Kamera monitoringu w Chinach nagrała coś co wygląda jak pociąg widmo

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na jednym z kanałów YouTube opublikowano nagranie z telewizji przemysłowej, które wygląd atak jakby na peron wjechał pociąg widmo!

 

W pewnym momencie na nagraniu z CCTV widać coś co przypomina kształt pociągu. Rozmazany obraz dociera do stacji i zatrzymuje się pozostając tak, jakby był to normalny skład. Po chwili pociąg widmo "odjeżdża"

 

Według autora publikacji,nagranie zostało wykonane 10 marca 2018 na stacji kolejowej w chińskim mieście Baotou, za pomocą zwykłej kamery nadzoru. Osoba ta twierdzi, że pracuje w dozorze chińskich kolei od 12 lat i nigdy nie widziano tam czegoś tak niezwykłego.

 

Oczywiście legenda o pociągu widmo to dużo lepsze wytłumaczenie tego fenomenu niż awaria multipleksera obsługującego wiele kamer. Jednak aby to wykluczyć lub potwierdzić paranormalny charakter tego zjawiska, konieczne jest najpierw zbadanie poprawności pracy tego konkretnego systemu telewizji przemysłowej.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika olik110

Dziwne że ktoś stoi po prawej

Dziwne że ktoś stoi po prawej stronie na peronie i jakoś nie widać żeby się przestraszył. Mało tego u chińczyków raczej mało prawdopodobne żeby gość nie miał telefonu żeby nagrać takie coś z peronu....

Skomentuj