Kanadyjczyk ujrzał świętego z Biblii, stojącego w niebie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ostatnio pojawiają się coraz więcej dowodów na pojawienie się różnych anomalii związanych z Biblią. Spełnienie biblijnych proroctw, pojawienie się dziwnych znaków i inne incydenty doprowadzają do podniecenia wielu wierzących we wszystkich zakątkach Ziemi.

 

Niewyjaśnione zjawisko obserwował ostatnio mieszkaniec Sanford w prowincji Manitoba w Kanadzie podczas zbiorów siana. Mężczyzna, kiedy uniósł głowę, ujrzał na niebie sylwetkę, która wyglądała jak jedna z biblijnych postaci. Struktura poruszała się gwałtownie, zatrzymała się na chmurze, jakby spoglądała w dół i zniknęła tak szybko, jak się pojawiła.

 

Kanadyjczyk przesłał film do organizacji Mutual UFO Network, dokumentujący to zdarzenie w celu przeanalizowania nagrania. Tłumaczy, że nie jest w stanie dokładnie odpowiedzieć na pytanie, co to było. Uważa, że to może być świadectwo jego wiary, przesłanie lub jakiś znak od Boga.

 

Co to może być? Zdaniem niektórych użytkowników Internetu jest to religijny cud. Dla wielu w chmurach pojawił się obraz Jezusa Chrystusa lub Dziewicy. Inni wierzą, że poniższy zapis pokazuje ducha. Jeszcze inni twierdzą, że Kanadyjczyk był świadkiem działalności przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej. Natomiast zwolennicy teorii o inteligentnych chmurach nie widzą w tym nic nadzwyczajnego i ich zdaniem jest to „przypadkowe odkrycie roku” ludzi na stałe uwięzionych w niebie.

 

Dziwne „anomalie” okresowo obserwuje się w wielu częściach świata, ale nikt nie jest w stanie określić ich charakteru i z całą pewnością powiedzieć, czym one są. Naukowcy oczywiście wyjaśniają to wszystko naturalnymi przyczynami, które nie przekonują jednak wielu niezależnych badaczy.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika gilgamesz z uruk

Inne medium, słyszałeś o

Inne medium, słyszałeś o czymś takim jak pareidolia? Skojarzenia, widzisz to co chcesz widziesz np. jakieś kształty na niebie. No, ale czegoś nie wiem to oczywiście wymyślacie sobie jakiegoś "boga".

Portret użytkownika Superatom

To Baca surfujący na desce z

To Baca surfujący na desce z wykorzystaniem prądów powietrznych i wirów atmosferycznych. Nie wygląda mi to na istotę ludzką, a jedynie na chmurę która ma kształt podobny, ale nie taki sam, jak osoba pływająca na surfboardzie. To zonacza, że ta postać to połączenie Bacy i kropelek wody, czyli wodny Baca.

Skomentuj