Kamera zamontowana w pokoju dziecka uchwyciła obecność ducha

Kategorie: 

Źródło: http://earth-chronicles.com/supernatural/in-a-cot-a-ghost-child-was-photographed.html

Laura Haye i jej partner Dean Evans z Plymouth w Wielkiej Brytanii zainstalowali kamerę w pokoju swojego 18-miesięcznego syna Sebastiana. Pewnego dnia, kiedy dziecko spało w swoim łóżeczku, Dean zauważył na ekranie twarz ducha, który leżał obok jego syna.

Przerażony mężczyzna pobiegł natychmiast do pokoju dziecka. Być może było to przywidzenie, jednak kiedy pojawił się w jego pokoju, nie zauważył żadnego przedmiotu leżącego obok Sebastiana. Na ekranie monitora, nadal było widać ducha, a nad łóżeczkiem pojawiło się jasne światło.

„Cokolwiek to było, pozostało widoczne na monitorze do 1:30 w nocy i zniknęło kiedy poszedłem nakarmić dziecko. Jednak nie był to koniec, bo pojawiło się później w innym miejscu.” – powiedział Dean Evans.

To zdarzenie przeraziło mężczyznę, jednak jego partnerka pozostała bardziej spokojna. Jest pewna, że gdyby było to coś niebezpiecznego dla ich syna, na pewno nie spałby tak spokojnie.

Najciekawszą rzeczą jest to, że Laura zauważyła coś niepokojącego w ich domu już wcześniej. Często słyszała hałasy, a obrazy wiszące na ścianie zmieniały swoje położenie. Jest również pewna, że mały Sebastian czasem obserwuje coś, czego ona nie może dostrzec. Oprócz Sebastiana para ma jeszcze dwójkę starszych dzieci. Laura twierdzi, że od czasu do czasu słyszy dzieci biegające na górze, podczas gdy cała trójka znajduje się na dole, albo głos wołający jej imię, nawet kiedy nikogo nie ma w pobliżu.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

... "To zdarzenie przeraziło

... "To zdarzenie przeraziło mężczyznę, jednak jego partnerka pozostała bardziej spokojna. Jest pewna, że gdyby było to coś niebezpiecznego dla ich syna, na pewno nie spałby tak spokojnie." ... to bardzo zdrowe podejście do sprawy, bo przecież jak np. pojechać na wycieczkę do afryki i drzemnąć się na sawannie, to żaden lew nas nie wpierdo.i jak bedziemy spać spokojnie ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika on 46

Ja mam doświadczenie na

Ja mam doświadczenie na podstawie swojej wnuczki 2 letniej. Często przychodziła ze swojego pokoju i mówiła że widzi Pana. Córka była trochę przerażona do momentu jak wnuczka buszowała w moim domu, i nagle zainteresowała się zdjęciem mojego ojca czyli pradziadka, wzieła zdjęcie i cały czas mamrotała dziadzia, dziadzia, była wyjątkowo podekscytowana i nie pozwoliła sobie już zabrać zdjęcia. Nigdy mojego ojca nie znała bo nie mogła, urodziła się 23 lata po śmierciu mojego ojca a jednak zachowywała się jakby go znała dokładnie. Od tego momentu już nic nie mówi że widzi Pana, zdjęcie pradziadka czyma na szafce przy swoim łużku i nie wolno nikomu go zabrać jak by to była świętość dla niej. Myślę właśnie że nasi najbliżsi krewni którzy odeszli dawno temu, cały czas powracają i opiekują się naszym potomstwem podczas kiedy my albo śpimy, albo zajmujemy się innymi rzeczami kiedy najmłodsi nasi potomkowie śpią. Jestem przekonany że mój ojciec pilnował mojej wnuczki w momencie kiedy córka spała lub nie była przy niej. 

Skomentuj