Kalendarz Majów pochodzi od prastarego kalendarza Słowian sprzed 20 tysięcy lat

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeszcze niedawno na hasło Kalendarz Majów myślało się o 2012 roku i tym co się stanie gdy dobiegnie jego kres, okazuje się jednak, że ów niezwykły wytwór starożytnej astronomii miał dużo starsze pochodzenie, prowadzące do Starożytnych Słowian.

 

Pierwszy hipotezę słowiańskiego pochodzenia astronomicznej wiedzy Majów zaproponował profesor Timothy Snyder z Uniwersytetu Yale. Jego zdaniem Majowie nie byliby w stanie stworzyć tak dokładnego kalendarza i kapłani tego ludu otrzymali tę wiedzę od innej zaawansowanej cywilizacji, którą nazwał "przodkami Słowian". Podobnie uważa dr David Gryunver z Uniwersytetu Columbia, który stwierdza, że kalendarz Majów jest tak dokładny, że nie wystarczyłoby nawet 10 tysięcy lat szczegółowych obserwacji astronomicznych, jego zdaniem potrzeba dziesiątki tysięcy lat.

Te hipotezy są trudne do udowodnienia bez odpowiednich dowodów, ale wiemy przecież, że pierwsi mieszkańcy Ameryki Północnej i Południowej, byli ludzie, którzy przeszli przez Cieśninę Beringa, właśnie z obszaru dzisiejszej Rosji. Oznacza to, że przybyli z obszaru, który należał do Słowian, co może stanowić pewną poszlakę.

 

To raczej nie przypadek, że Kościół Katolicki jest tak przywiązany do kalendarza, który sam ustanowił. Na dodatek podbijając plemiona słowiańskie, siepacze pierwszych chrześcijan wybijali tradycję naszych przodków tak, że do dzisiaj prawie nic już nie zostało i cała starożytna wiedza została zapomniana tak bardzo, że odkrywamy ślady własnego kalendarza w czymś co cały świat zna jako złowrogi kalendarz Majów.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika wrzosowisko

w sprawie Slowian jedyna

w sprawie Slowian jedyna trafna i rozsadna mysl, to ta Skoratesa Smile Wiem, ze nic nie wiem. Reszta to tylko filozfie historykow. Jedne bardziej rozsadne, drugie mniej, a do tego przewaznie scisle powiazane z pogladami politycznymi Smile Siegajac najdalej w przeszlosc polecalabym poczytac Kronike Galla Anonima poniewaz on jako jedyny opieral sie na przekazach ustnych. Nawet dalsi kronikarze urozmaicali fakty jak im bylo wygodnie Smile 

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

Portret użytkownika Wieczan

Można śmiało założyć, że

Można śmiało założyć, że nasza historia jestdokładnie zafałszonana pod potrzeby  barbarzyńców chrześcijańskich, którzy zniszczyli naszą tożsamość - zawsze tak robiono od pradziejów, że agresor pisał historię od nowa. Naszą pisali biskupi katoliccy, albo ich wychowankowie np.J.Długosz)  i uwaga druga - nie tylko Gall Anonim , aleteż W.Kadłubek napisał sporo prawdziwej historii Lechitów ... jakże celowo wymazywane słowo z pamięci historycznej, a używane powszechnie niemal do XVIIIw.
 

Portret użytkownika pilip

teoria za terorią i nic

teoria za terorią i nic więcej z tego nie wynika.
 
"To raczej nie przypadek, że Kościół Katolicki jest tak przywiązany do kalendarza, który sam ustanowił"  dokładnie o ktorym kalendarzu mowisz? bo chyba nie myslisz ze był jeden od początku kosciola katolickiego?;)
 

Portret użytkownika Isabella

wynika i to duzo zmiana

wynika i to duzo zmiana bieguna polnocnego, obecnie kieruje sie na srodkowa Syberie
jest to cykl, ktory powtarza sie co 12.500 lat ziemskich
jak przemiesci sie o 2000 km , okres 15 - 30 lat nastapi tak zwana Apokalipsa
tam gdzie kiedys byly lady , ludy i zwierzeta dzis wydobywa sie rope naftowa
reszte omawia Aleksander Sall w filmach na youtube

Portret użytkownika JWD

Istnienie "słowian" jest

Istnienie "słowian" jest matematycznym nonsesnsem. Nie było żadnych słowian ani aryjczyków, ani innych ras czy podras ludzkich dziesięć tysięcy lat temu. Albo inaczej, jesteśmy wszyscy potomstwem wszystkich ówczesnych ludzi, zatem późniejsze dzielenie ludzi na "rasy" jest zasadniczo absurdem, bo wszyscy ludzie żyjący obecnie posiadają w zupełnej pełni cechy wszystkich ludzi żyjących dawno temu.  W całej Europie wszyscy biali ludzie osiedli tu od pokoleń są mniej więcej tacy sami.
Starczy zwykłe działanie logarytmiczne. Każdy ma dwoje rodziców, czworo dziadków, ośmioro pradziadków, szesnaścioro prapradziadków, trzydzieścidwoje praprapradziadków, itd. Teraz umówmy się, że 25 lat liczy jedno pokolenie średnio najczęściej /ale w dawnych czasach w gorącym klimacie pokolenia następowały częściej/.  Zatem dziesięć tysięcy lat, to 1000/25 = 400 pokoleń. Liczba 2^400 wynosi ok. 2.5822E +120. Tyle byłoby ludzi na planecie w okresie zaledwie 400 pokoleń, gdybyśmy mieli różnych protoplastów. Kto z czytelników potrafi nazwać tę liczbę.
Jeśli liczymy od okresu 250 tysięcy lat, to równa się  dziesięć tysięcy pokoleń. W tej sytuacji ilość przodków w gigantycznym zaokrągleniu wynosi 2^10000. Ile to jest, to zadanie domowe, niech sobie każdy policzy sam, jeśli posiada naprawdę dobry kalkulator albo superkomputer. Jest to gigantycznie znacznie więcej razy niż wynosi ilość atomów we wszechświecie.
Dla każdego przytomnego człowieka jest zatem oczywiste, że im głębiej sięgamy wstecz, to starczy praktycznie kilkanaście tysięcy lat i wszyscy mamy wspólnych prarodziców wśród wszystkich żyjących ludzi na ziemi w tym czasie. Dalsze cofnięcie się w czasie już niczego nie zmienia. W tej sytuacji chcąc nie chcąc wszyscy na tym forum jesteśmy krewnymi, jesteśmy rodzeństwem. Wszyscy ludzie na ziemi są gigantycznie wielokrotnie spokrewnieni. Zatem wprowadzanie podziałów rasowych jest matematycznym idiotyzmem. Dobry Stwórca, na całe szczęście zapewnił nam dostateczna pulę genetyczną i dzięki temu nie wyglądamy wszyscy identycznie jak własne  klony, już nie mówiąc o przetrwaniu gatunku...
Natomiast między ludźmi żyjącymi obecnie na ziemi występują rzecz jasna różnice. Jedne są wynikiem dostosowywania się naszych organizmów do warunków zewnętrznych w kolejnych populacjach żyjących w odmienych warunkach klimatycznych przez setki i więcej lat. Podobnie działo się z wyodrębnieniem różnic językowych. Do dzisiaj kto zna Niemcy, ten wie, że co 20-25 kilometrów zmienia się w zachodnich Niemczech język lokalny i to w taki sposób, że graniczący ze sobą ludzie znakomicie się porozumiewają, ale odlegli od siebie Niemcy "nie potrafią się dogadać". Tak samo jeszcze kilkaset lat temu było na obszarze całej Europy, trzeba było dwóch wojen światowych aby to powszechne zjawisko zostało potężnie rozbite przez sztuczne granice. Ale dawniej ludzie mieszkający niedaleko wszędzie porozumiewali się bardzo łatwo bez podziałów narodowych. Z kolei wojny zawsze silnie mieszają ten ludzki tygiel i potężnie nas spokrewniają, chyba, że ktoś popełnia samobójstwo puli genetycznej poprzez "czystki etniczne"..
