Jeszcze jeden stadionowy duch uchwycony podczas meczu

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Od jakiegoś czasu pojawiają się intrygujące nagrania przedstawiające niezwykłe postacie znajdujące się na meczach piłkarskich. Niektórzy twierdzą, że to, co widać to duchy. Najnowszy taki przypadek miał miejsce w Argentynie.

 

Na meczu lokalnych drużyn, Racing i River Plate, pojawiła się rozmyta postać biegająca wzdłuż płyty boiska. Przemieszczającego się rzekomego ducha uchwycono kilkukrotnie. Wygląda to tak, jakby ktoś ćwiczył jogging, ale ta osoba musiałaby zwrócić uwagę osób obecnych na stadionie, a tak się nie stało.

 

Sceptycy twierdzą, że dziwaczne nagranie to, albo jakiś rodzaj grafiki komputerowej (CGI), albo błąd w postprocessingu transmisji spotkania piłkarskiego. Jak jest w rzeczywistości? Niech każdy sam oceni.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika debet

Te papki o duchach są lub

Te papki o duchach są lub były puszczane na zone reality czy discovery world teraz role przejęło polsat crime widziałem jedengo sceptyka od paranormalnych zjawisk który brał udział w tym programie szczerze mówiąc co on tam robił burzy swój wizerunek biorąc w tego t ypu bull shitach dla amerykańskiego narodu zatrudnianie aktorów za pieniądze robienie zdjęć w photoshopie taka oto parwda o ameryakńskich progaramch o duchach 

Strony

Skomentuj