Kamera zamieszczona w hotelu nagrała przerażającą anomalię

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Hotel „Magnolia” znajduje się w Teksasie, w Stanach Zjednoczonych i jest znany z powodu występowania tam zjawisk paranormalnych. 5 sierpnia bieżącego roku, kamery zainstalowane w hotelu zarejestrowały pojawienie się ducha w jednym z pomieszczeń.

Hotel „Magnolia” został wybudowany w 1840 roku przez Jamesa Campbella, jednego ze „Strażników Teksasu”, elitarnej jednostki, powstałej w pierwszej połowie XIX w w USA. Według podań, mężczyzna został zabity przez Indianina z plemienia Comanche, dlatego też uważa się, że mężczyzna po śmierci stał się duchem błądzącym po hotelu.

Co ciekawe, w hotelu zarejestrowano wiele dziwnych odgłosów i anomalii, które występowały jednocześnie. Czyżby James Campbell nie był jednym duchem nawiedzającym hotel?

Na nagraniu widać, jak z rogu wyłania się ciemna sylwetka, po czym podchodzi do fotela. Kamera zarejestrowała również dziwne lśnienie, kiedy duch poruszał się po pokoju.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kalafior

Chcialem obejrzec filmik ale

Chcialem obejrzec filmik ale beznadziejny glos lektora mnie odrzucil od kompa. Fajne czasem sa filmy ale ten beznamietny glos profanuje zawartosc przekazu. Nie macie tam jakiegos doroslego mezczyzny tylko tego beznamietnego nastolatka?

Portret użytkownika Kmieciu

Nie kumam - ten Indianin to

Nie kumam - ten Indianin to gościa w hotelu zabił, że hotel nawiedza, a nie stanowisko archeologiczne po XIX-wiecznym obozie owych Komanczów albo jaki ichni rezerwat z ich współczesnymi potomkami...? Może temu Indianinu nie odpowiadała obsługa i w ten sposób chciał się wpisać do książki skarg i zażaleń Blum 3 ?
 

 

Skomentuj