Karolina Południowa ostrzega obywateli przed jaszczuroludami

Kategorie: 

Źródło:

Zaledwie kilka dni po domniemanej obserwacji Wielkiej Stopy, amerykański stan Karolina Południowa ponownie skupił na sobie wzrok internautów. Działające tam Centrum Zarządzania Kryzysowego zajmujące się koordynacją działań związanych z nadchodzącym pełnym Zaćmieniem Słońca ogłosiło, że mieszkańcy stanu muszą uważać nie tylko na ewentualne kradzieże czy drobne wypadki, ale również na znajdujące się w pobliżu jaszczuroludy.

Trudno stwierdzić czy ostrzeżenie jest traktowane poważnie przez jego nadawców, ale biorąc pod uwagę ton w jakim komunikują się oni z komentującymi ich post, odpowiedź nasuwa się sama. Warto jednak nadmienić, że bynajmniej nie jest to nawiązanie do słynnej teorii spiskowej Davida Icke'a zgodnie z którą rasa humanoidalnych istot zwanych Reptilianami rządzi całym światem, a raczej do dużo starszej historii sięgającej 1988 roku.

Zdarzenie miało mieć miejce w pobliżu bagna Scape Ore. Zgodnie z oficjalną wersją zdarzeń, niejaki Christopher Davis, 17 latek który był w trakcie zmiany przebitej opony został zaatakowany przez tajemniczego humanoidalnego jaszczura o wzroście około 2 metrów. Podobno, jaszczur wskoczył na dach jego samochodu usiłując dostać się do środka oraz wyrwał boczne lusterko. Chłopak ledwie uszedł z życiem, ale szczęśliwie zdołał odjechać z miejsca zdarzenia.

Informacja rozeszła się po okolicznej społeczności i już wkrótce, kolejne osoby zgłaszały obserwacje tajemniczego humanoida. Co ciekawe wiele z nich mimo iż miało miejsce kilkaset kilometrów dalej, w dużym stopniu przypominało historie Davisa i również wiązało się z uszkodzeniem ich samochodów. Trudno stwierdzić czy obserwacje zagadkowych istot miały miejsce w rzeczywistości, ale biorąc pod uwagę rozrzut obserwacji po całych Stanach Zjednoczonych możemy chyba bezpiecznie założyć, że conajmniej 70% z nich to próby oszustwa i zyskania sławy na ciekawości ludzi.

Wracając jednak do tematu ostrzeżenia od Centrum Zarządzania Kryzysowego. Najprawdopodobniej, opublikowana przez SCEMD mapa stanowiła reakcję na mapę autorstwa NASA, która prezentowała miejsca, w których to podczas zaćmienia będzie można zaobserwować Sasquatcha. W rezultacie, Karolina Południowa zdecydowała się zareklamować rodzimą kryptydę i również porównać obserwacje jaszczuroludów, z drogą po której będzie wędrować Słońce, podczas zaćmienia. To niemalże pewne że nikt nie spodziewa się tam spotkania z jaszczuroludem lub Sasquatchem, ale jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony.

Źrodło:

http://mysteriousuniverse.org/2017/08/south-carolina-warns-to-beware-of-lizard-men-during-eclipse/

https://twitter.com/SCEMD

http://www.postandcourier.com/news/agencies-advise-on-possible-lizard-man-bigfoot-sightings-in-south/article_2388dc18-7d26-11e7-8ad8-33c9facf5e5f.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

czyli wnioski wyciągcie i

czyli wnioski wyciągcie i zawsze przebite koło wymieniajcie nie wysiadając z samochodu ... pomyśleć co by było jakby jaszczur skoczył mu na plecy, a tak to tylko poskakał po dachu ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek ;)

bo ZAĆMIENIE == OTWARCIE WRÓT

bo ZAĆMIENIE == OTWARCIE WRÓT.... patrz blog Kwietnia....

stąd elity spieprzają z uSSa bo najbliższe już za dni kilka.... Pytanie czy już żydki wszelakie budują tam POWITALNE KWIECISTE BRAMY by witać nimi swoich WYBAWICIELI spod ziemskiego terroru jak witali i GESTAPO i NKWD w 39.... jednocześnie wydając polskie rodziny na śmierć bratnim im ideologicznie bolszewicko-socjalistycznym oprawcom Polaków. W sumie powinni bo tyle lat czekali na powrót SWOJEGO PANA Saurona.... biblijna ksywa aBel..... późniejsze Noe (pape HAM-ów (HAM-itów))...

Skomentuj