Kiedy nadleci Nibiru ?

Kategorie: 

pixabay.com

Nibiru … tajemnicza planeta, która spędzała sen z powiek wszystkim którzy oczekiwali kolejnego końca świata który miał nastąpić 21 grudnia 2012 roku , to ta planeta zbliżając się do ziemi miała przynieść zagładę i spowodować że przestaniemy istnieć.

 

Dziś, po fakcie, znowu wiemy, że data ta była kolejną wymyśloną na potrzeby sensacji związanej z końcem świata, osobiście nigdy nie wierzyłem w jakikolwiek „koniec świata” jednak ta data była o tyle ciekawa, że z niemałym zdumieniem zauważyłem wśród znajomych ludzi jak bardzo poważnie traktowali tą datę, znam poważną rodzinę, która porobiła zapasy na pół roku i twierdząc że to „na wszelki wypadek” w dniu 21grudnia obydwoje wzięli urlop w pracy Smile bawią mnie takie zachowania, bo gdyby przyszło do takich kataklizmów jakie miały nastąpić wtedy, o przeżyciu decydowałby tylko i wyłącznie przypadek, nie uchronił by nas ani bunkier z zapasami ani ucieczka w inne miejsce na ziemi. Niemniej jednak, ta data była dopracowana nastrój był odpowiedni Smile

 

Niepokojące doniesienia z czasów starożytnych, owszem potwierdzają że nibiru istniało, jednak gdy się temu przyjrzeć dokładniej, wcale niewykluczone że już nie istnieje, mało tego... planetę tę miała zamieszkiwać rasa nazwana Annunaki i to oni odwiedzili ziemię w poszukiwaniu złota które miało pomóc uratować ich planetę, co ciekawe Annunaki byli dużego wzrostu i istnieje mnóstwo doniesień o olbrzymach którzy żyli z ludźmi na ziemi, jednak w tym właśnie jest haczyk … według przeróżnych doniesień naukowych i nie tylko, Nibiru poruszało się po mocno wydłużonej orbicie i w okolicy ziemi znajdowało się mniej więcej co 3600 lat … no właśnie Smile , wyobraźcie sobie jak na planecie która tak oddala się od słońca, może istnieć życie ??? przecież podczas pełnego obiegu wokół słońca, warunki tam musiałyby się radykalnie zmieniać i niemożliwe żeby życie przystosowało się do takich warunków, mało tego... pojawienie się nibiru w pobliżu ziemi powodowało wymieranie i niespotykane kataklizmy a jakoś brak doniesień naukowych o masowym wymieraniu co 3600 lat … czyli coś tu nie pasuje i jak to wyjaśnić?

 

Jedno rozwiązanie może być takie, że owe Nibiru, to była planeta między Marsem a Jowiszem i planeta ta została rozbita w kosmicznej kolizji z dużą asteroidą, bądź rozerwana przez grawitację Jowisza, stąd od tej pory pomiędzy Marsem a Jowiszem mamy pas asteroid, które z czasem Jowisz może pochłonąć, taka kolizja mogłaby wyjaśniać ową bruzdę jaką posiada Mars a także pozyskanie przez Ziemię księżyca, rozbicie otoki lodowej wokół ziemi, zmianę nachylenia osi ziemskiej a nawet biblijny potop... Mówmy sobie co chcemy, ale Stwórca, jeśli stworzyłby ziemię dla ludzi, na pewno dałby jej inne położenie względem słońca, jako że na tą chwilę znaczna część ziemi nie nadaje się do zamieszkania.

 

Jeżeli ta teoria jest właściwa, krążąca w tym pasie asteroid planeta karłowata Ceres, może być bardzo ciekawym obiektem do badań, jako że mogą być na niej ślady zaawansowanej cywilizacji.

 

Druga z moich teorii to taka, że Nibiru to był po prostu statek kosmiczny, którym obca cywilizacja przycumowała w nasze okolice, uczyniła sobie na jakiś czas ziemię poddaną i po zdobyciu tego co potrzebowali odlecieli w swoją stronę... albo i nie … nasz księżyc to może być Nibiru statek … i nadal tutaj cumuje, teoria o tyle ciekawa, że wyjaśniałaby wszystkie niejasności dotyczące naszego satelity, który to od czasu misji załogowych dziwnie poszedł w zapomnienie... gdyby nagle nasz księżyc/ Nibiru odleciał, spowodować by to mogło faktycznie potężne kataklizmy i wymierania tak jak w chwili kiedy się pojawił, na dzień dzisiejszy nauka wyjaśniłaby to i tak zapewne w ten sposób, że zachwianie grawitacji ziemi spowodowało ucieczkę księżyca z objęć ziemi Smile

 

Pamiętajmy jednak, że ucieczka księżyca/Nibiru, nie spowoduje nigdy końca świata, co jedynie koniec życia na ziemi, podobnie jak to było wtedy gdy „ktoś” wyczyścił ziemię z dinozaurów, tym samym przygotowując miejsce dla nowych mieszkańców.

 

Bez względu na to czy moje teorie są właściwe czy nie, teorie tych co wieszczyli stuprocentowy koniec świata w jej wykonaniu w 2012 roku, włożyliśmy między bajki i nawet chociaż nauka coraz to odkrywa nowe planety, wcale nie musi to być Nibiru Smile .

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika niebieski52

Nigdzie w tekstach

Nigdzie w tekstach sumeryjskich nie ma mowy o wydobywaniu złota,to wymysł Sitchina.Anunnaki stworzyli nas jako swoich niewolników. Puszczam kolejny raz bardzo ważny tekst sumeryjski.(...) kiedy (bogowie) Annuna zostali zrodzeni a boginie zostały poślubione i kiedy one zostały rozdzielone między niebiosa a ziemię,kiedy to boginie zostały zapłodnione i zaszły w ciążę,[ ...] wtedy bogowie byli zmuszeni do pracy pańszczyźnianej, aby (dla siebie)zdobywać pożywienie. Liczni bogowie wzięli się do pracy, ci niższej rangi dźwigali kosze t e r h u m (wyraz nie odczytany),kopali kanały przesypując ziemię do Harali, wywozili glinę ale skarżyli się (na swój los). (...)Wtedy Namma, prarodzicielka, matka wszystkich bogów idąca na ich czele,Przyniosła ich łzy swemu synowi Enki (mówiąc):Ty pozostajesz (w łożu) nie przerywając swego snu,sam powinieneś wstać[...], ponieważ bogowie, których stworzyłam,[...](uskarżają się). (...)Na słowo swej matki Nammy Enki podniósł się z łoża,Bóg uderzył się w zamyśleniu [...] rękami po udach,Wszystkowidzący, mędrzec, światły opiekun niebios i ziemi, twórca wszystkiego, zrobił „matrycę”,[...] którą postawił przed sobą i badał uważnie. Kiedy Enki twórca przygotował projekt (?),(zwrócił się) do swej matki Nammy:„Moja matko, oto istoty, o których myślałaś, zwiąż je pracą pańszczyźnianą(dla) bogów. Kiedy ugnieciesz szczypt żyznej gliny z brzegów Abzu i sporządzisz formę (?) glinianą z matrycy (?), ty sama ukształtujesz naturę (?) (tych istot),(zaś) Ninmah będzie ci towarzyszyć, (...)O moja matko, ustal przeznaczenie (dla tych istot), a Ninmah zwiąże je pracą pańszczyźnianą dla bogów”. (...)  

Portret użytkownika Dezerter

Cywilizacja ktora byla na tak

Cywilizacja ktora byla na tak wysokim poziomie, mogla posiadac technike umozliwiajaca im tworzenie wlasnego swiatla i ciepla na planecie, bez koniecznosci przebywania w poblizu slonca .

Z jakiegokolwiek poziomu bysmy nie spogladali , nigdy nie zobaczymy dookola siebie wiecej, niz znajduje sie w nas samych . 

Portret użytkownika b@ron

bardzo ciekawa teoria i sam o

bardzo ciekawa teoria i sam o niej myślałem, czy np. nibiru nie było zamieszkane wewnątrz planety, gdzie  gorące jądro było "grzejnikiem" a podziemia mieszkańcy opuszczali tylko gdy nibiru było w okolicy słońca ... lecz pytanie, czy tak zaawansowana cywilizacja, nie zmieniłaby  takiej niegościnnej planety na którąś która podobnie jak ziemia jest pod wpływem działania słońca i da się ją zamieszkać na zewnątrz też ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lipka

Może to Ziemia jest

Może to Ziemia jest przybyszem z kosmosu w tym układzie słonecznym bo znajduje się zbyt blisko i Wenus i Marsa. Na Ziemię, pomiędzy tymi dwiema planetami, nie ma po prostu miejsca. Z Ziemią przywędrowały dwa lub trzy księżyce, z których jeden rozbił planetę wielkości Wenus (dzisiejszej) czego pozostałością jest pas planetoid, Mars mógł być również księżycem rozbitej w pył znajdującej się w tym miejscu planety bo na samodzielną planetę jest zbyt mały, drugi obserwujemy na naszym niebie, mógł być też trzeci i może to być dzisiejszy Merkury, poza tym Wenus kręci się w odwrotnym kierunku niż pozostałe planety co może być wynikiem bliskości Ziemi i "przelotu" Merkurego. Możliwe, że do naszego układu "przyfrunęło" więcej obcych planetek czy planetoid i te stały się księżycami wielkich planet Jowisza, Saturna, Urana, Neptuna. Moim zdaniem Ziemia jest przybyszem z kosmosu a my jesteśmy teraz kosmitami.

Portret użytkownika Io600

Gdzieś ty się uczył pisać?

Gdzieś ty się uczył pisać? Trzy razy "który" w jednym zdaniu i to w nagłówku! Brak interpunkcji.Albo piszesz: "zauważyłem wśród znajomych ludzi" - wystarczy "zauważyłem wśród znajomych", przecież wiadomo, że to byli ludzie, no chyba, że to były leśne skrzaty?Reszta, to jakiś bełkot. Zapoznaj się z zasadami pisowni i gramatyki polskiej. Ja nie jestem pisarzem, dziennikarzem, czy choćby copywriterem, a i tak chętnie dowiedziałem się, jak powinno się pisać, a czego unikać. Szczególnie, że jeśli piszesz coś do publikacji, to już z samego szacunku dla czytelników powinieneś się trochę zainteresować tematem. Ale widać masz to w dupie. Jedna szmata w tą, czy w tamtą, wszystko jedno, byle zapełnić stronę.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Abzu

OMG ja nawet nie zauważyłem

OMG ja nawet nie zauważyłem tego słowa ktore sie tak powtarzało itp XD Co mnie to obchodzi ... tutaj treść jest istotna a nie kropka czy kreska . Kur.a w szkole uczą nas tych bzdur przez naście lat, człowiek chce w końcu odpocząć , mówić i pisać tak jak mu sie chce a nie tak jak pani kazała! Jestem juz 15 lat po szkole i wciąż napotykam gogusiów którym się niepodoba ze KTOŚ "POWIEDZIAŁ"  DÓPA przez Ó z kreską! Ludzie wyluzujcie z tym ego / ambicjami.Wracając do tematu. [email protected] jak najbardziej podpisuje się pod teorią, iż ksieżyc  może być statkiem UFO. Bardzo możliwe jak to, że niedługo sobie mogą odlecieć kawałek i [ciach] w pył całe życie na ziemi. Zaskakujące jest położenie księżyca i wszystkie te odległości od słońca, od ziemi itp itd... Temat raczej znany... Powinni dokładniej zbadać naszego pseudo satelite. Pozdro

Portret użytkownika b@ron

co ciekawe, statek taki,

co ciekawe, statek taki, przemierzając kosmos pokryłby się warstwą kurzu/gruzu kosmicznego i nawet po wylądowaniu na nim naszych ludzi, mogliby być oni święcie przekonani że to ciało niebieskie... a przy próbach uderzeniowych w powierznie księżyca, jak byk wychodziło że jest pusty w środku...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kuzYn

Nie czekajcie na Nibiru, bo

Nie czekajcie na Nibiru, bo ona nie nadleci. Dlaczego ? To proste, Ziemia jest właśnie tą planetą na której żyli Anunnacy. Ziemia to Nibiru. Tysiące lat temu, po niewielkiej kolizji z marsem pozostała na tej orbicie na której jest obecnie. Mars natomiast stał sie martwą planetą. Ludzie (homo sapiens) żyli pierwotnie na marsie, ale część ich została uprowadzona na Nibiru (ziemię) w celach hodowlanych. Po wieloletnich wojnach nibiracy powybijali się nawzajem bronią atomową. Pozostali homo sapiens czyli ludzie, znani z tchórzostwa, przetrwali pochowani głęboko w jaskiniach. Dziś rządzą tą planetą, ale nie pamiętają swojej historii.

Hahaha i taka jest właśnie prawda Biggrin

 

Portret użytkownika Abzu

Kuzyn , przeglądałem ostatnio

Kuzyn , przeglądałem ostatnio FOREX forum i wypowiadał sie tam gościu z twoim awatarem ( chyba że ty masz jego awatar - [ciach] knows kto był pierwszy) . Tak pomyślałem czy to ty przypadkiem?? nick był inny ... tak tylko pytam... Pozdro

Portret użytkownika Lucifer

Tyche – hipotetyczna planeta

Tyche – hipotetyczna planeta krążąca w Obłoku Oorta w Układzie Słonecznym, której istnienie zasugerowano na podstawie analiz trajektorii komet długookresowych. Nazwa obiektu pochodzi od Tyche, greckiej bogini przypadku i szczęścia, dobrej siostry Nemezis, i ma charakter nieoficjalny. Obiekt tego rodzaju mógł nie zostać dostrzeżony przez teleskopy optyczne, natomiast powinien być widoczny na zdjęciach w podczerwieni wykonanych przez teleskop kosmiczny WISE. Analizy jego obserwacji opublikowane w 2014 roku wskazują, że takie ciało nie istnieje. https://pl.wikipedia.org/wiki/Tyche_(planeta) Nemesis – hipotetyczna gwiazda towarzysząca Słońcu, której istnienie zasugerowano na podstawie regularności w występowaniu masowych wymierań w historii Ziemi. Nazwa tej gwiazdy pochodzi od Nemezis, będącej w mitologii greckiej boginią przeznaczenia.Gwiazda towarzysząca Słońcu mogłaby nie zostać dostrzeżona nawet na początku XXI wieku, jeżeli byłby to chłodny czerwony karzeł lub brązowy karzeł, krążący w odległości od 50 000 do 100 000 j.a. od Słońca, poza granicami Obłoku Oorta. Obserwacje nieba w podczerwieni dokonane przez teleskop kosmiczny WISE wykluczają jednak istnienie gwiazdy lub brązowego karła w takiej odległości. https://pl.wikipedia.org/wiki/Nemesis_(astronomia)  

Portret użytkownika oort

Ależ ludzie są bezmyślni (nie

Ależ ludzie są bezmyślni (nie piszę do autora powyższego komentarza lecz ogółu ludzi). Hipotetyczna planeta krążąca gdzieś w hipotetycznym obłoku Oorta. Gdzie tu prawda i logika?"Nałócofcy" nie mają dowodu na istnienie obłoku, nikt nigdy żadnym teleskopem ani inną aparaturą go nie namierzył a biorą granty za badania "nałócofe" za nasze pieniądze i piorą mózgi tępego ludu (czytaj zapracowanego).Obłok jest tak hipotetyczny, że pewien człowiek oferuje kilka MLN $ za jakikolwiek dowód na jego istnienie i nikt nighdy nie zapukał po odbiór nagrody. Za to ustawiają się w kolejce po nieproporcjonalnie mniejsze granty na państwowych uczelniach w Zadupiu Wielkim na badania nad obłokiem Oorta. Obłok jest tak hipotytyczny, że nawet Oort wątpił w jego istnienie, ale na tyle "prawdziwy", że można podać jego skład, granice, wielkość. Teraz pytanie jak można określić skład i wielkość czegoś co nie istnieje. Teraz 2 najlepsze informacje:- zwolennicy hipotezy obłoku Oorta głoszą że aby obalić hipotezę należy przedstawić dowód jego nieistnienia. Innymi słowy czegoś nie ma a my musimy udowodnić że tego czegoś nie ma.- kontynuuje i opłaca się prace o czymś co nie istnieje, a z drugiej strony zabrania się pracować o czymś co jest widoczne i istnieje. Mowa tu o kwazarach. Dlaczego są tak niebezpieczne że żaden pracownik naukowy nie może nawet wypożyczyć teleskopu celem dokonania badań? Przesunięcie ku czerwieni oraz nieliniowa prędkość światła, co za tym idzie nie miliardy lat a co najwyżej tysiące lat wszechświata (ak podaje Biblia). A to jest z kolei bardzo niebezpieczne gdyż obala torię wielkiego smrodu oraz teorię ewolucji, religii wszelkiego zdegenerowania. To właśnie jest powodem zakazu prac oraz publikacji w literaturze "nałócofej" wszelkiego rodzaju badań nad kwazarami.Obłok Oorta (znany też pod nazwą Obłoku Öpika-Oorta) – hipotetyczny, sferyczny obłok, składający się z pyłu, drobnych okruchów i planetoid obiegających Słońce w odległości od 300 do 100 000 j.a. Składa się głównie z lodu i zestalonych gazów takich jak amoniak czy metan. Rozciąga się do około jednej czwartej odległości do Proxima Centauri i około tysiąckrotnie dalej niż Pas Kuipera i dysk rozproszony, gdzie krążą znane obiekty transneptunowe. Zewnętrzne granice Obłoku Oorta wyznaczają granicę dominacji grawitacyjnej Układu Słonecznego.

Portret użytkownika Juszka

Gdyby nie naukowcy to byś

Gdyby nie naukowcy to byś wpier... swoją kupę i mówił że to czekolada. 2 tysiace lat temu doliczono się nieco ponad 3200 gwiazd i uważano że to ilość ostateczna, 500 lat temu chciano spalić Kopernika bo zanegował istniejący porządek dziś tacy jak ty negują wszystko czego nie rozumieją. Poszukaj zdjęć w innej fali niż ta widzialna a przekonasz się że ten "hipotetyczny" obłok istnieje, a dlaczego hipotetyczny bo za mało znany by określić go dokładnie. ps. Kwazary jak i pulsary są częściej badane niż czarne dziury, tak jak napisałeś te dwa twory są zadziwiające i mogące dzięki obserwacjom wprowadzić nowe prawa do fizyki.

Portret użytkownika oort

Ten Pan przewidział a

Ten Pan przewidział a następnie udowodnił badaniami że teoria WW oraz ewolucji to fikcja.Cały świat nałócofy odebrał mu wszystko aby zatuszować prawdę. Parafrazując twoje słowa, co by było gdyby nie ci "biedni" nałócofcy. Zbyt dużo zmian w podręcznikach, powrót do Boga, odwrót od religii ewolucji?Polecam również wykład prawdziego naukowca, nie kolekcjonera grantów (czytaj kłamcy na usługach systemu).Jeżeli wierzysz w ich uczciowść to może zaciekawi cię w jak naukowy sposób wybierane są produkty np. na targach. Wpłacasz kwotę za udział w konkursie an nie wygrywa najlepsza, lecz najlepiej opłacona. Nie trzeba dodawać iż wyboru tych produktów dokonuje jury złożone z pracowników naukowych (taki przykład z życia wzięty, dziwnym zbiegiem okoliczności powtarzany co roku na największej wystawie branżowej w Europie Wschodniej).Niedawno w 2013 roku zmarł astronom Halton Arp, który zakwestionował teorię Wielkiego Wybuchu badając zachowania kwazarów.Badał dokładnie most świetlny pomiędzy dwoma kwazarami w pobliżu galaktyki NGC 4319 i stwierdził, że w obu kwazarach są zupełnie różne tzw. przesunięcia w podczerwieni. Świadczyć to może o tym, że dogmat astronomiczny o obliczaniu odległości obiektów astronomicznych na podstawie przesunięcia w podczerwieni może być błędny! Zaobserwowano również, że w pobliżu kwazarów ”stwarzana” jest materia, która wyrzucana jest z pobliskich galaktyk.Jeśli materia jest stale tworzona to znaczy, że Wszechświat istnieje wiecznie, a Wielkiego Wybuchu nigdy nie było! Halton Arp, po tym jak zaprezentował środowisku naukowemu swoją teorię, kontrowersyjną wobec teorii Wielkiego Wybuchu, stracił swoja pracę, jego teoria została zakwestionowana i znalazła się na cenzurowanym. Po prostu stał się niewygodny dla establishmentu naukowego o ściśle utartych poglądach.”https://www.youtube.com/watch?v=HcXebC7AD-A  

Portret użytkownika Juszka

Witam chciałem w poprzednim

Witam chciałem w poprzednim poście napisać właśnie o panu Haltonie Arpie, był on uważany podobnie jak Kopernik za szarlatana nauki, jednak z czasem i ze zwiększającą się wiedzą (głównie poprzez obserwacje ale też astrofizykę teoretyczną) przyznano że w jego teoriach jest coś "prawdziwego". Bada się skoki wielkości przesunięcia podczerwieni uważając je za teoretyczne mosty Einsteina-Rosena, czy też porównanie rzeczywistych odległości bardzo dalekiego kosmosu. Po drugie pan Arp nigdy nie zanegował teorii Wielkiego Wybuchu a jedynie jego podstawowe założenia, co głowa to teoria i póki co to są same dywagacje, nieważne. Bardzo mnie zastanawia jaki zawód wykonujesz skoro tak Cię drażnią naukowcy i ich wkład w nasz świat tak negujesz. Co do konkursów, to normalne że w jury zasiadają osoby znające się na danej dziedzinie bo kto miałby oceniać laik?pozdro

Portret użytkownika oort

Od wielu, wielu lat

Od wielu, wielu lat konstruuję bardziej i mniej skomplikowane maszyny i linie technologiczne do wielu systemowych ścierw (czytaj zakładów niewolniczej pracy), z czego nie jestem wcale dumny. Wolałbym być rolnikiem albo ... rolnikiem rasta

Portret użytkownika oort

Jeżeli do tego potrzebni Ci

Jeżeli do tego potrzebni Ci byli "nałócofcy" (recyklingu biomasy) to nie mam nic do powiedzenia w tym temacie.Kilku z moich kolegów lata temu zostali na uczelni, zrobili doktoraty a nawet zostali profesorami. Nie jestem w stanie używając politycznie poprawnych sformuowań aby opisać ich inteligencję, wiedzę oraz kompetencje. Pracowałem z bardzo mądrym (mądrość nie jest jednoznaczna z inteligencją, choć bardzo częśto chodzi w parze) kolegą, którego praca dyplomowa wraz z okładką, stroną tytułową, projektem, wnioskami i literaturą liczyła bodajże 16 stron. Mina "nałókofcuf" po obronie takiej pracy na ocenę 5 była najlepszym komentarzem. Poza tym co innego dawna "szkoła" a co innego teraźniejsze "przedszkole".Naukowiec podobnie jak ksiądz nie ma monopolu na wiedzę i mądrość, jest tylko człowiekiem, któremu tak samo jak mi płacą za pracę. Może być cepem, idiotą, pedofilem, kłamcą, gwałcicielem, mordercą jak również bogobojnym, uczciwym inteligentnym, dobrym człowiekiem.Czy czasem naukowcy nie mordują ludzi poprzez przymusowe szczepienia, napromieniowaniem zborza, GMO, roundup'em, chemioterapią a zabraniają stosowania konopii w leczeniu nowotworów, upraw i sprzedaży ziół, nawozów z pokrzywy itp. Kilku tych naukowców zabiło 2 osoby w mojej rodzinie (nowotwory), do końca kłamiąc iż jest to jedyny skuteczny "lek".Czy ci sami naukowcy nie prostują banana? Nie mutują wszystkiego co żyje? Tacy dobrzy a nie potrafią przewidzeć zwykłego trzęsienia ziemi w przeciwieństwie do "tępych zwierząt". Pogody na 2 dni z góry przy użyciu megakomputerów nie potrafią podać, ale wg ciebie bez ich pomocy bym wpi... swoją kupę...

Portret użytkownika Juszka

Zgadza sie nie mówię że każdy

Zgadza sie nie mówię że każdy naukowiec jest dobry, tak jak nie każdy jest piękny czy bogaty. Trzeba rozróżnić naukowców i nauczycieli akademickich, naukowców trzeba wspierać bo co w dzisiejszym świecie zrobisz bez kasy? Nie ma w tym nic złego. Jak mówi przysłowie człowiek uczy się przez całe życie,tak też ludzość rozwija się przez cały okres i to głównie dzięki naukowcom, a że są lobby, osoby czy jakieś pier.. hiey któe na tym zarabiają albo kłamią to coż, taka nasza straszna ludzka natura.

Portret użytkownika oort

Inteligencji ani wiedzy nie

Inteligencji ani wiedzy nie można ofiarować, jedno albo się dziedziczy albo nie, drugie można samemu zdobyć. Przepraszam że nie mogę Tobie pomóc. Musisz się męczyć z tym co posiadasz. Bez urazy oraz odbiotu.

Portret użytkownika oort

[email protected] kolego zabierzesz

[email protected]

Zanim kolego zabierzesz się za pisanie jakiegokolwiek artykułu proszę zapoznaj się dokładnie z faktami a nie pisz kłamst i głupot na zasadzie "kopiuj-wklej-zmień-dodaj".

Poszukaj na YT (może przy odrobinie szczęścia znajdziesz coś w rodzimym języku) wykładów doktora nt. kłamstw "tłumacza" języka sumeryjskiego, który to nie znał nawet alfabetu (dla podpowiedzi dodam iż doktor ma bardzo dziwnie brzmiące nazwisko, a "tłumacz" nazwisko na literę S). 

Tabliczki sumeryjskie podają iż planeta była widoczna KAŻDEGO ROKU na niebie, zaś "tłumacz mitoman" przełożył iż było to co 3600 lat.

Gdyby Pan S nie kopnął w kalendarz 6 lat temu to z pewnością z chęcią by podał tobie rękę gratulując "rzetelnej analizy tematu" z szczególnym naciskiem na słowo "rzetelnej".

Portret użytkownika baca

ty jakiś początkujący chyba,

ty jakiś początkujący chyba, co?jak koczownik gada o czymkolwiek to masz gwarancję że kłamie - tak więc miłej, rzetelnej i owocnej lektury "dzieł" Sitchina...równie dobrze możesz studiować cygańskie bajki albo opowieści Patryka Geryla...

Portret użytkownika oort

W podstawówce było czytanie

W podstawówce było czytanie ze zrozumieniem. Widocznie byłeś nieobecny, ale jeżeli poprosisz jakiegoś w miarę "kumatego" kolegę to z pewnością opowie Ci gdzie popełniłeś błąd i o czym koledzy piszą w komentarzach pod artykułem.Jeszcze jedno "ty" to do kolegi ze szkoły, nas dzieli przepaść wiekowa i intelektualna (nie będę sugerował w którą stronę ale chyba się domyślisz).P.S. Przez przypadek trafiłem na ten portal i szybko pojąłem czym się charakteryzuje "zaawansowany" użytkownik. Bez obrazy, żaden hate tylko diagnoza.

Portret użytkownika b@ron

szanowny kolego... jakbyś nie

szanowny kolego... jakbyś nie doczytał, to ja w tym artykule, obaliłem to co ów pan twierdził o 3600 lat obiegu, ale jeśli chodzi o ścisłość, to ty powołujesz się jedynie na inne źródło i pozostaje dylemat, kto poprawnie przetłumaczył tabliczki sumeryjskie? tym niemniej, ja nie podaję "prawdy oczywistej" i chętnie przeczytam co ty sądzisz o tej tajemniczej planecie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

baron jedyne co możesz obalić

baron jedyne co możesz obalić to pół litra, w tym słowotoku niczego nie obaliłeś a jedynie wypr"u"żniłeś się z jakiś wielu przeczytanych pseudonaukowych powiastek ze stron typu innemedium. podobno nie ma głupich pytań ale ty jestes ewenementem i takie zadajesz, kto może tłumaczyć ten kto zna obcy język, a ten twój sitchin to jedyny jaki znał obcy jezyk to conajwyżej krowi

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika oort

Kolego AM, swoim wpisem

Kolego AM, swoim wpisem udowodniłeś wszystkim iż nie potrafisz myśleć oraz że kłamiesz (niepoprawne politycznie określenie oznaczające mówienie nieprawdy). Nigdzie nie powiedziałem że uczyłem się czytania ze zrozumieniem czy też tego nie robiłem (nie jest to przedmiotem sporu). Jeżeli masz kłopoty to poproś aby ktoś tobie wyjaśnił subtelną różnicę między "W podstawówce było czytanie ze zrozumieniem. Widocznie byłeś nieobecny" a w podstawówce uczyłem się czytać ze zrozumieniem. W przedszkolu już umiałem czytać i pisać jednak nie zawdzięczam tego systemowi a rodzicom. Nie jest też hańbą nauka czytania w szkole (nawet "ze zrozumieniem") lecz głupota po jej ukończeniu (nie bierz tego do siebie). 

Portret użytkownika oort

Kolego, zapoznaj się z tym

Kolego, zapoznaj się z tym:http://www.sitchiniswrong.comJest filmik dość demoniczny oraz bardzo wiele artykułów prasowych o Anunnaki (rzekomo z planety X) nękających ludzi na Alasce. Nie polecam drążenia tematu gdyż jest to bardzo niebezpieczne i demoniczne.Moje poglądy nie mają większego znaczenia (uważam iż "goście" są demonami, które Bóg strącił do odchłani - niektórzy uważają iż jest to Agharta. Pisze o tym apokryf Księga Henoha. Ich potomstwo zostało zniszczone podczas potopu na skutek uderzenia komety w okolicach zatoki meksykańskiej. Siła uderzenia była tak duża iż wypiętrzyła Himalaje - oba wspomniane miejsca są położone w linii po przeciwnych stronach Ziemi. Ludzie przed potopem nie wierzyli w deszcz, gdyż nigdy nie padało, unosiła się rosa nad ziemią, a cała woda była skumulowana pod stopami oraz w kopule nad Ziemią - stąd tyle wody w kosmosie. Uderzenie pozbawiło nas połowy tlenu oraz spowodowało spadek ciśnienia. Polecam wykłady Dr. Kenta Howinda).Czy jest to prawda? Oczywiście, ale jeżeli ktoś uważa że Biblia to słowa naćpanych pastuchów to będzie za kilkadziesiąt lat mogli osobiście to skonfrontować ze Stwórcą.Możecie minusować nie dbam o to.Pozdrawiam,

Portret użytkownika oort

Zanim cokolwiek powiesz

Zanim cokolwiek powiesz zaznajom się treścią oraz wysłuchaj choć jednego wykładu tego człowieka. Ocenianie obrazków na stronie pozostaw dzieciom z piaskownicy. Aby cokolwiek zrozumieć musisz najpierw nauczyć się myśleć, później języka angielskiego.Ten profesor jest najlepszym znawcą języków starożytnych (sumeryjski, paleo-hebrajski, hebrajski, asyryjski), ale ty oceniasz jego pracę po ... zdjęciach strony internetowej.Wszelaki komentaż zbędny ...

Portret użytkownika oort

Obejrzyj dokument jak Cię to

Obejrzyj dokument jak Cię to tak bardzo ciekawi. Film fabularny na faktach o anunnaki na Alasce. Terror, samobójstwa i choroby psychiczne. Tak kończyli wszyscy, a było ich wielu. Internet pełen jest opisów zjawisk jakie były udziałem tych ludzi .... podczas snu.Tylko demony mają taką władzę i moc a żaden z naukowców nie chciał się wypowiadać na ten temat. Ja również odradzam, ale Twoje życie, twój czas, twoje paranoje (oby nie).BTW, opętanie jest "chorobą psychiczną". "Ojciec" psychaitrii niejaki "Zygmunt" umarł w psychiatryku (samobójstwo). Najczęstszą grupą zawodową wg wszelkich statystyk na OZ stanowią psychlodzy i psychiatrzy. Ironia losu... ale o tym nie dowiesz się od :kozetkowego" ...

Strony

Skomentuj