Kamera zarejestrowała tajemnicze widmo w banku w Peru!

Kategorie: 

Źródło: YouTube/The AIO Entertainment

W budynku Credit Banku w Limie, za plecami jednego z pracowników pojawiła się ciemna, niewyraźna postać. Zdaniem części z internautów, sylwetka przypominała dziecko. Mężczyzna, który nagrywał film zauważył postać i podszedł do miejsca, w którym się pojawiła, jednak po chwili nikogo już tam nie było.

Oto jak świadek opisał całe to zdarzenie:

„Zobaczyłem dziecko, na oko w wieku dziesięciu lat. Dziewczynka wyglądała jakby płakała. Po podejściu do miejsca, w którym pojawiła się sylwetka, okazało się, że nic tam nie ma. Przysięgam, widziałem, jak dziewczynka przebiega po pokoju, nagrałem ją na filmie.”

Film został udostępniony w internecie, a użytkownicy prześcigają się w wynajdywaniu nowych wytłumaczeń dla tej obserwacji. Tajemniczości dodaje fakt, że duch dziecka nie został uchwycony przez kamery przemysłowe, lecz w tym czasie, drzwi prowadzące do banku otworzyły się same. Fenomen ten został nagrany przez jedną z kamer.

Tego typu automatyczne drzwi zazwyczaj reagują na ruch, jednak na nagraniu widać, że w pobliżu drzwi nie było nikogo. Sprawa ta wywołuje duży niepokój ale jest w pewnym sensie intrygująca. Być może jest to kolejne udokumentowane spotkanie z duchem?

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Medium

I mnie się kiedyś zdarzyło,

I mnie się kiedyś zdarzyło, że ciężkie masywne drzwi same się uchyliły i zamknęły. Były to wewnętrzne drzwi w budynku odcinające korytarz na piętrze od klatki schodowej (stary internat). Towarzystwo z korytarza rozpierzchło się po pokojach, zostałyśmy we dwie z koleżanką i poszłyśmy sprawdzić, co się dzieje. Niestety na schodach nie było nikogo, zewnętrzne drzwi wejściowe do budynku zamykano o 22:00, a pora była późniejsza.

Skomentuj