Są jednak inne różnice między ludźmi na całym świecie: cywilizacyjne. Opisał je doskonale Feliks Koneczny /prace są dostępne w internecie/. My Polacy wraz z Węgrami ciągle należymy do obszaru dominującej monarchicznej cywilizacji łacińskiej. Tu uwaga: nie istnieją praktycznie czyste obszary cywilizacyjne /nie istnieje oczywiście cywilizacyjny synkretyzm/, wszędzie toczą się cywilizacyjne walki. W Niemczech toczy się walka pomiędzy tam dominującą występującą tam /jak wszędzie w krajach protestanckich/ cywilizacją bizantyńską, a cywilizacją arabską islamską. W Polsce toczy się od zakończenia II wojny walka pomiędzy naszą cywilizacją monarchiczną łacińską z Panującymi w niej Ich Wysokościami Prawami Naturalnymi., a obcą nam i skrajnie wrogą cywilizacją talmudyczną /nie mylić jej z semitami, bo talmudystów są w Polsce miliony, około połowy populacji, a "wyraźnych semitów" bardzo niewielki procent i jeszcze nie wszyscy "semici" byli talmydystami, a tylko część/.  Ci aktualni w Polsce potomkowie napływowych ze wschodu "niesemickich" talmudystów mają nielichy problem z asymilacją, znają już nasz język, ale zupełnie nie czują niuansów i subtelności naszej cywilizacji. Cechy różnic cywilizacyjnych Feliks Koneczny zawarł był w swoich pracach, talmudyści charakteryzują się używaniem nienawiści w relacjach międzyludzkich, zakazam wybaczania win zawartych w zasadzie "oko za oko zab za ząb", oraz w kultywowaniu pragmatycznej zasady ""cel uświęca środki" zawartej w kultywowaniu tzw. przekazu ustnego polegającego na bezwzględnym podporządkowaniu się wytycznym starszych i mądrzejszych, co oznacza bezkrytyczne przyjmowanie wypowiedzi liderów jako najwyższego nakazu prawnego i moralnego.  To co nakażą myśleć i robić starsi i mądrzejsi jest w cywilizacji talmudycznej święte i bezdyskusyjne. 
Tu należy zaznaczyć, że o ile różnice językowe można w miarę łatwo pokonać, to różnice cywilizacyjne normalnie pokonać jest ogromnie trudno nawet przy dobrej woli. Asymilacja do naszej cywilizacji normalnie trwa setki lat. To dlatego Polsce mamy ogromną ilość ludności napływowej, która nie czuje subtelności i niuansów naszej cywilizacji monarchicznej łacińskiej opartej na Panowaniu Praw Naturalnych nad prawami stanowionymi.
Na koniec skąd się bierze stręczony nam panslawizm. Otóż z Rosji. W Rosji istnieje silny nurt ideologii rasistowskiej, głoszący mit jakoby Rosjanie byli słowianami /co jest zabawne, bo to kolosalnie wymieszany lud złożony z ponad 300 bardzo różnych mentalnie gromad ludów w znanej nam jego historii/ a niektóre okoliczne ludy są z nich, z Rosjan /tacy słowiańscy podludzie/ i dlatgo jako "też słowianie" /wprawdzie podlejszego rodzaju/ mamy się ich Rosjan posłusznie słuchać. Tymczasem Rosja jest obszarem obcej nam cywilizacji obozowej /turańskiej/ zaprawianej ogromną ilością innych wpływów , a sami dla utrudnienia postrzegają się jako "trzeci Rzym" /dwugłowy orzeł - ich godło - symbolizuje zarówno Rzym jak i Bizancjum/. Oczywiście panslawizm to próba podporządkowania sobie okolicznych ludów metodami perswazji, które zawsze poprzedzają agresję bezpośrednią. Głoszenie panslawizmu i polskiej słowiańskości jest po prostu wodą na rosyjski młyn prymitywnej w porównaniu do naszej ich cywilizacji obozowej.

Portret użytkownika swiadomywiadek

totalnie sie nie zgadzam. na

totalnie sie nie zgadzam.
na ziemii zawsze panowaly jednoczesnie rozne gatunki i rasy bo to naturalny proces wyodrebnienia i przystosowania, przeznaczenia. 
jezeli ty kolego mowisz, ze wszyscy ludzie sa jednakowi i byli to znaczy, ze jestes z obozu, ktory przyszedl ta energie pozabierac "jakleci/na szybko/ukrasc"
slowianie to pewnego rodzaju stan swiadomosci ale bezsensownym/bezuzytecznym i nienaturalnym procesem jest mieszanie jej z inna swiadomoscia.
 
moja zona powiedziala kiedys do mnie:
nie mieszajwszystkich kolorow razem, wyjdzie sraczkowaty.

jestem artysta, niose sWiadomosc.

Portret użytkownika wrzosowisko

ten rosyjski mlyn zostal

ten rosyjski mlyn zostal nakrecony juz dawno temu, od kiedy to rosjanie zaczeli twierdzic, ze Rus byl bratem Lecha i Czecha, by wyrownac swoja pozycje w slowianskiej historii Wink imperializmowi carskiemu bardzo to ulatwialo szerzenie idei 'braterstwa slowianskiego', ktore nam wciskaja do dzisiaj Smile w rzeczywistosci wiekszosc przeslanek (szczegolnie z Moraw jak i z "Kroniki Wielkopolskiej" Dlugosza) sugeruje, ze Rus byl wnukiem Lecha Smile Jedyne co nie podlega watpliwosci kolego, to to, ze Polacy wywodza sie ze slowianskich grup (plemion? szczepow?) co zostalo potwierdzone w kronikach wielu narodow Smile Mam nadzieje, ze przyszle pokolenia odnajda silniejsze archeologiczne relikty badz bogatsze dokumentalne zrodla dotyczace owych slowian Smile

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

Portret użytkownika baca

wg ciebie: 1. nie było

wg ciebie:
1. nie było Słowian, Aryjczyków itp. dlaczego? no bo jest prastary i arcydokładny kalendarz słowiański...
2 byli żydzi, dlaczego? bo nie ma po nich żadnego kalendarza, zadnego dorobku, nic kompletnie
3. kiedyś było więcej ludzi niż atomów we wszechświecie... dlaczego? to pewnie dlatego bo ci ludzie nie skladają się z atomów wszechswiata tylko z atomów ludzi - udowodniłeś to nawet przy pomocy hebrajskiej matematyki wstecznej Smile
ciekawie piszesz... ciekawie... kiedyś już czytałem podobne rewelacje... to chyba było na blogu zarażonej kiłą prostytutki - bo widzisz, te cwane krętki kiły właśnie tak działają na korę mózgową... zdumiewające jest ich działanie na logikę i zdrowy rozsądek... a co ciekawe niektórzy mają szczęście urodzić się z kiłą wrodzoną...  farciarze...
 

Portret użytkownika Dedal

niestety Admin, ale badania

niestety Admin, ale badania WYRAŹNIE dowiodły czegoś przeciwnego: zaludnienie Ameryki postępowało od POŁUDNIA.
Teoria Morza Beringa trzyma sie kupy jedynie w odniesieniu do Eskimosów. Wszystkie dowody kopalne świadczą o południu.
Tiahunaaco nosi ślady morskich fal na brzegu portu, a tempo wypietrzania Andów wskazuje, że miasto wędrowało na ta wysokośc okolo 80 tysięcy lat.  Mieli więc dosyć czasu na zbudowanie kalendarza. Można też znaleźć artefakty datowane na ok 280 tyś lat.
 
Nie przeczy to jednak możliwości, że różne ludy mimo to się komunikowały; bo faktem jest że wiele rodów indiańskich ma wyraźną domieszkę chińskiej krwi (też dowiedzione), zaś afrykańscy berberowie mają wspólne slownictwo z polinezyjczykami.
 
 
 

Portret użytkownika Q...

"a tempo wypietrzania Andów

"a tempo wypietrzania Andów wskazuje, że miasto wędrowało na ta wysokośc okolo 80 tysięcy lat."... podania ludowe Indian z Ameryki Południowej  mówią nam że Andy nie istniały przed okresem nazywanym "ostatnim zlodowaceniem". Jeśli wypiętrzyły się nagle (wyglądają dość "młodo", podobnie jak Alpy, Karpaty czy Himalaje") wskutek globalnej katastrofy/ poślizgu płaszcza Ziemi to logicznym jest czemu dno jeziora Titicaca jest słone, zasalając ciągle  jego wody. Nauka nie odpowiada też skąd w Europie znalazło się tyle miedzi ile się stwierdza w ramach badań Epoki Brązu, tymczasem w Ameryce Północnej są ślady prehistorycznych kopalń rudy miedzi i ślady jej przetwarzania (te ślady istnieją również w legendach tamtejszych Indian które podają że kopali tam "ludzie zza wschodniego morza".  Nie bawiąc się w szczegóły byli to mityczni Atlantydzi - rdzeń "Atl" jest znany w językach Mezoameryki i na terenach Ameryki Płd. - których z czasem nazwano Etruskami a to nasi, Słowian, co najmniej krewni bo ich język daje się doskonale tłumaczyć z pomocą j. staroruskiego. To też sensownie tłumaczy skąd  Majowie otrzymali wiedzę (Atlantydzi/ Etruskowie zaś mieli ją otrzymać od tzw. bogów).
Owej miedzi w Ameryce Północnej oczywiście jak do tej pory nie odnaleziono.
Chyba nikt do tej pory nie wpadł na pomysł by dokonać analizy izotopowej dla określenia miejsca pochodzenia "europejskiech" produktów z miedzi i brązu z tamtej epoki.
Po ostatecznym zatopieniu Atlantydy Atlantydzi emigrowali w różne strony świata (wcześniej też bo wydarzyły się jeszcze dwie mniej groźne katastrofy). Między innymi właśnie na południe i do centrum Ameryk. Ale również min. na Irlandię czy w rejon basenu Morza Śródziemnego.
Ostrożnie z danymi naukowymi. Parę lat temu czytałem w Nexusie że ktoś stwierdził że prędkość rozpadu promieniotwórczego próbek zależy od położenia względem Słońca. Po stronie nocnej jest wolniejszy a po słonecznej szybszy. Wiele "pewników" naukowych nie jest nimi choć wersja poprawnościowa neguje takie odkrycia dla utrzymania wykreowanego obrazu. Obrazu coraz wyraźniej fałszywego.

Portret użytkownika Dedal

oczywiście masz troszkę

oczywiście masz troszkę racji.
Niemniej miedź kopano m.in. w Sudetach i Pieninach.
Badania stopów sa wykonywane standardowo dla wszystkich kopalni (szczególnie złota, a więc i miedzi) - to dział złużb tajnych.

Portret użytkownika Q...

Owszem, kopano ale już w

Owszem, kopano ale już w latach '80 XX wieku czytałem w jakimś opracowaniu że nie wiadomo skąd w tamtych czasach wzięło się jej aż tyle, ponieważ dostępne wtedy źródła w Europie nie były tak wydajne. Niedawno przeczytałem właśnie książkę "Ocaleni z Atlantydy..." i wszystko się poukładało w logiczną całość. A teraz, jako kolejny puzzel tej układanki, pojawia się wiedza o kalendarzu Majów/Atlantydów - Etrusków.

Portret użytkownika Dedal

:-)  to jeszcze poczytaj o

Smile  to jeszcze poczytaj o Pieninach i Sudetach Smile
i o wydobyciu kruszców przed i w trakcie zlodowacenia; przez cały antyk, aż do fortuny rodu Medicci, a potem aż do współczesności. 
Potem pojedź i sam poogladaj stare kopalnie, nazywane dzisiaj 'jaskiniami'.
 
może zacznij od Staszica lub chociaż Birkenmeyera - dobrymi byli geologami i pisali zanim powstały publikacje które podajesz :-).

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Tak tak przed i w trakcie

Tak tak przed i w trakcie zlodowacenia a co to następny szarlatan typu Zacharia S. wymyślił i myśli że stanie się sławny dobre nieźle się uśmiałęm.
PS w sudetach lądolód miał kilkaset metrów

Portret użytkownika MONSTER

Starożytna wiedza

Starożytna wiedza astronomiczna pochodzi z jednego źródła. Jak możemy wyczytać z Księgi Henoha, ludzkość była nauczana pewnych dziedzin nauki przez Czuwających Nieba którzy stali się poprzez to Upadłymi Aniołami. Za naukę z dziedziny astrologi i astronomi odpowiadali Barakiel, Tamiel i Asradel. Nie zdziwię się już wcale jak kiedyś Admin na spółkę z bacą napisza artykuł o Aryjsko-Słowiańskim pochodzeniu księzyca galaktyk czy też wszechświata. Ludzie nie przesadzajcie bo wychodzi z was nacjonalizm pomieszany z rasizmem.

Portret użytkownika baca

he he artykuł opisuje czarno

he he artykuł opisuje czarno na białym, że dokladność kalendarza Majów/Słowian można uzyskać tylko po kilkudziesięciu tysiącach lat obserwacji nieba co potwierdzilo dwoch niezależnych amerykańskich naukowców a ten jak upośledzony gada coś tam o kalendarzyku żydowkim który cechuje się tym że zamiast jakiejkolwiek dokładności zawiera wyłacznie brednie o potłuczonych aniołach...

Portret użytkownika El Koto

Tak się składa że dotychczas

Tak się składa że dotychczas nie bylem zbyt wielkim miłośnikiem Wed, Słowian itp zagadnień, jednak moje poglądy w tym temacie uległy znacznej zmianie gdy poczytałem trochę te ich stare zapiski (ze zrozumieniem poczytałem). Oto przedstawiam 9 zdań które pochodzą wprost z nauk Wedyjskich. Zdania te unowocześniłem jedynie po to aby były współcześnie zrozumiale. (Jedynie stare nazewnictwo zstąpiłem na takie, które używa się obecnie w dobie internetu.) Jaki jest cel 9 oświecających zdań dowiesz się po ich przeczytaniu! Kopiowanie i rozpowszechnianie po całej sieci 9 zdań jest jak najbardziej wskazane. Zatem zaczynamy - oto co mówią nam Wedy:

Fałszywe Ego jest to samo-identyfikacja, np dowód osobisty, gdzie znajdują się główne dane typu Imię-Nazwisko, dane o urodzeniu, dane o małżeństwie. Podczas utożsamiania się z ciałem, płcią, wiekiem, narodem - traci się ogromne ilości energii. Gdy człowiek uświadamia sobie, że jego ciało jak i reszta okoliczności życiowych - są to instrumenty, niezbędne do ewolucji i korzysta z nich jak z instrumentów, to wtedy zaczyna szybko ewoluować. Przecież nie całujesz łódkę, gdy przepływasz nią przez rzekę. Tylko pasożyci wymagają i kultywują niezbędność za-rejestrowania łódki w jakiś ich pasożytniczych instytucjach, nadania jej imienia, nazwiska, numeru, potem już łatwo przychodzi robienie zdjęć tej łódki i zamieszczanie ich na forach społecznościowych w celu potwierdzenia samo-identyfikacji Fałszywego Ego. Kochasz łódkę czy płyniesz łódką przez rzekę? Jesteś sobą czy identyfikujesz się z swoim-ubraniem? Zapytaj sam siebie kto TERAZ czyta te słowa! Czyta te słowa Istota, czy czyta te słowa łódka-ubranie?

Portret użytkownika baca

no to sensacja z tym

no to sensacja z tym kalendarzem.... ha... kolejny dowód na naszą świetność i na to że bez zapędów konkwistadorskich dzieliliśmy się naukową wiedzą bezinteresownie ze wszystkimi...
a koczownicy zrobili tym samym Majom holokaust i trzymają w rezerwatach - takie same plany mają zresztą co do Słowian...
a to że Słowianie dotarli do Ameryki od strony Rosji wcale nie jest tak trudne do udowodnienia - przecież dopiero kiedy globalny nowotwór - żydomasoneria - zapragnęła utworzyć sobie oparte na niewolnictwie i tyranii USA żydomasoni przy pomocy szeregu transakcji sprawili najpierw, że USA kupiło Luizjanę od masonów francuskich a Alaskę od "rosyjskiego" cara - spokrewnionego rzecz jasna z koczownią "niemiecko - brytyjską"... tak ze w sumie jeszcze do niedawna "amerykańska" Alaska była normalną częścią Rosji... już od wieków trwa z premedytacją perfidne okrążanie Rosji i wyszarpywanie z niej kawałka po kawałku - ostatecznie w celu totalnej likwidacji... teraz te koczownicze hieny żrą się o ochłapy z byłej Ukrainy... szkoda tylko że Władimir trzęsie się nad swoimi 80 miliardami w żydobankach i nie weźmie się w garść i nie cofnie raz a porządnie tej padlinożerczej hołoty tam gdzie jej miejsce - z powrotem do jaskiń Afryki... potem wystarczyłoby tylko zasypać wejscie i to tyle... oni mogliby w końcu nacieszyć się wyczekiwanym w proroctwach królestwem ciemności a Władimir i Rosjanie kilkuset trylionami euro jakie posiada w surowcach Rosja - przy jej rzeczywistym bogactwie te wszystkie biliony pustych papierowych dolarków rotschildów to jak napiwek dla babci klozetowej w porównaniu do szwajcarskiego banku Smile
i to jest jedyny powód, dla którego koczownicy chcą okraść i wymordować wszystkich Słowian...

Portret użytkownika Medium

Nie taka sensacja, tych jest

Nie taka sensacja, tych jest więcej, gdy zaglądasz na rosyjskie strony, polecam.
Mój awatarek zrobiłam z tego kalendarza Smile
 
Wstawiam tutaj parę obrazków Krugoleta Czysłoboga, bo tak nazywa się ten ruski kalendarz:
 


 
Na ostatnim obrazku widać, że samo słowo "kalendarz" pochodzi od nazwy Kolady Dar, dar boga Kolada.

Portret użytkownika pasjonat

Ta KGBowska swinia jak

Ta KGBowska swinia jak dopier...to bedziesz sam w czasach afrykanskiej jaskini, dogrzewal sie sruba 20stka i 10 glinianymi doniczkami... Na dobra Rosji stac glownie Rosjan, niech sobie slowianie kupuja zamias zdychac 200u dziennie od bimbru. Wywaz czasem swoj sad, bo medal ma zawsze 2 strony tylko fanatyk widzi jedna.
Nie przyszlo CI do glowy ze Twoj naczelny slowianin dostal malpiego rozumu ? Oj baca prawie walnales w jedne tony z sapiensem.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

nasłuchałeś się Pasjonat

nasłuchałeś się Pasjonat żydopropagandy na temat KGB, jakie to ono niedobre bla bla bla, i to dlatego masz wypaczone myśli - za dużo oglądasz filmów z hebrewwood o złowieszczym KGB a za mało o żydowskim morderczym NKWD - to chyba dlatego bo o tym nie robi się filmów Smile
w rzeczywistosci KGB została utworzona po zniszczeniu przez marszałka Żukowa NKWD - żydowskiego aparatu represji (66 milionów zamordowanych Rosjan) i daniu w czapę Berii i ponad tysiącu najwyżej postawionym żydom z tej organizacji - po tym oczyszczeniu które trwało jedną zaledwie dobę, ponad milion żydów uciekło z ZSRR i KGB stała na straży aby nie wrócili... jak widać z Białorusi - KGB robi to skutecznie do dziś tam gdzie żydomasoneria typu Gorbaczow nie przeprowadziła pseudo rewolucji typu solidarność albo pierestrojka...
poczytaj sobie - to ciekawe:
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/BEZ-STRACHU-Albin-Siwak-Taka-jest-PRAWDZIWA-HISTORIA-KOMUNISTYCZNEJ-Rosji
 

Portret użytkownika Jacoo1

no i tu Baca ma rację, radze

no i tu Baca ma rację, radze dobrze przyglądac się temu co się dzieje wkoło i wysunąć samodzielne wnioski a nie te co podaje TVmania, włączyć zdrowomyślenie, myślenie tzw samodzielne... to tak jakbyś połknął w Matrixie odpowiednią tabletkę przebudzenia, zasłona matrixowa opada, prawdę widać jak na dłoni Smile

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Z rusków tacy słowianie jak

Z rusków tacy słowianie jak kozojebc... alias allahakbary miłośnicy pokoju. 
Tacy jak Baca naczytali o historii i kulturze Słowian zmanipulowanych przez niemiaszków czy ogólnie zachód pseudonaukowców, znawców Wed typu białczyński, masakra tam takie brednie są wypisane że nawet chyba sam białczyński nie może tego czytać. Prawdziwe przekazy (jakie udało się pozbierać) nie sa tak łatwo dostępne przecież już niemal 1,8 tyś lat wedy w Europie są niemal całkowicie zapomniae. Wiedza z nich w ogolnikach przetrwała na Węgrzech, Słowacji 4 glinianie tabliczki w Polsce i kilka opisów z XII i XIII wieku, no i coś z ze wschodniej zauralowej Rosji (kraju nigdy nie należącego do rosji za czasów panowania Słowian). 
Ruskie to czyste zło i mają się do nas Słowian czy Indów tak samo jak asfalt.

Portret użytkownika Jacoo1

ale niemiaszki to właśnie

ale niemiaszki to właśnie chcieli wymazać kulturę i historię słowiańską.. co zresztą udało im się.. bo niestety niewiele wiemy o naszej historii sprzed tzw chrztu Polski (piszę tzw bo go nie było wogóle). trzeba zauważyć że Watykanem przez długi okres "rządziły" elity niemieckie którym budowa przez Polaków silnego państwa nie odpowiadało, marzyło im się "zjednoczenie" Europy pod rządami niemiaszków, takie cesarstwo rzymskie bis. i nawet im to na początku wychodziło, doprowadzili do rozbicia dzielnicowego Polski. jednak finalnie nie udało się im to bo pojawił się taki król Łokietek a potem jego następca i na koniec Jagiełło, który przydusił trochę to niemiaszką sitwę Smile potem Polska rozkwitła na kilka wieków.. ciekawe bez pomocy niemiaszów żyło nam się lepiej...
a teraz co mamy, odgrzanie kotleta z postaci kolejnego tworu ala cesarstwo/unia pod cichym przewodnictwem niemców. historia pokazuje nam że ten twór i tak padnie i Polska w końcu odzyska siły.
ku pokrzepieniu serc Smile

Portret użytkownika lolek

Baca masz moze jakis link do

Baca masz moze jakis link do w miare wiarygodnych informacji na temmat SLOWIAN ?? ogolnie wszystko mnie interesuje Smile skad pochodza?? w co wierzyli?? jakich mieli Bogow?? dziekuje za kazda iformacje i przepraszam ze nie na temat Sad

Strony

Skomentuj