Na jednym ze zdjęć Marsa uwieczniono coś co wygląda na kraba

Kategorie: 

NASA

Internet zawrzał po raz kolejny, gdy na jednym ze zdjęć czerwonej planety, internauci dopatrzyli się czegoś co wygląda jak krab przyczepiony do powierzchni jednego ze wzniesień. Co ciekawe stworzenie to wygląda tak, jakby broniło dostępu do położonej za nim jaskini.

 
Tego typu znaleziska w ostatnich latach stają się coraz częstsze i rzesze internautów co rusz odnajdują, a to latające spodki, humanoidów czy nawet różnego rodzaju zwierzęta. Problem jaki to zdjęcie może nastrączyć NASA jest jednak poważny ponieważ kształt tej konstrukcji skalnej wyraźnie wyróżnia się na tle otoczenia. Nie ma tu mowy o złudzeniu optycznym bo nawet na tak słabej jakości przybliżeniu widać wyraźnie, że coś tam jest.
[ibimage==25091==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Zdjęcie zdobyło jednak dużą popularność w internecie i z pomocą Facebooka i Twittera trafia do coraz większej rzeszy ludzi. Niektórzy z nich sugerują nawet, że dziwny stwór w zaskakujący sposób przypomina znanego z serii filmów "Obcy" facehuggera. Perspektywa ta wydaje się komiczna, ale przy bliższej ocenie oba stwory mają dużo współnego.
[ibimage==25093==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Słaba rozdzielczość zdjęcia jest problemem nie do przejścia. O ile NASA nie wyrazi na to chęci, tajemnica tej dziwnej struktury pozostanie nierozwikłana i nic tak naprawdę nie będzie można zrobić a dziwny krab podzieli los innych tego typu znalezisk. Nie byłby to pierwszy raz gdy naukowcy uznali , że formacje skalne nie są warte analizy tylko z powodu czyjejś pareidolii.[ibimage==25092==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 
 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mazi

a zauważył ktoś ten owalny

a zauważył ktoś ten owalny obiekt na lewej gurnej krawędzi półki skalnej nad tym stworem, obiekt jest niewielki w kolorze złotym nieco odcieniem zblżonym do tego obiektu na zdjęciu, jest "jajowaty" i ułożony na półce skalnej jak np jajo w gnieździe

Portret użytkownika Xystos

Proby doszukiwania sie zycia

Proby doszukiwania sie zycia na Marsiw,teoria pustej ziemi i ksiezyca ...
Znacie staroegipskie wyobrazenia ziemi ?ta z Boginia Nut ?

Niepotrafimy udowodnic ze nasze wyobrazenia w tym temacie sa bardziej prawdziwe,teorie Darwina juz dawno powinnismy zlomowac ale cala masa profesorow i doktorow w temacie wyszlo by na durni,wiec uczy sie dziatwe niesamowitej histori zycia na naszej planecie.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

"Internet zawrzał "... No

"Internet zawrzał "... No cóż... Gwiezdne Wrota zrobiły swoje... W umysłach setek milionów młodych frajerów zasianao pewność o powszechności życia w kosmosie..
A to nieźle sprzedaje ośmieszoną doszczętnie hipotezę ewolucji

Strony

Skomentuj