Johan Jerozolimski – duchowny, który rozszyfrował przyszłość Europy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Informacje o życiu proroka Johana Jerozolimskiego (Jehan de Vezelay) są bardzo skąpe. Wiadomo, że był benedyktynem, jednym z dziewięciu założycieli zakonu templariuszy. Niektórzy twierdzą, że to postać fikcyjna. Duchowny dużo podróżował po Europie, a przez pewien czas przebywał w Jerozolimie. Tam właśnie pierwszy raz znaleziono jego dzieło pn. Tajne protokoły. Johan rozszyfrował przyszłość, stając się wielkim wizjonerem.

 

 

Johan Jerozolimski napisał, że Europa po 2000 roku przyjmie barbarzyńców, a to doprowadzi do tragicznych konsekwencji. Kontynent obejmie chaos, ubóstwo i szalejąca przestępczość. Obecnie kraje Unii Europejskiej zalewa fala uchodźców, których liczba stale rośnie. Marząc o lepszym życiu, przybywa ludzi z Afryki, Bliskiego Wschodu, a także z Ukrainy. W Europie wzrasta bezrobocie, przestępczość i rozpada się jakość moralna społeczeństw.

 

Najstraszniejsze proroctwo Johana Jerozolimskiego staje się rzeczywistością. W swoim dziele prognostyk napisał, że Europę „podpalą ludzie, którzy nie mają przyszłości”. Możemy założyć, że prorok miał na myśli nie tylko ogień. W dzisiejszym świecie, może to oznaczać wojnę, w tym z użyciem broni atomowej, która jest w stanie zniszczyć wszystko wokół nas.

 

Inne proroctwa Johana dotyczą aspektów moralnych społeczeństwa. Nadchodzi czas, kiedy ludzie doprowadzą do wielu nieszczęść. Potem nastąpi głód, zimno i utrata człowieczego wizerunku. W wielu krajach europejskich związki jednej płci są już normą, a kolejne państwa legalizują jednopłciowe małżeństwa. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości spodziewać się należy kolejnych zawirowań i wynaturzeń, prowadzących naszą cywilizację do upadku.

 

Warto wspomnieć, że kopia wyżej wymienionego dzieła została znaleziona także w archiwach KGB na Łubiance w 1994 roku przez rosyjskiego profesora M. Galwieskiego (1917-1995). Trafiła ono tam rzekomo po likwidacji klasztoru św. Trójcy Świętej w Zagorsku.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika zlomiarz

Kruca bomba, on juz

Kruca bomba, on juz przewidzial kalebdarz gregorianski. Niesamowite.
„podpalą ludzie, którzy nie mają przyszłości” - ludzie bez wiary, ateisci.

"Nadchodzi czas, kiedy ludzie doprowadzą do wielu nieszczęść. Potem nastąpi głód, zimno i utrata człowieczego wizerunku. W wielu krajach europejskich związki jednej płci są już normą, a kolejne państwa legalizują jednopłciowe małżeństwa." - przeciez to mozna podciagnac do minionych wielu epok.

Sorry autor, ale jak dla mne caly ten tekst to nadinterpretacja.

Portret użytkownika baca

johan jerozolimski to ta sama

johan jerozolimski to ta sama nacja co Polański, Wojewódzki, etc... założyciel templariuszy, czyli pra masonerii...

europy nie czeka koniec - koniec czeka jerozolimskich... taki sam smętny jak templariuszy... niedobitki z tego zakonu wstąpiły masowo do zakonu krzyżackiego - smutny koniec spotkał tych zakapiorów pod Grunwaldem... niedobitki krzyżackie uciekly do szkocji i tam założyły masonerię...

najlepsze że masoneria jest ogólnoświatowa więc pytanie za sto punktów - dokąd niedobitki masonerii uciekną?

donikąd ot co - i to są ich ostatnie podrygi... "moc" one mają taką sama jak te demonstracje kodu

krakanie tych szumowin czyli pseudoprzepowiednie nostradamusów i całej reszty brudnej ferajny ma się nijak do tego co ujawniła w końcu wikileaks po calych wiekach tuszowania sprawy - czyli matkę wszystkich afer - składanie ofiar z dzieci, mordy rytualne, pedofilię i totalne zwyrodnienie o którym jeszcze do niedawna nikomu się nie śniło... tego co wybuchło z pizzagate już nie zatuszują, to sie rozwinie, polecą tysiące głów no i będzie iskrą która zmiecie z ziemi raz na zawsze całą satanistyczną, zdegenerowaną masonerię...

i co jak co ale moje przepowiednie zawsze się sprawdzają Smile

ps. a poskromić bandę muzułmanów jest prosto - wystarczy im obciąć socjal, pozamykać meczety i sami wyjadą - kwestia prostej zmiany prawa... w Polsce socjalu nie ma i nawet prawdziwi uchodźcy stąd wypier.... z powrotem na tę swoją wojnę...

Portret użytkownika tomasz26

dopóki ludzkość nie zda sobie

dopóki ludzkość nie zda sobie sprawy ze to projekcja ich myśli urzeczywistnia wszystko wokoło będą poszukiwać przepowiadaczy, mistyków, wróżek ,czarodziei, itp.. ..a wystarczy na chwilkę przystając w pędzie i zastanowić się nad programowanie mas mediów, które wpływa na ludzkie projekcje tj. strach, leki ,radość i śmiech itp...jeśli staniesz się wolnym i samoświadomym zapanujesz nad tymi rzeczni całkowicie..będziesz stwarzał własną i innych rzeczywistość...nikt poza tobą samym nie wypełni twego przeznaczenia

Portret użytkownika eee

dokładnie tak i to bez

dokładnie tak i to bez względu na ilość  . Tego się boją, bo biologiczne maszyny tej umiejętności nie mają. Tego właśnie u nas szukają i to chcą ukraść lub chociaż zablokować. Pierwszy krok to odrzucić ciągły hałas i jazgot. Usłyszeć własne myśli. Ćiężko to osiągnąć po latach ciągłego, jazgoczącego naporu, ale wykonalne.  Potem to już pikuś.

Portret użytkownika Bb

Drażni mnie wrzucanie

Drażni mnie wrzucanie "zagrożenia" lgbt i islamistów do jednego wora!!!!  Zostawcie gender w spokoju! Walczyć nalezy z realnym zagrożeniem jakim jest skrajny islam! Ci ktorzy walczą z lgbt są tacy sami jak islamiści właśnie! 

Portret użytkownika Homo sapiens

Przuszłość może nas zaskoczyć

Przuszłość może nas zaskoczyć, chyba że jesteście duchowo przygotowani ?! "Jednym z najpoważniejszych badaczy zjawiska UFO jest doktor, a obecnie profesor, David M. Jacobs. W wideo opublikowanym 25 kwietnia 2016 "Aliens Walk Among Us Hybridization Program 1100 Documented Abductions Dr David Jacobs", opowiada o tysiąc setnym (liczbowo 1100) przypadku regresji hipnotycznej z porwania człowieka przez/do UFO. Ten wybitny znawca tematu twierdzi, że na Ziemi odbywa się proces hybrydyzacji, to jest mieszania się informacji DNA ludzi i obcych ! Dzieje się to za sprawą działalności istot UFO ! " więcej w artykule tu

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/o-masonerii-gejach-i-ufo-tylko-dobrze.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj