Karty Illuminati na temat Donalda Trumpa wskazują, że może zostać zastrzelony

Kategorie: 

Źródło: Internet

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na rynku wydawniczym pojawiła się niezwykła gra karciana zwana "Kartami Illuminati". Zawierają one konkretne zdarzenia ilustrowane sugestywnymi obrazkami. Kilka z nich już "zagrano". Na przykład karta zwana "Terrorist Nuke", pokazuje scenę wprost z ataków z 11 września. Teraz wiele osób doszukuje się kolejnych konotacji między kartami a zachodzącymi wydarzeniami, w tym przede wszystkim wyborem na prezydenta USA, Donalda Trumpa.

 

Producentem wspomnianych kart jest Steve Jackson z Austin w Teksasie. Koncept gry karcianej został podobno wymyślony jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Działalność Jacksona wzbudziła wtedy podobno nawet zainteresowanie CIA. To wytworzyło sugestię, że służby reagują ponieważ karty miały zdradzać przyszłe wydarzenia z jakiejś agendy.

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że od ponad dwóch dekad karty z talii Illuminati są "grane" w postaci realnych wydarzeń. Teraz rzekomo odgrywa się karta "Charismatic Leader"("Charyzmatyczny lider") oraz "Enough is enough" ("Dość to dość"), które mają podobno reprezentować sensacyjne zwycięstwo w wyborach prezydenckich w USA Donalda Trumpa.

 

Rzeczywiście podobieństwo jest uderzające. Na karcie przedstawiającej charyzmatycznego lidera widać kogoś przemawiającego do tłumów i ten ktoś ma kolor włosów bardzo podobny do tego jaki ma Trump. Nie można też odmówić temu amerykańskiemu miliarderowi charyzmy i trzeba przyznać, że umie skutecznie przemawiać do ludzi, głównie dlatego, że nic sobie nie robi z politycznej poprawności, a to bardzo się podoba pewnej części społeczeństwa.

Druga z kart - "Enough is enough" ("Dość to dość") - jest szczególnie niepokojąca. Ilustracja znowu przypomina pozę Donalda Trumpa, któremu ktoś strzela w głowę. Jest to odbierane jako zapowiedź tego co zrobią z Trumpem skorumpowane elity, którym bardzo nie w smak jest to jak bardzo skomplikowane zostały ich plany globalizacji i wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Warto w tym momencie przypomnieć, że ceniona bułgarska jasnowidzka, Baba Vanga, już dawno twierdziła, że nie będzie 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump stanie się nim dopiero kiedy 19 grudnia tak zadecyduje Kolegium Elektorskie i gdy 20 stycznia 2017 roku, zostanie formalnie zaprzysiężony. Czy prezydent elekt dotrwa do tej ceremonii?

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika gg

hahaha debile z was dosłownie

hahaha debile z was dosłownie, przestańcie w końcu całe życie szukać jakiś pierdół nikogo normalnego nie obchodzących, tylko zajmijcie się robieniem forsy. Siedzicie i dywagujecie od lat nad jakimiś pierdołami jak banda idiotów.

Portret użytkownika bocian

Obawiam się że ta zjawa to

Obawiam się że ta zjawa to nie Marja biologiczna matka Pana Jezusa ale może nawet sam starodawny wężyk albo jakiś pomniejszy z tych co dopuścili się buntu i upadli bo trzeba wam wiedzieć że złe duchy pragną odciągnąć człowieka od Boga i planu zbawienia, same wprawdzie jeszcze istnieją ale zmmierzają do zagłady. Z całej siły nienawidzą człowieka bo dostąpi o wiele większych łask od nich i to ludzie będą ich sądzić i odziedziczą przyszłe królestwo na zawsze.

Portret użytkownika Kimbur

O co troszczą się ludzie?

O co troszczą się ludzie?

Mam wrażenie, że zdecydowana większość ludzi troszczy się tylko i wyłącznie o siebie, nie rozumiejąc prostej zależności, że będąc częścią społeczności należy o społeczność dbać, gdyż tylko wtedy będzie dobrze na świecie nam i innym, gdy żyć będziemy w zgodzie i bez wzajemnego wyzyskiwania się. Niepokoją mnie wypowiedzi znajomych, którzy twierdzą iż tylko dobro ich samych jest im potrzebne. Większość ma w nosie nieszczęścia, które dotykają innych, zwłaszcza odległe w przestrzeni, w tym wojny toczące się na świecie - interesuje ich tylko to, by sami żyli spokojnie i bogato.

Portret użytkownika sandrax

Daj przykłady jak to,dbasz o

Daj przykłady jak to,dbasz o społeczność.Nagorliwość we wszystkich sprawach,to tylko kłopoty.I na co to komu?Mają racje że dbają tylko o siebie i swoje rodziny,w tych czasach to podstawa.

Portret użytkownika gabog

Klasyczny przykład osoby

Klasyczny przykład osoby materialistycznej i generalizujacej wszystko i wszystkich wedlug własnego zdania. Według Ciebie tylko biedni potrzebują pomocy? A co z osobami starszymi? Wielu z nich nie potzrebuje pieniędzy pomimo tego że im ich brakuje. Nie trzeba być bogatym aby móc dawać! Nie którym wystarczy twój uśmiech na twarzy, który będziesz chciał im przekazać.

Portret użytkownika Flerso

Coś mi tutaj nie gra, skoro

Coś mi tutaj nie gra, skoro te karty podobno miały zdradzać ich plany to niby jakim cudem zwycięstwo Trumpa komplikuje im plany, skoro jest ich częścią? Wyjaśni mi to ktoś bo już nie nadążam... 

Strony

Skomentuj