Kilka dni przed katastrofą w Czarnobylu widziano tam latającego humanoida

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W dniach poprzedzających katastrofę nuklearną w Czarnobylu, pracownicy elektrowni i mieszkańcy pobliskiego miasta Prypeć, rzekomo widzieli dziwne latające stworzenie, nazywane później Czarnym Ptakiem z Czarnobyla, albo Człowiekiem Ćmą. 

Mieszkańcy Prypeci twierdzą, że kilka dni przed tragiczną w skutkach eksplozją, pracownikom elektrowni jądrowej ukazało się dziwne skrzydlate stworzenie o czarnym ciele i przeszywających czerwonych oczach. Niektórzy do dzisiaj zadają sobie pytanie, czy pojawienie się wtedy tego stworzenia nie było jakoś związane z awarią. Być może był to podróżnik w czasie na wycieczce do Czarnobyla przed niesławną eksplozją reaktora?

Źródło: Twitter

Ci, którzy widzieli stwora, przeważnie w obawie wyśmiania, albo posądzenia o alkoholizm, woleli o tym nie mówić, niektórzy zmagali się z koszmarami. Robert Maxwell, jedyny archeolog, który kiedykolwiek pracował na terenie Czarnobyla, potwierdził, że słyszał historie o Czarnym Ptaku od lokalnych mieszkańców. Dodał jednak, że zagadka będzie trudna do rozwikłania, ponieważ nie ma już żyjących świadków, którzy mogliby opowiedzieć historię z pierwszej ręki. Niestety wszyscy świadkowie zmarli w wyniku chorób popromiennych.

 

Maxwell zasugerował, że z ich relacji można wyciągnąć podobieństwa pomiędzy Czarnym Ptakiem z Czarnobyla, a legendarnym Mothmanem, człowiekiem-ćmą, który w latach 60. XX wieku miał regularnie pojawiać się w Zachodniej Wirginii w Stanach Zjednoczonych. Wielu ludzi wierzyło, że Mothman, podobnie jak Czarny Ptak, był zwiastunem zagłady.

 

 

26 kwietnia 1986 roku w masywnej elektrowni w Czarnobylu niedaleko miasta Prypeć na Ukrainie doszło do eksplozji reaktora. Miasto zostało całkowicie ewakuowane dwa dni później, a setki osób zginęły w wyniku skażenia jądrowego. Czy jest możliwe, aby Czarny Ptak w jakikolwiek sposób przyczynił się do tragedii? A może jego pojawienie się było tylko ostrzeżeniem dla pracowników, aby jak najszybciej opuścili to miejsce? Jeśli tak, to kto wysłał to ostrzeżenie? Pytań jest bez liku, lecz prawdopodobnie nigdy nie poznamy odpowiedzi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika DiabeuZNiabios

Więcej bzdur wpisujcie. No

Więcej bzdur wpisujcie. No ludzie, czytacie na innych stronach...ciężko jest sprawdzić wiarygodność? Jaja. Masakra. Nie oglupiajcie Myślących.  Anioła tam widzę, z nieba podbił luknąć co robi katolowo_chrzescijanska swołocz. Na resztę uwagi nie zwraca. Moje zdanie. 

Skomentuj