Już za 30 lat ludzie będą mogli opuszczać swoje ciała i przenosić umysły „do chmury”

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nieprawdopodobne i poniekąd przerażające wizje przyszłości staną się faktem już w kolejnych dekadach. Jeśli mamy wierzyć futurologom, przyszli ludzie osiągną nieśmiertelność i będą żyć w ciele maszyny. Dr Ian Pearson przewiduje, że człowiek będzie mógł przenieść swój umysł do komputera i pewnego dnia pójdzie na pogrzeb, na którym pochowane zostanie jego poprzednie biologiczne ciało.

 

Cyborgizacja ma pewne dobre strony. Weźmy pod uwagę, że każdą naszą kończynę będziemy mogli wymienić na lepszą. Dzisiejsze zaawansowane protezy oferują zmysł dotyku – możemy poczuć np. temperaturę, nacisk lub materiał, z którego wykonany jest obiekt. Moglibyśmy otrzymać nowe nogi, co praktycznie rozwiązałoby problem inwalidztwa. Ponadto, do naszego mózgu moglibyśmy wszczepić implanty, które poprawiłyby naszą pamięć, inteligencję lub ułatwiłyby naukę nowych umiejętności.

 

Jednak futurolog dr Ian Pearson wskazuje na swoim blogu na możliwości, które częściowo fascynują, a częściowo przerażają. Według niego, przyszłe postępy technologiczne pozwolą nam uzyskać nieśmiertelność dzięki skopiowaniu naszego umysłu i przeniesieniu go do chmury. Odtąd człowiek będzie mógł żyć wiecznie w postaci cyfrowej i „zamieszkać” w ciele dowolnego cyborga. Dr Ian Pearson uważa, że w takiej postaci będziemy traktowani nie jak zwykły program komputerowy, lecz jako żywa, choć cyfrowa, osobowość.

 

Futurolog uważa, że pierwsi ludzie będą mogli tego dokonać najpóźniej w okolicach 2050 roku, lecz cyborgizacja, przynajmniej na początku, będzie dostępna oczywiście tylko dla najbogatszych. Cyfrowa nieśmiertelność będzie nieco szerzej dostępna w kolejnych latach, gdy spadną ceny cyborgów, jednak już dziś można założyć, że praktycznie nieograniczone możliwości wynikające z przeniesienia swojego umysłu do ciała maszyny będą raczej dostępne tylko dla niewielkiego grona ludzi ze świata finansów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Dzieki adminie za ten tekst !

Dzieki adminie za ten tekst ! Od lat piszę, ale i inni poszukiwacze prawdy, że istnieją takie cywilizacje które to potrafią, czyli ufo istoty. UFOnauci potrafią przenosić świadomość, albo swoje dusze do ciał cybernetycznych ! Sami o tym informują ! Technokraci NWO chcą robić to samo !  "Potajemne spotkanie odbyło się we wtorek 10 maja 2016 roku w ośrodku Harvard Medical School, w Bostonie/USA. Uczestników nakłaniano by nikogo o tym nie informowali. Stworzenie całkowitego syntetycznego genomu ma być gotowe za 10 lat. Czołowi światowi eksperci chcą "poprawić" syntezę długich łańcuchów DNA, tak by zastosować je w zwierzętach, roślinach i mikrobach. Synteza całej informacji DNA może przynieść nieoczekiwane dla ekosystemu rezultaty, dlatego projekt poddany został krytyce."

(To "coś" to jakaś forma humanoidów "to cos", o której było pisane na stronie innegomedium i na blogu popotope. Nie wiadomo czy to będzie forma biologiczna, czy może to będą jakieś istoty duchowe, lub połączenie ich "zelaza" z innymi metalami, ich zaawansowanej znajomości anielskiej alchemi.)

"Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem" Ew. Łukasza 11:24, jeszcze inni obeznani z misterium, dodali by "tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie" List św. Judy 1 Ktoś kto analizuje raporty ufologów, a także ufonautyczne elity NWO mógłby do tych cytatów dodać i to, że "duch nieczysty (enwuowca)" będzie chciał "zamieszkać" w jakimś technologicznym i humanoidalnym przetrwalniku" ('ciele ufunautycznym', transhumanistycznym - pozbawionym wody ? Więcej o piekle [piekielnikach] w tekście „Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?" )(...)

Na stronie portalu innemedium pojawił się komentarz ufologiczny, który warto tu zacytować, ktoś obeznany z informacjami ufologa Jana Pająka, czy tymi na blogu popotopie zamieścił ciekawą teorię, ma  ona związek z poruszanym tu tematem:

(...)UFO to podejrzana sprawka bo nigdy ani nie ląduje w świetle kamer, robią tylko efekty specjalne i ciągle się tylko ukrywają przed nami i nic o nich nie wiadomo oprócz tego że są niebezpieczni bo zmieniają ludziom umysły ! Moim zdaniem trzeba się opowiedzieć za Chrystusem żeby być uratowanym przed nimi ! Na dodatek sprzedają ludzkości technologię która nas wessie i zostaniemy bez naszych normalnych ciał ! Te szaraki to mają chyba gumowo elektroniczne ciała a w nich może są dusze które utraciły ciała biologiczne zrobione przez Boga przed potopem albo z innych planet i teraz latają po kosmosie namawiając do kosmicznego NWO, tak jak u nas na Ziemi się namawia żebyśmy się stali bezpłciowi to wtedy szybciej nas wessą na statki i staniemy się szarakami bez płci, taki kosmiczny New Age. Kosmici szukają naiwniaków żeby zabrać dusze i zainstalować je w ich sztucznych ciałach, a potem może muszą pić krew żeby życ ?(...)

tyle w wielkim skrócie ! po resztę odsyłam do filmu w tym temacie !

Kosmiczne tajemnice UFOistot ujawnione ! 

https://youtu.be/mmrOMwu9SOk

Możliwe że część ludzkości zostanie odessan na statki UFO i zainstalowana w nowych ciałach ufonautów, czyli asymilowana, coś na kształt star trekowego BORG ! Z pewnością mogą to być okultyści NWO, bo oni są zjednoczeni z UFO istotami... "I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat." Ks. Rodzaju 6:3

Historia Ziemi jest bardzo skrywaną informacją, jej ujawnienie mogło by zagrozić elitom, które chcą budować cywilizację technologiczną a nie DUCHOWĄ ! Technologia w opinii technokratów ma zastąpić duchowość i Boga YHWH, który jest Istotą DUCHOWĄ !!! Ewangelia św. Jana 4:24 "Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie"

Jest to tak potężna tajemnica, że aż ciężko ją wyrazić słowami, wielu nie dostrzega tego zagadnienia, jest ono zakryte przed ogromną rzeszą ludzi, także części chrześcijan. Gdy to odkrywamy, wiele spraw starożytności, pradawnych kultur jak i sytuacji dzisiejszej cywilizacji staje przed nami otworem !

"jest on tylko ciałem..." - Ks. Rodzaju 6:3

Jesteśmy tylko ciałami (nadzwyczajnymi 'pojemnikami', dzięki Noemu czystymi genetycznie, jeszcze...), zadaniem ludzi jest zdobywanie Bożego Ducha, zwiększanie duchowości, a co za tym idzie coraz większy kontakt poprzez ducha, umysł, intelekt i miłość ze Stwórcą.

W tym momencie należy zacytować mędrca Salomona, który tak pisze o tajemnicy poczęcia:
„…Jak nie wiesz, którą drogą duch wstępuje w kości, co są w łonie brzemiennej, tak też nie możesz poznać działania Boga, który sprawuje wszystko…” (Koh 11,5). Więcej w artykule pt.: "Biblijny Król Dawid stworzony przez kosmitów...?"

Skoro jest mowa o wchodzeniu bądz przebywaniu ducha/duszy w Boskim pojemniku, to proszę się zapoznać z urywkiem wpisu o możliwościach istot UFO:

"Istoty te mogą zabrać z nas naszą świadomość, wziąść ją z naszej cielesności, unieruchomić nasze czynności motoryczne i zainstalować w naszych ciałach inne istoty, użyć naszych ciał jako nośników dla ich działalności zanim przywrócona    zostanie nam świadomość i odczuwanie własnych ciał."  - Cytat z artykułu "Cudowne możliwości istot UFO"

Skąd przybywają ?, ze światów materii, z niematerialnych rzeczywistości, czy są częściowo niematerialni...? A może z realności rzeczywistości singularitarnej ? (polecam tekst pt "Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…")

(...)Tłumaczyć mogło by to wiele dziwnych zjawisk występujących podczas kontaktów z UFO. Ich droga dotarcia do świata materii była by więc inną niż sobie wyobrażamy będąc z „natury” materialnymi istotami ludzkimi. Jako ludzie-humanoidy posiadamy głęboko zakodowane cechy materialności takie jak: ciało, poruszanie się poprzez/dzięki ciału, dotyk, cala sensoryka materialnych zmysłów, umysł nastawiony na odbieranie rzeczywistości poprzez tą sensorykę, wyobrażenie świata jako głównie „materialnego”. To wszystko powoduje, że UFO jawi się nam jako podróżnicy z materialnych światów podobnych do Ziemi, jesteśmy taką koncepcją tak głęboko zdeterminowani, że nie możemy przyjąć innej, niematerialnej. Konsekwencje niematerialnego zródła, z którego pochodzić miałyby pojazdy UFO, wraz z ich istotami są ogromne. Ich ciała mogły by być tylko tymczasowe, pojawiające się w tej rzeczywistości na czas kontaktu z ludzmi. Mogły by one być równie dobrze tylko projekcją mającą cechy materialności. Główną zasadą ich kontaktu był by więc umysł-duch lub ciało duchowe („dusza” hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]), ewentualnie jakiś rodzaj „skafandrów” do których na chwilę się wcielają podczas „spotkań” trzeciego i czwartego stopnia. Komncepcja ta tłumaczyła by wiele ze starożytnych przekazów na temat działalności cywilizacji przedpotopowej, ich wiedzy na temat wszechświata.(...) Cytat ze strony: http://popotopie.blogspot.com/2014/02/swiat-materialny-kosmosu-galaktyk-jako.html

W związku z tym tematem jest seria artykułów o możliwej "instalacji" w ludzkie ciała innych istot duchowych: pierwszy - „Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi, drugi - „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas 

Mistyczne symbole anielskich istot zabierających ludzi do innych wymiarów, tajemnice Biblii- Hoggard

https://youtu.be/MWaVgqwPhCU

Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO i...

https://youtu.be/Of1e-1-panE

Kolejna rycina ofiary UFO przedstawia szaraka, który pokazuje jak wygląda proces zmiany "umarłego" ciała na nowe 'genetycznie stworzone', przekładania duszy w "nowe" humanoidalne 'pojemniki-cielesne'

Kolejne ryciny z porwań do UFO pokazują jeszcze większe ilości genetycznie wyprodukowanych ciał - (skąd będą pobierać energię ? Można podejrzewać, że odbiorą ją od ludzi, patrz artykuł pt.: "Maszyneria Orgoniczna - aktualizacja wersja 2.5")

o przekładaniu dusz w ciała ufonautów było pisane tutaj:

https://popotopie.blogspot.com/2015/09/zyjmy-poki-jestesmy-prawdziwi.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj