Katolicki ksiądz twierdzi, że Bóg jest kobietą

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Katolicki ksiądź z Massachusetts w USA doświadczył czegoś, co odmieniło jego życie. Na ponad 48 minut znalazł się w stanie śmierci klinicznej, ale udało się go przywrócić do życia. Dzięki temu mógł on podzielić się z nami szokującymi informacjami, które wstrząsnęły jego katolickim światopoglądem.

 

71 letni kleryk, John Michael O'neal twierdzi, że w czasie gdy był w stanie śmierci klinicznej znalazł się w niebie i nawet spotkał Boga, którego opisuje jako istotę ciepłą i przyjazną niczym matka. Wypadek księdza O'neala miał miejsce 29 stycznia bieżącego roku. Wszystko zaczęło się od rozległego ataku serca, którego doznał duchowny. Gdy dotarł do szpitala znalazł się w stanie śmierci klinicznej.

 

Mężczyzna przetrwał dzięki zaawansowanemu urządzeniu LUCAS 2, które wspomaga cyrkulację krwi w organizmie, wtedy gdy trzeba tego najbardziej. Dzięki temu walczący o życie księdza lekarze zyskali więcej czasu i zminimalizowano ryzyko wystąpienia uszkodzeń mózgu na skutek niedotlenienia. Szczęśliwie udało się obudzić duchownego w całkiem niezłym stanie.

 

Amerykański ksiądz twierdzi, że pamięta niemal wszystko z tych kluczowych dla jego życia 48 minut. Jego opowieść na temat tego co widział "po drugiej stronie" są bardzo spójne i zaskakujące. Hierarcha opisał swoje uczucia podczas pozostawiania poza ciałem jako bardzo intensywne i przyjemne zdarzenie.

[ibimage==24126==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Twierdzi on, że czuł wyraźnie bezwarunkową miłość i akceptację ze strony stwórcy, oraz był otoczony dobiegającym zewsząd światłem. Ksiądz twierdzi, że potem znalazł się w niebie i spotkał Boga, którego opisał jako kobiecą niczym matka "istotą z światła". Obecność żeńskiego Boga była dla niego podobno jednocześnie przytłaczająca i komfortowa.

 

Ojciec O'neal twierdzi, że pani Bóg przemawiała do niego spokojnym miękkim głosem, a jej obecność była czymś porównywalnym do obecności matki. Fakt, że Bóg nie jest Ojcem, tylko Matką nie przeszkadza księdzu. Twierdzi on, że Ona jest wszystkim tym, czym miał nadzieje, że jest Bóg, a nawet czymś więcej.

 

Deklaracje cudem odratowanego księdza zrobiły wiele zamieszania. Doszło nawet do tego, że konferencje prasową zwołał Arcybiskup. Miał on za zadanie rozwianie wszelkich plotek, jakie narosły wokół cudem odratowanego księdza. On sam twierdzi, że będzie się nadal modlił, tylko zamierza dzielić się nową wiedzą na temat nie Ojca, a Matki, Syna i Ducha Świętego.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika iwonamalgorzata

och, Bóg to świat cały, i

och, Bóg to świat cały, i cód, to jak sie robi smród to , czy Bóg odwraca oczy, Ty człowieku lepiej modlitwe zmów i uwierz , że i w ministrancie ze slodką pupką siedzi Boży cod, Boży cod to świat ten wielki i ten malńki, Ty mój Panie Niebieski uwierz w każdy Boży cód

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika Andrzej

Księdz widział prawdopodobnie

Księdz widział prawdopodobnie hermafrodytę czyli jak przystało na boga istotę kompletną,  czyli mężczyznę i kobietę w jednym. Można powiedzieć w dwóch osobach, a w przypadku ciąży w trzech osobach. Analogie są oczywiste.
Mało kto wie, że ludzie po przybyciu z kosmosu i zasiedleniu Ziemi też byli hermafrodytami. Ze względu na trudne warunki panujące na Ziemi nastąpiło rozdzielenie płci, które trwa do dziś, jak również trwają oddzielne role czynnika kobiecego i męskiego, które w miarę podwyższania jakości i warunków życia coraz bardziej się zacierają, narazie w sferze psychicznej a później zobaczymy.
 
 

Portret użytkownika iwonamalgorzata

no, tego nie przemilcze, Bóg

no, tego nie przemilcze, Bóg Ten Najwiekszy , mówi , wiara czyni cuda, a cuda czyni wiara, kura jedna , jajko, woreczek, beretki mocherki, czy kobieta wszystko przemilczy, gdzie diabeł nie może babe pośle, to Bóg myśli kórcze to może Ja babe stwoże, i też zobacze gdzie i co tworze, kwanty sranty, kanty, jaki Bóg młody, stary, baba Bóg, chłop Bóg, to więc gdzie ten cód ,hi, hi.. ale by Bóg Wam kawał zrobił Panowie co, gdyby oczami baby patrzył na świat cały hi,hi..

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika magi74

  Ja tez mam smierc kliniczna

  Ja tez mam smierc kliniczna za soba. Jedyne co poczulam to brak bolu, brak tlenu, poza tym nic wiecej. Ani swiatla, ani glosow. Najpierw przyjemne cieplo i odretwienie jak po morfinie a potem juz tylko ciemnosc i niczego wiecej nie bylo. Zupelnie nic nie pamietam. Naturalnie moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze w takich wypadkach zaczyna pracowac ta czesc mozgu, ktora za zycia jest uspiona byc moze tylko w przenosni uspiona. Kodujemy miliardy informacji i obrazow przez cale nasze zycie ale nie potrafimy ich ani sobie przypomniec ani sie nad nimi zastanawiac. Przeciez wykorzystujemy tak nikla czesc naszego mozgu, ze nie zdajemy sobie sprawy z tego,  co kryje sie w tej innej czesci. Sprawa bardzo trudna bo na razie nikt niczego nie potrafi udowodnic. A to co widzial ten czlowiek moze byc jego wyobrazeniem lub ukrytymi pragnieniami. Skad i kto moze to wiedziec. Nie ma dowodow

Portret użytkownika niebieski52

Każdy przypadek jest odmienny

Każdy przypadek jest odmienny i zwiazany głównie z religią umierającego lub jego poglądami;jeżeli widziałeś tylko ciemność to było tylko omdlenie albo przestrzeń oczekiwania;nie był to pewnie Twój czas jeszcze.

Strony

Skomentuj