Jasny słup światła nad kraterem Etny

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W nocy z 18 marca 2017 roku podczas erupcji Etny, najwyższego stratowulkanu w Europie, obserwowano bardzo dziwne zjawisko - pionowy słup światła. Przypomnijmy, że 16 marca 2017 zespół dziesięciu śmiałków, którzy wspięli się na szczyt wulkanu Etna, ucierpiało z powodu gwałtownego uwolnienia lawy. Ludzie znaleźli się zbyt blisko epicentrum eksplozji hydrotermalnych. Na szczęście żaden z eksploratorów nie został poważnie ranny. Większość ma oparzenia, siniaki i doznało wstrząsu.

 

Niezwykła opowieść o niedawnym wzroście aktywności Etny rozpoczęła się 28 lutego i na razie się nie kończy. Wulkanolodzy, prowadząc monitoring najaktywniejszego europejskiego wulkanu obserwowali dziwnie wyglądający blask od północnej strony góry. Pionową kolumnę światła można zobaczyć na kilku zdjęciach wykonanych w ośmiosekundowych odstępach przez kamerę internetową z filtrem na podczerwień.

 

Aparat, ustawiony na statywie, zarejestrował jasny słup światła nad kraterem. Bijący z środka blask blednie stopniowo wysoko na niebie, choć nie widać uwieńczenia kolumny w polu widzenia. Ze względu na niezwykłą aktywność UFO, która niedawno została zaobserwowana przy erupcji wulkanów Popocatepetl i Colima w Meksyku, ufolodzy uważają, że głęboko pod wulkanem Etna znajduje się baza obcych. Dziwny słup światła nad wulkanem może być związany z przybyszami z kosmosu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

21.27...Kiedy szanowne

21.27...Kiedy szanowne państwo zamierza zacząć...myśleć? HOlisty?cznie:!!!

Te eksplozje...w określonych dniach...liczba rannych w 3 serii...a teraz ten SŁUP ŚWIatła!

Kto?ś...najZWyczajniej...przygotowuje COOŚ !

   Polecam CASUS nieJAkiego Eugenio Siracusa...i jego ucznia: STYGMATYKA...Bongiovanniego ! Ten 1-szy miał ciekAVE..."OObJAWINIE" na zboczu Etny...a ten drugi "baloV:AU..." na salonach królów i prezydentów całego świata!

   Mowa moja OSTATNIA więc i krót:KA(17!):

  Nadciąga...TRWWWOGA...RR!!!.,..? DA aa aa...ne są...TY!lKO...+RZeba(CHH!) je ZOObaczyĆ...

/D.N.."O"!!!21.35...(KOD: MVf7...)

Skomentuj