Karty Illuminati na temat Donalda Trumpa wskazują, że może zostać zastrzelony

Kategorie: 

Źródło: Internet

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na rynku wydawniczym pojawiła się niezwykła gra karciana zwana "Kartami Illuminati". Zawierają one konkretne zdarzenia ilustrowane sugestywnymi obrazkami. Kilka z nich już "zagrano". Na przykład karta zwana "Terrorist Nuke", pokazuje scenę wprost z ataków z 11 września. Teraz wiele osób doszukuje się kolejnych konotacji między kartami a zachodzącymi wydarzeniami, w tym przede wszystkim wyborem na prezydenta USA, Donalda Trumpa.

 

Producentem wspomnianych kart jest Steve Jackson z Austin w Teksasie. Koncept gry karcianej został podobno wymyślony jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Działalność Jacksona wzbudziła wtedy podobno nawet zainteresowanie CIA. To wytworzyło sugestię, że służby reagują ponieważ karty miały zdradzać przyszłe wydarzenia z jakiejś agendy.

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że od ponad dwóch dekad karty z talii Illuminati są "grane" w postaci realnych wydarzeń. Teraz rzekomo odgrywa się karta "Charismatic Leader"("Charyzmatyczny lider") oraz "Enough is enough" ("Dość to dość"), które mają podobno reprezentować sensacyjne zwycięstwo w wyborach prezydenckich w USA Donalda Trumpa.

 

Rzeczywiście podobieństwo jest uderzające. Na karcie przedstawiającej charyzmatycznego lidera widać kogoś przemawiającego do tłumów i ten ktoś ma kolor włosów bardzo podobny do tego jaki ma Trump. Nie można też odmówić temu amerykańskiemu miliarderowi charyzmy i trzeba przyznać, że umie skutecznie przemawiać do ludzi, głównie dlatego, że nic sobie nie robi z politycznej poprawności, a to bardzo się podoba pewnej części społeczeństwa.

Druga z kart - "Enough is enough" ("Dość to dość") - jest szczególnie niepokojąca. Ilustracja znowu przypomina pozę Donalda Trumpa, któremu ktoś strzela w głowę. Jest to odbierane jako zapowiedź tego co zrobią z Trumpem skorumpowane elity, którym bardzo nie w smak jest to jak bardzo skomplikowane zostały ich plany globalizacji i wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Warto w tym momencie przypomnieć, że ceniona bułgarska jasnowidzka, Baba Vanga, już dawno twierdziła, że nie będzie 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump stanie się nim dopiero kiedy 19 grudnia tak zadecyduje Kolegium Elektorskie i gdy 20 stycznia 2017 roku, zostanie formalnie zaprzysiężony. Czy prezydent elekt dotrwa do tej ceremonii?

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika gg

hahaha debile z was dosłownie

hahaha debile z was dosłownie, przestańcie w końcu całe życie szukać jakiś pierdół nikogo normalnego nie obchodzących, tylko zajmijcie się robieniem forsy. Siedzicie i dywagujecie od lat nad jakimiś pierdołami jak banda idiotów.

Portret użytkownika bocian

Obawiam się że ta zjawa to

Obawiam się że ta zjawa to nie Marja biologiczna matka Pana Jezusa ale może nawet sam starodawny wężyk albo jakiś pomniejszy z tych co dopuścili się buntu i upadli bo trzeba wam wiedzieć że złe duchy pragną odciągnąć człowieka od Boga i planu zbawienia, same wprawdzie jeszcze istnieją ale zmmierzają do zagłady. Z całej siły nienawidzą człowieka bo dostąpi o wiele większych łask od nich i to ludzie będą ich sądzić i odziedziczą przyszłe królestwo na zawsze.

Portret użytkownika Kimbur

O co troszczą się ludzie?

O co troszczą się ludzie?

Mam wrażenie, że zdecydowana większość ludzi troszczy się tylko i wyłącznie o siebie, nie rozumiejąc prostej zależności, że będąc częścią społeczności należy o społeczność dbać, gdyż tylko wtedy będzie dobrze na świecie nam i innym, gdy żyć będziemy w zgodzie i bez wzajemnego wyzyskiwania się. Niepokoją mnie wypowiedzi znajomych, którzy twierdzą iż tylko dobro ich samych jest im potrzebne. Większość ma w nosie nieszczęścia, które dotykają innych, zwłaszcza odległe w przestrzeni, w tym wojny toczące się na świecie - interesuje ich tylko to, by sami żyli spokojnie i bogato.

Portret użytkownika gabog

Klasyczny przykład osoby

Klasyczny przykład osoby materialistycznej i generalizujacej wszystko i wszystkich wedlug własnego zdania. Według Ciebie tylko biedni potrzebują pomocy? A co z osobami starszymi? Wielu z nich nie potzrebuje pieniędzy pomimo tego że im ich brakuje. Nie trzeba być bogatym aby móc dawać! Nie którym wystarczy twój uśmiech na twarzy, który będziesz chciał im przekazać.

Portret użytkownika Flerso

Coś mi tutaj nie gra, skoro

Coś mi tutaj nie gra, skoro te karty podobno miały zdradzać ich plany to niby jakim cudem zwycięstwo Trumpa komplikuje im plany, skoro jest ich częścią? Wyjaśni mi to ktoś bo już nie nadążam... 

Portret użytkownika mistrz

Nie widzisz że trzeba być

Nie widzisz że trzeba być totalnym debilem by z tej karty wyciągać jakieś podobieństwa do kogokolwiek? Spójrz np na komiksy..jak dobrze poszukasz to znajdziesz macierewicza, tuska, merkel , twojego wujka i ciocię...człowieku..masz mózg czy go nie masz? 

Największym matołem jest jednak ten co publikuje takie ścieki publicznie jako "artykuł"  - kompletne dno i zero szacunku do inteligencji czytelników.

Portret użytkownika Homo sapiens

Wyobrazcie sobie jak wielu

Zrozumcie jak wielu rzeplińskich jest w całym bagnie Waszyngtonu ?! Przecież te tzw. elity to 95% marionetek, a z tych 95% jaka ilość to iluminaci !? Czy ktoś może w USA rządzić bez banksterów FEDu którzy zarządzają NWO ?! Temat jest bardzo niebezpieczny z punktu duchowego, zwłaszcza dla chrześcijan. W Polsce od 25 lat jesteśmy zarządzani przez polskojęzycznych satanistów ! Wystarczy posłuchać kilku wykładów doktora Krajskiego i Ks. Natanka by się przekonać że elity są wyzawcami lucyfera zamiast Jezusa Chrystusa ! Poniższa kompilacja do ściągnięcia w pełnej rozdzielczości pod tym linkiem:

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

Elity na prawdę traktują nas jak motłoch ! Jak zgraję dzikusów którymi należy rządzić jak niewolnikami, a to dlatego że nasza duchowość jest w ich mniemaniu zbyt słaba albo wcale jej nie ma bo wierzymy w ich ocenie w ewolucję, czyli w kłamstwo ! A oni wierzą w istotę nadprzyrodzoną "niosącą światło" zwodnicze ! Sataniści polskojęzyczni, eurokołchozu bądz światowi się komunikują ze sobą tajnymi znakami, wdrażając ich plan mordowania nienarodzonych dzieci i ciemiężenia narodów, zwłaszcza chrześcijańskich !

451 stopni motłochu

https://www.youtube.com/watch?v=a_LMTVHAMX4&t=1s

Walka duchowa jest czymś realnym, walczymy nie tylko z pomocnikami szatana na Ziemi, z iluminatami polskojęzycznymi i eurokołchozu, ale też z siłami niewidzialnymi sterującymi marionetkami polityków, z duchami i ufonautami ! Zawsze przy takich okazjach trzeba wspominać o Maryi Dziewicy, która ma moc zgniecenia głowy węża starodawnego ! Ona ma ją od Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego ! Modlitwa chrześcijańska ma moc ratowania dusz od zniewolenia i opętania jakie nam przygotowali politycy wyznawcy szatana !

http://popotopie.blogspot.com/2016/10/czy-uwierzycie-mi-wreszcie-ze-moj.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj