Kandydatka do Kongresu USA przyznała że porwali ją kosmici

Kategorie: 

Źródło:

Jedna z kandydatek do amerykańskiego Kongresu, republikanka Bettina Rodriguez Aguilera ma dość interesującą przeszłość. Okazuje się bowiem, że w 2009 roku w wywiadzie na żywo opowiadała ona o tym, gdy została porwana przez Obcych oraz opisała wnętrze ich pojazdu. Wywiad, wywołał sporą dyskusję w społeczności badaczy zjawiska UFO.

59-letnia kobieta opowiadała o swoich doświadczeniach z niesamowitymi szczegółami. Według Rodriguez, miejsce gdzie zabrano ją, gdy miała zaledwie 7 lat wyglądało zupełnie inaczej niż jakikolwiek pojazd na Ziemi. Tuż po wejściu, dziewczynka dostrzegła kilka okrągłych siedzeń oraz wiele kryształów przypominających kwarc. Podobno kryształy te miały służyć do sterowania pojazdem.

Jej porywaczami, miała być trójka humanoidalnych postaci o blond włosach. Podobno domniemani Obcy opowiadali jej o różnych tajemnicach naszej planety. Kobieta słyszała od nich między innymi o istnieniu jaskini pod powierzchnią dzisiejszej Malty, w której ma znajdować się przeszło 30 tysięcy czaszek istot pozaziemskich lub o tym, że centrum "energii naszej planety" znajduje się w Afryce.

Nie byłby to pierwszy przypadek pojawienia się historii o kosmitach przejawiających "nordyckie" rysy. Najsłynniejszy jest bez wątpienia ten, w którym uczestniczył sam prezydent Stanów Zjednoczonych Dwight Eisenhower. On sam miał uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielami tej rasy a nawet zawierać z nimi umowy. Z dostępnych informacji wynika, że obie strony zawarły porozumienie o bliżej nieustalonej treści, które to Eisenhower podpisał symbolicznie z przedstawicielami rasy zwanej "szarakami". Internet jest pełen historii o spotkaniach ludzi z przedstawicielami tej tajemniczej nordyckiej rasy. Większość osób która doświadczyła ich obecności określała je jako potężne duchowo istoty wręcz zniewalające ludzi potęgą ich umysłu.

 

Nie da się ukryć, że opowieści o nordykach nie są tak popularne jak te o szarakach czy reptilianach, niemniej jednak ich istnienie jest poparte zbyt dużą ilością zeznań by uznać je za czysty fałsz. Czy oznacza to że aspirująca kongresmenka rzeczywiście została porwana przez przedstawicieli tej rasy? Możemy być pewni tylko tego, że fakt iż przyznała się ona publicznie do spotkań z Obcymi z całą pewnością nie pomoże jej kampanii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

tak to jest jak kandydować

tak to jest jak kandydować gdziekolwiek i na kogokolwiek mogą wszyscy bez badań psychiatrycznych ... a czego to nie zrobi się w celu zwiększenia zainteresowania swoją osobą

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj