Kamera łazika Curiosity przesyła z Marsa obrazy przedstawiające UFO

Kategorie: 

Źródło: NASA

Na Marsie znowu widziano niezidentyfikowane obiekty. Za najnowszą obserwację tego typu odpowiada oczywiście jeden z amerykańskich łazików, konkretnie Curiosity.

 

Oba zdjęcia zostały zrobione prawą kamerą nawigacyjną łazika Curiosity w dniu marsjańskim Sol 3613, co odpowiada 5 października 2022, i wykonano je w odstępie 12 sekund.

Zdjęcia mają wystarczająco dobrą rozdzielczość, aby pokazać, że nie jest to tylko „drobinka kurzu na obiektywie”.

Wyraźnie widać, że nie jest to marsjański księżyc, ani żaden orbiter, bo jest po prostu za duży. Zatem pełnoprawnym stwierdzeniem jest, że to niezidentyfikowany obiekt latający, czyli UFO. Niektórzy widzą na tym zdjęciu odrzutowca z wydechem z układu napędowego. NASA jeszcze oficlajnie nie komentuje tych zdjęć.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Cały Układ Słoneczny jest

Cały Układ Słoneczny jest zamieszkały, pytanie jest tylko takie co to są za inteligencje, czy przypadkiem nie są to UFO duchy albo istoty duchowe, część może mieć możliwości materializacji a część jest innego stanu skupienia... i latają czymś co jest dziwne. Jeszcze inne mogą od tysięcy lat mieć swoje bazy na wielu planetach Układu Słonecznego i nas tu uprawiać !

"Skoczyłem niepewnie na nogi i zatoczyłem się z powrotem do ustawionej na stole ławki/stołu ustawionej wzdłuż krzywizny jednej ze ścian. Oparłem się tam mocno, nie odrywając wzroku od tych okropnych istot. Potworne trio humanoidów ruszyło w moją stronę. Wyciągnęły do ​​mnie ręce. (Proszę sobie przypomnieć słowa polskiego rolnika Jana Wolskiego, wziętego przez "kosmitów" w 1978 r., który określił ufonautów jako "potworaki" - dopisek Argonauty) Kiedy wyciągnęły do ​​mnie ręce, zauważyłem, że nie mają paznokci. Ich dłonie były małe, delikatne, bez włosów. Ich cienkie okrągłe palce wyglądały miękko i bez zmarszczek. Ich gładka skóra była tak blada, że ​​wyglądała kredowo jak kość słoniowa. Jedyną cechą twarzy, która nie wydawała się słabo rozwinięta, były te niesamowite oczy! Te lśniące kule miały brązowe tęczówki dwa razy większe niż normalne ludzkie oko, o średnicy prawie cala! Tęczówka była tak duża, że ​​nawet części źrenic były ukryte pod powiekami, nadając oczom pewien koci wygląd. Biała część oka była bardzo niewielka. Nie mieli rzęs ani brwi. Z tymi wszystkimi krzykami i histerycznymi pytaniami, które im zadawałem, nigdy mi nic nie powiedzieli. Nie słyszałem, żeby rozmawiali ze sobą. Ich usta nigdy nie wydawały żadnego dźwięku ani ruchu. Jedyne dźwięki, jakie słyszałem, to ruchy i mój własny głos. Krążyłem, zachowując dystans od krzesła, sprawdzając, czy ktoś tam nie siedzi. Podążyłem za łukiem ściany, aby dotrzeć do miejsca, w którym mogłem cokolwiek zobaczyć. Byłem gotowy na natychmiastowe wycofanie się, jeśli znów zobaczę jedno z tych ohydnych stworzeń." - koniec cytatu

(„Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz nie jesteście w stanie tego znieść;” Ew. Jana 16:12 – przekład dosłowny) Jedyną Istotą zdolną nas wyrwać z uprawy UFO mechów jest Jezus Chrystus, co się w języku hinduistycznym nazwywa ucieczkąz koła samsary ! UFO istoty mają super technologię duchowychy urządzeń Total Recall, dlatego tak łatwo sterować ludzkością, że niby istnieje reinkarnacja... Żaden naukowiec, żaden profesor czy inny człowiek nie da rady wytrzymać świadomości poglądu o uprawianiu ludzkości przez istoty UFO, to jest dla zwykłych ludzi zbyt straszne ! Sam przez wiele lat miałem depresję z tego powodu, aż mnie wzmocnił Duch Święty, bo jest szansa na ucieczkę z diabelskiego kołą samsary  ufo mechów ! Zamierzam napisać artykuł o tym, bo L.A. Marzuli kiedyś pokazał pewien przypadek wzięcia, gdzie istoty ufo śledzą każdego człowieka na ziemi, co jest rzeczywistością z jaką się zmagali i zmagają święci kościoła katolickiego !

Podobne wniski wysnuł polski ufolog !

"Osobiście uważam, że niewidoczne dla ludzkiego wzroku mikro pojazdy, albo jakby żywe niewidzialne bio-roboty, albo "urządzenia" astralne-niematerialne, krążą koło personelu rancza i zbierają wszelkie możliwe dane. Coś takiego odkrył słynny polski ufolog Kazimierz Bzowski, opisał to w książce "Sieć Wilka". We wspomnianej książce ujawnia się istnienie tysięcy albo dziesiątków tysięcy poziomych i pionowych żył-kanałów informacyjnych, „penetrujących”, które przenikają się nawzajem. Zapis wydarzeń i przekaz informacji odbywa się na bieżąco za pomocą informatycznych orbów, istot astralnych albo urządzeń astralnych "silnej kosmicznej sztucznej i duchowej inteligencji", jest zapisywany w jakiejś gigantycznej bazie danych UFO! Tu na Ziemi nie ma miejsca na jakieś niewiadome, wszystko i każdy z osobna jest skanowany i prześwietlany, każde nasze uczucie, uczucia, myśli i wnętrza są nagrywane i przekazywane do centrali Boga i jego aniołów ! Możliwe, że jest to dostępne dla większości cywilizacji duchowo rozwiniętych, albo duchowo rozwiniętej..." Oni słuchają wszystkiego/wszystkich... tu jest trochę o tym https://youtu.be/2v2UDrMohuw?t=177

Na szczęście jest Jezus Chrystus ! Nasz Zbawiciel ! 

W Ewangelii Janowej spotykamy kilka wypowiedzi Jezusa zawierających sformułowanie „Ja jestem”. Egzegeci dzielą je na formuły absolutne, to znaczy takie, w których wyrażenie to pojawia się bez żadnych dodatków, i formuły dookreślone, posiadające orzecznik lub dopełnienie.

„Chrystus w Ogrodzie Oliwnym” (zaraz po „przedstawieniu się” żołnierzom)

Mamy cztery miejsca z formułami absolutnymi:

„Jeżeli bowiem nie uwierzycie, że JA JESTEM (ότι εγώ ειμι), pomrzecie w grzechach swoich” (J 8,24);

„Gdy wywyższycie Syna Człowieczego, wtedy poznacie, że JA JESTEM i że Ja nic z siebie nie czynię, ale że mówię to, czego Mnie Ojciec nauczył” (J 8,28);

„Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Zanim Abraham stał się, JA JESTEM” (J 8,58);

„Już teraz, zanim się to stanie, mówię wam, abyście gdy się stanie, uwierzyli, że JA JESTEM” (J 13,19).

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika fgsdfg

od 13500 lat zyjemy pod

od 13500 lat zyjemy pod okupacja reptylianskich ksiezycy bojowych, na najwiekszy z nicj patrzycie co noc nazuwa sie Levan, 6 wewmetrznych plamet okupuja reptyle/szaraki 3 zewnetrzme nasza zeusowa armia ktora stara sie systenatycznie odbijac teren i planety z powrotem

Portret użytkownika Janek12

Ty koles przestan pierdolic

Ty koles przestan pierdolic swoje bredni ,bo niedosc ze debila z siebie robisz to jeszcze kazdy cie olewa.

Lepiej idz na strone hosztaplera rydzyka i tam tepemu bydlu swoje wypociny serwuj. 

Merci

Skomentuj