Jeszcze jeden finezyjny krąg na polu w Anglii

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnection.com

Żniwa tuż tuż a w niektórych miejscach już trwają, dlatego trzeba się nacieszyć kręgami w zbożu dopóki jeszcze jest ono na polach. Przed dwoma dniami, 24 lipca 2013 roku odnaleziono wyrafinowany piktogram przedstawiający wiele figur geometrycznych.

 

Z oddali krąg wygląda na bardzo skomplikowany, ale gdy widzimy zdjęcia wykonane na poziomie gruntu to poszczególne części wchodzące w skład figury nie wydają się już tak bardzo precyzyjne.

W przypadku tego kręgu pojawiło się nawet podejrzenie, że jest to po prostu Photoshop. Jeśli tak to sfałszowano szereg zdjęć i zrobiono to tak dobrze, że warto przynajmniej docenić kunszt ewentualnych oszustów.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zibi

Wkrótce to baca sam

Wkrótce to baca sam wyjedziesz do Holandi,ponieważ nikt cię już nie będzie tu suchał i popełnisz  samobuja i taki bedzie twój los,a wszystko co masz to inne medium i dogryzanie a twoje IQ TO NAWET 20 nie sięga, schowaj się zachowujesz się jak burak,obraza za obraze,wyjedziesz z tego innego medium w kaftanie,zostaniesz sam dogryzaczu,mam przeczucie że ty nie masz nawet psa i nikt juz cię na tym świecie nie lubi,chyba że twoi przydupasy takie krety jak ty 

Portret użytkownika zibi

Nagranie rzeczywiście widać

Nagranie rzeczywiście widać kiepsko przez ten program Video Server S przez niego przegrałem film z rejestratora,lepiej fotki wyszły co zrobiłem telefonem z tv lcd spokojnie znajde leprzy sposób i lepsze nagranie i nie wskocze do wulkanu popo jak to mówił baron to by było kamikadze przy erupcji z stąd wylatują oni,diamenciku wejdz sobie na zmiany na ziemi i zobacz co zauważyłem przy wulkanie jak porusza się to coś nie powiem ci że to ufo bo powiesz że zaraz naciągam, sama oceń problem jest że zobaczyć jest ciężko klatka po klatce nie zabardzo łapie to coś,najlepiej przez jakiś program zobaczysz [email protected] wie,oglądałem jak wulkan wysadził i nigle coś szybko migło  i tak łapałem pausa ,plaj i wyszło to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66d74088dd466305.html   poszukaj w zmianach na ziemi  [ liczne erupcje z meksykańskiego wulkanu popocatepetl ] w 59 sek to widać i jeszcze żeby było mało wylatuje pużniej,trzeba dokładnie obejrzeć ten filmik, ja go nie nagrałem to tv meksykańska i nic nie wymyślam a z mojego nagrania najlepsze fotki jakie mi się udała zrobić to  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92063bcad4982498.html 
 
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92063bcad4982498.html
 
 
 

Portret użytkownika baca

"statki" na twoim nagraniu to

"statki" na twoim nagraniu to chyba parostatki bo cuś ich tam nie widać...
już miałem ci Zibi pożyczyć na bilet i wysłać do Holandii na eutanazję no ale...
no ale nie martw się... bo ta fraza że "prawda kuje w oczy", na całe szczęście kwalifikuje cię do dalszych badań...
gdyby tylko twoja mama wiedziala że twoim przeznaczeniem będą eksperymenty medyczne, myślę ze byłaby naprawdę z ciebie dumna...
tak sądzę i dlatego - pokaż mamie swój film, no pochwal się jej...
i koniecznie jej reakcję zarejestruj dla nas na swój nagrywator...
 

Portret użytkownika Diament

Zibi w takim razie może się

Zibi w takim razie może się pochwalisz i podzielisz z nami tym rzekomym nagraniem. Bez urazy ale póki co tego typu komantarzami wzbudzasz jedynie cwaniacki uśmiech na mojej buzi. Teorii i mitów mamy już zbyt wiele- człowiek z natury jest istotą, która dąży do poznania FAKTÓW Wink  więc?

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

otórz Diamenciku, jak zibi

otórz Diamenciku, jak zibi opisał w tamtym artykule nagranie miało miejsce przed burzą, a jak wiadomo ptaki wtedy wariują i uciekają od burzy, kamera zibiego nagrała te ptaki ,a zibiego poniosło że to ufo ;)) na filmie widać było wyraźnie że to ptaki no ale zibi się uparł i wydaje mu się że ma asa w rękawie :)...z kiepskiej jakości filmu strzelił fotke ,zooma dał na maksa i wyszło co wyszło ;)...ale jest zawzięty i myślę że kiedyś mu się uda nagrać coś wiarygodnego.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

no to zarys historii już mamy

no to zarys historii już mamy Wink chciała bym obejrzeć te psotne ptaszki ... w sumie jak idziemy tym torem to mogę zbombardować zibiego takimi filmikami, co dzień na moich wyprawach rowerowych widzę takie obrazki na niebie, że ho hoo Wink nieraz od tego zapatrzenia się w niebo mało co do rowu nie wjechałam :> parę filmów nakręcę i przebiję GO Biggrin

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MARGO

" Jeszcze jeden finezyjny

" Jeszcze jeden finezyjny krąg na polu w Anglii "
_____________________________________________
Jeśli można tu mówić o jakiejkolwiek finezji, to chyba tylko o tej, że taki układ planet, jaki przedstawiony jest na tym piktogramie - będzie miał miejsce dokładnie 29 lipca... już w najbliższy poniedziałek  

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika metabo

Franek bardziej do Ciebie

Franek bardziej do Ciebie pasuje i nie wierze ,ze nic nie zazywasz,bo inaczej znaczylo by ,ze jestes umyslowo chory,ogarnienty  maniakalna mysla o  UFO ktora opanowala Twoj umysl:/ a tacy musza grzecznie przebywac w szpitalach do tego przeznaczonych.
Nie ,nie trafiles znowu,ale Ci podpowiem ,ze chodzi o Indonezje i pewien zyjacy tam owad modralo googlowy.Nie wszystko pisze w internecie Franku 

Portret użytkownika darmi

WARTO PRZECZYTAĆ:"W okresie

WARTO PRZECZYTAĆ:"W okresie przed pojawieniem się skomplikowanych wzorów w latach 80,opracowano technologię która może je formować.Było to urządzenie to tworzenia wysokoczęstotliwościowego strumieni promieni gamma,stworzone dla wojska.Niektóre z głównych cech autentycznych kręgów zbożowych(wiele było mistyfikacją)to:łodygi wyginają się przy najniższym kolanku i nie łamią się;ich struktóra komórkowa ulega zmianie;piktogram wydziela energię mikforalową;martwe stworzenia w ich środku są zwęglone;wysokiej częstotliwości dźwięk bądź klikanie jest słyszane wtedy,gdy wzór jest początkowo tworzony;czasem błyski plazmy są widziane.Każdy z tych efektów mógłby być wywoływany tym urządzeniem promieni gamma.Naukowiec i badacz Brian Desborough mówi: 'Wysokiej częstotliwości strumień promieni gamma spowodowałby zagotowanie wilgoci w kolankach,puchnącej i zmiękczającej komórki kolankowej,powodując wygięcie słomy w kierunku zamiecionym przez ten strumień.Takie strumienie są zdolne wytworzyć ekstremalnie drobne detale;wysokiej częstotliwości dźwięk, któy jest emitowany z nowopowstałych piktogramó,mocno sugeruje że systemy strumieni użyte przy tym zwodniczym czynie zawierają technologię Mossbauera.Ziemia wewnątrz kręgu emitowałaby promieniowanie i każde stworzenie niefortunnie napromieniowane przez ten strumień uległo by zwęgleniu...Przed rozpoczęciem tworzenia piktogramu,strumień promieniowania gamma wymagałby dostrojenia ostrości oraz mocy.To może być odpowiedzialne za jedno lub więcej małych okrągłych zagłębień,zwukle odnajdywanych w sąsiedztwie piktogramu' Niektórzy ludzie spytają się,dlaczego skoro są tworzone przez władze,wkłada się taki wysyiłek w ich dyskredytowanie za pomocą oszustów i to do takiego stopnia,że media teraz je ignorują.To dobre pytanie,lecz pozostaje faktem, że ludzka technologia jest w stanie je tworzyć i powinniśmy o tym wiedzieć.Nawiasem mówiąc Desborough sugeruje,że lot TWA 800,jumbo jet,który wybuchł ktrótko po starcie,został porażony bronią promieniową Mossbauera.Sekcja zwołok ofiar ujawniła, że ich krewzastygła w żyłach,a ich mózgi, "zmieniły się w breję"To właśnie zjawiska, które ta broń mogła spowodować,a tamtej chwili samolot ten przelatywał obok Stacji Badawczej Marynarki Wojennej w Brookhaven,a więc miejsca, w którym tę broń opracowano."

Portret użytkownika baca

no cóż nie będę nawet

no cóż nie będę nawet pytał:
jak bardzo mądrym trzeba być aby widząc wydeptaną trawę pomyśleć że to istoty z innych częsci wszechświata przybyły aby zademonstrować nam promienniki "wysokiej częstotliwosci cząsteczkowe strumiene gamma", zamiast normalnie wylądować za stodołą i podać grabę/mackę/przylgę farmerowi....
tylko zapytam:
jak mocno głupim trzeba być aby tak "myśleć"?
czy IQ 50, czyli poziom Zibiego wystarczy, czy trzeba jeszcze bardziej go obniżyć przy pomocy np lobotomii?

Portret użytkownika PiktoGram

A jakim ignorantem trzeba być

A jakim ignorantem trzeba być by wierzyć że wszystko co nas otacza jest dziełem Człowieka?!
a może Słońce też stworzyli Słowianie  - pewnie stąd ta nazwa?!
Co do kręgów, to ludzie którym to przypisujesz, są zbyt głupi by je tworzyć, a mając taką technologię na pewno nie wygniatali by zboża tylko robili by coś znacznie praktyczniejszego i mającego związek z depopulacją bądź trzaskaniem ka$ki. Poza tym ludzie mają tendencje do ciągłej ekspansji, gdyby dać im taką "zabawkę" nie poprzestali by na kręgach raz do roku w zborzu, ale wygniatali by wszystko i wszędzie - próżność istoty ludzkiej jest nieograniczona i może wypełnić każdą pojemność kory mózgowej.  Uwolnienie od tej cechy jest najtrudniejszym zadaniem jakie jest nam dane wykonać na tej planecie w czasie kolejnych inkarnacji.
Jakimż trzeba być ignorantem by nie dopuszczać możliwości istnienia innych istot niż ludzie - czyżby to przejaw wiary w rasę panów? (chociaż nawet protoplasta Twojego awatara podobno dopuszczał możliwość istnienia obcych cywilizacji).
Jesli uważasz że OvNI przybędą tutaj w świetle flashy i będą podawać mackę któremukolwiek ignorantowi który by pierwsze co zrobił to sięgnął po broń żeby ich z tąd przepędzić to się grubo mylisz.
Kontakt z nimi istnieje już dawno, ale nie odbywa się na płaszczyźnie fizycznej, takiej ręka w mackę ale na płaszczyźnie pozazmysłowej. 
W znakomitej większości te istoty to pokojowo nastawieni poszukiwacze, nie interesuje ich zniżanie się do poziomu niskowibracyjnych istot do jakich gro z nas się zalicza. Owszem, są gotowi na kontakt podobnie jak wielu z ziemian, ale niestety większość ma tutaj znaczenie, gdyż przeważa większym potencjałem gęstości.
Jedząc mięso, katując dla kawałka befsztyka bogu ducha winne krówki, albo skazując na holokaust kury dla ich embrionów które nasiąkają okolicznościami w jakich one bytują., wszystko przyprawiając do smaku glutaminianem i glutenem, jesteśmy tak niskowibracyjnymi stworzeniami że świadomy kontakt z większością z nas musi być wręcz bolesny dla chociaż ciutkę uduchowionych istot.
Jak możesz w tych okolicznościach oczekiwać otwartego kontaktu kogokolwiek z naszą cywilizacją? Dobrze wiesz że na tej planecie nie zakończyła się wojna która trwaod kilku tysięcy lat.
Bo ludzie ciągle żyją w strachu. W obawie o swoje życie, pozbawiają go innych, w obawie o standard życia, obniżają tenże u swoich współbraci (nawet nie wrogów - ale właśnie braci!).
Nie rozumieją niczego, a nawet jeśli ktoś próbuje im cokolwiek z tego wytłumaczyć, to zmieniają kanał, albo zajmują się tym co najbardziej uwielbiają - prokrastynacją. 
Mówiąc prościej, robią dokładnie wszystko żeby nie zrobić tego co w danym momencie jest użyteczne i potrzebne im samym i współpobratyńcom - wystarczy spojrzeć na te prokrastynacyjne komentarze do poszczególnych newsów. 
Mam nadzieję że posiadasz w sobie odrobinę samokrytycyzmu żeby odnieść to co napisałem do siebie.
Bo to co piszesz jest tak samo miarodajne dla innych jak i Ciebie, bo Twoja podświadomość razem z innymi użytkownikami tego portalu czyta to co piszesz, i kreuje Ci to czego chesz lub nie chcesz.
Jeśli będziemy na portalu takim jak IM, który jest miernikiem niezbadanych zjawisk jak UFO, pisać takie destruktywne opinie o tych zjawiskach, co gorsze nie mając o tym zielonego pojęcia (bo któż z Was krytyków widział na własne oczy taki krąg?) to doprowadzimy że każdy kto potencjalnie będzie chciał się tym zainteresować, od razu odpuści w obawie przed wstydem na jaki się może narazić.
No bo skoro takie (inne)medium pisze negatywnie o tych zjawiskach to oznacza to że to są wierutne bzdury, czyż nie?
No bo jak każda sugestia lub opinia nt zjawiska, czasem bez pokrycia, ale to fakt zaczepiona w polu hipotez, jest torpedowana przez rzeszę osób, co gorsza stałych bywalców, to nikt z nowych osób nie potraktuje poważnie takiego medium. Wystarczy spojrzeć na licznik zarejestrowanych osób żeby się przekonać że szału nie ma - a szkoda bo dziwnych zjawisk przybywa, a jakoś osób chcących je wyjaśnić jak na lekarstwo.

W tym miejscu pozostaje napisać w imieniu własnym i istot które czekają na nasz rozwój emocjonalno-intelektualny, byśmy wzajemnie się nie ograniczali, dali sobie nazwajem wolność od oceniania, krytykowania i atakowania w jakiejkolwiek formie współbraci. Wojna trwa wystarczająco długo na tej planecie, pora ją zakończyć. Czy jesteście gotowi zakończyć ją już dzisiaj?
 

Portret użytkownika zibi

Wiecie ilu ich lata po naszym

Wiecie ilu ich lata po naszym niebie to wam powiem tyle co było upadków niby tych meteorytów,jak w Czelabińsku tu akurar za bardzo zeszli nisko i posypały się szyby,tak wchodzą w naszą atmosfere ONI,oczywiście moja teoria bo metabo twierdzi żebym zmienił dilaer a ja myślę żeby zmienił nick metabo profesionalnej firmy narzędzi,proponuje einchel ale i tam to możesz  tylko sprzątać z takim cwaniaczkowaniem

Portret użytkownika fanka

ZIBI, nie przejmuj się tym

ZIBI, nie przejmuj się tym beznadziejnym dogadywaniem. Zachęcam Cię do obejrzenia i poczytania na GOOGLE materiałów na temat: KINROSS ufo incident. Dwuosobowy wojskowy odrzutowiec amerykański został wysłany, aby zbadać doniesienia z radarów na temat lecącego UFO. Na radarach zaobserwowano, jak ten odrzutowiec dolatuje do UFO, zlewa się w jedną całość z UFO, a następnie znika. Załogi nigdy nie odnaleziono. Incydent miał miesce 23.11.1053 r. 

Portret użytkownika baca

wiemy Zibi ilu "ich lata",

wiemy Zibi ilu "ich lata", wiemy doskonale - każdy rzetelny badacz potwierdzi że po ulicach niemal 90 % debili lata swobodnie... i to bez kaftana...
poczekaj aż żydostwo pozamyka resztę szkół - latać będzie prawie 100 procent... nawet w mieście poczujesz się swojsko i radosnie...

Portret użytkownika metabo

O zmianie dilera nic nie

O zmianie dilera nic nie pisalem ,wrecz przeciwnie!Trzymaj sie go, widac juz efekty,Gdybys nagle odstawil to co bierzesz,moglo by sie to zle skonczyc a tak w nocy nie spisz bo zarzuciles gramca i ogladasz sobie "gwiazdy" potem kolejny gramulec i widzisz jak cos Ci miga i smiga.....a jezeli laczysz to z inymi dopalaczami (na co wyglada) to wtedy widzisz juz co chcesz .....
P.S.
wrzuciles w googlach metabo i wyskoczylo Ci  narzedzia  hehe  nie trafiles franek ,szukaj dalej
 

Portret użytkownika andy V

Eeee... niedbałe to takie. Te

Eeee... niedbałe to takie. Te angole-dowcipasy muszą jeszcze trochę popracować nad precyzją, albo zrektyfikować tą swoją deseczkę ze sznurkami bo coś się im rozstroiła. Robili już lepsze kręgi. Albo ich ktoś nakrył przy robocie i nie zdążyli tego "dopieścić".Słowem- marne. Ocena - trzy na szynach!

Portret użytkownika simon

ustawienie 13 planet otworzy

ustawienie 13 planet otworzy vortex na słońcu >? te 13 to razem z największymi księżycami chyba, chociaz w sumie Pluton ma bliźniaka Charona a cicho-szaa. zobaczymy kto rozszyfruje pierwszy ułożenie planet i co to oznacza Blum 3

Skomentuj