Kiedy wszyscy będą razem ? część II

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Zapraszam państwa na drugą część filmu pt.: "Kiedy wszyscy będą razem?"  (zaczynającej się od 67 minuty), przedstawione tam dane są jeszcze bardziej niezwykłe,  pochodzą one od wielu naukowców uznanych za autorytety w dziedzinie nauki zwanej ufologią.

 

Należy podkreślić słowa badaczy tego fenomenu, o tym iż ONI są bezustannie czymś zajęci, przeprowadzają ciągle i niezmordowanie jakiś plan, ich praca ma za zadanie osiągnięcie nieznanego nam celu, choć w filmie udaje się ustalić ich zadania oraz to do czego dążą. Ciągle nie wiemy kiedy nastąpi oficjalne uznanie, że ludzkość została wchłonięta ?

 

Film jest bezcennym zbiorem wiedzy ufologicznej oraz Biblijnego podejścia do zagadnienia jednej z największych tajemnic ludzkości. Te skrywane przez tysiące lat informacje, są dopiero od niedawna odkrywane przez społeczność badaczy UFO. Nie tylko ufolodzy przecierają oczy ze zdumienia, ogromna liczba teologów nie była do końca świadoma tego co się dzieje z ludzkością pod wpływem działania potężnej inteligencji zwanej Szatanem i jego "kosmicznych" wysłanników !

 

Sytuacja pokazana w tym znakomitym filmie powinna być rozpowszechniana w możliwie jak największej liczbie egzemplarzy, czy kanałów youtuba o co was proszę. Przedstawione wcześniej informacje zawarte w artykule "Prawdziwy władca pierścieni" oraz ten znakomity film, wysuwają innemedium na czołówkę polskiej jak i światowej ufologii. Filmowy dokument, który państwo mają okazję obejrzeć wydaje się być najważniejszym w całej światowej ufologii, jest jednym z niewielu, który daje odpowiedz na pytanie kim są istoty UFO jak i czym jest to zjawisko. Jest on ważny również z innego ważnego powodu opisanego w innych moich publikacjach, będąc dokumentem informującym nas o naszej mało znanej przeszłości.

 

Sprawa tzw. kosmitów i ich zesłania w ramach Boskiej kary posiada kilka znaków zapytania. Czy Biblijne określenie "ciemne lochy Tartaru" odnosi się do podziemi jakiejś planety, czy oznacza kosmiczną ciemną pustkę i bezustanne przebywanie w przestrzeni kosmicznej dzięki latającym statkom międzywymiarowym. Biblijne określenie i  jego wyjaśnienie ciągle pozostaje sprawą otwartą.

 

Badania ufologów pokazują, że przed tymi istotami można się bronić tylko sposobem duchowym, tylko siła duchowa pochodząca od Stwórcy wszechświata, oraz dobrych Aniołów może przyczynić się do obrony Ziemian przed NIMI. Wszyscy ludzie mający jakikolwiek kontakt z chrześcijaństwem powinni rozpowszechnić tą wiedzę oraz przystąpić do samoobrony globalnej społeczności, choć najpierw powinniśmy zaopiekować się naszą ojczyzną Polską wraz z Polakami. Kto wie, może Polacy odegrają wielką rolę w światowej wojnie duchowej rozgrywającej się jak widać na przykładzie UFO z Kumburgaz na całym świecie.

(Poniżej kadr z filmu, istota ufo z terenów USA oraz podobna z terenów Turcji)

"...To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną..." Księga Daniela 2:43

Przejścia Aniołów lub świętych chrześcijańskich do i z innego wymiaru to niezwykłe zdarzenia, bo prosto ze świata czterech żywiołów - powietrza, wody, ognia i prochu ziemi !

 

DUSZA żyjąca wg. Biblii - to ciało (ukształtowane z prochu ziemi-gliny) i DECH życia.

Pojęcia żelazo i glina odnosi się do ciał.  Glina czyli proch ziemi to nasze ciało biologiczne ... Odkodowanie przekazu z przyszłości albo z poza czasu  jest niezwykłą sztuką, tajemnicą utrzymywaną w "sejfie Biblii", podobnie jak część nieopublikowanej Trzeciej tajemnicy fatimskiej.

 

Z badan może wynikać także, że na duchową ingerencję tych istot narażeni są bardziej ludzie poszukujący kontaktu z duchami, bądz ze strefą okultystyczną. Ciężko jest określić wpływ tych istot na badaczy tego zjawiska, lecz z pewnością ma on miejsce. Nie wiemy ilu ufologów ma chrześcijańskie korzenie, nikt do tej pory nie przeprowadził takich dociekań. Osobiście wydaje mi się, że przeważają badacze nie znający zbyt dobrze tajemnic zakodowanych w Piśmie Świętym i mocy Ducha Świętego, choć mam nadzieję że się mylę.

 

Mam nadzieję, że dzięki takim filmom jak ten, rozpocznie się w Polsce prawdziwa debata co robić w sytuacji przyszłej niewidocznej inwazji genetycznej, która najwyrazniej się już rozpoczęła. Należało by się zastanowić również, czy badacze UFO prowadzący swoje naukowe zainteresowanie nie powinni przyjąć duchowego wymiaru chrześcijaństwa jako zabezpieczenia przeciw niebezpieczeństwu pochodzącemu od tych sprytnych i potężnych istot ? Również w tej części muszę przypomnieć informację, że ten niezwykły tytuł "Kiedy wszyscy będą razem?" jest jak najbardziej na miejscu, a osoby które zobaczą film w całości będą wiedzieć skąd pochodzi i jak wielkie znaczenie posiada.

 

Więcej w tym ciekawym temacie znajdą państwo na moim blogu pod tym adresem:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Zapraszam na film pt.: Kiedy wszyscy będą razem, czyli "Demoniczne UFO"

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Piszący tutaj występują pod

Piszący tutaj występują pod przydomkami; trudno więc Czytelnikom zweryfikować rzetelność osoby piszącej artykuł i komentatorów, a tego typu portale - z zasady - muszą być szczególnie inwigilowane i sterowane przez slużby specjalne. Nawet właściciel portalu nie jest oficjalnie znany czytającym i piszącym tutaj. Warto brać to pod uwagę.

Portret użytkownika SasakiKUJO

W życiu nie czytałam

W życiu nie czytałam podobnych wzdur. W swoim artykule autor nawiązuje do jednego najbardziej znanego gatunku kosmitów jakimi są greys. Pan autor zapomniał jednak wspomnieć o tych, którzy pomagają ludzkości, a także tych, którzy są zupełnie neutralni w stosunku do nas, są również i takie rasy, które obserwują nas i obawiają się kontaktu z nami (ponieważ się nas boją i niestety słusznie). W kosmosie takich ras kosmitów może być tysiące wliczając w to także przybyszów z innych galaktyk. 
Bronić się metodą duchową, ale przed kim? Przed samym jego stórcą?, bo słowa te same w sobie zaprzeczają: "siła duchowa pochodząca od Stwórcy wszechświata, oraz dobrych Aniołów "  
A myślisz, że kim niby są Aniolowie jak nie istotami z innego wymiaru? Są bezpostaciowe, niematerialne, niektórzy sądzą, że przychodzą do nas w postaci astralnej (dlatego ich nie widzimy) są to istoty, najogólniej ujmując byty z kosmosu (bo chyba, nie wierzysz w ludziki z opowieści ze skrzydełkami?). kosmici potrafią się doskonale kamuflować i przybierać różną postać tak, aby nie wystraszyć ludzi, którzy nie są w temacie .. 
A więc zaprzeczasz samemu stwórcy nazywając go i jego "anielską armię" kosmicznymi wysłannikami satana, nie, nie jest to zabawne. A i tak btw. nie pisze się SZATANEM tylko SATANEM jak już.
Nigdy nie wiadomo jakie kultury istot zamieszkują poszczególne konstelacje gwiezdne i totalną ignorancją i brakiem wyobraźni nazwać można każdego, kto uwaza, że wszyscy są negatywnie zorientowani. To tak jak założyć, że ludzkość jest "zła" i należy ich wybić.
 
A autorowi radzę skorzystać także z innych źródeł zamiast powoływać się na jakieś tanie filmiki i nielogiczne informacje.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pomimo, że jesteśmy

Pomimo, że jesteśmy faszerowani opowieściami o dobrych kosmitach to jednak trzeba przytaczać prawdę o tych istotach ! Bo niby oni mają być tymi wyżej rozwiniętymi i z wysoką moralnością !
Cytat z porwania:
[...]...i w miarę upływu czasu ta część pani umysłu staje się coraz silniejsza, i jest pani w stanie oprzeć się pierwotnej sugestii nakazującej pani zapomnienie tych zdarzeń. Teraz może pani przypomnieć sobie to wszystko i opowiedzieć mi o swoich pierwszych wrażeniach, jakie odniosła pani widząc te istoty.
- Chcieli, żebym z nimi poszła.
- Czy poszła pani chętnie? - spytał Harder.
- Początkowo tak. - Umilkła na chwilę, po czym dodała: - Mieli tam mnóstwo maszyn.
- Czy niektóre z tych maszyn były połączone z panią przewodami? - Ponieważ nie odpowiedziała, zaczął dodawać jej otuchy. - Trudno powracać pani pamięcią do tych wydarzeń. Wiem, że to bardzo przykre, niemniej potrafi je pani sobie przypomnieć. Nic się pani nie stało, a i Dottie miewa się od tego czasu lepiej. Proszę się skupić tylko na tym, co pani wtedy czuła.
- Położyli mnie na stole, po czym unieśli w górę jedną moją nogę i rękę i unieruchomili je. - Po krótkim wahaniu dodała ze złością: - Nie podobało mi się to badanie.
- Czy było to badanie ginekologiczne?
- Częściowo tak... Nie podoba mi się to, co robią z moją głową.

- A co robią?
- Pobierają moje myśli.
To stwierdzenie było tak zaskakujące, że Harder, chcąc się upewnić, czy dobrze słyszał, zapytał:
- Pobierają pani myśli?
Patty westchnęła, lekko zadrżała i odparła:
- Tak.
- Skąd pani o tym wiedziała?
- Czułam to - wyjaśniła, po czym ze złością w głosie rzuciła: - Nie mieli prawa ich pobierać!
- Oczywiście, że nie mieli. - powiedział uspokajająco Harder.
- Co zrobili, żeby pobrać pani myśli? - spytał.
- Wbili mi igłę i wyssali przez nią mój umysł, moje myśli.
- Gdzie wbili tę igłę? - spytał Harder.
- Widziałam, jak się do mnie zbliża. - Czoło Patty pokryły zmarszczki, a przez jej ciało przeszedł wyraźny dreszcz. - Nie wiem, w które miejsce ją wbili.
- Ależ wie pani.
- Gdzieś z przodu. Nie wiem.
- Owszem, wie pani i pamięta. Może pani to sobie przypomnieć. Ma pani dosyć sił i woli, aby to sobie przypomnieć. - Głos Hardera stał się bardziej łagodny i rytmiczny. Pod jego wpływem trans Patty pogłębił się. Harder miał nadzieję że uda mu się przełamać blokadę psychiczną w jej umyśle.
- Dobrze byłoby wiedzieć, co zrobili.
Ciało Patty napięło się, a na czole pojawiły się krople potu.
- Wolałabym nie - powiedziała.
- Proszę zrozumieć - powiedział Harder dotykając jej dłoni - że to wszystko wydarzyło się dwa lata temu i że staramy się jedynie poznać szczegóły. Nie zaszło nic groźnego. Nie rozumieli, jak bardzo silna jest pani wola.
Odpowiedź Patty okazała się niespodzianką.
- Mam nadzieję, że ich wszystkich trafił szlag.
- Co takiego?
- Mam nadzieję, że ich wszystkich trafił szlag - powtórzyła.[...]
Możliwe, że te pobrane mysli od ludzi implantują w hybrydy ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika janek

strasznie ludzi bredniami na

strasznie ludzi bredniami na podstawie hipnozy. no i mieszanie do tego biblii i wiary, wiekszego absurdu nie widzialem - a jak ktos nie jest chrzescijaninem a np buddysta to juz jest opanowany przez nich a moze jest hybryda - czlowieku wes poczytaj troche prawdziwych relacji typu 5 tomow sprawy andreassonow a pozniej nie bedzie pisal bredni

Portret użytkownika Pacal

Dla mnie jest niejasnosć w

Dla mnie jest niejasnosć w ostatniej partii wypowiedzi:. To zdanie: "mam nadzieję zże ich trafi szlag" to była ta myśl którą jej starali się wyssać czy jednak wyraz zniecierpliwienia tej pani wskutek natarczywego dopytywania się o to, poza tym spowodowane złością na tych Obcych a nie na badacza?

Portret użytkownika mati13

Bog umarł za was winny !!

Bog umarł za was winny !! zmasakrowany !! powiedzial przebacz im Paniee!!  a wy ochszczeni w duchu swietym pytacie sie jak buntownik  nie widze Boga a Pan patrzy!! On was kocha  a wy nie zasługujecie tak myslicie to Pan nas wybral nie wy go !!

Portret użytkownika biedulka

Mój drogi. Bóg nigdy nie

Mój drogi. Bóg nigdy nie umiera, żyje wiecznie. Ale umarł człowiek jeden z najmadrzejszych ludzi jaki żył na ziemi na początku naszej ery. I gdyby ludzkość skorzystała z jego mądrości, dzisiaj nie było by przemocy, wyzysku i diabli wiedzą czego jeszcze.

Portret użytkownika Homo sapiens

Wszyscy, którzy interesują

Wszyscy, którzy interesują się ufo słyszeli o projekcie "Blue Book" a kto wie jaki są konkluzje z tego raportu ? Oto wnioski:
"...Rather the government scientists, detectives, and researchers concluded that some sightings were real, but that the creatures being encountered were not beings from another planet but rather supernatural entities and most likely demonic. That's right: They concluded that UFO and aliens were demonic in origin. These conclusions didn't get a lot of press...."

I dalsze konkluzje z tego raportu:
"...We are dealing with highly intelligent beings and in their effort to subvert us, they will use whatever cover they can.... We came to think that the phenomenon must be preternatural,which means something not of our world but interacting with it. And that, of course, is very close to the area of traditional religion. It is our belief that what we are seeing conforms very nicely to orthodox religious teachings on demonic angels. Such trickery can cause people to be misled in a variety of ways, from believing they have messages from departed relatives, and to thinking they've received a divine revelation from an angel, to believing a super alien race is imparting truth to them. Instead, these
demons impart only lies and half-truths, always attempting to hurt those who will listen and be deceived by them..."

Jszecze raz napiszę, że ten film to podstawa każdego ufologa, który do tej pory nie był obeznany z demonologią i z możliwościami tych potężnych istot.
Dla tych co nie znają angielskiego to wnioski z tego najważniejszego raportu wskazują na to że ufo to istoty demoniczne.
A co na to wszystko hinduizm ? Hinduizm opiera się generalnie na idei, że bogowie i demony egzystują na Ziemi walcząc o władzę ! Także opowieści z Mahabharaty opisują bogów, którzy wzieli sobie ziemianki i spłodzili im dzieci z  nadprzyrodzonymi właściwościami ! Historia Ziemi i ludzi ją zamieszkujących jest tak szokująca, że wielu po prostu istnieje, że woli istnieć w błogim stanie zwanym "snem na jawie ewolucjonistycznej" ! Wielu woli wierzyć w ewolucję, zamiast w istoty nadprzyrodzone, i Boga Stwórcę Ziemi, który zmaterializował tą planetę, a Aniołowie krzyczeli z radości gdy się dowiedzieli o tym ! W tym wszystkim tajemnicą i zarazem zbawieniem jest człowieczeństwo, prawdziwe czlowieczeństwo w kontakcie z Bogiem Izraela.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika NiedzwiedźPoznański

UFOle mają coś współnego z

UFOle mają coś współnego z szatanem i złem? Możliwe, ale to Nic nowego pod słońcem, bo nasz znany ufolog polski prof. dr Jan Pająk już 15 lat temu nazywał ufonautów szatańskimi pasożytami z UFO i pisał w swoich słynnych monografiach o magnokraftach i okupacji Ziemi przez UFO, że dawniej i dzisiaj sa oni nazywani w ludowych kręgach diabłami, czartami, demonami  i na wszelkie inne sposoby! Warto się zapoznań z odkryciami Jana Pająka, bo są dobrze udokumentowane i uzasadnione przed tego badacza. Niestety wielu z obecnych ufologów w Polsce nie lubi wspominać o profesorze Pająku, bo twierdzo on, że Ufole są moralnie upadli i źli. A nasi badacze ufolodzy uważają, że bracia kosmiczni nie są źli, ale dobrzy i opoekują się Ziemią. Co jest absurdalne biorąc pod uwagę, że działają w skrytości i od tysięcy lat. A kto Polak, a nie czytał prac prof Pająka ten kiep i na ufologii sie wcale nie zna.

Portret użytkownika Pacal

Co najwyżej /zhellenizowani

Co najwyżej /zhellenizowani żydzi/ uzywali pojęcia Hades a to przeiceż taka sobie poczekalnia dal zwykłych śmiertelnikółw. Czyściec moznaby rzec gdyby jeszcze włączała sie w to nadzieja wyjścia z tamtąd.

Portret użytkownika virescens

A śmiejcie się śmiejcie.

A śmiejcie się śmiejcie. Śmiech to zdrowie.
Może faktycznie lepiej nie wiedzieć do jakiego stopnia zakłamanym Matrixie sie żyje.
A Ci z UFO i tak będa z Wami robić co bedą chcieli.
Każdy minimum raz w miesiącu jest badany tzw "szperaczem", część z Nas jest zabierana na "wycieczkę" do pojazdów UFO. A ten nikły procent co pamięta cokolwiek podczas ICH działań to tylko anomalia albo Ich błąd.
 
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Sir Fred Hoyle i Chandra

Sir Fred Hoyle i Chandra Wickramasinghe argumentowali w swojej książce "Evolution from Space" (Dent, London 1981), że prawdopodobieństwo spontanicznego powstania żywej materii nie może być większe niż jeden do 10 do 40000, a prawdopodobnie jest dużo mniejsze. Wnioskowali więc, że pochodzenie życia musiało wymagać wcześniejszego istnienia jakiegoś rodzaju superinteligencji będącej źródłem pierwotnej informacji biologicznej. Inteligencja ta zaprojektowała enzymy i inne cząsteczki żywej komórki. Autorzy piszą:

Teoria, że życia zostało złożone przez jakąś inteligencję, ma - jak wierzymy - prawdopodobieństwo znacznie większe niż jeden do 1040000, co jest poprawnym wyjaśnieniem wielu ciekawych faktów analizowanych w poprzednich rozdziałach. W rzeczywistości teoria taka jest tak naturalna (nawet kosmiczni ewolucjoniści dostrzegają tą naturalność !), że aż dziw bierze, dlaczego nie jest szeroko zaakceptowana jako oczywista. Powody tego stanu rzeczy są raczej psychologiczne niż naukowe (s.130). 

Kto i dlaczego się wzdraga przed uznaniem Boskiego Projektanta ?! Kto utrzymuje system niewiedzy i zabierania energii życiowej ?!
 
Ośmio godzinny film:
chuck missler & kent hovind VS UFO,atheist,illuminati,NWO,satanic government
https://www.youtube.com/watch?v=_i-VlDo9_OY

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

ONI robią z nami co chcą i

ONI robią z nami co chcą i kiedy chcą !
{...]W czasie badania doszło do osobliwego zdarzenia – Jack i jego żona, Mary, zostali wzięci z ich położonego w oddali od ludzkich osiedli domku w górach w Townshend w stanie Vermont.
W nocy 20 maja 1988 roku Jack został obudzony przez psa, który drapał drzwi chcąc wyjść za potrzebą. Kiedy wstał, aby go wypuścić, ujrzał wpadające przez kuchenne okno błękitne światło. Wyszedł na zewnątrz i zobaczył świecący nim obiekt, który unosił się nad przylegającym do ich domu polem. Widząc go zabrał psa z powrotem do domu. Rano miał uczucie, że wszystko to mu się tylko śniło, jednak w czasie hipnozy… na światło dzienne wypłynęły szczegóły wzięcia, którego doznał razem z żoną. Mary pamiętała jedynie podchodzącego do ich łóżka jelenia o wielkich oczach. Zastosowana w jej przypadku hipnoza nie ujawniła niczego. To, co podaję niżej, jest fragmentem opisu podanego przez Jacka w czasie seansu regresji hipnotycznej.
— To jest niebieskie. Niebieskie światło. I myślę: "To dziwne. To nie jest Księżyc". Potem podchodzę do okna i wyglądam na zewnątrz, i to, co widzę, jest bardzo dziwne. Widzę duże jasne światło. Znajduje się tuż za drogą, na polu koło domu. Myślę sobie: "Mój Boże! To nie do wiary!" I mówię: "Mary wstawaj, wstawaj i popatrz!" Biegnę do drzwi, wychodzę na zewnątrz i biegnę w kierunku tego światła na polu… Widzę, że obok mnie biegnie pies… Podnoszę go i biegnę z powrotem do domu… Światło jest tam nadal i porusza się… Kładę psa na łóżko i myślę: "Nie chcę tego robić, nie chcę tego robić teraz!" Nie chcę patrzeć na to światło… Wracam do łóżka… I myślę: "Nie chcę mieć z tym teraz do czynienia. Czemu oni są tu teraz?" Jestem przerażony i naciągam kołdrę na głowę… Mary jest obok mnie. Potem zdaję sobie sprawę, czuję, że coś jest w domu. Po prostu wiem, że tam są, a ja siedzę pod kołdrą i myślę: "Mój Boże, mój Boże! Czemu oni są tu teraz? Nie chcę, aby to się stało". [Sapanie] I potem kołdra porusza się i czuję, że jest coś na niej… Potem zsuwa się i patrzę, i okazuje się, że miałem rację. Są tam! O Boże! Są obok mojego łóżka… Ma duże oczy, dużą głowę, jest ciemny, i z tyłu za nim przez drzwi wpada to światło. Ściąga kołdrę. Nie chcę na niego patrzeć… Patrzę na Mary i widzę obok niej następnego. Bardzo chciałbym coś zrobić, ale nie mogę. Muszę robić, co chcą. Światło jest wciąż na zewnątrz i chcą, abym tam poszedł. Podnoszą mnie. Mary też już stoi i każą nam iść w kierunku światła… A pies nic nie robi. Przechodzimy przez drzwi, idziemy przez trawnik i czuję, jakbym płynął w powietrzu… nasze stopy znajdują się na ziemi, ale nie wykonują ruchów zgodnych z moją wolą.[...]

Biorąc pod uwagę nasz stan wiedzy i techniki medyczne, trudno założyć aby zabiegi dokonywane przez „obcych doktorów” wymagały takiego właśnie postępowania.[ i tu jest sedno sprawy ! może ich celem jest także zadawanie jakiegoś rodzaju bólu ?! albo jest on efektem ich niepohamowanej chęci stworzenia hybryd ?! lub co gorsza nieznajomości zasad moralnych obowiązujących Ziemian, a których oni nie respektują ! ]
 Obecna farmacja jest również w stanie wymazać bolesne wspomnienia u pacjentów. Niezależnie od tego, co tak naprawdę robią kosmici, wydaje się być to szokująco drastyczna i okrutna symulacja eksperymentów biologicznych dokonywanych na ciałach osób uprowadzanych, które nie reprezentują naukowego poziomu, jakiego można spodziewać się po gościach z "kosmosu". Wyjaśnień trzeba zatem poszukać gdzie indziej

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika sinuce

Nieznajomości zasad moralnych

Nieznajomości zasad moralnych obowiązujących Ziemian ''Co to za zasady których większość nie respektuje ?Jakie zasady spodobają się twórcy tego systemu w którym mniejszy i słabszy z założenia stworzony jest na pokarm silniejszego .Przykre i prawdziwe niestety jest to że takiego uczucia jak litość w ziemskiej egzystencji nie zaplanowano .Może taki jest wszechswiat ??

Portret użytkownika f.

najbardziej zapamiętane :

najbardziej zapamiętane : wczesny ranek , przebudzilam sie i zamierzałam wstać ale nie mogłam się ruszyć nagle tak bardzo zaczął morzyć mnie sen , na siłę otwieram oczy ale zapadam się, patrzę w jeden punkt wiem , że to moja szafka i że ją widzę i że to nie sen ale nie mogę spojrzeć w bok widze postaci przy łóżku slyszę jeszcze trochę , jakby czekali aż zasnę ...jest noc , jakieś odludzie , pola jest zimno, w oddali lasy  , wychodzę z czegoś , płyne (nie idę )jest ze mną kilka osób nie mogę się obrócić , wiem ,że wyszłam z jakiegoś pojazdu  ale nie mogę go zobaczyć bo jestem jak sparaliżowana , biją za mną reflektory czy coś .... nagle przytomnieje i wiem coś czego nie mogę sobie teraz przypomnieć , coś od czego czuje ten oszałamiający strach i bezwarunkowo  zaczynam uciekac w pobliskie krzaki , chcialam się schować ...i zaczęłam szybko biec i w tym pędzie  coś jakby zmienilo moj tor i z taką siłą biegłam wprost do jakiejś hali , wielki hangar wokół same pola i w oddali lasy to zauważyłam w ciemnościach ...zamiast uciekac w drugą stronę biegłam tam i nagle zatrzymał mnie facet , był z dwoma innymi w garniturze i ciemnymi okularami , zatrzymał mnie wyciągnietą ręką , upadłam na ziemie , pod ręką poczułam kamień , zgarnęłam go , facet podniósł mnie chyba siłą woli bo mnie nie dotykał a ja z całej siły uderzyłam go kamieniem w twarz . nic mu się nie stało a ja sie wystraszyłam , że mi coś za to zrobi ale on spojrzał na mnie i poczułam błogi spokuj , poczym już nic nie pamietam... w hali : znowu się wybudzam , jestam mnóstwo osób takich jak ja , wraca mi świadomość znowu próbuję sie schować , łapie jakiegoś człowieka i mówie mu , że ja wiem co się tu dzieję , że oni coś nam zrobią w tem łapie mnie człowiek w czarnym garniturze i dobitnie mi mówi , że to koniec ze mną , że mnie wykreślają i że nie załapie się do listy tych osób ..czuję strasznie jakby ktoś powiedział mi że zginę ...zaczęło się to u mnie prawie rok temu , wcześniej tego nie miałam ...zaczęło sie od wizji gdy ktoś nie pokazał twarzy , pokazał mi jakby w oknie ale to był wielki ekran upadek asteroidy a w drugim ekranie świat w haosie , następny pokazał mi potop tsunami z 6 stron swiata i jak znika ziemia pod wodą , pokazał mi to z dumą jakby to była nagroda

Portret użytkownika szip

Uwierzcie UFO

Uwierzcie UFO istnieje!
Porwali mnie 13.04.2014 roku! Kiedy spałem około drugiej nad ranem pojawiło się światło w pokoju i teleportowało się do mnie dwoje kosmitów wyglądali jak azjaci mnieli skośne oczy ale byli wysocy około 2 metrów może więcej. Z tego co pamiętam przeszedłem pszez ścianę do szip matki (statek) i jeden z nich zapytał mnie du ju spik inglisz? (jak wiadomo kosmici znają tylko englisz) a ja NO NO to oni mnie wtedy do łożka przykuli i http://komediowo.pl/gid,16338765,img,16338949,title,Japonio-jestes-dziwna,galeria.html aż mnie pupcia boli do tej pory. Bałem się , że to ufo to jakieś gejhe ale nie to był tylko eksperyment.
Pozdrawiam i uważajcie na siebie !
Pozdrowienia z ROPS Gostynin ! Smile

