Kiedy wszyscy będą razem ? część I

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

"Kiedy wszyscy będą razem ?" może wydawać się dziwnym początkiem, lecz za chwilę gdy państwo obejrzą film o historii ludzkości stwierdzą tak jak ja, że to pytanie będące jednocześnie tytułem jest zasadne i niezwykle ważne, czy nastąpi to za 50 lat czy za 500 ?! Oto jest pytanie ?

 

Kolejne można by zadać następujące: "Jak długo jeszcze planeta Ziemia zostanie naszą planetą ?!" Serdecznie zapraszam państwa na znakomicie opracowany film o UFO istotach. Nie jest on może idealnej jakości, jego strona techniczna zostawia wiele do życzenia, jednak to wszystko blednie przy zawartości tego dokumentu.

 

Oczywiście w dobie efektów specjalnych, produkuje się filmy ukazujące lepiej i więcej dziwnych zdarzeń towarzyszących temu zjawisku, choć i w tym jest ich spora ilość. Film ten ma swoisty nastrój, jako że składa się z wielu urywków filmów dokumentalnych na temat fenomenu UFO.

 

Istnieje spora część badaczy tego fenomenu, którzy nie propagują lub nie informują opinii publicznej o mniej znanych aspektach zjawiska, będącego często bezwzględnym lub nawet wrogim względem ludzi. Jest wiele powodów, dla których owi naukowcy uchylają się od publikacji całokształtu wiedzy o tych bytach. Dzięki takim perłom jak ten film dokumentalno naukowy, szeroka opinia publiczna ma szansę na wyrobienie sobie własnego zdania odnośnie kłopotliwej wiedzy ukrywanej przed społeczeństwem.

 

W filmie poruszane jest wiele problemów, z którymi borykają się badacze UFO, jak choćby budowa umysłu i wpływ ducha na jego działanie. Ukazane są w nim niezwykle ważne kwestie odnoszące się do tzw. cywilizacji kosmicznych. Jeżeli takowe rzeczywiście istnieją to wcale nie muszą rozumieć nas i naszej duchowości, mogą oni posiadać całkiem odmienną od naszej kulturę i zachowanie.

 

Dodatkowo coś niezwykłego wyłania się z nie publikowanych do tej pory badań nad przesłaniami tzw. "kosmicznych braci" Wielu naukowców z tej dziedziny wskazuje na ważny, aczkolwiek pomijany aspekt relacji świadków tych zdarzeń, lub porwań, a mówi on wszystkim, że powinniśmy zwracać uwagę na odczucia samych ofiar tego fenomenu, nie wolno spychać w niepamięć subiektywnych ocen ludzi poszkodowanych przez te zjawisko.

 

Należy także pamiętać, że obecny Kościół Katolicki naucza innej "wykładni anielskiej" niż ta podana w filmie. Nie powinniśmy jednak mieć pretensji do tego sposobu nauczania, jest to także niezbędna nauka, dla lepszego zrozumienia niezwykłości człowieczeństwa. Obraz ziemskiej cywilizacji ludzi zaczyna jawić się "nieco" inaczej niż jest to nam pokazywane poprzez media, zresztą większość środków informacyjnych zaczyna służyć dezinformacji zamiast poszukiwaniu prawdy o nas samych, albo prawdy o tym co się dzieje obecnie z ludzkością w wyniku ingerencji tych potężnych istot.  

 

W filmie jest nawet mowa o czymś podobnym do "maszynerii orgonicznej" opisanej na łamach internetu, do tego dochodzą niezwykle istotne tematy poruszane w najważniejszym ze wszystkich moich opracowań pt.: "Prawdziwy władca pierścieni"  Sprawa UFO może mieć kilka wymiarów, a jednym z nich wydaje się system kontroli ludzkości, ale o tym dowiedzą się państwo z tego wspaniałego filmu.

 

Spoglądając na istoty UFO jako część rzeczywistości musimy pamiętać, że ludzie należą do rodziny inteligentnych i żywych stworzeń zaprojektowanych przez Stwórcę, i chociaż nie jesteśmy bezpośrednio synami Boga (a możemy się nimi stać poprzez Chrystusa !) to jednak Najdoskonalszy Byt przekazał nam cenne informacje na temat tych tajemniczych stworzeń pojawiających się w naszej rzeczywistości by dokonać tajemniczych czynności !

 

Poruszanych tematów jest tam dużo, dlatego zapewne wielu znajdzie odpowiedzi na nurtujące was pytania w związku z tym zjawiskiem. Osobiście sądzę, że najsprytniejszym planem jaki może opracować potężna inteligencja kryjąca się gdzieś w innym wymiarze, lub kryjąca się przed ludzimi mającymi kontakt z Wyższym Bytem, jest taki by stworzyć takią sytuację gdzie nastąpić by mogła całkowita utrata poglądu o istnieniu Boga, o tym że Stworzył Wszechświat, co wydaje się możliwym scenariuszem gdy światowe społeczności głodne nowych "świecidełek" ulegną pokusie tzw. Nowej Ery, z jej "cudownością" i "ulepszonym nowym humanoidem" zdolnym do czegoś, co zwykłym zjadaczom chleba się dzisiaj nawet jeszcze nie śni.

 

Przez bardzo długi czas zajmowania się tą tematyką doszedłem do podobnych wniosków co wielu innych ufologów jak i ludzi uduchowionych, a mianowicie że te istoty mają niezwykle mocny wpływ na to co myślimy, czujemy, na naszą duchową percepcję rzeczywistości, dlatego tak ważnym jest by się wystrzegać kontaktu z tymi formami inteligencji, zwłaszcza jeśli są one tym demonicznym rodzajem istnień opisanych przez starożytnych świętych, czy obecnych badaczy zdolnych rozpoznać próby manipulacji ludzmi.

 

Chociaż język Biblii wydaje się dla wielu niezrozumiały, a ukryte ponadczasowe przekazy są dla sporej części ludzi ciągle jeszcze zakrytym "dziwnym" językiem Biblii, to dzięki temu filmowemu dziełu możemy zrozumieć przesłanie prawdziwych starożytnych Boskich kontakterów, o których pisałem w "Gwiezdnych wrotach" Zebrana wiedza wielu badaczy z całego świata ufologii oraz starożytności obecna w tym filmie, jest jedną z najcenniejszych jakie do tej pory miałem okazję państwu prezentować, film jest wynikiem wielu lat pracy znakomitych uczonych. Proszę także abyście w miarę swoich możliwości rozpowszechniali ten film, jako jeden z niewielu ukazujących szerokie spektrum badań nad tym zjawiskiem oraz skrywaną przez te istoty prawdę o nich samych.

 

W tym temacie zapraszam państwa takżena blog gdzie zgromadziłem więcej informacji na temat zagadki UFO:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Film "Kiedy wszyscy będą razem?" czyli

"Demoniczne UFO część 01

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jasnowidzę

Polskie napisy podłożył

Polskie napisy podłożył zapewne jakiś dysortograficzny demon, bo tyle w nich błędów. Za dużo w filmie emocji i straszenia a za mało faktów. Ludzie "wierzący" nie mają otwartych umysłów, są skażeni dogmatami religijnymi i ich opinie nie są wiarygodne dla ogółu. Nieustająco zadziwia mnie powoływanie się na biblię , która została już tyle razy przepisana i zmieniana wg. aktualnych potrzeb, że jest już tylko zbiorem opowiastek. Nie jest moim zamysłem obrażanie kogokolwiek a tylko jasny ogląd rzeczywistości. Jeśli ktoś poczuł się urażony, z góry przepraszam

Portret użytkownika Homo sapiens

"...To, że widziałeś żelazo

"...To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną..." Księga Daniela 2:43

Przejście do innego wymiaru to niezwykłe przejście, bo prosto ze świata czterech żywiołów - powietrza, wody, ognia i prochu ziemi !
DUSZA żyjąca - to ciało (ukształtowane z prochu ziemi) i DECH życia.
Pojęcia żelazo i glina odnosi się do ciał ! Glina czyli proch ziemi to nasze ciało biologiczne ... Odkodowanie przekazu z przyszłości albo z poza czasu  jest niezwykłą sztuką, tajemnicą utrzymywaną w "sejfie Biblii" tak jak część nieopublikowanej Trzeciej tajemnicy fatimskiej...
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/gdzie-sie-znajdujemy-i-dokad-lecimy.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Franz

W zasadzie to taki lajtowy

W zasadzie to taki lajtowy film na start. Uprowadzony gość opisuje jakby jedna jego część wiedziała o co chodzi podczas badań i się z "oprawcą" utożsamiała , druga nie i nie wie o co chodzi. To proste , mają w tym gościu swoją duszę która albo się na ziemi uczy , tak jak sobie to tłumaczywmy bo to taka najlepsze dla nas wytłumaczeniae, a druga opcja to że i się uczy i się ładuje energetycznie.  W człowieka wchodzą i dusze tych lepszych i tych drugich , z tym że na moje prawdopodobnie ustalono regułę nie ingerowania w życie i ewolucję na tym poziomie wibracji a jedna strona to lekko nagina. Anioły są wyżej o tych ras stojących w hierarchi nad nami.

Portret użytkownika Homo sapiens

baco ja nie sądzę by

baco ja nie sądzę by scenariusz "bycia razem z GMO kosmitami" był taki fajny ?!  Osobiście jestem przerażony tym co się pojawia w badaniach nad UFO, te badania prowadzą profesorowie i doktorzy ! To nie są opowiastki fundacji nautilus że ONI niby przypadkiem kogoś wzieli i wogóle to dobrzy kosmiczni bracia, chociaż z pewnością pan Bernatowicz to znakomity naukowiec i badacz to jednak jest uzależniony od wizji, którą te istoty roztaczają wszędzie, na większości portali opowiada się o efektach specjalnych robionych by zmylić dobrych Ziemian, by ludzie sądzili, że zbliżamy się do kolejnej Złotej Ery, gdzie ludzkość dzięki nowym środkom technologicznym zdobędzie władzę nad DNA, czyli zacznie grzebać w informacji genetycznej by ulepszać dzieci na przykład bacy !
Moim zdaniem trzeba zwiększyć nakłady na obronność duchową, czyli wzmocnić wszystkich wierzących w dobro i w Jezusa Chrystusa bo te istoty jedynie tej Niebiańskiej Istoty się obawiają, jako że są niżej od Niego ! Walka duchowa trwa, a wszyscy opowiadający o wspaniałościach technologii kosmitów tylko zaciemniają prawdę o ich planie. Trzeba się zwrracać do dobrych Aniołów o pomoc !
Skąd wiemy, że aniołowie istnieją?
Bo Byt Najdoskonalszy powiedział o nich ponad trzysta razy na kartach Pisma Świętego. Trzymamy Go za słowo. Jeśli uznalibyśmy, że nie ma aniołów, musielibyśmy zarzucić kłamstwo Chrystusa, co znaczyłoby, że nie był Bogiem. Wtedy chrześcijaństwo nie ma sensu. Wiara w aniołów jest konsekwencją naszej wiary w Chrystusa. Jeśli idę za Nim, prędzej czy później zobaczę aniołów, którzy Mu towarzyszyli. To pierwszy argument.
Na drugi składa się doświadczenie wielu świętych, choćby Ojca Pio, którzy się nie mylili.
Poza tym na innymmedium admin przedstawił dowody że Rosjanie na stacji kosmicznej spotkali te Istoty ! O tym pisałem tu:
http://popotopie.blogspot.com/2013/09/kto-obserwuje-ludzkosc.html
Zresztą Putin wie co się dzieje bo jest chrześcijaninem, wie że coś się szykuje na ludzkość ! Admin jakiś czas temu przedstawił film gdzie jego zastępca opowiadał o tym, że hybrydy czyli kosmici są wśród nas !

Putin umie się bronić przed tajnymi organizacjami, jego dzialania nie podobają się polskim pionkom sterowanym z brukseli, która jest siedliskiem zła demonicznego ! Osobiście podejrzewam po sobie samym, że Putin gdy poznał prawdę o tym co się dzieje został chrześcijaninem, bo tylko chrześcijaństwo może obronić przed tymi istotami. Jest się albo w matrixie (maszynerii orgonicznej) stworzonym przez te byty albo jest się obok, będąc chrześcijaninem, i to chrześcijaninem naprawdę !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Chaca

Jeżeli piszesz o swoich

Jeżeli piszesz o swoich teoriach to pisz w liczbie pojedynczej, nie mnogiej.
I tak poza tym czy masz twarde dowody na poparcie tych fenomenalnych histori o ufo i kosmitach. Chodzi mi dokładnie o nagrania wideo (w jakości 1080p/720p), zdjęcia (najlepiej tej samej jakości).

Portret użytkownika Franz

Dusza ma świadomość przed

Dusza ma świadomość przed wstąpieniem w ciało człowieka. Później ta świadomość jest blokowana i dusza się tylko uczy w ciele człowieka podczas różnych sytuacji życiowych. Wystarczy genetcznie odblokować świadomość i człowiek w rękach duszy jest już marionetką. Dusza ze świadomością na odpowiednim stanowisku w rządzie jakiegoś kraju i sterujemy jak chcemy.
Oczywiście to tylko moja wiedza i nie musi tak do końca się pokrywać z absolutną prawdą.

Strony

Skomentuj