Na jednym ze zdjęć z Marsa wypatrzono kształt skamieniałego zwierzęcia

Kategorie: 

Trylobit na marsie? - Zdjęcie: NASA

Pojawiło się zdjęcie wykonane za pomocą łazika Curiosity, które wygląda jak skamielina. Wyglada to na trylobita, czyli prymitywny organizm przypominający żyjącego obecnie skrzypłocza.

 

Dla porównania, oto jak wyglądają typowe trylobity znajdowane na Ziemi:

 A tak wygląda najnowsze znalezisko na Marsie:

Charakterystyczny wzór aż sam rzuca się w oczy. Dla mało spostrzegawczych, jest po prawej stronie centralnie na środku. Czy to tylko kolejna marsjańska anomalia bez wytłumaczenia? A może to dowód na to, że życie na Marsie istniało i podążało podobnym do ziemskiego torem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika axell69

 Gdzieś w

 Gdzieś w czasoprzestrzeni.
Dwóch wybitnych naukowców i specjalistów wkazdej dziedzinie , których widzimy na załączonym obrazku:
 
- Houston !! mamy problem .
-tu Huston , Co znowu Juszka !!??
-Houston jestem wk#####ny ,kolega ….... twierdzi że odnalał życie , tzn. ślady życia a ja tu kuwa nic nie widzę !!
-Juszka!! natychmiast pocałuj i przeproś kolegę ….. To rozkaz!! i nie mastrujcie już przy łazikach .Bez odbioru.
 
Dziękuję za uwagę.

 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Leczenie na oddziale

Leczenie na oddziale zamknietym nie pomogło to czas na amputację.... głowy... to na pewno pomoze na twoją głupotę.
Brak słów, że matka Ziemia sieje takich niedorobów jak ty i odrazu nie deratyzuje ich.

Portret użytkownika RH+

jehuwa, a to (parafrazując

jehuwa, a to (parafrazując ciebie) w centralnym dolnym prawym rogu tego okręgu (na godzinie 4:30) to pewnie piramida, tak? i jeszcze pewnie w rozmiarach podobnych do tych egipskich, tak? A łazik zrobił zdjęcie z orbity, czy w trakcie lądowania? To ten trylobit to pewnie ma setki metrów długości i mógł przemierzać przestrzeń kosmiczną a jego płynne produkty przemiany materii zamieniały krzaczki w płonące zywe pochodnie.
Nie obrażaj się na komentujacych - nazywasz sie imieniem demona (dla niektórych boga), masz o sobie zbyt wysokie mniemanie (jak na poziom, który pokazujesz), piszesz o troglobitach na zdjęciach a pomijasz piramindy, wszystko to albo kupy się nie trzyma, albo kwalifikuje cię do rozpoznania F22 lub pokrewne. Niestety, ale wyrzucanie tych małych białych krążków to nie był dobry pomysł - to były twoje leki... Nie rób tego więcej, bo przyjdzie taki duży pan w białych szatach (bez popielniczki na głowie) i znów zamknie cię w tym pokoju bez klamki za to z materacami na ścianach.
 

Portret użytkownika zŁo

to nie sa slady lazika...

to nie sa slady lazika... chociaz pierwsze wrazenie wlasnie takie odnioslem jednak bo przyjzeniu sie watpie zeby bylo to zdjecie z marsa i wyjasniam dlaczego...
a wiec jest to pierwsza fota z 'niby ciekawosci' w takiej formie - zwyczajnie zdjecia z curiosity wygladaja calkiem inaczej a atacama bedzie w tym przypadku najbardziej mozliwym miesjcem fotografii

Portret użytkownika pulsar

@Zenek Masz absolutną rację

@Zenek
Masz absolutną rację !
To wzór ogumienia łazika, tyle że nieostry bo rozmyty wiatrami wiejącymi na marsie !
Jak zwykle kłania się :
Pareidolia – zjawisko dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach, przeważnie przy pełnej świadomości ich nierzeczywistego charakteru.
Nawet na ziemi nie brak kształtów uczynionych przez zjawiska fizyczne, a wyglądające jak ślady zwierząt !

Portret użytkownika Zenek

ŻLE, to idzie w drugą strone

ŻLE, to idzie w drugą strone i objawia się:
 
ACH NASA POWIEDZIAŁA...
NASA ODKRYŁA ....
CIESZMY SIĘ I WESELMY BO NASA .....
 
to taki AMOK i DEBILIZM przyjmowania kłamstw jak "objawienia" bo wypowiedziałą je "instytucja" w jakiej "odkrycia" nie wypada nie wierzyć. 
 
Jak na razie to wszystko łacznie z samym łazikiem marsjańskim jest WIARĄ iż i on tam jest i pokazywane zdjęcia są prawdziwe. I nie raz już tu udowodniono iż "marsjańskie zdjęcia" są robione na Ziemi. Powyższy "trylobit" to też fałszerstwo i inteligentny szybko się skapnie dlaczego. Ale wcześniej trza wyłączyć amok zwany "oh NASA powiedziała".
 
A  łazik nawet jeśli jest na Marsie to się zdecydowanie czym innym zajmuje. Tu też kłania się LOGIKA.
 

Portret użytkownika יהוה

Ja to wypatrzyłem, i powiem

Ja to wypatrzyłem, i powiem jedno. 

TO NIE JEST WZÓR OGUMIENIA ŁAZIKA !!!
 
1. Łazik jest wielkości samochodu.
2. Łazik zostawia inne ślady.
3. To jest fotografia wykonana ChemCam, czyli jest to fotka makro, i przedstawia obiekt o wielkości maksymalnie kilku cm.

Dziękuję za uwagę.

Portret użytkownika baca

a doktora gdzieś

a doktora gdzieś podjuszka nie wypatrzyłaś?
bo na Marsie nie ma żadnych łazików...
a burze są tam takie mocne jak gorzała zza wschodniej granicy - wiatry i burze piaskowe są tak silne że taki nędzny ślad nawet tygodnia by się nie uchował...

Portret użytkownika Anna UW

Jak to ciebie Juszka nazywał

Jak to ciebie Juszka nazywał IQ85 Smile chyba się nie za bardzo mylił.
Co to są hieroglify żydowskie?? Pierwsze słyszę chociaż mam wykształcenie w tym kierunku. Ciekawe. 
Cóż dzieci "innego Boga" lubią sobie tworzyć własne światy.
ps Napiszę do niego by wszedł tu, a najlepiej jakby ktoś go odbanował bo bez niego poziom merytoryczny tej strony przypomina (poza wyjątkami) zgromadzenie kastratów przy bogini miłości.

Portret użytkownika kuzYn

Przypominam  że na tym

Przypominam  że na tym portalu nadal obowiązuje regulamin, a szczególnie:
§ 6 Treści na Portalu
1. Portal służy wymianie poglądów, doświadczeń, informacji pomiędzy Użytkownikami.
2. Portal nie bierze odpowiedzialności za treści dodawane przez Użytkowników. W szczególności portal nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad i informacji udzielanych przez Użytkowników.
3. Korzystanie z portalu jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany Użytkownik może umieszczać swoje wypowiedzi pod artykułami.
4. Wypowiedzi Użytkowników są przechowywane przez Portal.
5. Zabronione jest umieszczanie wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.
6. Zabronione jest także umieszczanie, bez uprzedniej zgody Portalu, wypowiedzi zawierających linki do stron www oraz treści reklamowe.
7. Naruszenie postanowień punktów 5 lub 6 skutkować będzie trwałym i natychmiastowym usunięciem konta Użytkownika, wraz z usunięciem jego wypowiedzi, a w przypadku naruszenia punktu 5 także powiadomieniem organów ścigania.
8. Portal zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku , a także do usuwania wypowiedzi niezwiązanych z tematem artykułu.
9. Treści dodane na Portalu przez Użytkowników z chwilą ich publikacji stanowią integralną część Portalu.
 
Osoby naruszające regulamin muszą liczyć  się z konsekwencjami.
 
/Moderator/

 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Przypomnę CI Kuzyn ze na tym

Przypomnę CI Kuzyn ze na tym portalu antysemityzm, chamstwo i tępota rządzą a ty jesteś nieobiektywny.
Twoja indolencja uświadamia mnie w tym że lubicie swoje kółeczko różańcowe z pastuchem baranów na czele. 
Wchodząc na strony które się szanują nie znajdziesz nigdzie tyle jadu i głupoty co tu, ale widać gdzieś osoby pokroju IQ85 czy bereta muszą nadrabiać swoje kompleksy.

Portret użytkownika kuzYn

Nie mam zamiaru dyskutować z

Nie mam zamiaru dyskutować z Tobą o moim obiektywiźmie, bo nie mam na to czasu. Uprzedzam Cię jednak że kolejny Twój ban za wulgaryzmy będzie wieczysty. Tak więc jak chcesz pisać z tym nickiem to powściągnij nerwy i nie daj ponosić się emocją.

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika יהוה

Możesz mi w końcu wyjaśnić

Możesz mi w końcu wyjaśnić czemu nazywasz mnie "podjuszka", i co to w ogóle znaczy?
 
"Marsie nie ma żadnych łazików"
 
To możesz mi powiedzieć co jest, i czemu nawet amatorzy mogą odbierać z niego transmisje? Co prawda zakodowana jest, ale mając własny radioteleskop można odbierać sygnały z Marsa od tych pojazdów.
 
"a burze są tam takie mocne jak gorzała zza wschodniej granicy - wiatry i burze piaskowe są tak silne że taki nędzny ślad nawet tygodnia by się nie uchował..."
 
Skoro nie ma łazików, to jakim cudem masz takie informacje? Nie ma logiki w tym co napisałeś. Twojej sondy ani łazika tam nie ma, więc musisz mieć jakieś źródło informacji. I liczę na coś więcej niż kolejne obrażanie mnie, źródło twojej wiedzy proszę, jeśli tam nie ma łazików.

Portret użytkownika simon

u mnie w lesie są latające

u mnie w lesie są latające pająki ! mają po 3 odnurza razem6 i skrzydła. są malutkie do 5mm długośći i całe czarne skrzydełka półprzezroczyste, stosunkowo twarde co do wielkości i się wykąpałem i mi szyi chodziło, schizy mam już tak pare razy, a wcześniej tego nie było ? ktoś wie co to, biedronki chińskie mało było u nas, ale latającee pająki >! wtf

Strony

Skomentuj