Jeszcze Polska nie zginęła?

Kategorie: 

Internet

Jeszcze Polska nie zginęła? Czyżby? A czy Polska nadal istnieje? Czy samo położenie na mapie świata wystarczy by kraj istniał? Czy Polacy są Polakami? Dlaczego tak nas potraktowano? Kto sprzedał nasz naród? Dlaczego ludzie są łatwowierni i ulegają manipulacji? Która partia polityczna jest najlepsza? Co dalej z aferą taśmową? Czy Unia Europejska chce być taka jak Stany Zjednoczone Ameryki? Na te i na inne ważne pytania znajdziecie odpowiedź po przeczytaniu tego artykułu.

 

Polska… Jakże piękny kraj, piękne krajobrazy, budowle, architektura… ale… ludzie głupi, łatwowierni, zmanipulowani, pyszałkowaci… Nie mówiąc o rządzie… Ludzie już od urodzenia są stawiani w niełatwej roli do odegrania. Im więcej owieczek w stadzie tym manipulacja musi wychodzić na skalę światową… Byle by owieczki żyły posłusznie, płaciły podatki i inne kwoty, które rząd świadomie kradnie.

 

Dużo osób o tym nie ma pojęcia ale Polska ma 1 bilion zł długu. Zapytacie pewnie komu te pieniądze mamy oddać. Unii Europejskiej, Rosji… I innym nieznanym organizacjom, które kontrolują nasz rynek oraz… ludzi. Właściwie to jest tak jak w innych krajach… Oprócz długu, który dodatkowo zmusza Polskę do kolejnych pożyczek by obecni emeryci mieli emerytury. Nikt nam długu nie umorzy.

 

Mają nas w garści. Tak jak Grecję. Dostali pożyczkę ale w zamian za poddanie. Grecja to zupełnie inny temat. Tam były również zamieszki, tam było na prawdę źle. Oby u nas tak nie było a wszystko na to wskazuje. Ci, którzy zarabiają tysiące złotych nie interesują się takimi sprawami a szkoda. Dojdzie pewnie do tego,  że ludziom wszczepią implant i powiedzą, że to ze względów bezpieczeństwa… Do takich planów może dojść.

 

Czy zwykli ludzie są w stanie coś z tym zrobić? Tak. Jest tylko jedna bezkonfliktowa metoda. Zaprzestanie tworzenia nowego pokolenia. Ale jak to jest możliwe w dzisiejszych czasach gdy czasy są inne a pornografia jest na wyciągnięcie ręki. Każdy ma wolny wybór ale trzeba myśleć nie tylko o sobie ale i o przyszłości oraz o tym co czeka nasze pokolenie gdy jest stworzymy. Musimy być odpowiedzialni za to co robimy.

 

Musimy być zjednoczonym narodem. Czy jest to możliwe? Myślę, że tak ale trzeba zmienić metody wychowawcze ponieważ człowiek sam się nie wychowuje, jest zdatny na społeczeństwo i na inne czynniki. Z jednej strony Polska wyróżnia się na tle krajów europejskich. Nie zjeżdżają się do nas obce narody… Może gdyby zasiłki i inne rzeczy były bardziej płatne Polska zamieniła by się w Anglię… Tylko z czego zwiększyć zasiłki jak Polska ma bilion długu… Dla rządu to nic trudnego.

 

Wezmą nową pożyczkę a nam zwiększą podatki i inne opłaty. Tzw. „polaczki cebulaczki” nie będą myśleć dlaczego tak jest tylko będą płacić bezmyślnie i będą płakać jak to jest źle. Co jest najlepsze tego typu osoby mają zawyżone ego a to ciekawostka bo nie powinni mieć i nikt mieć nie powinien, bez wyjątku. Ludziom się wydaje, że są kimś a prawda jest taka, że wszyscy są równi, są tacy sami, są zmanipulowani, są owieczkami w stadzie, są… kolejnym ścierwem na Ziemii.

 

Mnie to też dotyczy i jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie. W wielkim błędzie. Wydaje się mu, że jest psychologiem ale raczej tylko pseudo. Przejdźmy do partii politycznych i wyborów. Tak się składa, że nie trzymam niczyjej strony. Najlepsze jest jednak to, iż Polaczki głosujące na PO teraz kwilą jak to jest źle i, że jak PO kradło to już nie będzie. Określę to jednym słowem: żenada. Inne partie polityczne też nie są bez winy, też nie zawsze postępowały i postępują sprawiedliwie. Wciąż tylko spiski, manipulacja, złodziejstwo…

 

Nie dziwię się Polakom, którzy wyjechali za granicę, choćby do Anglii. Bądźmy szczerzy.  Za granicą jest bardziej godziwe życie. Możemy przez 20 lat ciężko pracować po czym rozmienić funty i do końca swoich dni nic nie robić. Cz u nas jest to możliwe. Nie, po prostu nie. Ostatnio ktoś się powołał na zapis w Konstytucji mówiący o tym, że w nagłych przypadkach, problemach jakie mą obywatele, kraj jest zobowiązany do udzielenia pomocy.

 

Wiecie o czym mówię? O ludziach, którzy wzięli kredyty we frankach szwajcarskich. Ci właśnie ludzie ulegli manipulacji ponieważ cała ta sytuacja była już wcześniej przewidziana, że ludzie potem będą spłacali jeszcze więcej. Ale kto by o tym myślał. Cebulaczki chcą żyć ponad stan. Myślą, że coś im się należy. Kolejna sprawa to afera taśmowa. Jakiś czas już minął od tej sytuacji ale niektórych dalej zastanawia dlaczego to wszystko ucichło.

 

Prawda jest taka, że na taśmach było o wiele więcej cennych, niebezpiecznych informacji. Gazeta, która jest upubliczniała otrzymała milion zł grzywny za pseudo naruszenie bezpieczeństwa narodowego. Powiem więcej. Na taśmach znajdują się informacje o morderstwie w Smoleńsku. Bo to było morderstwo a nie katastrofa lotnicza jak media podawały. Co więcej uważam, że ktoś przeżył katastrofę ponieważ jedna z kart kredytowych pewnej osoby z samolotu została użyta tego samego dnia.

 

Jak to możliwe, że tak mała rzecz przetrwała taki wybuch ponieważ na pokładzie znajdował się trotyl a samolot wybuchł w powietrzu. Czarne skrzynki zabrali Rosjanie i usunęli niewygodne informacje a potem tłumaczyli, że pewnych informacji nie ma bo katastrofa uszkodziła skrzynki… Masakra jak ludzie są łatwowierni. Gdyby to prezydenta USA spotkało to wysłali by pewnie tam całe wojsko. Unia Europejska nawet palcem nie kiwnęła w tej sprawie. Polska jest od dawna sprzedana. Uciekajcie z kraju najszybciej jak to możliwe.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilip

jeny truth ty chyba masz

jeny truth ty chyba masz pośladki zamiast twarzy ze ciagle te samo pierdupierdu.
masz jakis uraz? kobiety cie wysmiewaly za kazdym razem gdy sciagales spodnie ?ja np chce zeby Polska istniala, jest cięzko w kraju, ale patrz na przestrzeni historii ile razy upadalismy i ile razy sie podnosilismy, i wciąz istniejemy. Namawiasz ludzi  do wyjazdu z kraju, a sam pewnie tu siedzisz, nie? 
 
"Powiem więcej. Na taśmach znajdują się informacje o morderstwie w Smoleńsku. Bo to było morderstwo a nie katastrofa lotnicza jak media podawały. Co więcej uważam, że ktoś przeżył katastrofę ponieważ jedna z kart kredytowych pewnej osoby z samolotu została użyta tego samego dnia." ?? Uwazasz ze ktos wyszedl z wraku samolotu i poszedl sobie zaplacic do kfc kartą za zingera z frytkami? Ty oszalales ?
Thetruth - ty na prawde jestes psycholem.

Portret użytkownika TheTruth

Uważam, że jednej osobie się

Uważam, że jednej osobie się udało ucieć po katastrofie ponieważ wiedziała ona, że jak zostanie na miejscu to ją zlikwidują. Jakie jest prawdopodobieństwo, że nieznana osoba znała kod PIN karty kredytowej innej osoby? No właśnie, bardzo małe. Wiem, że ciężko szczególnie w dzisiejszych czasach cokolwiek zrozumieć ale jest to możliwe. Wystarczy poświęcić trochę czasu. Polsce pozwolono istnieć. Przeanalizuj wydarzenia po II Wojnie Światowej a się dowiesz jaka jest prawda... Czego oni w tej szkole u Was uczą...

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika pilip

u Was? Jak Polska jest dla

u Was? Jak Polska jest dla ciebie "u Was" to moze w koncu sie zamknij, nie wchodz na zadne polskie forum, nie wracaj do kraju, przestan uzywac polskiego, zmien imie i nazwisko, skoro w swoich chorych komentarzach namawiasz ludzi do zaprzestania tworzenia nowego pokolenia i do wyjazdu z kraju(czyli chcesz zeby Polska upadła na dobre,a sam naród polski przestał istniec) - ja jako Polak bede ci wdzieczny, bardzo, boś scierwo a nie Polak, i hanba tobie i podobnym tobie.
 
wiesz co to znaczy transakcje "bezdotykowe"? to znaczy ze kazdy kto byl na miejscu katastrofy mogl pokrasc karty, telefony, zegarki ( i tak tez było) Czyś taki mądry ze nie wpadles na to? wg ciebie to ktos kto ucieka z rozbitego samolotu bedac ofiara ewentualnego zamachu ucieka  korzystając przy tym z karty kredytowej, tak? zeby go przypadkiem wcale nie namierzyli...
żałosny jestes i nieograniczony w tym.
 

Portret użytkownika TheTruth

Już dawno skończyłem szkołę

Już dawno skończyłem szkołę średnią w Polsce więc nie wiem czego teraz uczą w szkole. Jestem Polakiem, urodziłem się w Polsce i się tego nie wyrzekam. Zaprzestanie tworzenia nowego pokolenia jest planem, który ma dotyczyć wszystkich ludzi na świecie a nie tylko w Polsce. Czytaj ze zrozumieniem. Żyj dalej w nieświadomości. Polski od dawna nie ma. Polska jest jedynie na mapie i zwykłą nazwą a to zwykły teren należący w całości do Syndykatu, tak jak inne kraje.

Portret użytkownika pilippp

moze nauczyciele ci wmawiali

moze nauczyciele ci wmawiali ze tacy jak ty nie powinni sie rozmnazac, a ty zle zrozumiales i teraz chodzisz i wszystkich tym tematem meczysz. Poza tym to była chyba szkola specjalna, co? 
 Polska jest, i mieszkają w niej Polacy, a twoje jak ci sie wydaje mądre pomysly by tylko zniszczyly resztke tego co zostało po długiej historii naszego kraju.
 
Nie boj sie, ja jestem swiadom tego co sie dzieje, za to ty myslisz ze masz misje bycia kimś w rodzaju 'uswiadamiacza' ludzi - nie, thetruth, nie jestes -[ciach] i nie masz tego swiadomosci.
Wydaje mi sie ze to juz obsesja, jedyne o czym piszesz na tym forum to o zaprzestaniu rozmnazania sie. 
Meczacy jestes.
 
[ciach]
edit: skasowano
ostrzeżenie za używanie obraźliwych słów

Portret użytkownika TheTruth

Francja jest i mieszkają w

Francja jest i mieszkają w niej Francuzi... Niemcy są i mieszkają w niej Niemcy... Dla Syndykatu wszyscy są jednym krajem, jednym narodem, jedną cywilizacją. Unia Europejska dąży do tego. Sposób w jaki się wypowiadasz świadczy o tym, że nie chcesz poznać prawdy lub nie chcesz jej zaakceptować.

Portret użytkownika Winford

Owszem,UE dązy do utworzenia

Owszem,UE dązy do utworzenia jednej wspólnej cywilizacji a po co? Unia jest komórką przyszłego Rządu Światowego,ktory chce stworzyć jedna wielką cywilizację,jedną walutę i jeden rząd na swiecie. A my po wszczepieniu inplantu staniemy się niewolnikami,czyli faktycznie scierwem do roboty na takich kilku becwałów masońskich,ktorzy beda trzymać miliardy na kontach,obrastac sadłem i rzadzić niewolnikami. Unia tylko udaje,że niby nie zgadza się w ielu sprawach z USA ale tak naprawdę to idzie ręka w rękę w celu uzależnienia wszystkich narodów.Dlatego robią bałagan w każdym kraju,pożyczają pieniądze i zniewalają zadłużone kraje.Umozliwili migrację narodów aby przemieszać różne kultury i religie-by potem nawzajem się mordowano i wyrzynano.Chcą zniszczyć wszelkie religie,by zaprowadzić jedną - religię Antychrysta ! Na Majdanie byli agenci służb Izraela,co tam robili?! To było zadanie USA aby zrobić bałagan,wciagną do konfliktu Rosję a potem miec pretekst by sciagnąc wojska Zachodu bliżej Rosji i sprowokowac wojnę.Wajna ta ma na celu obalenie dominacji Rosji na swiecie a przywrócenie już upadającej dominacji Ameryki,która jest zadłużona w Watykanie, w Chinach i Bóg jeden wie,gdzie.Banki światowe bogacą się na różnych machlojkach,wciagają w to ludzi a przemysł zbrojeniowy bedzie miał szansę zarobić na wojnie. Degrengolada swiatowa. Tylko budzaca się swiadomość ludzkosci i konkretne działania mogą temu zapobiec.

Portret użytkownika TheTruth

Według mnie zestrzelono

Według mnie zestrzelono samolot nad Ukrainą za zgodą Amerykanów a potem winę zrzucili na Rosję. Putin głównie na swoim terenie popełnia morderstwa ale na Ukrainie... Chwila moment przecież Ukraina podlega Rosji. Putin chciał żeby Ukraina nie dołączyła do UE i dlatego zaplanował to wszystko. Putin jest jeszcze większym taktykiem od Amerykanów.

Portret użytkownika wolchw

W Polsce największym

W Polsce największym problemem jest to że ogromny udział we władzy mają obce mocarstwa. W Polsce pełno jest agentury a większość polityków  ze świecznika to żydzi. Polska jest okradana przez nich od dawna. Bredzisław jest żydem , Tusk jest, prezedentowa stolicy i wielu wielu innych. Polacy są celowow dzieleni po to by nimi rządzić łatwiej i okradać kraj. Za tuska to miało ogromne rozmiary. Wydaje mi sie że Kopacz chce coś zmienić ale mogę się mylić. Najlepeij nie zajmować się za dużotym cyrkiem tylko bronić swoich interesów i trzymać rękęna pulsie żeby wiedzieć na kogo oddać głos w fałszowanych wyborach...

Strony

Skomentuj