiarą i swymi przekonaniami i był także gotów znieść ciosy” – oświadczył emerytowany papież.

Wyjaśnił, że “odwaga prawdy” jest jego zdaniem pierwszorzędnym kryterium świętości Jana Pawła II. “Tylko patrząc na jego relacje z Bogiem można zrozumieć również jego niestrudzone zaangażowanie duszpasterskie” – ocenił. “Poświęcił się mu ze zdecydowaniem, którego w inny sposób nie można wytłumaczyć” – uważa Benedykt XVI. Zaangażowanie to – w jego opinii – widać było nie tylko w czasie wielkich pielgrzymek, ale również każdego dnia.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika H.R.

JP II nie zależało na

JP II nie zależało na aplauzie? Wystarczy pooglądać z uwagą migawki z jego "pielgrzymek", przyglądnąć się jego zachowaniu, a dojdziesię do prostego wniosku, że nie różnił się niczym od M. Jacksona na trasie koncertowej. Jak ktoś twierdzi, że to był skromny człowiek, któremu nie zależało na sławie i aplauzie, to najzwyklej kłamie. Poza tym, zdanie papieża, który utracił wiarę w to, co sam nazywał swoją religią, jest zupełnie bez żadnej wartości.

Portret użytkownika pleban

ciekawy komentarz ze forum

ciekawy komentarz ze forum  kod czasu o nastradamusie
 Aretuzy. Czytałam kiedyś na forum GP jego tłumaczenie centurii, jak sam pisał z angielskiego i nie pamiętam czy też z niemieckiego. Po jakichś kolejnych sprzecznych wyjaśnieniach dałam sobie spokój z czytaniem tego wątku a facet chyba ostatecznie przestał w temacie pisać. Ewa ma tę przewagę, że tłumaczy ze starofrancuskiego, a więc ze źródła o ile je ma, bo nie wszystko się zachowało w oryginale. Napisałam do niej maila z pytaniem o tę centurię przytoczoną przez Janusza i oto jej odpowiedź "nie znam tych tekstów. Nie znajduję ich po francusku w necie. To się tyczy wszystkich źródeł pana Arteuzy. O ile niektóre z nich mogą pochodzić z wydawanych grubo po śmierci Nostradamusa pseudo-nostradamianów, tzw. apokryfów, sfałszowanych wróżb, pisanych na wzór Mistrza przez anonimowych autorów (Nostradamus był poczytny i samo takie pirackie wydanie lub falsyfikat nabijało kasę wydawcom), to inne - (większość) moim zdaniem - są współczesnymi podróbkami, prawdopodobnie gęsto rozsianymi w różnych angielskich wydawnictwach, robiących kasę w ten sam sposób.Jeśli niektóre z tych podróbek wydają się pasować do wydarzeń to są dwa wnioski:1) albo pisał je geniusz podobny do Nostradamusa.2) albo piszą je kręgi planistów wydarzeń, lub przejmujących gotowe scenariusze, jak to jest z kartami Illuminati.Skądinąd wiem, że nie da się wydębić od pana Arteuzy adresów źródeł, poza niektórymi, które prowadzą w takie same manowce, z jakich on nadaje, a jego opowieści o sobie i dziwacznie podniosły ton sugerują, że jest to fantastyk, pisujący z kilku adresów naraz pod różnymi osobowościami, nie dociekam czy na własne konto działający, czy na jakieś rzeczywiście istniejące, agenturalne. Trzymam się swojej wąskiej działki." Można się z nią zgadzać lub nie, ale bardzo wiele krąży preparowanych centurii stosownie do wydarzeń jakie się na przestrzeni lat dzieją.

Portret użytkownika IndygoPL

O jednej kwesti w artykułach

O jednej kwesti w artykułach o niej się zapomina. Ona panicznie bała się syboli religijnych, krzyży, księży itd. (mimo, że była niewidoma a jednak wiedziała...) Jej "dar" nie pochodził od Boga. 

Portret użytkownika Immanuel

Klechów mogła się bać

Klechów mogła się bać rzeczywiście, ich inkwizycja działa cały czas już nieujawniona. Oni są wrogami takiego widzenia, bo sami mają tysiące lat zbrodni i szalbierstw do ukrycia... Dar boga? Ależ to absurd. Każdy z nas mógłby w sobie uruchomić zmysł nadwidzenia, nadsłyszenia, ale osobom niewidomym jest łatwiej. A krzyż to symbol rzymskiej szubienicy. Krzyż życia jest symbolem wschód - zachód. Polka leży na takim krzyżu.

Portret użytkownika mosiek431

jackowski nie jest

jackowski nie jest jasnowidzem. jackowski znajduje trupy. a to co mowi - to wsluchaj sie dokladnie w jego slowa
 "uważam że, moim zdaniem itd"  gosc wyraża swoje zdanie a to media zrobily z niego jasnowidza. aby móc sie wypowiadac w tym temacie radze zapoznac sie z nim bliżej bo jackowski w swojej pracy ma duzo sukcesów. niestety wy odnosicie się tylko do jego porażek.

Portret użytkownika han

mosiek nie pisz bzdur,nie

mosiek nie pisz bzdur,nie media tylko on sam z siebie robi id....,każdy używa takiego zwrotu jak podałeś i media jakos nie biorą nikogo za jasnowidza .zobacz sobie na YT ,siedzi skupiony jackowski z zamkniętymi oczami i .....przepowiada ...widzę ale niezbyt jasno... nie wiem kiedy to się wydarzy... ha ha ha też tak potrafię ,Skoro media go wykreowali to czemu tego nie dementuje? Ale jak ktoś chce niech wierzy 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Z przepowiedniami i z

Z przepowiedniami i z objawieniami tak sprawa wygląda że się tym interesują służby specjalne ! Teraz też jest ciekawie z Rosją bo nie wiemy co się wydarzy, ale ci z tą zdolnością widzieli przyszłe zdarzenia...
[...]kardynał Bertone nie nazywa poświęcenia z 25 marca 1984 roku „poświęceniem Rosji". To bardzo
znaczący fakt. Pozostaje przy czymś raczej nieokreślonym, mówi o „uroczystym i uniwersalnym akcie poświęcenia".
Ten brak ściśle określonego obiektu owego aktu (Rosji) jest jednym z dwóch powodów, dla których siostra Łucja wielokrotnie powtarzała - od czasu poświęcenia dokonanego przez Piusa XII - że nie odpowiedziano na żądanie Najświętszej Dziewicy. Siostra Łucja powtórzyła to również w odniesieniu do uroczystego aktu z 1984 roku: „Nie uczestniczyli w nim wszyscy biskupi i nie wspomniano nic o Rosji. Wielu biskupów nie przywiązywało żadnej wagi do tego aktu" Bliski współpracownik Ojca Świętego JP2, biskup Paul Josef Cordes, wiceprzewodniczący Papieskiej
Rady ds. Świeckich, wyjawił: „Był rok 1984, podczas pewnego prywatnego obiadu Papież mówił o poświęceniu, którego
dokonał. Opowiadał, że wcześniej zastanawiał się nad wymienieniem Rosji w modlitwie. Jednak za namową swoich
współpracowników porzucił ten pomysł. Nie mógł ryzykować tak bezpośredniej prowokacji wobec sowieckich przywódców. Opowiadał nam także, jak bardzo ciążyła mu ta rezygnacja z publicznego pobłogosławienia Rosji"[...]
Megalit z Rosji, której historia zapowiada się tajemniczo...
http://popotopie.blogspot.com


Watchers - nowy program z twórcami znanej serii "Watchers"
Published on Feb 27, 2014
http://www.youtube.com/watch?v=MbhlnTImD20
W tej audycji pada ważne stwierdzenie, że "...Ufo wydaje się być w pracy, oni wykonują swoje zadanie, są zajęci realizacją jakiegoś planu..." I to jest istotne, a co to za plan i jaka praca jest wykonywana przez te istoty pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą !

[...]Pierwsza i druga część Tajemnicy, niestety w formie „wyretuszowanej" na korzyść ZSSR z powodów wojennych i politycznych, zostały ujawnione....
....Fakt ten poruszył rządy walczących w wojnie państw oraz ich tajne służby. Dopiero co zostało zerwane przymierze między nazistowskimi Niemcami i ZSRR. Sowieci sprzymierzyli się z państwami zachodnimi, dla których publikacja słów Matki Bożej o Rosji nabierała wybuchowego znaczenia.
„we fragmencie 'jeżeli posłuchają moich żądań, Rosja się nawróci i nastąpi pokój. W przeciwnym razie będzie ona rozpowszechniała swoje błędy na cały świat, wywołując wojny i prześladowania Kościoła, słowo ona' (Rosja) zostało zastąpione ogólnikowym wyrażeniem 'bezbożna propaganda', które mogło odnosić się także do niemieckiego nazizmu. Ponadto", jak wyjaśnia ojciec Graham, „zamiast żądania 'poświęcenia Rosji' wstawiono 'poświęcenie świata. To niedopuszczalna naiwność, jeżeli tylko z naiwnością mamy tu do czynienia. Zgoda, był to czas wojny, ale nie usprawiedliwia to wcale poprawiania słów Matki Bożej" (w: Stefano M. Paci, „E la Vergine promise..", „ Giorni", marzec 1990).[...]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ola

pomyliliście sie tu chodziło

pomyliliście sie tu chodziło o amerykę, nie Rosje.Tu chodziło o to by amerykanie nie wojowali po świecie---ale i tak nie posłuchali.Żeby sie nawrócili, poszanowali indian, szanowali innych ludzi i nacje- ale USA ma w dup..reszte świata , oni robią i dyktują warunki jak szatan, wcielone zło,które pod przykrywką demokracji upadla, NISZCZY ,ZABIJA, MORDUJE CAŁE NARODY I WSZĘDZIE WSZCZYNA WOJNY!!!!AMERYKA NIGDY SIE NIE NAWRÓCI - BO TAM RZĄDZĄ NIE AMERYKANIE.

Portret użytkownika Juszka

Wielkie ajwaj że Baba była

Wielkie ajwaj że Baba była opłacana przez wywiad, przecież u nas też "wizjoner i oszust" jest opłacany przez różnego rodzaju agencje a zwie się donaldo t...., tyle ze ten "wizjoner" nabrał połowę Polaków a Babie uwierzyło kilka niedojd, którym w życiu nie wyszło.

Portret użytkownika baca

2010 - Trzecia Wojna

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się w listopadzie i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).
2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.
2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami.
to tylko parę "przepowiedni" Baby Jagi, bo chyba jej największą życiową porażką była owa burza piaskowa w wyniku której babcia dostała piaskiem po oczach no i straciła wzrok - jako że tego oczywiście też nie przewidziała.
ech... nie chcę się chwalić ale znam dużo lepszych jasnowidzów:

Portret użytkownika b@ron

nic sie jej dobrze nie

nic sie jej dobrze nie "uwidziało" ...bo jak się czas wydłuży , to znaczy że przepowiednia się nie sprawdziła...jak czytam o takich "częściowych sprawdzalnościach przepowiedni" to mi się morda śmieje od ucha do ucha , bo niektórzy to by sami uczynili półkulę niezdatną do życia ...byle by się babie proroctwo spełniło...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj