Jeszcze Polska nie zginęła?

Kategorie: 

Internet

Jeszcze Polska nie zginęła? Czyżby? A czy Polska nadal istnieje? Czy samo położenie na mapie świata wystarczy by kraj istniał? Czy Polacy są Polakami? Dlaczego tak nas potraktowano? Kto sprzedał nasz naród? Dlaczego ludzie są łatwowierni i ulegają manipulacji? Która partia polityczna jest najlepsza? Co dalej z aferą taśmową? Czy Unia Europejska chce być taka jak Stany Zjednoczone Ameryki? Na te i na inne ważne pytania znajdziecie odpowiedź po przeczytaniu tego artykułu.

 

Polska… Jakże piękny kraj, piękne krajobrazy, budowle, architektura… ale… ludzie głupi, łatwowierni, zmanipulowani, pyszałkowaci… Nie mówiąc o rządzie… Ludzie już od urodzenia są stawiani w niełatwej roli do odegrania. Im więcej owieczek w stadzie tym manipulacja musi wychodzić na skalę światową… Byle by owieczki żyły posłusznie, płaciły podatki i inne kwoty, które rząd świadomie kradnie.

 

Dużo osób o tym nie ma pojęcia ale Polska ma 1 bilion zł długu. Zapytacie pewnie komu te pieniądze mamy oddać. Unii Europejskiej, Rosji… I innym nieznanym organizacjom, które kontrolują nasz rynek oraz… ludzi. Właściwie to jest tak jak w innych krajach… Oprócz długu, który dodatkowo zmusza Polskę do kolejnych pożyczek by obecni emeryci mieli emerytury. Nikt nam długu nie umorzy.

 

Mają nas w garści. Tak jak Grecję. Dostali pożyczkę ale w zamian za poddanie. Grecja to zupełnie inny temat. Tam były również zamieszki, tam było na prawdę źle. Oby u nas tak nie było a wszystko na to wskazuje. Ci, którzy zarabiają tysiące złotych nie interesują się takimi sprawami a szkoda. Dojdzie pewnie do tego,  że ludziom wszczepią implant i powiedzą, że to ze względów bezpieczeństwa… Do takich planów może dojść.

 

Czy zwykli ludzie są w stanie coś z tym zrobić? Tak. Jest tylko jedna bezkonfliktowa metoda. Zaprzestanie tworzenia nowego pokolenia. Ale jak to jest możliwe w dzisiejszych czasach gdy czasy są inne a pornografia jest na wyciągnięcie ręki. Każdy ma wolny wybór ale trzeba myśleć nie tylko o sobie ale i o przyszłości oraz o tym co czeka nasze pokolenie gdy jest stworzymy. Musimy być odpowiedzialni za to co robimy.

 

Musimy być zjednoczonym narodem. Czy jest to możliwe? Myślę, że tak ale trzeba zmienić metody wychowawcze ponieważ człowiek sam się nie wychowuje, jest zdatny na społeczeństwo i na inne czynniki. Z jednej strony Polska wyróżnia się na tle krajów europejskich. Nie zjeżdżają się do nas obce narody… Może gdyby zasiłki i inne rzeczy były bardziej płatne Polska zamieniła by się w Anglię… Tylko z czego zwiększyć zasiłki jak Polska ma bilion długu… Dla rządu to nic trudnego.

 

Wezmą nową pożyczkę a nam zwiększą podatki i inne opłaty. Tzw. „polaczki cebulaczki” nie będą myśleć dlaczego tak jest tylko będą płacić bezmyślnie i będą płakać jak to jest źle. Co jest najlepsze tego typu osoby mają zawyżone ego a to ciekawostka bo nie powinni mieć i nikt mieć nie powinien, bez wyjątku. Ludziom się wydaje, że są kimś a prawda jest taka, że wszyscy są równi, są tacy sami, są zmanipulowani, są owieczkami w stadzie, są… kolejnym ścierwem na Ziemii.

 

Mnie to też dotyczy i jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie. W wielkim błędzie. Wydaje się mu, że jest psychologiem ale raczej tylko pseudo. Przejdźmy do partii politycznych i wyborów. Tak się składa, że nie trzymam niczyjej strony. Najlepsze jest jednak to, iż Polaczki głosujące na PO teraz kwilą jak to jest źle i, że jak PO kradło to już nie będzie. Określę to jednym słowem: żenada. Inne partie polityczne też nie są bez winy, też nie zawsze postępowały i postępują sprawiedliwie. Wciąż tylko spiski, manipulacja, złodziejstwo…

 

Nie dziwię się Polakom, którzy wyjechali za granicę, choćby do Anglii. Bądźmy szczerzy.  Za granicą jest bardziej godziwe życie. Możemy przez 20 lat ciężko pracować po czym rozmienić funty i do końca swoich dni nic nie robić. Cz u nas jest to możliwe. Nie, po prostu nie. Ostatnio ktoś się powołał na zapis w Konstytucji mówiący o tym, że w nagłych przypadkach, problemach jakie mą obywatele, kraj jest zobowiązany do udzielenia pomocy.

 

Wiecie o czym mówię? O ludziach, którzy wzięli kredyty we frankach szwajcarskich. Ci właśnie ludzie ulegli manipulacji ponieważ cała ta sytuacja była już wcześniej przewidziana, że ludzie potem będą spłacali jeszcze więcej. Ale kto by o tym myślał. Cebulaczki chcą żyć ponad stan. Myślą, że coś im się należy. Kolejna sprawa to afera taśmowa. Jakiś czas już minął od tej sytuacji ale niektórych dalej zastanawia dlaczego to wszystko ucichło.

 

Prawda jest taka, że na taśmach było o wiele więcej cennych, niebezpiecznych informacji. Gazeta, która jest upubliczniała otrzymała milion zł grzywny za pseudo naruszenie bezpieczeństwa narodowego. Powiem więcej. Na taśmach znajdują się informacje o morderstwie w Smoleńsku. Bo to było morderstwo a nie katastrofa lotnicza jak media podawały. Co więcej uważam, że ktoś przeżył katastrofę ponieważ jedna z kart kredytowych pewnej osoby z samolotu została użyta tego samego dnia.

 

Jak to możliwe, że tak mała rzecz przetrwała taki wybuch ponieważ na pokładzie znajdował się trotyl a samolot wybuchł w powietrzu. Czarne skrzynki zabrali Rosjanie i usunęli niewygodne informacje a potem tłumaczyli, że pewnych informacji nie ma bo katastrofa uszkodziła skrzynki… Masakra jak ludzie są łatwowierni. Gdyby to prezydenta USA spotkało to wysłali by pewnie tam całe wojsko. Unia Europejska nawet palcem nie kiwnęła w tej sprawie. Polska jest od dawna sprzedana. Uciekajcie z kraju najszybciej jak to możliwe.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pilip

jeny truth ty chyba masz

jeny truth ty chyba masz pośladki zamiast twarzy ze ciagle te samo pierdupierdu.
masz jakis uraz? kobiety cie wysmiewaly za kazdym razem gdy sciagales spodnie ?ja np chce zeby Polska istniala, jest cięzko w kraju, ale patrz na przestrzeni historii ile razy upadalismy i ile razy sie podnosilismy, i wciąz istniejemy. Namawiasz ludzi  do wyjazdu z kraju, a sam pewnie tu siedzisz, nie? 
 
"Powiem więcej. Na taśmach znajdują się informacje o morderstwie w Smoleńsku. Bo to było morderstwo a nie katastrofa lotnicza jak media podawały. Co więcej uważam, że ktoś przeżył katastrofę ponieważ jedna z kart kredytowych pewnej osoby z samolotu została użyta tego samego dnia." ?? Uwazasz ze ktos wyszedl z wraku samolotu i poszedl sobie zaplacic do kfc kartą za zingera z frytkami? Ty oszalales ?
Thetruth - ty na prawde jestes psycholem.

Portret użytkownika TheTruth

Uważam, że jednej osobie się

Uważam, że jednej osobie się udało ucieć po katastrofie ponieważ wiedziała ona, że jak zostanie na miejscu to ją zlikwidują. Jakie jest prawdopodobieństwo, że nieznana osoba znała kod PIN karty kredytowej innej osoby? No właśnie, bardzo małe. Wiem, że ciężko szczególnie w dzisiejszych czasach cokolwiek zrozumieć ale jest to możliwe. Wystarczy poświęcić trochę czasu. Polsce pozwolono istnieć. Przeanalizuj wydarzenia po II Wojnie Światowej a się dowiesz jaka jest prawda... Czego oni w tej szkole u Was uczą...

 

Portret użytkownika pilip

u Was? Jak Polska jest dla

u Was? Jak Polska jest dla ciebie "u Was" to moze w koncu sie zamknij, nie wchodz na zadne polskie forum, nie wracaj do kraju, przestan uzywac polskiego, zmien imie i nazwisko, skoro w swoich chorych komentarzach namawiasz ludzi do zaprzestania tworzenia nowego pokolenia i do wyjazdu z kraju(czyli chcesz zeby Polska upadła na dobre,a sam naród polski przestał istniec) - ja jako Polak bede ci wdzieczny, bardzo, boś scierwo a nie Polak, i hanba tobie i podobnym tobie.
 
wiesz co to znaczy transakcje "bezdotykowe"? to znaczy ze kazdy kto byl na miejscu katastrofy mogl pokrasc karty, telefony, zegarki ( i tak tez było) Czyś taki mądry ze nie wpadles na to? wg ciebie to ktos kto ucieka z rozbitego samolotu bedac ofiara ewentualnego zamachu ucieka  korzystając przy tym z karty kredytowej, tak? zeby go przypadkiem wcale nie namierzyli...
żałosny jestes i nieograniczony w tym.
 

Portret użytkownika TheTruth

Już dawno skończyłem szkołę

Już dawno skończyłem szkołę średnią w Polsce więc nie wiem czego teraz uczą w szkole. Jestem Polakiem, urodziłem się w Polsce i się tego nie wyrzekam. Zaprzestanie tworzenia nowego pokolenia jest planem, który ma dotyczyć wszystkich ludzi na świecie a nie tylko w Polsce. Czytaj ze zrozumieniem. Żyj dalej w nieświadomości. Polski od dawna nie ma. Polska jest jedynie na mapie i zwykłą nazwą a to zwykły teren należący w całości do Syndykatu, tak jak inne kraje.

Portret użytkownika pilippp

moze nauczyciele ci wmawiali

moze nauczyciele ci wmawiali ze tacy jak ty nie powinni sie rozmnazac, a ty zle zrozumiales i teraz chodzisz i wszystkich tym tematem meczysz. Poza tym to była chyba szkola specjalna, co? 
 Polska jest, i mieszkają w niej Polacy, a twoje jak ci sie wydaje mądre pomysly by tylko zniszczyly resztke tego co zostało po długiej historii naszego kraju.
 
Nie boj sie, ja jestem swiadom tego co sie dzieje, za to ty myslisz ze masz misje bycia kimś w rodzaju 'uswiadamiacza' ludzi - nie, thetruth, nie jestes -[ciach] i nie masz tego swiadomosci.
Wydaje mi sie ze to juz obsesja, jedyne o czym piszesz na tym forum to o zaprzestaniu rozmnazania sie. 
Meczacy jestes.
 
[ciach]
edit: skasowano
ostrzeżenie za używanie obraźliwych słów

Portret użytkownika TheTruth

Francja jest i mieszkają w

Francja jest i mieszkają w niej Francuzi... Niemcy są i mieszkają w niej Niemcy... Dla Syndykatu wszyscy są jednym krajem, jednym narodem, jedną cywilizacją. Unia Europejska dąży do tego. Sposób w jaki się wypowiadasz świadczy o tym, że nie chcesz poznać prawdy lub nie chcesz jej zaakceptować.

Portret użytkownika Winford

Owszem,UE dązy do utworzenia

Owszem,UE dązy do utworzenia jednej wspólnej cywilizacji a po co? Unia jest komórką przyszłego Rządu Światowego,ktory chce stworzyć jedna wielką cywilizację,jedną walutę i jeden rząd na swiecie. A my po wszczepieniu inplantu staniemy się niewolnikami,czyli faktycznie scierwem do roboty na takich kilku becwałów masońskich,ktorzy beda trzymać miliardy na kontach,obrastac sadłem i rzadzić niewolnikami. Unia tylko udaje,że niby nie zgadza się w ielu sprawach z USA ale tak naprawdę to idzie ręka w rękę w celu uzależnienia wszystkich narodów.Dlatego robią bałagan w każdym kraju,pożyczają pieniądze i zniewalają zadłużone kraje.Umozliwili migrację narodów aby przemieszać różne kultury i religie-by potem nawzajem się mordowano i wyrzynano.Chcą zniszczyć wszelkie religie,by zaprowadzić jedną - religię Antychrysta ! Na Majdanie byli agenci służb Izraela,co tam robili?! To było zadanie USA aby zrobić bałagan,wciagną do konfliktu Rosję a potem miec pretekst by sciagnąc wojska Zachodu bliżej Rosji i sprowokowac wojnę.Wajna ta ma na celu obalenie dominacji Rosji na swiecie a przywrócenie już upadającej dominacji Ameryki,która jest zadłużona w Watykanie, w Chinach i Bóg jeden wie,gdzie.Banki światowe bogacą się na różnych machlojkach,wciagają w to ludzi a przemysł zbrojeniowy bedzie miał szansę zarobić na wojnie. Degrengolada swiatowa. Tylko budzaca się swiadomość ludzkosci i konkretne działania mogą temu zapobiec.

Portret użytkownika TheTruth

Według mnie zestrzelono

Według mnie zestrzelono samolot nad Ukrainą za zgodą Amerykanów a potem winę zrzucili na Rosję. Putin głównie na swoim terenie popełnia morderstwa ale na Ukrainie... Chwila moment przecież Ukraina podlega Rosji. Putin chciał żeby Ukraina nie dołączyła do UE i dlatego zaplanował to wszystko. Putin jest jeszcze większym taktykiem od Amerykanów.

Portret użytkownika wolchw

W Polsce największym

W Polsce największym problemem jest to że ogromny udział we władzy mają obce mocarstwa. W Polsce pełno jest agentury a większość polityków  ze świecznika to żydzi. Polska jest okradana przez nich od dawna. Bredzisław jest żydem , Tusk jest, prezedentowa stolicy i wielu wielu innych. Polacy są celowow dzieleni po to by nimi rządzić łatwiej i okradać kraj. Za tuska to miało ogromne rozmiary. Wydaje mi sie że Kopacz chce coś zmienić ale mogę się mylić. Najlepeij nie zajmować się za dużotym cyrkiem tylko bronić swoich interesów i trzymać rękęna pulsie żeby wiedzieć na kogo oddać głos w fałszowanych wyborach...

Portret użytkownika CelowniczyX

Autor urodził się w Polsce i

Autor urodził się w Polsce i jest Polakiem czyli jak sam napisał Cebulakiem... jednak nawołuje do ucieczki z kraju za funtem...
Załóżmy, że wszyscy wyjada po przeczytaniu towjego nawoływania do poddaństwa GB innym zachodnim Dojczlandom i co potem? Ruszymy szturmem na zmywaki bez jezyka, do firm budowlanych ? Na sprzątanie? Bedziemy budować Wielkie Niemcy i GB ? Będziemy im robić dobrze? Smile Niezłe przesłanie zapodałeś w teksćie:)

Portret użytkownika TheTruth

Nie powiedziałem, że osoba

Nie powiedziałem, że osoba urodzona w Polsce i będąca Polakiem jest tzw. cebulakiem. To słowo odnosi się do pewnych osób i nawet tych z innych krajów. Ja od kilku lat jestem poza granicami Polski i wiem co mówię. Pisałem, że warto polecieć do Anglii ale warunkami są: bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz posiadanie konkretnego zawodu. Chcesz pracować do 60-70 roku życia? Ja nie zamierzam. Wrócę w wieku 40 lat i do końca swoich dni nic nie będę robił.

