Kanclerz Angela Merkel córką kanclerza Adolfa Hitlera?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Przywykliśmy już do tego, że Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, jest witana w Grecji transparentami, na których nagminnie dorysowuje się jej charakterystyczny wąsik Hitlera, okazuje się, że w Internecie całkiem popularna robi się teoria spiskowa, wedle której Angela Merkel jest rzeczywiście córką wodza III Rzeszy.

 

W czasach, gdy wszyscy politycy obrzucają się epitetem "faszyści" przypomniano właśnie znaną teorię spiskową sprzed lat. Wedle niej Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera. Teoria wedle której dzisiejsza Kanclerz Niemiec jest córką dyktatora III Rzeszy zapewne większości osób wyda się zupełną niedorzecznością. Jednak całkiem sporo osób wierzy w to, że Angela Merkel może być dzieckiem Hitlera.

 

Oficjalnie Merkel urodziła się w NRD 17 lipca 1954 roku i jej ojcem jest pastor protestancki. Jednak z opublikowanych archiwów KGB wynika coś innego. Z danych STASI, tajnej policji NRD, wynika, że Merkel urodziła się 20 kwietnia 1954r. To taka sama data jak data urodzenia fuhrera. Co więcej okazuje się, że pod dokumentami poświadczającego urodziny aktualnej kanclerz, podpisał się dr Karl Klauberg, który był uważany za jednego z tak zwanych nazistowskich "lekarzy śmierci".

[ibimage==21418==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Po upadku nazistowskich Niemiec Klauberg został osądzony i uwięziony. Potem jednak udało mu się powrócić do kraju. Potem dał się poznać jako wybitny naukowiec. Co ciekawe jego specjalnością było sztuczne zapłodnienie. Według źródeł sowieckich ten sam dr Klauberg zabezpieczył w przeszłości zamrożone próbki spermy Adolfa Hitlera. Teoria spiskowa zakłada, że z jakichś powodów użył tego nasienia i postanowił stworzyć dziecko Hitlera.

[ibimage==21417==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jako matka posłużyła w eksperymencie siostra Ewy Braun, żony Adolfa, Gretl Braun. Klauberg przywiózł ją do wschodnich Niemiec, gdzie przeprowadzono zapłodnienie. Miał się narodzić syn wodza, ale urodziła się córka. Internet pełen jest różnych pokręconych historii prawdopodobnie jest to jedna z nich, ale w każdej opowieści może być ziarnko prawdy.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Artur 74X

To że Merkel wciela w życie

To że Merkel wciela w życie plan nazistów, tzn. "organizuje brudną armię" by ta dokończyła dzieła które teutońska dzicz rozpoczęła na początku ub. wieku nie znaczy jeszcze że jest córka tego zboczeńca Hitlera.Poza tym jak powszechnie wiadomo Hitler był bezpłodny -  tu należy upatrywać jego manii tworzenia "nadludzi" bezpośrednio z krwi.Ciekawe czy ten psychopatyczny Niemiec zdawał sobie sprawę z tego iż sam nie spełnia kryteriów bycia aryjczykiem?

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Bohaterka tego artykułu jest

Bohaterka tego artykułu jest osobą niezwykłą,ale z innego powodu.Pisałem już o tym na jednym z forum ,przy temacie z nią związanym.Pamietam ją z jednego ze światów.A jak?.Byłem tam na małym przyjęciu u przyjaciół i jak to bywa ,dorosli zaczęli dyskusje na tematy polityki i rządów.Dzieci miały dla siebie miejsca w końcu stołu,aby podawane potrawy i napoje zróżnicować pod względem wieku.Przypomniano mi scenkę:Na tych miejscach dla dzieci pozostała jedna dziewczynka w wieku 6-7 lat,a reszta dzieci pobiegła do ogrodu bawić się.Ta dziewczynką była obecna Angela Merkel.SIedziała skupiuona jak posąg i dosłownie spijała z ust dorosłych wszystko co mówili .Wyglądało to komicznie. Człowiek jeden jest ulepiony z takiej gliny a inny z innej.Nawet u dziecka  to dochodzi do głosu i potrafi nim kierować.

Portret użytkownika Surun

  Niekoniecznie

 
Niekoniecznie Angela...
"...Pierwsza dziewczyna, która wywarła na szesnastoletnim wówczas Hitlerze silne wrażenie, była smukła blondynką o imieniu Stefania. Hitler zobaczył ją podczas spaceru po Landstrasse w Lincu. Świadek tego zdarzenia, August Kubizek, napisał potem: "Ponieważ ani Hitlera, ani mnie dziewczynie nie przedstawiono, byłoby rzeczą nie do pomyślenia, byśmy ją pozdrowili". Zadurzony od pierwszego wejrzenia w starszej o dwa lata od niego Stefanii, Hitler przeżywał męki. Owładnięty uczuciem adresował do swoje muzy poezję miłosną własnego pióra. Zdesperowany nosił się nawet z poważnym zamiarem uprowadzenia Stefanii. Cóż, gdyby "szczęśliwa" muza wiedziała, od ilu nieszczęść mogła uchronić ludzkość?. Ale nie wiedziała. Zresztą Stefania wolała towarzystwo młodych oficerów, którzy zapraszali ją a wieczory taneczne (Stefania uwielbiała tańczyć, Hitler gardził tańcem). W końcu wyszła a mąż za kapitana, pełniącego służbę w Przemyślu.

Z czasem role się odwróciły. Teraz to za Hitlerem oglądały się kobiety. Z relacji kilku jego frontowych kolegów, wynika, że Hitler w 1916 i 1917 r. miał romans, z przynajmniej jedną francuską dziewczyną. Kobieta ta, Charlotte Eudoxie Alida Lobjouie, urodziła nieślubnego syna, którego ojcem miał być Adolf.
W 1923 r. w kręgu zainteresowań intymnych Hitlera znalazła się była zakonnica, siostra Pia (Eleonore Bauer), która powiła mu syna. Do gorących wielbicielek Führera należała tancerka z zawodu żona przywódcy Frontu Pracy, Inge Ley, która w 1943 r. wyskoczyła przez okno swego berlińskiego mieszkania po lekturze listu jaki otrzymała od Hitlera.

Jednen z romansów, jakiego nie dało się mimo wszystko ukryć, łączył Hitlera z 16-letnią ekspedientką Marią Reiter zwaną Mitzi lub Mimi. Zapoznaną w czasie spaceru po parku monachijskim. Hitler znudził się nią wkrótce i zawiedziona Mitzi omal nie odebrała sobie życia..."
wiecej http://www.konflikty.pl/a,403,II_wojna_swiatowa,Kobiety_wodzow_czesc_III.html
Belgijski dziennikarz, Jean-Paul Mulder wytropił dotychczas 39 osób spokrewnionych z przywódcą Trzeciej Rzeszy (wojnę przeżyła m.in. jego siostra, która zmieniła nazwisko na Wolf). O determinacji badacza świadczy fakt, że w przypadku, gdy ktoś nie życzył sobie testów, posuwał się do podstępów (zbierał niedopałki papierosów i serwetki z restauracji).
W Stanach Zjednoczonych żyje trzech braci, Louis, Brian i Alexander Stuart-Houston, którzy są w linii prostej potomkami ojca Hitlera, Aloisa. Wszelkie więzi krwi z dyktatorem to dla nich wyraz hańby i upokorzenia. Pochodzenia wstydzą się do tego stopnia, że podobno zawarli specjalny pakt, zgodnie z którym żaden z nich nigdy nie będzie miał dzieci. Jak twierdzą, w ten sposób ród Hitlera wygaśnie na zawsze. Co ciekawe, podobno jeden z krewnych Hitlera żyje dziś w Izraelu i jest wykładowcą filozofii na Uniwersytecie w Tel Awiwie. Michael Mach twierdzi, że jego babka wyszła za mąż za Hansa Hitlera, bratanka wodza Trzeciej Rzeszy.

Portret użytkownika kuzYn

  Ludzie mają bujną

 
Ludzie mają bujną wyobraźnię, i wymyślają różne idiotyczne teorie spiskowe. Gdyby przykładowo A Merkel urodziła się przed 46r to dopiero była by teoria...haha. A gdyby urodziła się przed urodzeniem A Hitlera, to przecież zawsze naziści mogli ciężarną E Braun wysłać swoją cudowną (wunderwaffe) w przeszłość. Czyli jak by na to nie spojrzeć zawsze chory mózg może coś nienormalnego spłodzić.
- zenada Wink

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony

Skomentuj