Portret użytkownika mati13

witam   Ludzie nie dajcie sie

witam
 
Ludzie nie dajcie sie zwiesc tym całym ufologom . Ufo to inaczej duchy nieczyste , demony itp. nie można ich zobaczyc bo są to duchy !! wiem bo miałem z nimi doczynienia jeszcze jako opetany ale Bóg mnie wyrwał z ich panowania nademną , a byłem blisko śmierci ale Bog nie chcial abym tak szybko zmarł i pokazał mi troche prawdy o tych inaczej ufo a wierzyłem w nich jako o fizyczne osoby i wierzyłem ze są dobre lepsze od nas. Doświadczyłem ich obecnosci i wiem jak potrafia wpływac na mysli i zachowanie czlowieka  oczywiscie te duchy nieczyste chciały  doprowadzic do mojej uległosci i wiary we wszystko tylko nie w Jedynego Dobrego Boga ktory wybrał Chrystusa Jezusa na naszego zbawce za wszelką cene chciały mnie odciągnąć od Prawdziwego Boga . Wiec bracia i siostry zaufajcie Dobremu Bogu i olewajcie fałszywych prorokow bo zyjemy w czasach pełnych okultystycznych znakow i ludzie pod wladzą własnie złych duchów doprowadzają do demoralizacji i zrobią wszystko zeby sprowadzic ludzi na drogę zła i samozagłady a uwierzcie mi są o 1000 razy inteligentniejsze od ludzi . ALe wiary czyniu cuda wiem po sobie i nie kłamię . Miłujcie się i Kroluj nam Chryste !! Pokoj z wami.
 
 
 

Portret użytkownika Brzask

Bardzo dobry art, ochrona

Bardzo dobry art, ochrona przed ufolami jest niezbędna i wszelkie możliwe sposoby przeciwdziałania muszą być ludziom uświadamianie. Tylko modlitwa i kontakt ze Stwórcą  wszystkiego co istnieje, ochroni  człowieka.

Portret użytkownika Fux

Bzdety kotlety ))   Ludzie

Bzdety kotlety ;-)))   Ludzie szukaja wytłumaczenia zjawisk których nie są w stanie pojąć. Jedni za pośrednicywem istoty wyższej (Boga) a inni doszukuja się tego w tzw UFO. Pewne jest że coś istnieje ale gdy oglądam ludzi który zostaja rzekomo porwani przez ufo to nasuwa mi się jedno stwierdzenie-MEDIALNE OSZOŁOMY. Zauważcie że Ufo, porwania itp zazwyczaj zdarzaja się na terenie żandarma światowego "porządku" czyli usa. Nie było by dziwne gdyby okazało się że kosmici mówią w języku angielskim ;-). 
Zgadzam się że trzeba miec otwarty umysł ale nie ma sensu przyjmować wszystkiego na tzw "wiarę". Trzeźwy umysł i chłodne oko przydają się nie tylko w pokerze ale również w życiu. Pozdrawiam

Portret użytkownika benet

Fux  Dlatego jak czytam

Fux  Dlatego jak czytam niektóre komentarze to mi szczęka opada , nie że piszą o UFO, tylko z jaką wiarą i przekonaniem o tym piszą. W zupełności więc się z Tobą zgadzam, trzeźwy umysł, własna obserwacja, chłodna kalkulacja, a nie ślepa wiara.

Portret użytkownika leszekmuz

TOTALNA BZDURA - WSZELKIE

TOTALNA BZDURA - WSZELKIE DYWAGACIE opierające sie na biblii to bzdury dla ciemniaków - dlaczego ? ano dlatego ze równie dobrze można by tworzyć teorie na podstawie harrego pottera  -  wiecie jak powstała biblia ? wątpie - a wiec poznajcie najpierw ten temat - a potem, jak znam życie , przestaniecie pisać bzdury  - wstyd, żeby na tym portalu pisać teorie opierające sie bajkach KK

Portret użytkownika biedulka

Może wiesz a może nie wiesz.

Może wiesz a może nie wiesz. Biblia składa się z wielu części, zebranych pod jedna wspólna nazwą. Dzieli się na dwie części Stary Testament i Nowy Testament. Oczywiście masz w pewnym sensie rację, te czesci do kupy składali ludzie. Popełniali błędy a czasami i oszustwa dostosowując je do swoich potrzeb. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to najbardziej wartosciowa księga jaka pojawiła się na ziemi.
Dla mnie najbardziej wartościową częścią jest przede wszystkim część przekazana przez Mojżesza. Zawiera bowiem to co on osobiście poznał przygotowując się do roli kapłana (byc może naczelnego Egiptu). Ta wiedza Mojżesza zawiera mądrość starozytnych którą zgromadzili egipcjanie,  sumerowie i inne cywilizacje. Mojżesz w bardzo prosty, zrozumiały i w skromny dla siebie sosób przekazał tą wiedzę dla żydów. Uważam więc, że należy z tej wiedzy korzystać dla poznania historii ziemi i dywagacje na ten temat sa jak najbardziej właściwe.

Portret użytkownika oli

NA SZCZĘŚCIE LUDZIE DZIĘKI

NA SZCZĘŚCIE LUDZIE DZIĘKI INTERNETOWI  JUŻ NIE WIERZĄ W TE BAJKI KTÓRYMI KK  KARMIŁ CIEMNOTE 2000 LAT - STRASZĄC KARAMI PRZEZ/ MIŁOSIERNEGO BOGA/ ?????? PYTAM, CZY KTOŚ MIŁOSIERNY MOŻE  KARAĆ????  TYLKO W/G KK.////GDYBY LUDZIE KOCHALI  BARDZIEJ  SIEBIE  A NIE BOGA TO BYLIBY NAPRAWDE SZCZĘŚLIWI,///

Portret użytkownika biedulka

W pewnym sensie masz rację.

W pewnym sensie masz rację. Ludzie przestają wierzyć w bajki kk ale zaczynają wierzyć w inne bajki. Przyczyna jest prosta. Ogółowi ludzi z braku czasu spowodowanego pracą, zabieganiem o dobra materialne  a często i lenistwem  nie chce się wgłębiać w niełatwą tematykę powstania świata, religi itp. W rezultacie przyjmuja podobne do Twojego poglądy.

Portret użytkownika trzcina_1

uważaj leszekmuz bo zaraz Cię

uważaj leszekmuz bo zaraz Cię zaminusują... he he
ja wiem o bibli i wiekszość też, ale jak piszesz tu że nie wierzysz to masz pełno minusów jak w banku... Smile
to samo dotyczy pisania prawdy...
przykro stwierdzić, ale nasz naród jest ociemniały... zaraz dostanę z dwadzieścia minusów i znowu ktoś się przyczepi do ortografii, lub interpunkcji... hi hi

Portret użytkownika biedulka

Homo słowa uznania za wysiłek

Homo słowa uznania za wysiłek w dążeniu do przekazania innym fenomenu UFO. Moim zdaniem to co przekazujesz jest bardzo prawdopodobne, aczkolwiek gdybyś pomijał powiązania tego zjawiska  ze świętą panienką królową polski, świętym duchem oraz Jezusem jako Bogiem Najwyższym  to wtedy to o czym piszesz nabrało by dużo więcej sensu.
Pozwól więc, że przedstawię Ci moją wersję zjawiska UFO. Byc może pozwoli to Tobie na nowe przemyslenia.
Po zmianie warunków na ziemi w wyniku katastrofy zwanej potopem, istoty zarzadzające nieudolnie zaludnianiem ziemi nowymi istotami zwanymi ludzmi zostali z woli Najwyzszego pozbawieni możliwosci przebywania razem z ludżmi na ziemi. W wyniku zniszczenia sklepienia otaczającego ziemię oraz zmniejszenia steżenia tlenu istoty te zostały zagrożone unicestwieniem. Również powstałe zwiększone promieniowanie kosmiczne podobnie jak mniejsza zawartość tlenu była dla nich zabójcza. Ratunkiem było zejście do wnętrza ziemi. Tam korzystajac ze swojej wiedzy i mozliwości technologicznych stworzyli sobie warunki do przetrwania. Przez cały okres swojej bytności pod ziemią i korzystając z kraterów wulkanów dokonywali i dokonują krótkotrwałych lotów  na zewnątrz  co zostało nazwane UFO.  Celem jest obserwacja zmian zachodzacych na zewnatrz, w tym także stworzenie mutacji z połączeń DNA  z ludzi umozliwiającymi im wyjście i zamieszkanie  na zewnatrz ziemi.
Oczywiście istoty te weszły w kontakt z wybranymi rządami zewnętrzego świata. W zamian za udostepnianą małymi kroczkami zaawansowaną technologię rządy te realizują cele tych istot. Obecnie jednym z takich celów jest  stworzenie warstwy ochronnej nad ziemią na wzór zniszczonego wcześniej sklepienia minimalizująca wpływ promieniowania kosmicznego, co ma im umozliwić przebywanie na zewnątrz ziemi.. Realizowane jest to przez program znany z nazwy chemtrails. Innym celem jest depopulacja ludności świata co ma umożliwić zwiększenie zawartości tlenu w powietrzu. Ludzie wyprodukowali już wystarczająco  duzo co2 by doszło po depopulacji do masowej fotosyntezy zwiększajacej zawartość tlenu w atmosferze.
Czas nieubłaganie nagli istoty z wewnatrz ziemi, bowiem smród i odór nagromadzony wewnątrz nie jest w stanie ujść na zewnatrz dotychczasowymi kanałami. Zwiększona ilość i moc trzęsień ziemi, zapadliska w róznych cześciach świata świadczą o tym, że ich świat wewnętrzny zaczyna sie walić. Jeden z najmądrzejszych ludzi jaki żył na ziemi Jezus, doskonale wiedział co kryje wnętrze ziemi i przewidział czas końca tego świata i towarzyszące temu okoliczności.
To tak w skrócie  dla Homo.

Portret użytkownika mlodyrob

Każdy z nas patrzy w niebo z

Każdy z nas patrzy w niebo z utesknieniem ze przybedzie ten który nas zbawi poda ręke i wyciagnie nas z niewoli.Ale ta nadzieja trwa w ludziach kilka tysiecy lat i nic sie nie stało (Był Jezus powstała religia ale czy to cos zmieniło? ),wybuchaja wojny i beda wybuchać zeby żyć musimy pracowac ale ta praca ma znamiona niewolnictwa!Co przemawia za tym ze obecne czasy sa tymi kiedy wszystko sie zmieni? Na lepsze.....NIC!NA szczescie Nadzieja umiera ostania.

Portret użytkownika Homo sapiens

Te istoty udają jeżeli chcą,

Te istoty udają jeżeli chcą, a wydaje się że chcą cały czas wyglądać na przyjaznych, co jest oczywistą oznaką inteligencji !
urywek z przypadku porwania przez te istoty:
[...]Nie pamiętam, co się stało.
- Potrafi pani sobie przypomnieć - powiedział. - Może nam pani opowiedzieć, co się stało potem. Czy ktoś kazał pani o tym wszystkim zapomnieć?
- Mieli ze sobą przenośną maszynę. Działali z dużą fachowością. Ściskali mi boleśnie ramiona, ponieważ nie chciałam nigdzie iść. - Zamilkła na kilka sekund. Randle i Harder widzieli, jak jej strach narasta.
- Złapali mnie za obie ręce. - Przerwała na chwilę, po czym dodała:
- Widziałam, jak moje dzieci zmagają się z nimi.
- Nic się im nie stało. Być może to jest nieco przerażające, ale może pani to sobie przypomnieć. Kiedy to się skończyło, byliście cali i zdrowi, może więc pani śmiało wspominać całe to zdarzenie.
- Ujrzałam jasne pomieszczenie. Duże i jasne pomieszczenie i ich stojących dookoła.
- Ilu ich pani widziała? - spytał Harder.
- Czterech albo pięciu. Wszyscy byli w uniformach. Zastanawiam się, czy naprawdę to widziałam... czy też to tylko moja wyobraźnia. - Patty zamilkła, jakby czegoś nasłuchiwała.
- Wcale nie byli tacy mili, chociaż chcieli, abym tak właśnie myślała. Działali z zimną krwią, ale nie chcieli, abym zdawała sobie z tego sprawę.
- Czy wydarzyło się coś, co skłoniło panią do myślenia o nich jako osobnikach pozbawionych emocji? - zapytał Harder.
- Traktowali mnie jak świnkę morską - odparła.
- Ludzie jako tacy zupełnie ich nie obchodzili.
- Jakiego kształtu było to pomieszczenie?
- Okrągłe. Widziałam gwiazdy na zewnątrz. Nie przez sufit, tylko przez górną część ścian.
- Ściany były przeźroczyste? - spytał Harder.
- Nie. Tylko tak wyglądały, jakby było widać przez nie gwiazdy. Tak naprawdę były chyba nafaszerowane jakimiś urządzeniami. Pełno na nich było jakichś przyrządów i przycisków.
- Jakich przyrządów? - zagadnął Harder. - Czy przypominały one maszyny do pisania?
- Przypominały komputery. Przebiegały przez nie faliste linie. Reszty nie chcę pamiętać. - W tym momencie Patty przytknęła dłoń do czoła.[...]

Proszę państwa ten film to cała wiedza ufologiczna ! To nie są opowieści o światłach na niebie i kilku podnieconych badaczach przelatującego obiektu w odległości kilometrów ! To jest sedno sprawy ! Z całym szacunkiem dla ludzi którzy chodzą po polach i znakomitych polskich ufologów, ale to jest wiedza o tym co jest przed nami ukrywane ! O przyszłości Ziemi i rasy ludzi ! Trzeba o tym opowiadać bo nikt nie jest w pełni świadomy tego co się dzieje na Ziemi obecnie !

http://nexusilluminati.blogspot.com/2010/11/most-disturbing-case-of-alien-abduction.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Rycek

"Utkani jesteśmy z tej samej

"Utkani jesteśmy z tej samej tkaniny,
z której sny są stworzone,
a nasze maleńkie życie snem jest otoczone" 
cytat Williama Szekspira z "Burzy" jest mottem przewodnim ciekawego WYWIADU, co niektórzy może go już znają
 
pozdrawiam

Portret użytkownika Fanka1

Niewidzialna ręka zadziałała.

Niewidzialna ręka zadziałała. Jak niedawno napisali na fakt.pl. wszystkie dokumenty o zgłoszeniach dotyczących UFO, które były przez długi czas zbierane przez płk. Grundmana – zniknęły z archiwum wojskowego. To zamiast oczekiwanego "disclosure". I tak to działa. Przez ośmieszanie badaczy również. Widać... są powody.

Portret użytkownika Fanka1

1.  Na blogu pana Romana

1.  Na blogu pana Romana Nachta (który niedawno gościł w audycjach NTV) znajduje się artykuł z dnia 15 czerwca 2014 pod tytułem "Te istoty zawsze nam towarzyszyły".  Tu link   http://romannacht.blogspot.com/
W artykule tym również zobaczyć fotografie artefaktów z historii UFO, a między innymi:
- obraz przedstawiający, jak w 842 roku mieszkańcy Angers obserwowali UFO,
- obraz przedstwiający, jak w 900 r. ludzie obserwowali "płonące koła" nad Japonią,
- obraz namalowany przez Samuela Cocciusa przedstawiający zjawisko UFO nad Bazyleą w 1566 r. znajdujący się w Centralnej Bibliotece w Szwajcarii w Zurychu, 
- ilustrację z książki pochodzącej z serii pt: "Theatrum Orbis Terrarum" napisanej przez admirała Blaeu, rok wydania 1660 (dwa holenderskie statki na Morzu Północnym a nad nimi obiekt lub dwa obiekty unoszące się w powietrzu,
- ilustrację z czasopisma naukowego publikowanego w Wielkiej Brytanii od 1665 r. o nazwie: Philosophical Transaction of the Society of London, w czasopiśmie tym opisano jak o godz. 21:45 w dniu 16 sierpnia 1783 r. czterech świadków na tarasie zamku Windsor w Anglii onserwowało lecący świetlisty, podłużny obiekt otoczony jaby chmurą, po pewnym czasie obiekt zmienił kształt na kulisty mieniąc się jasno niebieskim światłem, intensywność tego promieniowania stopniowo wzrosła, po czym obiekt ruszył równolegle do horyzontu na wschód oświetlając pod sobą ziemię, wśród świadkówq tego zdarzenia buł Thomas Sandby (założyciel Akademii Królwskiej) i jego brat Paul.
2.  Ponadto podaję link do 3 minutowego filmu na YT pokazującego drzeworyt wykonany na okoliczność bitwy powietrznej nad Niemcami w dniu 14.04.1561r. Tu link http://youtu.be/5lvCgQpAw_g
 
 
 

Portret użytkownika Fanka1

W drugiej części filmu jest

W drugiej części filmu jest powtórzona treść części pierwszej do 67-ej minuty a potem dalej dołączono jako całość część drugą (są tu obie części). Dlatego ten film jest dłuższy od wcześniejszej wersji roboczej.

Portret użytkownika Fanka1

Jest przecież ten film (druga

Jest przecież ten film (druga część) na drugiej stronie tego artykułu. Oprócz tego ten film jest na YouTube pod tytułem " Demoniczne ufo (polskie napisy) PL. hd."  Natomiast powołana pierwsza część filmu jest również na YouTube pod tytułem "Demoniczne ufo część 01 (język polski) PL wersja robocza" oraz jest załączona na drugiej stronie artykułu z 28 czerwca 2014 na innemedium.pl noszącym tytuł: Kiedy wszyscy będą razem? część I.
 
 

Strony

Skomentuj