Jasnowidze przewidują na 2024 rok wielkie zmiany na Ziemi

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Rok 2024, według przewidywań różnych jasnowidzów, zapowiada się jako okres pełen znaczących zmian i wydarzeń, które mogą wpłynąć na różne aspekty życia globalnego społeczeństwa. Wśród nich znajdują się wizje dotyczące polityki, klimatu, edukacji, ekonomii, a nawet osobistych tragedii w rodzinie królewskiej. Poniżej przedstawiamy zestawienie najbardziej intrygujących przepowiedni na nadchodzący rok.

 

Sharon Hamoudi, brytyjska jasnowidzka, przewiduje na rok 2024 znaczące zmiany rządowe oraz pogłębienie problemu globalnego ocieplenia. Hamoudi, ciesząca się popularnością wśród międzynarodowej klienteli, zwraca uwagę na konieczność zwrócenia większej uwagi na kwestie klimatyczne, które jej zdaniem są nadal ignorowane przez ludzkość.

 

Craig Hamilton-Parker, znany z trafnych przewidywań dotyczących globalnej sceny politycznej, zapowiada na 2024 rok formowanie się nowych sojuszów międzynarodowych, w tym między Rosją, Chinami i Koreą Północną. Jego wizje obejmują również potencjalne konflikty na Bliskim Wschodzie, cyfrowe ataki i możliwe kroki Chin w kierunku demokratyzacji.

 

Nicolas Aujula, jasnowidz z Hollywood, który zyskał rozgłos dzięki trafnym przepowiedniom dotyczącym pandemii COVID-19, przewiduje kontrowersje i skandale związane z rodziną królewską, w tym "ból serca" Meghan Markle, który nie będzie związany z księciem Harrym. Aujula przewiduje również wzrost popularności Donalda Trumpa, który może znów znaleźć się w centrum uwagi na scenie politycznej. Jasnowidz ostrzega także przed wzrostem skrajnie prawicowych przekonań i pogłębieniem kryzysu ekonomicznego.

 

Przepowiednie na rok 2024 rysują obraz świata stojącego na progu znaczących zmian. Jasnowidze wskazują na potencjalne napięcia geopolityczne, kryzysy klimatyczne oraz osobiste tragedie, które mogą wpłynąć na globalną równowagę. Czy te przepowiednie się spełnią? Tego dowiemy się w nadchodzącym roku. Co ważne, niezależnie od tego, czy wierzymy w przepowiednie, czy też podchodzimy do nich z dużym sceptycyzmem, przypominają one o nieustannej zmienności świata i o potrzebie gotowości na nadchodzące wyzwania.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nv 13 cr 78

Zmiany zaczeły się od chwili

Zmiany zaczeły się od chwili gdy człowiek zrozumiał czym jest ogień i jak go wskrzesić i wykorzystać , potem wszystko potoczyło się dość szybko aż do teraz ,aż do tego całego syfu w jakim przyszło nam żyć a najgorsze jest to że wcale nie będzie lepiej. I myślę że długo nie trzeba będzie czekać kiedy na nasze łby spadnie całe te gówno tego parszywego systemu, który zafundowała nam ta cała je..ana zgraja chciwych korporacyjnych złodziei - oszustów - banksterów itp , a że nie ma takiej siły by oczyścić ten padół z tego calego ścierwa, z tych wszystkich żądnych tego świata, z tych którym ciągle jest mało, tych dla których jesteśmy tylko liczbami , to pozostaje tylko jedno - CAŁKOWITY  RESET - to jedyny sposób by uleczyć planete . Ps a takie pitolenie o matrixie - reinkarnacji to raczej mało światopoglądowe jest  ;-D i tyle w temacie

Portret użytkownika Homo sapiens

Admin dał dobre zdjęcie

Admin dał dobre zdjęcie rozkładowe, ta kobiecina w takim stanie, jest postacią z Matrixa, czyli wyrocznią... W pierwszym filmie Wyrocznia jawi się jako tajemnicza, ale potężna osobowość, opisana w oryginalny sposób jako pogodna staruszka ze słabością do tytoniu oraz pieczenia ciasteczek. Posiada moc przewidywania, której używa, by wspomagać ludzi stawiających opór systemowi. Po wydarzeniach z filmu Matrix Reaktywacja wyjaśnia, że jest programem zintegrowanym z Matriksem u samych jego podstaw... a chodzi by urwać się z systemu, a dokładniej z koła samsary wiecznych narodzin, czyli cierpienia, bo nikt nie wie jak się odrodzi, ani gdzie...! Ludzie wierzą, że się odradzają... a przecież mogą się odrodzić gdzieś w strasznych Chinach, albo w Rosji, gdzie ludzie giną na froncie w mgnieniu oka... czy na Ukrainie..., wszystkim sterują tajemnicze isoty, potrafiące wymazywać ludziom pamięć, wcielać dusze w określone ciała... jeśli ktoś wierzy w teorię reinkarnacji... osobiście wierzę w Jezusa, jedyną Istotę mogącą wyrwać nas z diabelskiego koła samsary !

Jogiczna kontemplacja biblijnych kodów oraz istot z wodnych cieków przybywających na pustynięArrakis

https://youtu.be/3CvdlBflDcM?si=u7590059bcfPU4YL

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj