Jeśli na twojej ręce linię układają się w literę M…

Kategorie: 

Źródło: https://3.bp.blogspot.com/-6B3NB15A1Gg/V_BCqV4Gp4I/AAAAAAAABnE/xmtc4TTD28ADSMOpqL2WDwIqTMzAWzioACEw/s1600/2122.jpg

Miliony ludzi na całym świecie wierzą w chiromancję, czyli doktrynę, pozwalającą rozczytać swój los po liniach i znakach na dłoni. Niedawno okazało się, że ci, na których rękach widać literę M, to bardzo unikalni i wyjątkowi ludzie. I to wcale nie są żarty!

 

 
Jeśli linie na dłoni, tworzą coś podobnego do schematu pokazanego na zdjęciu, świadczy to o tym, że człowiek jest utalentowany. Jego intuicja jest silniejsza niż u większości ludzi, a wraz z narodzinami obdarowano go szczególnym duchem przedsiębiorczości.

 
Ludzie, których linie na dłoni tworzą literę M, prawie nigdy nie kłamią, są uczciwi, otwarci i nie dają się łatwo oszukać. Intuicja ich nigdy nie zawodzi. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do kobiet, u których „szósty zmysł” jest zazwyczaj lepiej rozwinięty niż u mężczyzn. „Ludzie z M” są zazwyczaj mocni, a ważne decyzje podejmują szybko i bez wahania. Zawsze wykorzystują możliwości, które pojawiają się w życiu i nigdy ich nie ignorują.

 

Okazuje się, że ten znak na dłoni jest cechą charakterystyczną wielu proroków i wielkich przywódców z przeszłości. Jeśli dojrzysz na swojej dłoni ułożoną z linii literę „M”, oznacza to, że w życiu jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego pragniesz.
 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika adi

JA  też mam literkę M TROCHĘ

JA  też mam literkę M TROCHĘ dziwna dlatego że mam długą boczną kreskę ale mam talent wszystkim wszystko naprawie w każdym  zawodzie mam jakiś dar na prawdę nie jestem informatykiem znam się na tym elektronika ELEKTRYKA normalnie wszystko umiem zrobić złota roczka ale mam problem z milościa nie mogę znaleść tej jedynej a by miała zemną jak w raju może dlatego że ja dobry jestem dla dziewczyn mój bład dam im wszystko co chcą a potem oleją mnie muszę to zmienić być twardy i stanowczy nie kupować nic im pozdrawiam

Portret użytkownika 44Zdzisław

Mam na dłoniach literę M. Są

Mam na dłoniach literę M. Są to bardzo wyraźnie zarysowane linie, na obydwu dloniach. Nie przywiązuję do tego żadnej wagi .Urodziłem się w Częstochowie: 2.6. 1946 r. w królewskim rodzie Wróblewski, z polskiej krwi i aury. Z obcej jestem matki zrodzony i inną mam aurę-złotą. Do mojej postaci, jest przypisana liczba 44, i jest to liczba mianowana. Po za tym, jestem Siódmym Źródłem Energii i w ogóle; Źródłem Energii.Osiągnąłem wszystkie cele, jakie były do osiągnięcia. Czekam na przemianę, z postaci ludzkiej, w człowieczą. To jest Nowa Przyszlość w tym świecie.Nad tym, co napisałem, niech pochylą się znawcy tarota,numerologii i chiromancji. Nie będą wiedzieć więcej na temat mojej postaci, jak tylko to, co jest zapisane. Nie kłamię, bo nie mam takiej potrzeby. Sprawdzić mnie moze ten, kto ma dostęp do zapisu Świadomości.

Portret użytkownika sandrax

 Nie jedz jaj z bidaronki

 Nie jedz jaj z bidaronki,lepiej kup serek pleśniowy i słodki winogron,nabij na patyczek dwa małe kawałki serka i dwie kulki winogronu,i jedz.Żona,córka a zaraz napiszesz że i wnuczka,spokojnie/na wszystko przyjdzie czas,nie pal sie,z tego co obserwuje małżeństwo to nic dobrego.To tak jakbyś jadł ten sam posiłek 3 razy dziennie przez x lat,szybko cie zemdli.

Portret użytkownika Hefajstos

Jak widze fale sceptyzmu z

Jak widze fale sceptyzmu z waszej strony oraz drwiny na ten temat to dodatkowo dodaje mi to pewnosci tego ze faktycznie jestem wysoko postawionym osobnikiem naszej cywilizacji. Utrwala mnie to w tym przekonaniu. Mam swiadomosc tego od dawna. Rowniez I Ja Mam taka litre na swoje dloni I potwierdzam w moim przypadku jest to prawda. dodatkowo jestem czlowiekiem Indygo. Z posrod wszystkich wypowiedzi wypowiedz BAcY jest mi najblizsza. on to rozumie.

Strony

Skomentuj