Jeszcze jeden finezyjny krąg na polu w Anglii

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnection.com

Żniwa tuż tuż a w niektórych miejscach już trwają, dlatego trzeba się nacieszyć kręgami w zbożu dopóki jeszcze jest ono na polach. Przed dwoma dniami, 24 lipca 2013 roku odnaleziono wyrafinowany piktogram przedstawiający wiele figur geometrycznych.

 

Z oddali krąg wygląda na bardzo skomplikowany, ale gdy widzimy zdjęcia wykonane na poziomie gruntu to poszczególne części wchodzące w skład figury nie wydają się już tak bardzo precyzyjne.

[ibimage==18478==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

W przypadku tego kręgu pojawiło się nawet podejrzenie, że jest to po prostu Photoshop. Jeśli tak to sfałszowano szereg zdjęć i zrobiono to tak dobrze, że warto przynajmniej docenić kunszt ewentualnych oszustów.

[ibimage==18479==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi

Wkrótce to baca sam

Wkrótce to baca sam wyjedziesz do Holandi,ponieważ nikt cię już nie będzie tu suchał i popełnisz  samobuja i taki bedzie twój los,a wszystko co masz to inne medium i dogryzanie a twoje IQ TO NAWET 20 nie sięga, schowaj się zachowujesz się jak burak,obraza za obraze,wyjedziesz z tego innego medium w kaftanie,zostaniesz sam dogryzaczu,mam przeczucie że ty nie masz nawet psa i nikt juz cię na tym świecie nie lubi,chyba że twoi przydupasy takie krety jak ty 

Portret użytkownika zibi

Nagranie rzeczywiście widać

Nagranie rzeczywiście widać kiepsko przez ten program Video Server S przez niego przegrałem film z rejestratora,lepiej fotki wyszły co zrobiłem telefonem z tv lcd spokojnie znajde leprzy sposób i lepsze nagranie i nie wskocze do wulkanu popo jak to mówił baron to by było kamikadze przy erupcji z stąd wylatują oni,diamenciku wejdz sobie na zmiany na ziemi i zobacz co zauważyłem przy wulkanie jak porusza się to coś nie powiem ci że to ufo bo powiesz że zaraz naciągam, sama oceń problem jest że zobaczyć jest ciężko klatka po klatce nie zabardzo łapie to coś,najlepiej przez jakiś program zobaczysz b@ron wie,oglądałem jak wulkan wysadził i nigle coś szybko migło  i tak łapałem pausa ,plaj i wyszło to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66d74088dd466305.html   poszukaj w zmianach na ziemi  [ liczne erupcje z meksykańskiego wulkanu popocatepetl ] w 59 sek to widać i jeszcze żeby było mało wylatuje pużniej,trzeba dokładnie obejrzeć ten filmik, ja go nie nagrałem to tv meksykańska i nic nie wymyślam a z mojego nagrania najlepsze fotki jakie mi się udała zrobić to  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92063bcad4982498.html 
 
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92063bcad4982498.html
 
 
 

Portret użytkownika baca

"statki" na twoim nagraniu to

"statki" na twoim nagraniu to chyba parostatki bo cuś ich tam nie widać...
już miałem ci Zibi pożyczyć na bilet i wysłać do Holandii na eutanazję no ale...
no ale nie martw się... bo ta fraza że "prawda kuje w oczy", na całe szczęście kwalifikuje cię do dalszych badań...
gdyby tylko twoja mama wiedziala że twoim przeznaczeniem będą eksperymenty medyczne, myślę ze byłaby naprawdę z ciebie dumna...
tak sądzę i dlatego - pokaż mamie swój film, no pochwal się jej...
i koniecznie jej reakcję zarejestruj dla nas na swój nagrywator...
 

Portret użytkownika Diament

Zibi w takim razie może się

Zibi w takim razie może się pochwalisz i podzielisz z nami tym rzekomym nagraniem. Bez urazy ale póki co tego typu komantarzami wzbudzasz jedynie cwaniacki uśmiech na mojej buzi. Teorii i mitów mamy już zbyt wiele- człowiek z natury jest istotą, która dąży do poznania FAKTÓW Wink  więc?

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

otórz Diamenciku, jak zibi

otórz Diamenciku, jak zibi opisał w tamtym artykule nagranie miało miejsce przed burzą, a jak wiadomo ptaki wtedy wariują i uciekają od burzy, kamera zibiego nagrała te ptaki ,a zibiego poniosło że to ufo ;)) na filmie widać było wyraźnie że to ptaki no ale zibi się uparł i wydaje mu się że ma asa w rękawie :)...z kiepskiej jakości filmu strzelił fotke ,zooma dał na maksa i wyszło co wyszło ;)...ale jest zawzięty i myślę że kiedyś mu się uda nagrać coś wiarygodnego.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

no to zarys historii już mamy

no to zarys historii już mamy Wink chciała bym obejrzeć te psotne ptaszki ... w sumie jak idziemy tym torem to mogę zbombardować zibiego takimi filmikami, co dzień na moich wyprawach rowerowych widzę takie obrazki na niebie, że ho hoo Wink nieraz od tego zapatrzenia się w niebo mało co do rowu nie wjechałam :> parę filmów nakręcę i przebiję GO Biggrin

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Strony

Skomentuj