Jutro koniec świata - 24 września 2022

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Chodzą po świecie plotki, że coś bardzo złego wydarzy się w dniu 24 września 2022 roku, czyli jutro. Emocje społeczne są już tak rozhuśtane, że data 24.09.2022 urosła niemal do rangi jaką uzyskała inna magiczna data końca świata -  21.12.2012.

Pogłoski o tajemniczych straszliwych wydarzeniach, które rozegrają się jutro pojawiły się kilka tygodni temu a teoria spiskowa zaczyna się w Niemczech. To właśnie tam jeden z posłów Bundestagu - Friedrich Merz - rzekomo wydał ostrzeżenie, że 24 września 2022 wydarzy się coś, co zostanie zapamiętane w przyszłości i nie zostanie zapomniane przez nikogo. Dało to podstawę teorii spiskowej, która zrobiła ostatnio oszałamiającą karierę.

 

Wspomniane wystąpienie miało miejsce 27 lutego 2022 r., zaledwie kilka dni po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, Merz mówił o pierwszych widzianych zdjęciach i pierwszych myślach w kilka minut po otrzymaniu wiadomości o wojnie. Oficjalnie po prostu błędnie odniósł się do daty, mówiąc „24 września 2022”, kiedy zamierzał powiedzieć „24 lutego 2022”. Oficjalne protokoły z posiedzenia niemieckiego Bundestagu zawierają podobno poprawiony zapis, który mówi 24 lutego 2022 r., ale komunikat pana Merza zaczął żyć własnym życiem i do dzisiaj w sieci pojawiają się liczne posty w mediach społecznościowych donoszące o strasznych rzeczach jakie wystąpią 24 września 2022 r. 

 “Nikt nie zapomni 24 września 2022 r. i każdy będzie wiedział dokładnie gdzie się wtedy znajdował" - powiedział Frederic Merz

Z tego powodu teraz wiele osób głowi się próbując przewidzieć co takiego może sie zdarzyć jutro. Jedno jest pewne - 23 września o godzinie 03:04 (czasu polskiego) rozpoczęła się astronomiczna jesień - zatem 24 września będzie formalnie pierwszym pełnym dniem jesieni. Ale to raczej nie nastraja ludzi bojaźnią.

 

Jedna z teorii rozprzestrzeniaących się w internecie zakłada, że dojdzie wtedy do ataku za pomocą broni elektromagnetycznej - EMP ( electromagnetic pulse). Taki atak skutkowałby całkowitym zniszczeniem elektroniki. Pytanie tylko kto miałby zaatakować i kogo i czym, żeby taki efekt osiągnąć. Co ciekawe w 24 sezonie serialu The Simpson pojawia się wątek EMP a jak wiadomo Simpsonom można wierzyć bardziej niż Nostradamusowi. Zatem już jutro przekonamy się, czy przestroga przed 24 września to po prostu przejęzyczenie niemieckiego polityka czy też znowu SImpsonowie przewidzą przyszłość.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj