Jesteśmy świadkami pojawienia się nowej globalnej religii !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Pod koniec roku 2020 byliśmy świadkami narodzin nowej globalnej religii. Powoli acz systematycznie, pojawiał się medyczny system wierzeń i praktyk, określający relację między sferą niewierzących w sacrum nowej genetycznej świętej substancji. Nowa religia covidiańska, jak każda inna, manifestuje się w wymiarze doktrynalnym specjalnymi czynnościami nowych kapłanów kowidiańskich, są to czynności religijne, polegające, jak np. w katolicyźmie na przyjmowaniu prawdziwie zbawiennej eucharystii, natomiast nowa religia covidiańska uznała za swój rytuał przyjmowanie "zbawiennej substancji genetycznej", za pomocą igły.

Dokonują tego kapłanki i kapłani niższego rzędu - hierarchii, ubrani na biało, w białe stroje. Nowa religia kowidiańska nie toleruje niszczenia uczuć wokół poczucia świętości "strzykawkowych substancji genetycznych" różnorakich denominacji bioinżynieryjnych, za to wychwala chęć zbliżenia się do sacrum szczepionkowego nowego boga (bafometa hybrydy), i uczuć z tym związanych: uniesienia szczepionkowego, poczucia wyższości nad niezaszczepionym motłochem, a dokładniej na wyższości nad niewiernymi, z kagańcami ciemnogrodzian !

Pamiętamy jak Nabuchodonozor zbudował posąg i nakazał oddawać mu hołd. Za odmowę trzej młodzieńcy zostali wrzuceni do rozpalonego pieca. Obecne elity, to znaczy kapłani religii covidiańskiej budują złoty posąg strzykawki genetycznych substancji, ci co nie oddadzą pokłonu i nie przyjmą wstrzyknięcia uznani zostaną za niewiernych i spotkają ich prześladowania.

Ogromna międzynarodowa sekta kowidiańska już opracowuje plan, dla wszystkich chętnych przyjęcia namaszczenia i dostąpienia religijnego doświadczenia po przyjęciu "zbawiennej substancji genetycznej". Doświadczenie religijne to nazwa rozmaitych przeżyć człowieka w relacji do obiektów przekonań właściwych dla tradycji religijnej, w której owe przekonania zostały ukształtowane (np. w chrześcijaństwie Bóg, Jezus Chrystus, Duch Święty, w islamie Jedyny Bóg – Allah).

Oba aspekty doświadczenia religijnego, przeżyciowy (emocjonalny) i poznawczy (percepcyjny) wiążą się z poczuciem kontaktu z rzeczywistością transcendentną, podobnie, już za chwilę będzie w nowo utworzonej religii kowidiańskiej. Po przyjęciu, to znaczy wstrzyknięciu cudownej substancji genetycznej wierny dozna "duchowego" uniesienia, doświadczy nowej normalności, odleci. Już teraz religia covidiańska wyprodukowała reklamę telewizyjną, która informuje: "Zaszczep się i leć". Po otrzymaniu chrztu kowidiańskiego i przyjęciu substancji GMO nowy wierny odleci, dozna "Nowego Wspaniałego Świata" i "Nowego Porządku Kowidiańskiego" !

Sekta kowidiańska wymyśliła nawet nowy typ zachęty, czyli "nową reklamę wsteczną", na wzór "Inżyniwerii wstecznej". Ostatnimi czasy jeden z najwyższych kapłanów nowej religii, ogłosił, że w pewnym miejscu oddawania pokłonu "szczepionce", nastąpiły nieprawidłowości, wielki tłum "walił drzwiami i oknami" do punktu przyjęcia "cudownej substancji", ludzie chcieli się zapisać do sekty poza kolejnością, przecież wszyscy wiedzą, że cudowna "substancja genetyczna" potrafi czynić cuda.

Już za niedługo ogłoszą że wszystkich chromym, inwalidom, tym bez kończyn odrastać zaczną nogi i ręce, chorzy będą wstawać, ślepi odzyskają wzrok, wszystko dzięki "cudownej kuracji genowej". Wielu wiernych członków sekty kowidiańskiej, po przyjęciu "świętej substancji genetycznej" doświadczą niebywałych nowoczesnych przeżyć, oprócz mistyki "Nowej Wspaniałej Normalności", uznani zostaną za kowidiańskich oświeconych, wstąpią na 33 stopień wtajemniczenia (ewntualnie 33 stopień oświecenia) !

Tak jak każda religia, tak też religia kowidiańska wymaga od wiernych specjalnych ubiorów, kapłani i kapłanki niższego rzędu są ubrani zazwyczaj na biało, natomiast najwyżsi członkowie sekty genetyków nigdy nie zostaną ujawnieni, ich wygląd może odbiegać od ludzkiego. Wszyscy którzy oddadzą pokłon cudownej i świętej szczepionce GMO zostaną zwolnieni z noszenia "gwiazdy maseczkowej", będą uważani za lepszych, nowocześniejszych (modern-nistycznych-nowoczesnych) i wiernych złotemu posągowi informacji genetycznej.

Zbliżamy się do momentu, w którym nowa religia kowidiańska rzeczywiście będzie czynić "cuda" ! Jest to przepowiedziane w Biblii: I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie.

"Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia. Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa”.

Objawienie Jana 16:1-2: „I usłyszałem donośny głos mówiący ze świątyni do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie siedem czasz gniewu Bożego na ziemię. I wyszedł pierwszy i wylał czaszę swoją za ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi.

Objawienie Jana 16:10-11: A piąty wylał czaszę swoją na tron zwierzęcia; i pogrążyło się królestwo jego w ciemnościach, i gryźli ludzie z bólu swoje języki. I bluźnili Bogu niebios z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, ale nie upamiętali się w swoich uczynkach.

Nowa ogólnoplanetarna religia ufonautyczna pod przewodem Watykanu w ramach hodowli istot hoirous

https://youtu.be/SWOH3ij0ctU

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jotek

Płaskoziemcy i inni, którzy

Płaskoziemcy i inni, którzy wierzą, że szczepienia to zło to poprostu wynalazki naszej cywilizacji. Wszelkiego rodzaju wyszukiwarki i strony społecznościowe mają ten problem, że jak sie czymś zainteresujesz choć raz, to jesteś zasypywany później informacjami z tym tematem związane. Tak działają algorytmy pomagające wyszukiwać. 

Jednak tak naprawdę to gdzie ludzie mają swój rozum. Spóżcie na naszą historię. Szczepienia były obowiązkowe i tak naprawdę nie widzę ludzi którzy w tym updłym systemie, kórzy by mieli w tym swój interes. Raczej musieli przyznawać racje strasznemu kapitalizmowi. Jednak wszyscy z nas, ci co urodzili i żyli choćby z dwa lata w komunie, napewno są zaszczepieni. Więkrzość debili , negujących szczepienia jest zaszczepionych, a swe dzieci chcą narażać bo......

Dokładnie "bo..." ponieważ wszelkie debilizmy wymyślane by straszyć ludzi to kłamstwa wyssane z palca. Nie djcie się zwieść i wierzcie że nauka uratuje nam życie, a ci co się boją niech się nie szczepią. Szybciej wymrą.

Portret użytkownika Homo sapiens

Krok po kroku będą starać się

Krok po kroku będą starać się zanieczyścić ludzki genom..., tak by wreszcie ludzkość stwierdziła, że hubrydy i produkcja humanoidów w wielkich plstikowych workach to "normalność" ! ("hubrydy" to termin doktora Davida Jacobsa, okreslający pewne istoty ufonautyczne - mieszańców !)

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zdzichumichu

Jak czytam takie banialuki to

Jak czytam takie banialuki to zaczynam wierzyć, że małpy są od nas na wyższym stopniu rozwoju, przynajmniej od niektórych. Jak historia pokazuje każda szczepionka była przyjmowana przez homo ciemnotus z dużymi obawami. Ospa,gruźlica,dżuma,holera,odra,szkarlatyna,polio... Oczywiście większość populacji była szczepiona i dzięki temu wyeliminowano te choroby a przynajmniej skutecznie ograniczono. Teraz w świecie internetu homo ciemnotus i homo zabobonus nie żałują swoich wypocin w sieci, strasząc "maluczkich" światowym spiskiem, nową religią i czipami .Nie zabrakło oczywiście iluminatów i innych tajnych stowarzyszeń. Cóż, jak świat światem oprócz postępu mamy do czynienia z ludźmi wieków ciemnych . Jestem w stanie uwierzyć, że to właśnie oni stoją za tajnymi organizacjami ,którym zależy na zdziesiątkowaniu populacji, na powrocie do epoki kamienia łupanego ,bo takimi lepiej rządzić . Z tego co obserwuję to ludziska tłumnie się zaszczepią i oczywiście powstrzymamy pandemię, KTÓRA ISTNIEJE I ZABIJA LUDZI W SPOSÓB POŚREDNI ORAZ BEZPOŚREDNI. Sam straciłem dwie bliskie mi osoby i wierzcie że był to covid . Nie jestem covidianem,iluminatem,masonem ani obcym z korzeniami żydowskimi.Jestem Polakiem ,który myśli o innych i chociażby z ich powodu zaszczepię się. Tak jak byłem szczepiony na inne choroby. A wam drodzy zwolennicy teorii spiskowych życzę mimo wszystko zdrowia , tego psychicznego szczególnie :)

Portret użytkownika Ktosik

a skąd wiesz ,że zmarły na

a skąd wiesz ,że zmarły na covid? bo miały zrobiony test, bo w szpitalu tak powiedzieli? rozumiem ,że te osoby były w 100 procentach zdrowe, nawet prob lemow z cisnieniem czy krazeniem nie miały? 

Portret użytkownika Tadeusz

Jest na świecie ponad 100

Jest na świecie ponad 100 religi i jest stare powiedziane że kto kolwiek chce wieżyć obojętnie w co i z tym mu będzie żyło się lepiej to wież, ale nie narzucaj i nie wykorzystuj swoich przekonań i swojej wiary przeciwko innych ludzi. Szanuj siebie i innych. Po prostu bądz człowiekem.

Strony

Skomentuj