Kaznodzieja przepowiedział początek Apokalipsy i Drugie Przyjście Jezusa Chrystusa

Kategorie: 

Źródło: tg

Okazuje się, że kalifornijski pastor i badacz biblijny Kenton Beshor, który zmarł w 2016 roku, pozostawił po sobie bardzo interesującą spuściznę. Przed śmiercią kaznodzieja był w stanie, według własnego uznania, określić, kiedy nastąpi koniec świata. Niestety, jeśli Amerykanin ma rację, to stanie się to niedługo. Beshor był bowiem przekonany, że Apokalipsa rozpocznie się w 2021 roku i będzie trwać przez kilka lat, ale to nie wszystko…

Pastor zapowiedział, że drugie pojawienie się Jezusa Chrystusa w 2028 roku będzie kulminacją Armagedonu. Jeśli wierzysz w przesłanie Beshora, który był prezesem Światowego Towarzystwa Biblijnego, globalna katastrofa wyniszczy wszystkich grzeszników na Ziemi w ciągu siedmiu lat, po czym Zbawiciel zstąpi do naszego świata i albo zabierze sprawiedliwych ze sobą, albo ofiaruje dobrym ludziom planetę oczyszczoną ze zła. Duchowny uważał, że jest to dzisiaj wskazane przez niezliczone znaki wokół nas, w tym rosnącą liczbę klęsk żywiołowych.

Jednak słowa Kentona nadal muszą być traktowane z dużą dozą sceptycyzmu. Pastor był słynnym ksenofobem, który bez wahania okazał swoją nienawiść, na przykład islamowi, a także Rosji. Beshor nazwał Stany Zjednoczone i Izrael „świętymi fortecami", powołanymi do walki z muzułmanami i Rosją. Prosta logika sugeruje, że osoba z jakimiś uprzedzeniami, która nienawidzi innych, nie może być nosicielem boskiej prawdy.

Tak czy inaczej, w ostatnich latach przepowiednie końca świata zalewają nas jak róg obfitości. Niektórzy samozwańczy prorocy mówią o zbliżającej się wojnie nuklearnej. Według innych, wkrótce zostaniemy zaatakowani przez przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej. Jeszcze inni twierdzą, że ludzkość zostanie zniszczona przez zaawansowaną sztuczną inteligencję i tak dalej. Istnieje bardzo wiele powodów, dla których nasza cywilizacja zostanie unicestwiona. Z tego wszystkiego możemy wywnioskować, że współczesna ludzkość patrzy w przyszłość niezbyt optymistycznie i zdecydowanie przygotowuje się na najgorsze.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alien9174

Jak pastor, pop, ksiądz, imam

Jak pastor, pop, ksiądz, imam czy rabin może być prorokiem, skoro nie przestrzega najprostszego nakazu Najwyższego, a brzmi ów nakaz tak: 
1 Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.

Modlitwa
5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. 
7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Ew. Mt 6

18) Nie zostawię was sierotami; Ja wrócę do was. (19) Już niedługo, a świat nie będzie Mnie oglądał, lecz wy będziecie Mnie widzieć, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. Ew. św. Jana 14

Lecz gdy przyjdzie on, Duch prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę. Nie będzie bowiem mówił sam od siebie, ale będzie mówił to, co usłyszy, i oznajmi wam przyszłe rzeczy.  Ew. Jana 16:13

16) Ja będę prosił Ojca, a On ześle wam innego Pocieszyciela, żeby był z wami na zawsze. (17) Jest to Duch Prawdy, którego świat nie może przyjąć, ponieważ nie może Go ani zobaczyć, ani poznać. Ale wy znacie Go, gdyż On pozostaje z wami i będzie w was. Ew. św. Jana 14, 16-17

Pocieszyciel, Duch Prawdy, Piotr Pocieszyciel z Torzymia, Piotr To...rzymianin, Piotr Rzymiani z przepowiedni Malachiasza:

 

 https://piotrpocieszyciel.wordpress.com/

Portret użytkownika Q...

Trąca to programowaniem

Trąca to programowaniem myślenia by wywołać porządaną falę wydarzeń.Jak?. Przez masowe emitowanie energii myśli dla zrealizowania biblijnego scenariusza. Ten pastor (o ile rzeczywiście coś takiego "wyliczył") zapewne też ogldał "Star Trek" bo pierwszy raz, z podobną datą, zetknąłem się właśnie tam (to było o cofnięciu w czasie i pomocy w pierwszym locie z prędkością WARP co miało zwrócić uwagę "obcych ludzi" z Wulkana). Widać że NWO, tak jak w przypadku wyburzenia budynków WTC i Pentagonu (czy przejmowania wodociągów by, być może przeklinać/ programować wodę - Baca o tym kiedyś wspomniał i mnie się też tak zdaje. Wszak woda to w istocie ciekły kryształ) koduje ludziom myślenie, medialnie podsuwając wskazówki. Jawne lub podprogowe.

Portret użytkownika moon fake

Wyobrażcie sobie co by było

Wyobrażcie sobie co by było gdybyśmy nie natrafili w historii na sytuację z Chrystusem która z resztą wygląda jak kopia niemalże poprzednich mesjaszy. Może wygladałoby dzis wszystko beznadziejnie a może przez brak "mesjaszowo sedesowych desek ratunkowych"
społeczeństwa nauczyłyby się odpowiedzialności za słowa i czyny i nie byłoby dziś tak idiotycznie na świecie jak jest

Portret użytkownika b@ron

hehe... jakie pierdoły...

hehe... jakie pierdoły... czyli jak wyniszczy wszystkich grzeszników, to kim bedą "sprawiedliwi i dobrzy ludzie" którzy ocaleją? skoro ledwo się urodzisz jesteś grzesznikiem

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sio

Baranek myśli. Nie jest ważne

Baranek myśli. Nie jest ważne kto zostanie tylko kto się potem narodzi.

Bo ci, którzy pozostaną i tak wcześniej czy póżniej powymierają.

Brudny demon czyli ten z wiary judeo katolsko muzolsko buddo hindolskiej lub homo nie bedzie mógł się odrodzić. Reset nie nastąpi po śmierci a za życia.

A więc sprawiedliwy czy czysty to ten kto jest sobą i nie służy religiom, systemom i hormonom oraz finansowym gnojkom chociażby reprezenrującym żubra

Strony

Skomentuj