Kalendarz Majów pochodzi od prastarego kalendarza Słowian sprzed 20 tysięcy lat

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeszcze niedawno na hasło Kalendarz Majów myślało się o 2012 roku i tym co się stanie gdy dobiegnie jego kres, okazuje się jednak, że ów niezwykły wytwór starożytnej astronomii miał dużo starsze pochodzenie, prowadzące do Starożytnych Słowian.

 

Pierwszy hipotezę słowiańskiego pochodzenia astronomicznej wiedzy Majów zaproponował profesor Timothy Snyder z Uniwersytetu Yale. Jego zdaniem Majowie nie byliby w stanie stworzyć tak dokładnego kalendarza i kapłani tego ludu otrzymali tę wiedzę od innej zaawansowanej cywilizacji, którą nazwał "przodkami Słowian". Podobnie uważa dr David Gryunver z Uniwersytetu Columbia, który stwierdza, że kalendarz Majów jest tak dokładny, że nie wystarczyłoby nawet 10 tysięcy lat szczegółowych obserwacji astronomicznych, jego zdaniem potrzeba dziesiątki tysięcy lat.

[ibimage==22367==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Te hipotezy są trudne do udowodnienia bez odpowiednich dowodów, ale wiemy przecież, że pierwsi mieszkańcy Ameryki Północnej i Południowej, byli ludzie, którzy przeszli przez Cieśninę Beringa, właśnie z obszaru dzisiejszej Rosji. Oznacza to, że przybyli z obszaru, który należał do Słowian, co może stanowić pewną poszlakę.

 

To raczej nie przypadek, że Kościół Katolicki jest tak przywiązany do kalendarza, który sam ustanowił. Na dodatek podbijając plemiona słowiańskie, siepacze pierwszych chrześcijan wybijali tradycję naszych przodków tak, że do dzisiaj prawie nic już nie zostało i cała starożytna wiedza została zapomniana tak bardzo, że odkrywamy ślady własnego kalendarza w czymś co cały świat zna jako złowrogi kalendarz Majów.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wrzosowisko

w sprawie Slowian jedyna

w sprawie Slowian jedyna trafna i rozsadna mysl, to ta Skoratesa Smile Wiem, ze nic nie wiem. Reszta to tylko filozfie historykow. Jedne bardziej rozsadne, drugie mniej, a do tego przewaznie scisle powiazane z pogladami politycznymi Smile Siegajac najdalej w przeszlosc polecalabym poczytac Kronike Galla Anonima poniewaz on jako jedyny opieral sie na przekazach ustnych. Nawet dalsi kronikarze urozmaicali fakty jak im bylo wygodnie Smile 

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

Portret użytkownika Wieczan

Można śmiało założyć, że

Można śmiało założyć, że nasza historia jestdokładnie zafałszonana pod potrzeby  barbarzyńców chrześcijańskich, którzy zniszczyli naszą tożsamość - zawsze tak robiono od pradziejów, że agresor pisał historię od nowa. Naszą pisali biskupi katoliccy, albo ich wychowankowie np.J.Długosz)  i uwaga druga - nie tylko Gall Anonim , aleteż W.Kadłubek napisał sporo prawdziwej historii Lechitów ... jakże celowo wymazywane słowo z pamięci historycznej, a używane powszechnie niemal do XVIIIw.
 

Portret użytkownika pilip

teoria za terorią i nic

teoria za terorią i nic więcej z tego nie wynika.
 
"To raczej nie przypadek, że Kościół Katolicki jest tak przywiązany do kalendarza, który sam ustanowił"  dokładnie o ktorym kalendarzu mowisz? bo chyba nie myslisz ze był jeden od początku kosciola katolickiego?;)
 

Portret użytkownika Isabella

wynika i to duzo zmiana

wynika i to duzo zmiana bieguna polnocnego, obecnie kieruje sie na srodkowa Syberie
jest to cykl, ktory powtarza sie co 12.500 lat ziemskich
jak przemiesci sie o 2000 km , okres 15 - 30 lat nastapi tak zwana Apokalipsa
tam gdzie kiedys byly lady , ludy i zwierzeta dzis wydobywa sie rope naftowa
reszte omawia Aleksander Sall w filmach na youtube

Strony

Skomentuj