Kierowca z USA uwiecznił UFO! „Wyglądało jak gałka oczna”

Kategorie: 

Źródło: Jacob Ferrell

28 czerwca 2022 roku, niejaki Jacob Ferrell dostrzegł zagadkowy pojazd  w pobliżu Merle Hay Road w stanie Iowa. Dziwny obiekt na niebie, wyglądał ponoć jak gałka oczna. Zdaniem mężczyzny, był to prawdziwy pojazd UFO. Ferell skontaktował się z amerykańską agencją FAA, aby upewnić się czy pojawiły się inne raporty z tego obszaru.

Urzędnicy poinformowali go jedynie, że zapisy radar wokół zadanego obszaru pokazują tylko samoloty i brak jakichkolwiek niezidentyfikowanych obiektów. FAA, prowadzi oficjalny oddział spraw UFO, jednak w tym przypadku, Ferell został odesłany z kwitkiem, choć tylko dlatego, że ​​przyjmują oni wyłącznie raporty od pilotów.

 

Świadek został odesłany do National UFO Reporting Center. Mężczyzna wierzy w to, że to co widział nie było dronem ani tym bardziej częścią konstelacji Starlink. Analizując krótkie nagranie wideo,  jakie ukazało się w lokalnej telewizji, można pokusić się o jeszcze jedną spekulacje. Dziwaczna formacja, przypominała nieco światła reflektorów skierowane na chmury.

 

Można bezpiecznie założyć,  że raczej nie jest to  efekt animacji  komputerowej. Warto więc zapytać, czym jest ów zagadkowy kształt na niebie?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj