Kiedy pojawią się istoty żelazowo gliniaste ?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Przyszłosć jest jak to mówił filmowy Yoda w ciągłym ruchu, niepewna i słabo widoczna. Starożytni ludzie obdarzeni Duchem Świętym mieli wgląd w przyszłość ludzkiej rasy. Wiedzieli o "Czuwających Nieba", o potopie Noego i o Bogu Stwórcy. Nie trzeba było ich przekonywać o świecie nadprzyrodzonym. Dzisiejsza ludzkość żyje w amnezji. Dziwne zjawiska fenomenu UFO są kojarzone raczej z filami typu Star Trek, jeżeli już, niż z rzeczywistością "Władcy Pierścieni". 

Do tego wszystkiego dochodzi Biblia, w której pradawnym językiem opisano nadchodzace zjawiska i wynalazki z przyszłości, wskazano na nowe istoty humanoidalne, mają one słowami Ks. Daniela odznaczać się "brakiem spoistości", zmieszają się z ludzką rasą za pomocą naszego "nasienia". Kim będą istoty "Żelazo-Gliniaste" ? Gdzie będą mieszkać ? Czy będą podłączone cały czas do Sztucznej Inteligencji ?

Filmy sci-fi pokazywały nam takie istoty. Pamiętamy o "Star Treku" i "Borgach", ale i w "Imperium kontratakuje" też nam mignął jeden... Zresztą w Gwiezdnych Wojnach mieliśmy żołnierzy-klony, byli walczącymi dla Starej Republiki, wyhodowanymi na wiecznie deszczowej, pokrytej bezkresnymi oceanami planecie Kamino. Ich produkcja była doglądana przez szefową kaminoańskich naukowców, Taun We. 

Wszystko to co widzimy w filmach sci-fi jest potem realizowane przez technokratów. Już dziś Chiny przodują w całej dziedzinie transhumanistycznej, właśnie wprowadzają nadzorcę - Sztuczną Inteligencję, poprzez klonowanie wszystkiego co się da, a kończąc na potajemnej produkcji humanoidalnych hybryd GMO zbliżają się do punktu biblijnej przepowiedni z Apokalipsy św. Jana. W związku z tym można zapytać jak i kiedy dojdziemy do realizacji wersetu z Ks. Rodzaju, opisującego istoty bez "spoistości", i najważniejsze, na czym będzie polegała owa "niespoistość" ? Niemożności połączenia bio układów z elektroniką, co przecież już ma miejsce, czy może raczej na braku ZROZUMIENIA ludzkiej rasy przez SI, albo nadzorców-"kosmitów" ?

Co jako Polacy i Słowianie mamy w tej sytuacji robić ? Moim zdaniem powinniśmy chronić naszą "Polską Cywilizację Człowieczą" przed zabrudzeniem, przed skalaniem szatańskim GMO. Nie możemy pozwolić na to by nas zaskoczył "rozkaz 66", przygotowany przez polityków ciągle kontratakującego "Imperium Gejowskiego" !

Polacy muszą się przygotować na rozkaz 66

Przyszłość ziemskiej cywilizacji i kontakt z obcymi w oparciu o interpretacje Biblii

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"Wszystko to co widzimy w

"Wszystko to co widzimy w filmach sci-fi jest potem realizowane przez technokratów."... Jest dokładnie odwrotnie... Korporacje filmowe realizują fantastykę na podstawie rzeczywistych trendów w tajnej nauce.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika swojmi

dr. Naruda -? od tyłu to

dr. Naruda -? od tyłu to dureń Kim był Durny Pan dla Słowian? Tym samym czym dla zachodu Don Kichot, a dla starożytnych greków Syzyf. Jestem pociskiem. Strzał, przeładowanie. Znowu jestem w lufie. Całkiem nowy. Nie mogę się doczekać tlenia prochu, które mnie wstrzeli. Nie szkoda siebie. Pocisk to łowca. Ale szkoda, że mało kto stare pociski zbiera. Aż sięgnie ręką .. ładunku nie znajdzie.. nim dobiją skona...

Portret użytkownika SAJANIN

Pytanie tez brzmi czy to

Pytanie tez brzmi czy to bedzie wprowadzone stopniowo czy moze wszystko naraz wyjdzie bo jesli tak to beda sie dziac dantejksie sceny i wspolczuje tym co tego nie rozwazaja, nawet przygotowywac chyba nie ma co ale wystarczy wiedziec co nas moze spotkac i to w skali globalnej a najlepiej jest to zrobic z zaskoczenia gdy ludzie sa otepiali wtedy oni beda mieli najlepszy produkt wystarczy sie tylko przygladac kolejnym wyarzeniom na swiecie!

Portret użytkownika Lev666i

Człowieku, zanim się

Człowieku, zanim się zaczniesz wypowiadać na jakikolwiek temat... ZRÓB BADANIA, rozeznanie w temacie itp....

GMO straszne Kur... jak to przeżyjemy o,O Gdyby nie to "GMO" już dawno połowy ludzkości by nie było.. po 2 GMO dzieje się również w naturze non stop z każdym pokoleniem, hybryda=GMO poniekąd to tak jak napisać "tłuste masło" no hu* strzela na bezmózgich kretynów..

Portret użytkownika wrzosowisko

jestem dosc wygadana, ale..

jestem dosc wygadana, ale.. 'Gdyby nie to "GMO" już dawno połowy ludzkości by nie było.. ' .. znormalizowany biedaku.. tylko smuteczek nad Twoim sposobem kombinowania pozostaje Sad

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Uczony idioto... GMO sie nie

Uczony idioto... GMO sie nie powiela.. GMO trzeba nasienie kupować dla każdego siewu a to jest kasa. Ziemi uprawnej jest tyle, że może wyżywić co najmniej 20 mld ludzi. Sam palncie zrób badania a nie powielasz bzdety z poprawnie pisanych publikacji.

...Angelus Maximus Rex

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika sasanek

To człowiek jest istotą

To człowiek jest istotą  niszczącą wszystko wokół siebie..."Dzień w którym zatrzymała się Ziemia " w 100% oddaje naszą drapieżność .Zabijanie-oto nasza domena.Zawsze tak było.A pierwolenie o bezwzględnych kosmitach to przetransformowane pierwolenie  radykalistów o Bogu.Wszystko w tym temacie.

Strony

Skomentuj