Portret użytkownika tosia

Założe się, że autor jest

Założe się, że autor jest nieświadomy życia w IV Rzeszy pod dowództwem kanclerza A. Merkel. Człowieku ciesz się, że żyjesz i nie zdychasz z głodu w "obozie pracy", a jesli nie zdychasz w obozie pracy, to znaczy że jesteś jednostką niepotzrebną i szybkim krokiem zbliżasz się do bycia "bezdomnym nurem". Koniec będzie taki sam - wspólny dół z wychudłymi z głodu ciałami. 

Portret użytkownika Plane

@TheTruth nawołujesz nas do

@TheTruth nawołujesz nas do wyjazdu z kraju i nie rodzenia dzieci. Zrozum że takie sytuacje jak obecnie w Polsce już były i zawsze wychodziliśmy obronnną ręką. Więcej wiary i nadzieji człowieku.
Nie chodzi o to abyś zmieniał rząd, wychodził na ulicę czy poszedł na wojnę. Zmień chociaż jedną osobę wokół ciebie na lepsze i to wystarczy. Natomiast jak zmienisz wokół ciebie sporo osób np. za pomocą postów i artykułów w ten sposób że porzucą Ojczyznę to będziesz wiedział jak działa zasada polityków "dziel i rządź" - nie bądź jednak wtedy z siebie dumny.
Myślisz że kiedykolwiek dowiesz się prawdy o Kennedy'm, g. Sikorskim czy o Smoleńsku? Nie. I nie jest naszym celem dojść do tej prawdy a robić swoje czyniąc dobro aby takie sytuacje już nigdy się nie powtórzyły.

Portret użytkownika Michaleddon

hmmm nie dokonca sie

hmmm nie dokonca sie zgadzam.. TAkie afery wlasnie dlatego sie zdarzaja ze nie dosc duzo ludzi je chce wyjasnic.
Krotko, np jesli Smolensk byl zmontowany to chodzby i kolejnych stu dociekalo prawdy to zleceniodawcy nie zwahaja sie ich wszystkich sprzatnac. Miliona pozwow i dichodzen zlozonych przez ludzi juz gorzej...
Brak reakcji to nieme przyzwolenie. W te małej częsci sie z autorem artykułu zgadzam. Narzemaky ze ciezko i nie robimy z tym nic. Lub gorzej gdy kokolwiek zarzuci nam to właśnie, wtedy oburzeni zazegnujemy sie ze nie jest zle. dwa przyklady:
17 lat temu otwieralismy hipermarket dla Francuzów w Gdańsku. Bylismy wszyscy menedzerami dzialow i pracowalismy w cieplym biurze przy budowie. Postawili hale w zimie i wyciepali nas do niej, choc systemu ogrzewania do wiosny mialo jeszcze nie byc. Zimno jak w psiarni w kurtkach siedzielismy marudzac ze dla oszczednosci paru zlotych na wynajmie tego biura wypieprzyli nas w takie warunki (Szefostwo oczywidscie zostało w tych biurach). Jeden Kolo, Tomek wiódł prym wsrod wzburzonych, ze too karygodne ze musimy pojsc i z nimi pogadac ze nie bedziemy w takich...wiadomo. Pare minut zajrzała do nas jedna franca nakonrtrole czy pracujemy-senior, Zaypytal i jak tam wszystko u was dobrze? No i zgadnijcie... Alez tak oczywiscie, Tomek byl pierwszym który zabrał głos..."Asne Marc, jest spoko..."
Jestem w Irlandii od daaawna, odwiedzila mnie pare dni temu siostra (9 dni urlopu). Roamawiamy co tu co tam, Poniewaz jestem mocno wbity w tematyke zmian, korupcji, teorii spiskowych dziejow i swiadom do czego jako cywilizacja zmierza wyrazilem zal ze Nasi tak ciezko tyraja za grosze w ojczyznie a powinni zarabiac duzo wiecej.
Na to ona ze nie jest spoko ona ma bardzo dobrze (jest archtektem w spółce Skarbu panstwa) > Po czym poprosila mnie o laptop bo ma pare maili do wyslania, "obiecala ze zrobi" Cała noc jej to zajelo, a codziennie do niejj wydzwaniaja choc ma prywatna i sluzbowa komórke wiec moglaby a spokojnie wyłaczyc...
Nie wytrzymalem i powiedzialem jej ze tym wlasnie sie rózni \"polaczek cebulaczek" podoba mi sie to okreslenie, od pozostalych nacji w Europie ze dajemy sobie nasrac na glowe i jeszcze krzyczymy ze jest ok. To nie do pomyslenia  zebys szedl na urlop i dalej pracowal, mial telefon sluzbowy wlaczony.. przeciez to chore, tak mi jej i nas Polaków żal. Wrćói z urlopu niby ale jej glowa nic nie odbpoczywa... i bedzie potem zdziwiona ze za miesiac nie bedzie miec znowu sily do myslenia i pracy...
Żenua

Portret użytkownika Trisagion

Afera taśmowa kolego to nic

Afera taśmowa kolego to nic innego jak zakuluarowe rozmowy polityków Smile Czy myślisz ,że inne partie tak nie rozmawiają?Czy pamiętasz Giertycha i Leppera za rządów PISU?Wiesz jakie tam toczyły się rozmowy...tylko tamtych rozmów nikt nie nagrał.Rozejrzyj się dookoła.Na poziomie Powiatu,Gminy .Tam też prominenci dogadują się między sobą przy "obiadkach".Taka była polityka i taka będzie :)Ktoś nagrał i nagłośnił.Media roztrąbiły i masz aferę.Tylko takich afer są miliony na każdym szczeblu władzy i w każdym państewku.Tak,jesteśmy manipulowani podobnie jak ludkowie całego świata.Globalne ocieplenie,Ukraina-Rosja,kryzys gospodarczy,rzekome przeludnienia,szczepionki na grypę,ceny ropy i złota,sztucznie podkręcane konflikty zbrojne celem unowocześnienia uzbrojenia.Tak można bez końca.Kto jest największym narzędziem w tej manipulacji-MEDIA.To one kreują "dobrych Ukraińców i złych Rosjan",to one decydują co jest aferą a co nie,to one nagłaśniają jedne tragedie a drugie przemilczają.Taki jest nasz świat i żeby go zmienić musiał by się dokonać ogólnoświatowy reset.To niemożliwe.Jeżeli coś dzieje się na skalę globalną to jest nieuniknione.Taka jest prawda i choć wiele z tego co piszesz jest prawdą to nic tego nie zmieni.
Najgorsze z tego wszystkiego jest to ,że niektórzy,tacy jak my, mają świadomość tego wszystkiego.Wiesz co jest grane i tańczysz jak ci zagrają.Lepiej ma większość tej "matrixowej" populacji.Jak stado krów spokojnie pożywia się trawą na łące,nieświadoma wszystkiego przeżuwa ze spokojenm swoje krowie życie Smile

Portret użytkownika Anka

Trisagion zgadzam się z tobą

Trisagion zgadzam się z tobą w całości. Ale ciągnać wątek dalej , to do kogo należą media. Przecież oni sami z siebie nie podają informacji, które by chcieli. Ktoś od nich żąda by upublicznili tą czy inną. Pamiętam jak parę lat temu Lepper w sejmie mówił o Szymanach, Kiejkutach i tajnych więzieniach CIA w Polsce. Osobiście słyszałam jak nasi "osłowie" w sejmie się śmiali, i co wyszło po paru latach. Miał rację. Podejrzewam, iż wiedział kto zwinął te 15 baniek w reklamówce i to mu chyba zaszkodziło. Więc oprócz prasy, filmu  to rządzi kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Dla niej większość się zeszmaci.

Portret użytkownika Dżolka

Admin, naprawdę dopuszeniem

Admin, naprawdę dopuszeniem tego arta stanąłeś na głowie, żeby zniechęcić myślących ludzi do tego portalu. Moje gratulacje. Więcej takich a może wreszczie uwierzą, przestaną płodzić tych paskudnych Słowian i nareszcie pouciekają z tego kraju żeby walkowerem oddać ziemie i może jakieś niedobitki ludzkie pod opiekę innej nacji. THE TRUTH dla kogo pracujesz? Kto dajej pieniążki?
Poza tym prawda (the truth) jest jak d..., każdy ma swoją.

Portret użytkownika mózg

Dżolko, toż autor nie jest

Dżolko, toż autor nie jest Polakiem, bo gdyby był, to umiałby po polsku stawiać przecinki. Czytać się nie da, choćby złotą treść ten lament zawierał, to błędy nie pozwalają jej szybko przeczytać. Czy to takie niewykonalne jest, żeby wypocinę przeczytać zanim się ją opublikuje? Autorze, przyłóż się w tym gimnazjum,drogie dziecko, bo kaleczysz przekaz jego formą i obrażasz nią Polaków. Poczytaj klasyków, tam nauczysz się władać giętko językiem..

STOP niechlujstwu językowemu!

Nie wypowiadam się o treści, bo marudzenia bez przecinków nie czytam z założenia, z jakiej racji mam się męczyć?

Portret użytkownika El Koto

Nikt. To jest zwykłe ZŁo. On

Nikt. To jest zwykłe ZŁo. On pracuje dla Zła. Tak Zło działa. To się rozsiewa na innym poziomie percepcji. Zplatę też ma w innej walucie nie takiej jak myslisz, jest to związane z zafiksowaniem się na określonym stylu myslenia.

Portret użytkownika TheTruth

Czy osoba znająca prawdę i

Czy osoba znająca prawdę i mająca pewne cele musi dla kogoś pracować? Dla jakiejś organizacji? Nie opieraj się o stereotypy. Plan nie zakłada nietworzenia nowego pokolenia tylko w Polsce ale również na całym świecie. To co się stanie prawdopodobnie i w czym prawdopodobnie będę brał udział będzie nie tylko dotyczyło ludzi.

Portret użytkownika Dżolka

1. O prawdzie prawdę już Ci

1. O prawdzie prawdę już Ci napiałam,
2. rozumiem z Twojej wypowiedzi, że jesteś z tych "wybranych", to wiele tłumaczy,
3. czyli w sumie jesteś próbujesz tu komuś wpoić kody o konieczności depopulacji i dzięki temu wiemy, kto Ci płaci.

Portret użytkownika TheTruth

Nie warto opierać się o

Nie warto opierać się o stereotypy. Jestem zwykłą osobą tak jak wszyscy inni. Po prostu jestem bardziej otwarty na różne możliwości i nie jestem wciąż manipulowany ani tym bardziej nie wierzę w to co mówią media lub inne organizacje. Mam swoje cele, wiem co może się wydarzyć i co wtedy zrobię. Mam po prostu opracowany scenariusz wydarzeń. Tak łatwiej się żyje.

Portret użytkownika Dżolka

To Twoja sprawa, może byłoby

To Twoja sprawa, może byłoby prościej, gdybyś swoją truciznę sączył do swojego pamiętnika a nie na portalach takich jak ten. A może mógłbyś rozważyć eutanazję, przecież według Twojego sposobu myślenia, tak żyje się łatwiej.

Portret użytkownika Dżolka

A o nowe pokolenie to niby z

A o nowe pokolenie to niby z czego, kiedy, jak miałoby powstać? Przecież piszesz o niepłodzeniu i wyarciu. To się logiki nijak nie trzyma. Siedź sobie tam gdzieś poza granicami i nie wtrącaj się w nasze narodowe sprawy. Jakoś sobie do tej pory radziliśmy to i dalej też damym radę bez takich zbawców świata.

Portret użytkownika TheTruth

Cały plan polega na tym, że

Cały plan polega na tym, że nowego pokolenia nie będzie. Nasz świat skończy się w przeciągu 100-200 lat. Kilka lat zajęło mi dokładne przeanalizowanie sposobu powstrzymania planów Syndykatu i Boga. Jeśli chodzi o reinkarnację to jeśli ona istnieje to nie będzie miała ona miejsca ponieważ ludzi już nie będzie.

Portret użytkownika andrzej

co za brednie....a co do

co za brednie....a co do ludzi majacych kredydty we frankch,nikt ich nie zmuszal,mogli brac w zlotowkach,ale.....musieliby placic wieksza rate, a wiec teraz ja mam sie zrzucac na nich...niby czemu, to takjak z amber gold, chcieli zarobic kase, oszukali ich i wielki krzyk, a kto ich zmuszal do tego, czlowiek jest dorosly i ma mozg wiec niech mysli najpierw a nie czeka az ktos mu da....rozumiem tez ze wg ciebie anglia jest wolna a polska nie...ciekawe podejscie

Portret użytkownika TheTruth

Anglia oraz inne kraje też są

Anglia oraz inne kraje też są manipulowane, okłamywane... Różnica jest taka, że w Anglii więcej zarobisz niż w Polsce. Jeśli znasz dobrze język angielski i masz konkretny zawód to nic nie stoi na przeszkodzie i możesz polecieć do Anglii na powiedzmy 20 lat, potem wrócić do Polski ponieważ 5 razy więcej będziesz miał po powrocie i do końca swoich dni nic nie robić. Chcesz pracować do starości? Powodzenia.

Portret użytkownika Kazek12

Polska  jest wykorzystywana

Polska  jest wykorzystywana przez okupujące ja siły żydowskie, niemieckie, amerykańskie  w celu wciągnięcia Polski w konflikt z Rosją, aloe w nie naszym interesie , a tylko w interesie amerykanskim i Niemieckim, a na wszystkim najlepiej maja wyjśc żydzi lub siły za nimi stojące, zawłaszczajace cału majątek światowy i dążące do depopulacji Polski  i swiata.
W Polsce nie rządzą Polacy, tylko słuyzby  spoecjalne z róznych panstw i korporacji, a rządy i niby posłowioe to obcy narodowo element lub kolaboranci, którzy mają w wielkim poważaniu Polskę i Polaków, bo liczy się interes nacji zydowskiej lub niemieckiej, która korumpuje  tych niby posłów w parl;amentach narodowych i PE, którzy nie maja jic do powiedzenia, a tylko maja wielkie apanaże narodfowe i z UE, w której rządzą niewybieralne władze, prowadzące  do upadku wszystkie naropdy europejskie.
Sa jeszcze państwa opierające sie tym korporacjom i rządom NWO i mysle, że sytuacja dąży do przesilenia, po którym świat nie będzie juz taki sam, jak obecnie, bo rosnie świadomośc Obywateli, z czego nie zadowoleni są elity światowe np. z ich przedstawicielem Brzezinskim, w związku z czym podejmą oni jeszcze kroki w kierunku ograniczenia mozliwości klomunikowania sie ludzi między sobą, ale jest to ich śpiew oistatni, bo wśród nich równiez istnieją grupy nie zgadzające się z sytuacji obecnej.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Ze Smoleńskiem to jest taki

Ze Smoleńskiem to jest taki problem, że tam nie stało się absolutnie nic. Tam nie było żadnej katastrofy - owa katatrofa powstała tylko i wyłącznie w sferze medialnej. Delegaci zginęli zupełnie gdzie indziej i w innych miejscach - wystraczyło pójść tym tropem i cała zagadka zostałaby wyjaśniona w trzy miesiące po całym zdarzeniu. Nie byłoby żadnych bzdur Macierewicza o wybuchach ani teori Laska o obrocie o 180 stopni.... Wiem że łatwiej jest przyjąć do wiadomości, że był wybuch i wszyscy zginęli w jedny momencie a nie, że były łapanki na delegatów a ich ciał były podrzucane w rzekome miejsce katastrofy....

Portret użytkownika ad p

Oczom nie wierzę. Żenada. Czy

Oczom nie wierzę. Żenada. Czy ten portal to miejsce na takie gnioty? Beznadziejny styl a treść idiotyczna. Zgłoś się do Maciarewicza, napewno będzie bardzo zainteresowany twoimi teoriami. Dlaczego każdy nieudacznik myśli, że to ktoś inny odpowiada za jego niedolę? 

Portret użytkownika TheTruth

Liczy się przesłanie a

Liczy się przesłanie a niekoniecznie styl. Każdy zależy od drugiego człowieka, nie inaczej... Lub od możliwości jakie nam Syndykat umożliwia. Jedno jest pewne. Jest granica, której nie możemy przekroczyć.

Strony

Skomentuj