Kamienny grzyb z chińskiej wioski

Kategorie: 

Źródło: http://www.epochtimes.com/

W chińskiej miejscowości Lishi w prowincji Syczuan znajduje się ogromny kamień o nietypowym kształcie, przypominający grzyb.

 

 

Naturalny „monument” składa się z dwóch części o wadze 8 ton. Powierzchnia styku z kamiennym podłożem wynosi zaledwie 0,2 m ². Zdarza się, że grzyb się chwiej, ale nie sposób powalić go gołymi rękami.

 

W okolicy Lishi występuje wiele naturalnie nagromadzonych kamieni, które stoją pionowo. Długość kamiennego grzbietu wynosi około 500 metrów, a szerokość 80. Nazwa miejscowości oznacza dosłownie „Kamienie w pozycji stojącej".

 

Niektórzy uważają, że Chińczycy wybudowali Wielki Mur i zaczęli w niektórych miejscach wkładać na siebie kamienie, aby odwrócić uwagę od tajemnicy wynalezienia prochu.
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika cezary

nie znam sie na stomatologi,

nie znam sie na stomatologi, ale ? z jakiego materiału sa wykonane pląby światłoutwardzalne . Czy podobne zjawisko mogło zajść w przeszłości ?  Czy wtedy kiedy Ziemia była bliżej Słońca , a na niebie było o wiele wiecej chmur i powłoka chmur była o wiele grubsza. Tak że promieniowanie UV, nie do chodziło do Ziemi w takiej ilości jak teraz , ciśnienie wynosiło około 2 atmosfery . A z chwilą kiedy Ziemia w wyniku katastrofy zmieniła swoją orbitę na dalszą od Słońca , spowodowało to oziebienie planety . W wyniku tego nastapiły dosłownie zalanie Ziemi wodą a tym samym po oczyszczeniu atmosfery z gęstych chmur do ziemii dotarło zwiększone promieniowanie w tym UV . Efekt tak jak u dentysty natychmiastowe "skamienienie" a raczej zwapnienie . 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

skoro "Chińczycy wybudowali

skoro "Chińczycy wybudowali Wielki Mur i zaczęli wkładać na siebie kamienie, aby odwrócić uwagę od tajemnicy wynalezienia prochu.", to może oznaczać że biskupi zaczęli na głowy zakładać rybie łby, aby odwrócić uwagę od tajemnicy fatimskiej"

Skomentuj